Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
23. srp 2009

Nely,ja to ani neresim,bud budou dve nebo jedno,hlavne,at jsme oba,nebo vsichni tri vporadku 🙂 Uz aby bylo zitra po ultrazvuku 😀

barrca
23. srp 2009

ahojky, tak jsem byli s manželem na badmintonu, ted jsem vařila obídek a uz jsem zase tu ....Leni, dovolená byla supr, krásně jsem si odpočinula a teď už se těším na středu, kdy mám utz v 21dc a první injekci 😀 a pak už to poběží, příští týden si zařídím předoperační, atd. Snad vše půjde podle plánu ....

Kočárky a postýlky teda zatím vůbec neřeším, to až budu mít jistotu, že mám důvod to řešit 😉 😉 ...snad už brzy ..

Nely a co máte za pejsky, že jsou tak velcí 😅

miluse
23. srp 2009

JO, když jsme u těch nesmyslných věcí ohledně dětí, tak jsem zběžně koukala na kočárky pro dvojčata a pokud bych chtěla novej a trochu kvalitnější tak stojí kolem 17 tis. a to jenom sporťák a hluboké korbičky se musí dokoupit zvlášť a to nemluvím o pláštěnce a event. tašce 😒 , jsou to prostě vydrřiduši 😠, když už jsem našla pěknej se vším všudy, tak jsem pak zjistila, že je to Tako a to prý nic moc kvalita, tak to asi taky bude docela boj, něco sehnat. 😒 A hlavně bych radši, aby měli bobísci oddělený korbičky, aby se tam nemuseli mačkat a popř. se fackovat apod., a taky aby nějak vypadal, že jo 😅 no bude to s tím zařizováním a sháněním docela zajímavý.

Nely, jsi mě pobavila s tou postýlkou, neb můj nejstarší synovec, kterému je nyní 14 let, tak měl postýlku ještě po mě 😀 a tuším, že ji měla i neteř a že když naši vyklízeli půdu, když se dělala nová střecha, tak jsem jí tam ještě viděla a máma měla ten super nápad, že jí tam ještě nechá, že se bude hodit ještě pro mě 🙄, no mě málem omejvali, neb nebyla vůbec zabalená a prach na ní byl snad stoletej, ale to je prostě ta starší generace, co nerada něco vyhazuje. Je fakt, že mamča nemohla u toho být, když se ta půda vyklízela, páč by přinejmenším půlku tam nechala 😕

miluse
23. srp 2009

Barru, neboj, za pár týdnů ti tu taky budou naskakovat u jména tt 🙂

Leni, v kolik máš zítra UTZ? Určo tam min. to jedno bude, uvidíš 😉

lenkakubickova
23. srp 2009

Miluško: já vím,že na to koukám zatím jen tak,ale jelikož ta verze dvojčátek je vyšší,koukala jsem na nějaké kočárky, líbíl se mi Jane,ale mám obavy,jak by se tam děti mačkali,když jsou sedačky za sebou,takže ta verze tolik neuspěla a mám tu uložené tyto dva, které se mi jakžtakž líbila a hlavně ta cena je za hlubokej i sporťák kolem 10-11.000,- Kč 🙂 posílám jen odkaz pro zajímavost:

http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/dvojc...
http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-duo-jump...

jinak jdu na ten utz v 10:15 🙂

miluse
23. srp 2009

Leni, jj, to tako mám dokonce v albu, ale je to prostě tako, tak nevím no 😅 určo bych ho musela vidět naživo a u toho prvního se mi moc nelíbí ta sportovní verze ☹

miluse
23. srp 2009

JO a u toho Jané máš recht, zrovinka ve čtvrtek jsme ho viděli v letňanech naživo i s dítkama a přijde mi to takový divný a to co je dole mi přijde takový odstrčený, jako když je tam za trest ☹

nelynka
23. srp 2009

barrca mame krizence cane corso a nemeckeho ovciaka 😀

milus, tak obe postielky su este po mojich bratoch, v jednej som spinkala aj ja 😀 😀
a su vo velmi dobrom stave, mamka v nich ma periny a su pozakryvane dekami a igelitom, takze pohoda..
fakt len obrusit a nalakovat a na tych par dni co tam budeme uuuplne budu stacit 😀

miluse
23. srp 2009

Nely, tak to pak jo..... u nás prostě byla uložená jen na půdě bez ničeho, takže se na ní prášilo a tak.

