Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dracekmracek
21. srp 2009

Ahoj holky jdeme vás s malinkým pozdravit,nejde nám net teď jsme u mamky tak píšu odsud.Moc se na vás v úterý těším 🙂
a já si ty neomezené teda vydupu protože doma mi je hůř než venku na vzduchu,já si myslím že je to o doktorech.Mamminka má rakovinu a doktor jí řekl že jí neomezené nemůže dát 😠

dracekmracek
21. srp 2009

jo a na mojí těhotnou kamarádku přišli už dvakrát 😠

tak já mizím papa

anlek
21. srp 2009

Ahoj Kacko, a co tvoje brisko?

Toe se pri posledni navsteve nepovedlo prodlouzit vychazky? To je mi lito s tvoji mamkou.

anlek
21. srp 2009

Jj, take myslim, ze chodi i na tehotne. Ze je to nesmysl rikat, ze nee ... Ikdyz asi nejvic to zalezi na tom, kolik maji prace, nekde stihaji obchazet jen udani od zamestnavatele, nekde nevi, do ceho pichnout a chodi i na tehotne.

dracekmracek
21. srp 2009

Už je to lepší,hrozně moc spím,a snažím se víc jíst...břicho tvrdne o polovinu míň a už bolí jen jednou za den.No už se těším na úterý až mě Vykysalá uklidní 🙂
já si o ty vycházky říkala ale sestřičce,tak si teď řeknu přímo doktorce....Já tady klidně veřejně řeknu že je nedodržuju,starám se o mamku,a opravdu nebudu sedět doma.... 😝

miluse
21. srp 2009

Katu, to je mi líto s mamčou, přeju ať je jí brzy líp 😉 Katu a co ty, byla jsi nakonec v té nemocnici nebo jste to zvládli doma?

Jj, taky si myslím, že je to o doktorech 😉

monivo
21. srp 2009

Ahoj holky,

já byla včera v gennetu objednaná k primářce v 8,15 a na řadu jsem šla v 9,15 a vylezla jsem v 10hod. Co se týče vycházek, tak mi říkala to samé co Milušce, že je psát nemůžou a že kdyby na mě někdo přišel, že mám dojít k nim či ke své gyn a že mi vždycky dají potvrzení, že jsem tam byla. Takže to asi řešit nebudu. V týdnu je to pohoda, vycházky mi pokrejí skoro celý den, ale víkend je blbej. Ale kašlu na to a prostě pojedeme pryč.

Co se týče NT. Včera jsem dostala seznam, kdy jaká vyšetření až do 20tt a sestřička mě hned řekla, kdy mám přijít na krev a NT. A když bude moje gyn chtít, tak mi rovnou naberou první těhotenské odběry. Jelikož jsem jejich pacientka, tak nebudu platit vůbec nic. Takže je nesmysl, abyste některá platila. Anlek, museli ti to říct blbě.

Také jsem dnes byla v trombotickém centru a fragmin na ředění si budu píchat celé těhu. Jsem z toho pěkně otrávená, ale co mi zbývá.

Jinak, celá Praha 7 je modrá zóna, tudíž tam holky nezaparkujete, jen na místech s automaty. Souhlasím tedy, že se sejdeme v 17hod před gennetem. A ještě tedy rozhodnout kam.

lenkakubickova
21. srp 2009

tyyyyyyyjo,vy jste toho teda holky nakecaly 😀 😀 😀

Milu: já si myslela,že spíš nedorazíš,že potřebuješ klid a já věřím,že to nebude poslední sraz,tak přijdeš příště 😉 🙂 Zkus svého gyndaře,mně to Daněk napsal naprosto bez problémů 🙂 ani jsem to netusila 😀 😀 Opravdu tomu systému nerozumím ☹ ☹

Leni: fakt se to čte moc dobře,tak to je manžel hodný,že mi knížku půjčil 😉 😀 Tak to mám radost,že jsi na sociálce dopadla dobře 🙂 ale je to zvláštní systém,že??? 😕 😅 Užijte si krásně víkend!

lenkakubickova
21. srp 2009

ahoj Kačenkooooooo 😵 😵 Jsem ráda,že jsi nakoukla a moc pozdravuj maminku 😉 🙂

Mončo: přesně to jsem tu taky holkám psala,že se v Gennetu NT neplatí,pokud otěhotníš u nich a jsi jejich pacientka 🙂

SRAZ: a co teda holky? Kdo všechno půjdete? V 17:00 se sejdeme u Gennetu a pak půjdeme společně. Necháme tomu volný průběh,která pizérie bude volná,nebo mám raději nějakou zamluvit?

lenkakubickova
21. srp 2009

Pet.s: tak mi teď volali z Gennetu,že mám v Po přijít na utz až v 10:15, tak to se tam asi nepotkáme ☹

chudáci tam v tom mají asi zmatek ☹ ...jelikož jsem měla být tento týden na služební cestě,tak jsem se přeobjednala po telefonu na Po 24.8. na 8:00 k Dr.Langerové a oni si to tam nepřepsali,tak mě chudák pomatená sestřička volala,proč jsem včera nepřišla 😅

anlek
21. srp 2009

Tak jsem zpatky z toho druheho vyrizovani, tam jsem jela autem, abych nemusela nic tahat a hledat misto na zaparkovani 15 minut mi prijde jako opruz. 😠

Moni, je mozne, ze mi to rekla dr. spatne. Ono kdyz si vezmes, jak se tu lisi, co ktera vime, tak me to ani neprekvapuje. Ale jejich smula, uz jdu k Apolinari, tam jsem na podrobnem UTZ uz jednou byla a byla jsem u nich na hysteroskopii a to bylo na jednicku s hvezdickou.

miluse
21. srp 2009

Já říkám furt, že v tom maj bordel 😀

anlek
21. srp 2009

Leni 😀 😀 😀 A kdo v tom dela zmatek, to teda nevim. 😀

lenkakubickova
21. srp 2009

Leni asi my děláme ten bordel 😀 😀 😀 😀

miluse
21. srp 2009

Tak jsem právě dorazila od mudra a s těma vycházkama to nejde, že prý by za to mohl dostat nějaký postih, prý by mi je sice rád dal, ale nejde to, tak mi alespoň prodloužil ty dopolední o další 2 hodiny a ještě musím poslat papír na sociálku 😕, kde to musím odůvodnit. 😕

lenkakubickova
21. srp 2009

Miluško: tak to teda docela koukám 😕 😕 To je divný co? ani by mi nepřišlo,že tohle je takovej problém,viď? ☹ Přeci jen je to pech.....9 měsíců být fakt omezená, to mi přijde hrozný...ale tak naštěstí tě dyžtak podrží ta primářka, jak jsi říkala,ale je to fakt neskutečný....to jsou tady občas zákony nebo co to je,že to člověku hlava nebere ☹ 😝

miluse
21. srp 2009

Leni, no právě, hlavně mi nejde do hlavy, proč to u jednoho mudra jde bez problémů a druhého ne ☹ a taky mi to přijde postavený na hlavu, prý neomezené může psát jen ten onkolog a psychiatr a dávají se prý většinou těm, co si žádají o invalidní důchod a tak... to mi zase říkala sestra, tak já už fakt nevím. To jsem fakt nemyslela, že to bude takovej problém. A to mám ještě perličku, k životní pojistce mám bonus, že mi budou přišpívat, když budu dlouhodobě na nemocenské, ale ejhle, jsem se dočetla v podmínkách, že na rizikové těhotenství se to nestahuje, tak já už fakt nevím...... a žádost už jsem poslala, tak uvidím co s tím udělaj, ikdyž ten první měsíc by mi proplatit mohly.

lenkakubickova
21. srp 2009

Milu: já na to taky nemám lslov...hlava mi to nebere ☹ ☹ 😢 ...tohle by mě v životě nenapadlo,že to bude takovej problém! 😠 ....jo,tyhle pojistky znám a vždycky mají nějaký dodatek,proč to nakenec nedají ☹ ...a hlavně co je dlouhodobá nemoc??? Měsíc,5 měsíců??? 😕 😕 Držím palce,ať ti dají aspoň něco!!! 😉

mandre
21. srp 2009

Ahoj holky,
už jsem doma po té hysterce 😉 Nalili do mě 3 roztoky proti bolesti břicha, ale už to přechází...děloha ok a vejcovody průchodné....trvalo to 15 minut, ale měla jsem strach...anestezioložka řikala, že dneska jsem 3., která se bojí, páč nikdo ještě neměl narkózu 😝 😝 Daněk byl hrozně milej a vůbec všichni 😵 😵
Když jsem se probrala, tak jsem dostala zimnici, uplně jsem drkotala zubama 😅, tak se na mě chodili koukat 🙂

