• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Zdeni, to je paráda :slight_smile: ikdyž ono ne vždycky vysoký HCG musí znamenat dvojky, v žirafách máme jednu, co jí to stoupalo přímo raketově a čeká a měla tam jen jedno :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s: jasně,budu po vás pokukovat a klidně na tebe počkám,když ti to nebude vadit,když už tam jdem tak kousek časově po sobě :slight_smile: Ty toho manžela teda zlobíš :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni: já mám takovou radost,že jsou tu další dvojčátkaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A co manža na to? ještě žije :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc vám děkuju

Milu to jo, to asi nemusí, ale už je tam nějaká šance
20. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni: fakt moooooooc gratuluju k dvojčátkům :dizzy_face: :dizzy_face:

Gábi: to je supeeeeeer,že máte 4 bobánky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak šup,ať už je máš zítra v pupíku a hezky se o ně starej :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mončo: asi jsem tě viděla,když jsi šla do Gennetu :sweat_smile: Neměla jsi bílé kalhoty a nějakou černobílou halenku? Já zrovna telefonovala a koukala jsem na tebe možná jako blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no manžel je v pohodě, spíš já se toho bojím, manžel je o dost starší než já, nevím jestli to můžu napsat, jestli mě hned neodsoudíte, ale napadla mě redukce, já se těch dvoujátek fakt docela bojím jak to zvládnem
20. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, abych pravdu řekla, tak jsem uvažovala stejně, měla jsem i nutkání si nechat zavést jen jedno, ale neboj, to zvládnem :wink: To je jen ten první šok :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak jsi mě trošku uklidnila, ale opravdu jen trošku :slight_smile: , no budu se s tím muset vyrovnat :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se vám omlouvám zža ty řeči, tady se každý snaží o mimi a já taky řeším opak, tak se na mě prosím zezlobte
20. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ja si to myslela. Gratuluju. Zdeni, myslim, ze ted jsi v prvotnim soku. Urcite se s tim brzo smiris. :wink:

Leni, ja netrpelive cekam, kdy budou tve vysledky. :dizzy_face:

Jinak ja jsem ok, porad. :grinning: :grinning: :grinning: Jen jsem vcera hlidala cely den a byla jsem mrtva, proste toho vydrzim o dost min. Dneska to same. :grinning:

Milu, ja zkubla od OPU 5 kg, a to jsem nemela to tak silene jako ty. Proste jsem nebyla schopna jist, jen pit. Takze 4 kila nez splasklo bricho a pak jeste nejak jedno. Ono to nevadi, jeste to nabereme az nam to bude neprijemne. :grinning: Nastesti tu snad zadna z nam nezvraci, tak je to pak blby. Tak se to musi hlidat. Ale kdyz clovek jen min ji, tak telo si rekne kolik potrebuje.
20. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdepros neomlouvej se. :wink: Proste tohle asi napadne radu holek, kdyz zjisti, ze jsou dve.
20. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anlek, tak to já zhruba taky tak, a nejlepší bylo, když jsem shodila 6 kg během týdne, mě to tak nepřišlo, ani manžovi, páč mě viděl obden, ale ostatní se mě lekly :unamused: Já vím, že to doženu a docela se i děsím toho kolik přiberu, jen tajně doufám, že ne víc než 10 - 12 kg, kdo se s tím pak má tahat, že jo :grinning:
20. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni: nebooooj,my tě za tvé úvahy rozhodně neodsoudíme,neboj :wink: Neomlouvej se. Zvažte to s chladnou hlavou,zatím máte čas a věřím,že to zvládnete i s dvěma minminkama :wink: :slight_smile:

Leni: když mi ráno řekli,ať si zkusím zavolat mezi 11-12:00 že už asi výsledky budou,tak jsem měla radost,ale zdálo se mi to divný....tak jsem tam teď se staženým zadkem volala a NIC :frowning2: ....takže to fakt zkusím až okolo 14-15:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky,já bulím jako želva :cry: :cry: :grinning: :grinning: Mám HCG 1080!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda 1083,nooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, parááááááááááááááááááááááááááda, já mám husinu normálně.... já ani nevím co napsat ... dojetím
20. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško,nemusíš nic psát, prostě jste mi skvěle drželi palce a to mi pomohlo!!!! :wink: :slight_smile: Teď už se jen těším na Po na utz :slight_smile: Já tu bulím jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni my najednou z Gennetu zavolali sami,hned co jsem to položila :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá jak dopadneme my odpoledne.

Mon, ty jsi dneska byla ráno u primářky viď? Jakou měla náladu? :confused:
20. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

zdeni gratulujem k dvojcatkam :grinning: je to usper...

leni aj tebe gratulujem, vidis ze bude vsetko Ok a uz budes videt v pondelok aj bubaka na UZV urco :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško: budu odpoledne držet moooc palečky!!! :wink: :slight_smile: Hlavně ať tu cestu v tom pařáku zvládnete!!!

Nely: díky :slight_smile: To bude teda v Po bubák :grinning: :grinning: A hlavně jsem zvědavá,kolik tam těch bubáků na konec je :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni predpokladam ze len jedno :grinning: :grinning:
ale zdravucke, velkucke a snad i srdiecko uz bude :slight_smile:

jaaaaaj super pocit, pametam si ho este ako keby to bolo vcera :frowning2:
20. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, naštěstí v autě máme klimošku, tak to půjde.
20. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nely: nám by to stačilo,byla bych šťastná,že to jedno tyhle problémy ustálo :slight_smile: A doufám,že to ostatním někdy pomůže,když budou číst,že se dá i v úspěšném těhu krvácet a mimi je v pořádku!!!! A neboooooj,brzy se k nám přidáš beruško!!! :wink: :slight_smile:

Milu: no tak to je super!!! Jinak bych si to nedokázala představit, v těhu stavu a v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na kolikátou hodinu až jedete?
20. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, až na půl 4 :frowning2:

Jdu něco ukuchtit k obědu, neb za chvíli tu mám hladového chotě, tak zatím pa a ozvu se asi až večer, pokud budu mít volné PC
20. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, moooooooooooooooooooc gratuluji, no je to úžasný, to jste teda bojovníci :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu: tyyyyyyjo,tak to je dlouho :frowning2: Držím moooooc palce,ať je vše vpořádku!!! :slight_smile: papa

Zdeni: děkuju,to je fakt silnej bojovník!!!! To asi bude holcicka,kdyz toho tolik vydrzela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, suppppppeeeeer. Ale me to ani neprekvapuje uz tech 377 bylo krasnych. To bylo jasne. :grinning: :grinning: :grinning: Ale aspon budes jako priklad pro holciny, kterym se stane, ze budou krvacet, ze to nemusi znamenat konec. :dizzy_face:

Milu tesim se na zpravicky. Ja ted nejak vcerejsek a dnesek nestiham. :frowning2: Ale myslim, ze i Monca by mela uz psat, jak dopadla na kontrole, ne?
20. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já taky doufala,ale to krvácení mě pořád strašilo,noooo....přesně tak,budu aspoň povzbuzující příklad!!! :wink: :slight_smile: Když mi sestřička volala,úplně jsme jí výskla do telefonu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Milan byl ještě doma, tak na mě čučel jako puk,jak mi tekly slzy a pak jsem na něj skočila jako blázen :grinning: :grinning: :grinning: je to prostě strašná úleva a dnes asi opravdu i to krvácení přestalo!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni vidis, som ti pisala ze to jeden bubak vzdal a druhy ti pekne porastie, preto si krvacala :grinning:
20. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek