Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
20. srp 2009

Zdeni, to je paráda 🙂 ikdyž ono ne vždycky vysoký HCG musí znamenat dvojky, v žirafách máme jednu, co jí to stoupalo přímo raketově a čeká a měla tam jen jedno 🙂

lenkakubickova
20. srp 2009

Pet.s: jasně,budu po vás pokukovat a klidně na tebe počkám,když ti to nebude vadit,když už tam jdem tak kousek časově po sobě 🙂 Ty toho manžela teda zlobíš 😉 😀 😀 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

Zdeni: já mám takovou radost,že jsou tu další dvojčátkaaaaaa 😵 😵 😵 😵 A co manža na to? ještě žije 😉 😀 😀 😀

zdepros
20. srp 2009

holky moc vám děkuju

Milu to jo, to asi nemusí, ale už je tam nějaká šance

lenkakubickova
20. srp 2009

Zdeni: fakt moooooooc gratuluju k dvojčátkům 😵 😵

Gábi: to je supeeeeeer,že máte 4 bobánky!!!! 😵 😵 😵 Tak šup,ať už je máš zítra v pupíku a hezky se o ně starej 😉 😵 😵

Mončo: asi jsem tě viděla,když jsi šla do Gennetu 😅 Neměla jsi bílé kalhoty a nějakou černobílou halenku? Já zrovna telefonovala a koukala jsem na tebe možná jako blázen 😀 😀 😀 😀

zdepros
20. srp 2009

Leni, no manžel je v pohodě, spíš já se toho bojím, manžel je o dost starší než já, nevím jestli to můžu napsat, jestli mě hned neodsoudíte, ale napadla mě redukce, já se těch dvoujátek fakt docela bojím jak to zvládnem

miluse
20. srp 2009

Zdeni, abych pravdu řekla, tak jsem uvažovala stejně, měla jsem i nutkání si nechat zavést jen jedno, ale neboj, to zvládnem 😉 To je jen ten první šok 🙂

zdepros
20. srp 2009

Milu, tak jsi mě trošku uklidnila, ale opravdu jen trošku 🙂 , no budu se s tím muset vyrovnat 🙂

zdepros
20. srp 2009

já se vám omlouvám zža ty řeči, tady se každý snaží o mimi a já taky řeším opak, tak se na mě prosím zezlobte

anlek
20. srp 2009

Zdeni, ja si to myslela. Gratuluju. Zdeni, myslim, ze ted jsi v prvotnim soku. Urcite se s tim brzo smiris. 😉

Leni, ja netrpelive cekam, kdy budou tve vysledky. 😵

Jinak ja jsem ok, porad. 😀 😀 😀 Jen jsem vcera hlidala cely den a byla jsem mrtva, proste toho vydrzim o dost min. Dneska to same. 😀

Milu, ja zkubla od OPU 5 kg, a to jsem nemela to tak silene jako ty. Proste jsem nebyla schopna jist, jen pit. Takze 4 kila nez splasklo bricho a pak jeste nejak jedno. Ono to nevadi, jeste to nabereme az nam to bude neprijemne. 😀 Nastesti tu snad zadna z nam nezvraci, tak je to pak blby. Tak se to musi hlidat. Ale kdyz clovek jen min ji, tak telo si rekne kolik potrebuje.

anlek
20. srp 2009

Zdepros neomlouvej se. 😉 Proste tohle asi napadne radu holek, kdyz zjisti, ze jsou dve.

miluse
20. srp 2009

Anlek, tak to já zhruba taky tak, a nejlepší bylo, když jsem shodila 6 kg během týdne, mě to tak nepřišlo, ani manžovi, páč mě viděl obden, ale ostatní se mě lekly 😒 Já vím, že to doženu a docela se i děsím toho kolik přiberu, jen tajně doufám, že ne víc než 10 - 12 kg, kdo se s tím pak má tahat, že jo 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

Zdeni: nebooooj,my tě za tvé úvahy rozhodně neodsoudíme,neboj 😉 Neomlouvej se. Zvažte to s chladnou hlavou,zatím máte čas a věřím,že to zvládnete i s dvěma minminkama 😉 🙂