Gabi jsem asi viděla, když jsme vycházeli z Gennetu, zrovna přijeli s přítelem...v poledne.
Manža šel něco koupit a bude mi vařit 😉 😉 ...smažený sýr, tatarka, brambůrky 😀 😀

miluse
21. srp 2009

No, můj pojišťovák říkal, že to musí být delší jak 30 dnů, abych měla nárok a někde jsem v těch podmínkách četla, že je nárok po 3 měsících, no jsou fikaný. Naštěstí ale pobyt v nemocnici mi proplatí v pohodě 🙂

lenkakubickova
21. srp 2009

Mandre: tak to je super,že to máš zdárně za sebou a vše je v pořádku!!! 😵 😵 😵 Tak teď už jen rozjet IVF a šup k nám těhulkovat 😉 🙂 Opatruj se a odpočívej 🙂

Miluš: tak to je super,že aspoň ten pobyt proplatí 🙂 ...přeci jen je to znát 😝 ...to víš,musí v tom být nějaký fígl 😉

miluse
21. srp 2009

Mandre, tak to gratuluju, že už to máš za sebou, já po laparce taky měla zimnici, dávali přezemně takovou termodeku, abych se zahřála, takže asi je to u někoho normální reakce.

Jéé, smažáka budeme mít taky, nebo spíš něco na způsob smažáka, koupila jsem nějaké sýrové kuličky se šunkou, které se osmaží a k tomu hranolky, prostě rychlý jídlo, jakýpak copak 🙂

lenkakubickova
21. srp 2009

tak to já mám už několikátý den problém se najíst :( ...nějak mi nechutná,vidím jídlo a je mi nějak bleeeee, ale padne odpoledne nebo večer a s kručením v žaludku něco sním, včera jsem byla šťastná,že když jsem se sešly s Lenčou,že jsem dostala hlad a dala si jídlo 😅 ....spíš mám pocit,že mám pořád žízeň, tak pořád jen piju,snad to přejde, dopoledne mám fakt děsivý nevolnosti a nechutenství 😀 😀

miluse
21. srp 2009

Leni to se spraví, já zas ujíždím na ovoci a zelenině, ale spíš takový kde je víc vody, jako okurky, papriky, meloun, hrozno .......

lenkakubickova
21. srp 2009

Milu to máš náhodou super,aspoň jíš zdravá a ne tak tučná jídla 🙂 Já věřím,že to za chvíli přejde a já mám v těle nějakou nadbytečnou zásobu,tak mi to neuškodí,když budu jíst chvíli míň 😀 😀

miluse
21. srp 2009

NO, tučná jídla... ke svačině jsem si udělala toustíky s vysočinou ......... ale k tomu papriku

lenkakubickova
21. srp 2009

to se v tom množství zeleniny sková 😉 😀 😀

gabulle
21. srp 2009

ahoj holky
k uz jsem taky doma,mam u sebe kastanky jak je nazval Fanda,jedno 6 a druhy 5 bunecny tak at se ted kastanci pekne drzi,zbyůe dve embrya se asi nechovaji tak jak by mely,pockaj pry do zitra,ale ze zmrazenim moc pocitat nemam

trochu me pobolivá bricho,ale asi je to normos,tak se valim, nam jel Fanda pro pizzu,taky zadny vyvareni

mandre to me mrzi ze jsem te nevidela,ale v poledne jsme tam dorazili,nojono jsem votroubena

Danek byl opravdu hodnej,dokonce jsem dostala i tehu test,a mrnousky me ukazali na tv

lenkakubickova
21. srp 2009

Gábi ahoj 🙂 To je dobře, že už máš mrňousky u sebe 😵 😵 Gratuluju 😉 🙂 Já ani nevěděla kolika mám buněčný 😕 Jen odpočívej,nech se obskakovat a držím palce za 14 dní ne testík 😉 😵 😵

monivo
21. srp 2009

Holky, já tady po obědě usnula jak dřevo 🙂

Gábi, gratuluju a držím palečky. Opatruj se a šetři se.