Holky, chtěla jsem se zeptat, máte někdo přístup ke svému účtu u ZP? Já tu totiž na něj koukám a nějak mi dejte trošku do hlavy, že genet si v den výdeje léků počítal 2x 17 tis. Kč a v den ET 26 tis. Kč, to se mi zdá nějaké divné 😕

nelynka
23. srp 2009

milus nemam, ako sa k tomu da dostat? aku mas poistovnu?? toto by ma teda zaujimalo 🙂

nelynka
23. srp 2009

ale myslim ze v den ET to bude tych 26 000 co je za celkove IVF az po ET
ale tie lieky, neviem neviem...
ake lieky si mala??

miluse
23. srp 2009

Nely to jo, já ty ceny chápu, jen mi nejde do hlavy, proč to účtujou 2x 😕 . Jinak já mám pojištovnku ministerstva vnitra a po nějaké registraci u nich jsem se k tomu dostala, ale dle mého by to měli mít zpřístupněné všechny pojišťovny a co vím, tak většinou na tvou žádost ti zašlou i případný výpis. 😉

Měla jsem puregon, za který jsme dopláceli 4095 Kč, tuším. To jsou šílený pálky a pak orlagutran, ale za ten jsme neplatili tuším nic

nelynka
23. srp 2009

tak to nevim...
ja mam VZP, teda tedkom nemam ale jak zacnu pracovat budu mit 😝

tak nevim ale je to fakt divny...

ja taky premyslim ktery leky si dam kdyz mi znova nabidnou na vyber...
naposled jsem mela Fostymon a za ten jsem endoplacela nic...

nelepsi udelas , kdyz se na to zeptas primo lekarky kdyz tam pujdes, proc je to tak, ze ti je to divny

miluse
23. srp 2009

No tak do genetu už nejdem, až na screening, asi zkusím skáknout na pojišťovnu event. zavolat do genetu co mi na to řeknou.

My si vybrali s doplatkem, za 1) kvůli aplikaci a za 2) že prý jsou i lepšejší a jak je vidět tak fakt zafungoval

nelynka
23. srp 2009

tak me aplikace nevadila, bylo to dost na nas financne i tak tak sme se snazili usetrit jak se dalo a myslim ze byli dobry..
kazdej rikal ze mel jen malou odezvui nebo zadnou, ja jsem mela 16vajek, z toho 9oplozeno, dva vlozeno, 5zamrazeno a pak na KET dva vlozeny a jedno chytnuty ale nejake slabe..

ale tak uvidime, kdyz pujdem tay premyslim nad doplatkem ale premyslam velmi ked teraz zvedli ceny na zamrazenie

gabulle
23. srp 2009

leni mocinky moc drzim palecky na zitrejsi ultrazvuk,at vam dopadne vsechno moc dobre,a koukej dat hned vedet,uz ted jsem napnuta jak ksandy

pet.s,vam taky moc drzim palecky at jste veliky tak jak mate a je vse ok

snad jsem na nikoho nezapomela, a jestli ano tak se omlouvam a stejne drzim palecky vsem at je vse jak ma byt

mandre jak ti je ?doufam ze jsi ok a stale se nechavas obskakovat a rozmazlovat

na vsechny se tesim v utery

lenkakubickova
23. srp 2009

Miluško: ono je to právě těžký s těma kočárkama pro dvojčátka ☹ Taky se mi ta sportovní verze moc nelíbí,ale tak zatím to neřeším,jen jsem pokukovala a šla mi hlava kolem,jak není vůbec výběr hezkých kočárků pro dvojčátka ☹

co to tu čtu o té pojišťovně?? 😕 😕 Milu,já mám tu samou pojišťovnu,tak se zkusím někde zaregistrovat,jestli něco neobjevím 😅

Gabčo: dám hned vědět,neboj,ale jdu tam až na 10:15 a bůh ví,kdy přijdu na řadu 😝 A pak nesu nějaké papíry do práce,takže se asi objevím,až odpoledne 🙂 A je ti už líp?

gabulle
23. srp 2009

chvilkama to je uplne v pohode,chvilkama vim o vajecnikach tak ze nevim jak si stoupnout,protoze ani lezet ani sedet se neda,ale jinak uz je to docela dobry
ja tech 14 dni nevydrzim,to jsou nervy.jak vam zavidim ze uz vite na cem jste

lenkakubickova
23. srp 2009

Milu: tak se mi to nepodařilo se nikde zaregistrovat,abych se k tomu výpisu dostala ☹ Jsem zvědavá, co ti na to kdo řekne 😕

monivo
23. srp 2009

Ahoj holky, jen narychlo nakukuju.

Jen se chci vyjádřit k postýlce Ikea za 700Kč, je to opravdu klumpr, není vůbec stabilní, takže pozor na ní.

