Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
23. srp 2008

Lanno, dufam, ze to utecie.... 😉

lanna
23. srp 2008

Blucko to viš že ano,,viš co jsem delala ja,kdyš my vyšel negati.. test tak jsem volala co mam delat no a sestřička mně chtela objednat jako tebe ale ja sem ji žykla že nebudu čekat proto že jsem z doktorem domluvena hnet na dalši pokus tak že tam musim co nejdřiv k nemu na KO,moc se ji to nelibylo,ale nemněla navybranou..
Mně stvalo proč zrovna sestřičky rozhodovaly kdy tam mame chodit,tak jsem sy to vždy vyjednala z DR..

blucka
23. srp 2008

Mna nastvalo, ze ma uz v stredu nechcela obj.,vcera som uz bola na nu asi zla, ale tak ma to vytocilo, vobec mi to ale nepomohlo, vraj konzultacie az v takomto termine, ale ja tam uz chodim tristvrte roku, tak neviem.Uz som povedala, ze neodidem z gennetu bez terminu. Uz aby sme tam nemuseli.

lanna
23. srp 2008

tak skus zavolat a řic že potřebuješ mluvit z doktorem,a on by te třeba vzal dřiv,,Škodaže nemam čislo na Danka,ja jsem ho mněla a po tom co jsem odešla do druhiho CAR tak jsem vymazala....

blucka
23. srp 2008

ja mam cislo na danka, ale nechcem vyzerat jak hysterka, dnes mam dostat MS, tak uvidim a ked nic uvidim a mozno mu skusim zavolat.A ty si dr.povedala, ze ta segra nechce skor obj?

katuska23
23. srp 2008

Holky já tohle nechápu,mě doktorka řekla nemusíte se na kontrolu objednávat,ale já si tam radši zavolala a sestra mě nechtěla vzít?Tak to jako nechápu 🙄 přijde mi že se nic neděje,asi jim tam jasně budu muset říct,že chci mimi co nejdřív,ale to je snad jasný ne? 😅

blucka
23. srp 2008

katuska nam je to jasne, ale im asi nie... 😉

katuska23
23. srp 2008

Já vím 😉 ale myslím si že by spíš měly být milé, a uvědomit si jak nám asi je 🙄

lanna
23. srp 2008

Blucko vubec jsem mu nic nežikala,o sestričce,jenom sem mu žykla že chcy UZ protože předchozi KET se nepovedl a ja chcy hnet dalši...No a von mně objednal sam a bylo to..
A jako histerka nebudeš vypadat,proč kdyš chceš jit do dalšiho boje,hlavne aby telo bylo na to připravene,tim myslim sleznice,a tak...
Tak že sy to rozmysli jak chceš ty,a uvidiš že to bude spravne rozhodnuti,,, 😵 😵 .

Katusko ahoj,jak se maš?

lanna
23. srp 2008

Ahoj Evaluca tak co je že se nam neozivaš,poslala jsem ti IP,tak se myrkni 😵

katuska23
23. srp 2008

Ahojky,koukám teď na krásný film a brečím u něj 😅

Já už bych tak chtěla aby se nám to všem povedlo 😔

lanna
23. srp 2008

.Katusko povede určitě povede ne všem najednou ale postupně, 😅 ,

lanna
23. srp 2008

A nesmutni 😅 😅 ,heski se usmivej 😀 třeba takle,a bude ti lip,,,,,,,

blucka
23. srp 2008

este si to premylim a asi zavolam, dam vediet.
lanno, chcela by som mat tvoj optimizmus 😉

lanna
23. srp 2008

Blucko mně už nic jineho nezbyva,taky mam za sebou neuspechy a moc jsem se trapila a vubec my to nepomohlo,jen jsem byla nepřijemna,nervozni,a bylo my vše jedno.Pak jsem se všimla že svim chovanim delaz jen problemy,a zača jsem myslet trochu jinak,a taky my pomohly tito stranky...

Takže nadeje umira posledni, 😅 ,

Taky mam deprese a jemy moc smutno a furt se ptam proč to ješte nepřišlo to me štestičko,kde se toula? 😔 .

katuska23
23. srp 2008

holky.............................svět je nespravedlivý,ale musíme věřit 😔 já mám dneska ten den,kdy od rána brečím,a ztrácím naději 😔

lanna
23. srp 2008

Katusko nech toho nebo ti naplacam na zadek 😀 ,aby sy mněla kvuli čemu bryčet...
A tet važne proč jseš tak smutna ☹ ,co se deje

katuska23
23. srp 2008

lanno,teď jsi mě rozesmála 😅

asi máš taky občas ty stavy kdy si přijdeš méně cenná,já vím spousta lidí je na tom hůř,ale já už po děťáku toužím pět let,a nikdy bych neřekla že ta cesta bude tak těžká,slíbila jsem si že budu silná,ale občas mě to porazí 😔

lanna
23. srp 2008

To viš že jo občas bulim jak kravička 😀 ,a pak mně jenom boli hlava a mam otekli oči,cestu za miminkem mame dlouhou a z překaškama,jenom my jsme tak šikovne ze každu překašku vzladnem,a jednou za svoje snaženi dostaneme i zlato 😵 😵 😵

blucka
23. srp 2008

kocky, je to nespravodlive, ale stale verim v to, ze to ma asi byt tak, aby sme si to potom ovela viac vazili.........Takze hlavu hore....

lanna
23. srp 2008

Blucko spavně kdyš maš zvedlou hlavu vic toho uvidiš,nic ti neunikne 😵
Tak nebudte smutni,a bojujte...

lanna
23. srp 2008

Tak co pak berušky uz jste šly spat?
Jestli ano tak dobrou noc,a krasne sny...
A na zitra dobrou naladu,a žadne černi myšleni 😅 ,takže vstavat z usmnevem..

katuska23
24. srp 2008

Dobré ránko 😵 🤐

lanna
24. srp 2008

No dobre rano to se my libi 😵 ,ale tohle je co 🤐 ?

katuska23
24. srp 2008

pusinka 😀

dneska je líp 😵

lanna
24. srp 2008

Jo aha tak to jo ja už jsem sy myslela že se trošku mračiš 😀 ..

katuska23
24. srp 2008

neeeeeeeeeeee 😀

blucka
24. srp 2008

ahoj kocky, peknu nedelu prajem... 😉

lanna
24. srp 2008

Ahoj blucko dekujem,tobe taky krasnou nedeli,a i celyj život 😵

terezita
24. srp 2008

nazdarek!! jeee, holky, co to tu bylo za depkoidni nalady??? kus, ty vyzeneme rychle pryc!!
blucko, to me mrzi, ze to nevyslo.. ta priroda si fakt zahrava.. ☹ a jeste tohle zachazeni v gennetu, chjoo... 😠

jinak asi to sem moc nepasuje, kdyz bojujete s depkama, delala jsem si v patek druhy testik a furt tam jsou //.. nejak nam to ale vubec nedochazi. holky, prskam na vas bacily, at se vam co nejdriv zadari!!!!!! u nas to bylo fakt nejak asi omylem, meli jsme stresiky ohledne kupovani bytu, na sexik nebylo ani pomysleni a ten jeden pokus, ktery jsme zvladli, se ani do ovulky nevesel.. proto jsem tomu testiku nejak ani neverila..