Leni: když mi ráno řekli,ať si zkusím zavolat mezi 11-12:00 že už asi výsledky budou,tak jsem měla radost,ale zdálo se mi to divný....tak jsem tam teď se staženým zadkem volala a NIC ☹ ....takže to fakt zkusím až okolo 14-15:00 😝

lenkakubickova
20. srp 2009

😵 😵 😵 😵 😵 holky,já bulím jako želva 😢 😢 😀 😀 Mám HCG 1080!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkakubickova
20. srp 2009

teda 1083,nooo 😵 😵 😵 😵

miluse
20. srp 2009

Leni, parááááááááááááááááááááááááááda, já mám husinu normálně.... já ani nevím co napsat ... dojetím

lenkakubickova
20. srp 2009

Miluško,nemusíš nic psát, prostě jste mi skvěle drželi palce a to mi pomohlo!!!! 😉 🙂 Teď už se jen těším na Po na utz 🙂 Já tu bulím jako blázen 😀 😀 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

oni my najednou z Gennetu zavolali sami,hned co jsem to položila 😀 😀

miluse
20. srp 2009

No já jsem zvědavá jak dopadneme my odpoledne.

Mon, ty jsi dneska byla ráno u primářky viď? Jakou měla náladu? 😕

nelynka
20. srp 2009

ahojte

zdeni gratulujem k dvojcatkam 😀 je to usper...

leni aj tebe gratulujem, vidis ze bude vsetko Ok a uz budes videt v pondelok aj bubaka na UZV urco 😀 😀 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

Miluško: budu odpoledne držet moooc palečky!!! 😉 🙂 Hlavně ať tu cestu v tom pařáku zvládnete!!!

Nely: díky 🙂 To bude teda v Po bubák 😀 😀 A hlavně jsem zvědavá,kolik tam těch bubáků na konec je 😀 😀

nelynka
20. srp 2009

leni predpokladam ze len jedno 😀 😀
ale zdravucke, velkucke a snad i srdiecko uz bude 🙂

jaaaaaj super pocit, pametam si ho este ako keby to bolo vcera ☹

miluse
20. srp 2009

Leni, naštěstí v autě máme klimošku, tak to půjde.

lenkakubickova
20. srp 2009

Nely: nám by to stačilo,byla bych šťastná,že to jedno tyhle problémy ustálo 🙂 A doufám,že to ostatním někdy pomůže,když budou číst,že se dá i v úspěšném těhu krvácet a mimi je v pořádku!!!! A neboooooj,brzy se k nám přidáš beruško!!! 😉 🙂

Milu: no tak to je super!!! Jinak bych si to nedokázala představit, v těhu stavu a v tom vedru 😝 A na kolikátou hodinu až jedete?

miluse
20. srp 2009

Leni, až na půl 4 ☹

Jdu něco ukuchtit k obědu, neb za chvíli tu mám hladového chotě, tak zatím pa a ozvu se asi až večer, pokud budu mít volné PC

zdepros
20. srp 2009

Leni, moooooooooooooooooooc gratuluji, no je to úžasný, to jste teda bojovníci 🙂

lenkakubickova
20. srp 2009

Milu: tyyyyyyjo,tak to je dlouho ☹ Držím moooooc palce,ať je vše vpořádku!!! 🙂 papa

Zdeni: děkuju,to je fakt silnej bojovník!!!! To asi bude holcicka,kdyz toho tolik vydrzela 😀 😀 😀 😀

anlek
20. srp 2009

Leni, suppppppeeeeer. Ale me to ani neprekvapuje uz tech 377 bylo krasnych. To bylo jasne. 😀 😀 😀 Ale aspon budes jako priklad pro holciny, kterym se stane, ze budou krvacet, ze to nemusi znamenat konec. 😵

Milu tesim se na zpravicky. Ja ted nejak vcerejsek a dnesek nestiham. ☹ Ale myslim, ze i Monca by mela uz psat, jak dopadla na kontrole, ne?

lenkakubickova
20. srp 2009

Leni: já taky doufala,ale to krvácení mě pořád strašilo,noooo....přesně tak,budu aspoň povzbuzující příklad!!! 😉 🙂 Když mi sestřička volala,úplně jsme jí výskla do telefonu 😀 😀 😀 😀 😀 a Milan byl ještě doma, tak na mě čučel jako puk,jak mi tekly slzy a pak jsem na něj skočila jako blázen 😀 😀 😀 je to prostě strašná úleva a dnes asi opravdu i to krvácení přestalo!!!! 😵 😵

nelynka
20. srp 2009

leni vidis, som ti pisala ze to jeden bubak vzdal a druhy ti pekne porastie, preto si krvacala 😀