A co se týče kočárků - DorJan a Tako, oba polský výrobky, takže bych očekávala špatnou kvalitu od obou. Já jsem kolem března vybírala kočárek s kamarádkou, dokonce jsme byly na veletrhu v Brně, je to hrůza, ale nevěřily byste, co na našem trhu je polských kočárků. Rozhodla jsem se, že domů polský nechci ani náhodou, i přesto, že cena je většinou nižší, ale věříte té kvalitě?? Maximálně bych přistoupila na xlander, ten jsem si prohlížela v obchodě a je pěkně propracovaný a ve většině prodejen je jeden z nejprodávanějších. A jakmile se trochu do vybírání kočárků ponoříte, tak už pak na první pohled polský kočárek poznáte, jsou pak hodně podobné. Co akorát u nich chválím je design. Mají velký výběr v barvách, ale o tom to není. Stačí přijít do obchodu a postavit si vedle sebe polský kočár a pak třeba Jané, Mutsy, Teutonii, Peg Perégo apod. a vidíte rozdíly.

monivo
23. srp 2009

Leni, na zítra držím palce. Jsem zvědavá, kolik jich tam bude 🙂

miluse
24. srp 2009

Krásné ranko,

Gabčo, neboj ono to uteče a za chvíli budeš vědět zda se zadařilo a já pevně věřím, že jo 🙂

Leni, na dnešek držím palečky. 😉
Jo a k tomu výpisu jsem se dostala tak, že se zaregistruješ do klubu pojištěnců 😉 akorát že tu přihlášku si musíš vytisknout a donést ji buď na pobočku anebo poslat na tu adresu co tam je.

Mon, no mě se to zdálo nějaký divný, ale zase jsem si říkala, že Ikea je docela kvalitní, ale ono asi jak na co, je to všude, no uvidíme co vybereme. Je to fakt zajímavý, nad čím vším se dá při zařizování dětského pokoje přemýšlet a to samé při výběru kočárku a máš recht, poláky nebrat, proto sice se mi to Tako vzhledově líbilo a je i přijatelná cena, ale prostě je to Tako a poláci, sic mohou mít nějaké výrobky kvalitní, ale těch bude asi hodně málo. 😅

Já se za chvíli chystám na krev a pak se juknu do práce, co se tam děje a jak to myslí s mým zástupem, to zase bude otázek, to určo budu mít za chvíli hlavu jako pátrací balon, neb vlastně od července jsem tam nebyla, kdy jsem nesla do práce neschopenku 😒

anlek
24. srp 2009

Dobre rano,

kocarek jsem tusim resila predminuly tyden. 😀 O vikendu jsme je pak prozkoumali s muzem (bacha na to, vzit muze do obchodu, kde mu budou rikat tatinku, tak co? Tohle je ten vas vydneny kocarek? 😀 nemusi kazdy chlap prezit uplne bez uhony ... Muj to potom jeste rozdychaval cely obed 😀 ). A mame vybrano, uz nechci o kocarku premyslet. 😀 Vyhral mutsy urban rider. Cenu jsem nasla 17 tis (podvozek, korba, sporotvni sedacka, tasku asi nechci, plastenka stala tusim do 300 Kc). Takze jedine, co ted resime, jestli ho koupime po jendnom mimcu nekde v bazarku nebo koupime novy a budeme pocitat s tim, ze pak ho budeme prodavat. Ja se ani nebranim tomu bazarovemu, nevadi mi, ze nebudeme mit novy. Ale chci kvalitni kocarek. Milu tobe jeste trosku zamotam hlavu tim, ze kamaradka, ktera mela deti rok po sobe a porizovala kocarek na dvojcata, tak chtela jasne deti za sebou, neb s takovym kocarkem treba vjedes do prodejny, autobusu, ... kdezto s kocarkem, kde mas deti vedle sebe muzes mit problem. Me se sice take nelibi ty kocarky, kdy deti sedi za sebou, ale nevim, jak bych resila nakupy. ☹ Jo a korbicky pro mimca bych ti doporucila rozhodne oddelene, kolem pul roku uz budou docela ruce ovladat a nemusi spat ve stejnou dobu, takze to, co bude vzhuru bude stouchat do toho, co bude chtit spat. Zkusenost me mamky se segrama - mela na ne jednu velkou korbu.

Postylku jsem take rikala, ze budu porizovat podle toho, ktera bude dost bytelna. Chci mit jistotu, ze nas raubir ji nerozmontuje. 😀

Leni a Pet.s, vam drzim palecky, at jste s UTZ stopro spokojene.

Jinak hlasim, ze uz vim, co jsou nevolnosti. 😀 O vikendu jsme byli pryc a tam me krmili tak, ze mi nebylo uplne dobre. V patek veceri maso jsme jeste prezila, sobotni snidani (kde na me zbylo jen volske oko) uz trochu hur, sobotni obed kureci prsa s ryzi jsem uz skoro neprezila. Pak byl zaludek silene na vode a pocity nic moc, tak jsem zavelela, ze od vecere jim jen polovinu porce a jen na co mam chut. A od te doby a jedne coly mi uz bylo zas dobre. Jsem si uvedomila, jak se mi zmenil jidelnicek za tech poslednich par tydnu. Obcas nejake jidlo vynecham a nevadi mi to, maso jim tak 2x tydne, jinak ne. Jim hodne ovoce a zeleniny. 😀 😀 😀 Takze v tom budu dal pokracovat a zadne zmeny. A jsem totalne mrtva, vikend byl narocny, ale vsem se moc libilo.

lenkakubickova
24. srp 2009

Mončo: s těma pollskýma kočárkama s tebou souhlasím,slyšela jsem to hodně od kamarádek ☹ My už máme vybrané 2 favority a z těch pak vybereme jeden. Buď Peg Pérego GT3, nebo Maxi Cosi Mura 4. A jako Anlek se nebudu bránit použitému po jednom dítěti,pokud bude zachovalý,nebo koupíme nový sporťák a bazarovou korbičku 🙂

Ač jsem si myslela,že výběr kočárku bude nádhera,tak o tom pochybuju 😉 😅 ....od spoustu kamarádek vím,že ty plské fakt nejsou moc kvalitní,bohužel,ale za tu cenu to zřejmě odpovídá kvalitě. Co se týče x-landra, tak je hodně prodejný,ale od 3 kamarádek (co si ho pořídili v touze ušetřit) jsem pak slyšela,jak je korbyčka strašně malá a ve 2-3 měsících už se jim tam skoro děti nevešli,když byli ve fusaku a sporťák,že je snad úzký či co.... Takže,jak jsem psala o řádky víš Monče, máme vybráno...a stejně jako Anlek, buď zachovalý starší nebo nový 🙂

Miluško: tak na to jsem narazila na ten klub pojištěnců a myslela jsem si to,že to je ono 😉 ale říkala jsem si,že se me kvůli tomu nikde nechce běgat 😀 😀 Tak držím palce,ať to nějak dobře s tou pojišťovnou dopadne!! To by byl mazec,kdyby si to ještě Gennet účtoval 2x 😕 😕

Anlek: nooo,tak to gratuluju k nevolnostem 😉 😀 Já si to sice užívám už asi týden,ale zatím mám problém i něco sníst,ze všeho je mi šoufl už na pohled ☹ ...akorát odpoledne mě někdy probere hlad a něco dokážu zdlábnout...ty naši prckové jsou tak mrňavý a tak se nás už nazlobí,ale aspoň o nich víme 😉 😀 😀

holky,dám vám vědět,kolik tam prcků máme,ale budu spíš až odpoledne, jedu tam na 10:15, pak do práce s nějakýma papírama a tam chviličku pobudu,takže pak se ozvu,pokud se neozvu z práce 😉 🙂

barrca
24. srp 2009

Dobré ránko holky,

Leni držím palce na utz a odpoledne se těším na zprávy (hlavně v klídečku 😀 ).

Já jsem zase po dovči v práci, tak to vidím na lehčí honičku a asi nebudu také moc na příjmu ....

Krásný den všem!

dracekmracek
24. srp 2009

Kuk 🙂 pořád nám nejde net tak píšu od mamky 🙂 moc se na vás zítra těším normálně jsem už na dnešek nemohla dospat,malej zlobí čím dál tím víc už mi přijde že se převaluje celej tak mě to budí ale jsem za to moc ráda 🙂
tak doufám že jste všechny v pořádku!

anlek
24. srp 2009

Ahoj Kacko, a brisko uz se zklidnilo?

dracekmracek
24. srp 2009

včera to zase bylo horší snažím se vypozorovat co to způsobuje....nejhorší to bylo když jsem ležela nechápu to...mně přijde jako kdyby tam měl malý málo místa....snad to bude zítra o.k. 😅 nevím co mě k tomu vedlo ale dneska jsem si naházela do tašky věci do nemocnice....ale to bude v pohodě jinak se cítím o.k.

anlek
24. srp 2009

Kacko, taky mam radsi veci pod kontrolou a take me uklidnuje, kdyz je vse pojistene ... Takze taska zabalena urcite neni nic spatneho. Uvidis, co ti zitra rekne dr. Ale i kdyby se ji to nezdalo, tak v nemocnici by vam pomohli. Ikdyz je to otrava. Ale Lukasek uz je dost velky, staci uz jen par tydnu a muze vykouknout. 😉 To zvladnete.

dracekmracek
24. srp 2009

když mě se pořád nezdá ta jeho váha,přeci není možný aby za měsíc nic nepřibral,nechám si ho zvážit zítra,zdá se mi že tady u nás nějak ultrazvuku nerozumí.Dál poslouchám řeči jaké mám malé bříško,že mám určitě málo plodovky atd....no jo švagrová 😠