• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
holky,jen na rychlo,aby jste si nemyslely,ze jsem na vas zapomnela. manza sedel u PC,tak jsem se sem driv nedostala a ted cucima na film a pojídáme popcorn,mňááááám :slight_smile: :wink: ....HCG bohuzel nemam :angry: :cry: :cry: pry az zitra behem dne,tak jsem fakt zvedava,kdy se dovolam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

preji vsem hezky vecer, sis tu budu az dopoledne nebo tak za hodku,manza pujde behat :sweat_smile:
24. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty si tedy ale dávají na čas :frowning2: :angry: Tak pevné nervičky a pokud možno klidnou noc :wink:

Gabul, to je hezký příběh, ale je fakt, že IVFko je nápor na psychiku děsnej, já si to sice až tak nechtěla připustit, ale stejně tě to dožene, sice jsem v některých věcech flegmouš a některý prožívám víc :sweat_smile:

Jinak já už tak nějak po věcech na mimča a pro mimča pokukovala, když holky od nás z regionální diskuse byly těhule, tak jsme se rochnila s nima na těch různých baby stránkách, ale je fakt, že když už se to týká i tebe tak je to o něčem úplně jiném, než když brouzdáš a koukáš co by se ti asi tak líbilo :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško: jojo,je to těžký,ale nějak to hold dopadne, co naděláme,ať tak, nebo tak :frowning2: ....akorát se bojím dalšího IVF, přesně jak píše Gabča,že je to útok na psychiku jako ďas...taky jsem si to nechtěla připustit,ale je to fakt záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nevím,kdy jít eventuelně do druhého IVF, když nebudu úplně v pohodě a přitom na to člověk musí být fakt v klidu...no,uvidíme zítra, co se z toho vyvrbí :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je predcasne uvazovat o dalsim IVF ted. :wink:

Pokud by to nastalo, tak bych to poradne probrala s dr. Mozna pauzu (pokud ji doporuci) bych vyplnila doplnenim vysetreni, nevim, co vsechno mate uz za sebou a co ne ... imunologie, genetika, ... Ale to je predcasne. :wink: Mimco tam je, jen je prcek.

Kde pak je pet.s? Ta mela take dneska UTZ, ne?
24. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já vím,že je brzy,ale dnes i sama Dr. říkala,že další IVF nejdřív za 3 měsíce,pokud by prcek odešel samovolně,jinak až po 1/2 roce...já vím,že je na to brzy o tom uvažovat,ale probírali jsme to s manžou,nedá se těmto úvahám vyhnout :frowning2: ...jinak mi máme imunologii i genetiku za sebou,taky jsem si říkala,jestli vůbec existuje ještě nějaké vyšetření co nemáme...a asi ne.

Taky jsem myslela na Pet.s....doufám,že je u nich vše v pořádku!!! :confused:
24. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to nevim ... Ja z toho nic nemam za sebou. Ale vy porad mate sanci, tak se ji drzte. :wink:
24. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já vím,zatím věříme,že to prcek vidí a nenechá nás v tom :wink: :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak je ta Pet.s? Nakukuju, nakukuju ...
24. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám a Pet.s nikde :frowning2:
25. srp 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, v kolik budeš volat do gennetu? :confused:

Třeba se pet.s rozbilo PC :wink:
25. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško: zkusim to v 9:00, pak jedu za Kačenkou a jdu s ní do Gennetu na 12:00, takže kdyby jsem nic v 9 nevěděla, snad okolo té 12...jsem úplně strašně napnutá, ani jsemnemohla spát :sweat_smile:

Jasně, Třeba Pet.s opět nechtěně odpojili elektriku :wink: :sweat_smile: ....to byla sranda :wink: Ona se určitě ozve!
25. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni držím moc palce !!! Doufám, že už ty výsledky konečně budou mít .... to je fakt děs :angry:
25. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, držím palečky, ať tě moc dlouho nenapínaj :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,

holky ja se teprv ted probudila. :sweat_smile: Jsem silena ostuda. :grinning: :grinning: :grinning:

Na dnesek se tesim a vsem, co jeste dneska neco ceka drzim palecky.
25. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
SRAZ: holky včera se tu někdo ptal,kde se sejdeme u Gennetu,tak porstě u toho hlavního vchodu,ať se nehledáme :slight_smile: Jsem na to zvědavá a těším se.
25. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já to HCG včera měla 3010 :confused: :confused: :confused: :cry: :cry: :cry: neříkejte mi,že se tam tomu mrňouskovi nelíbí :confused: :confused: :confused: :frowning2:
25. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dej to do alba, prosim ... Ja ti pak poslu SMS, ze je urcite vse ok. :grinning: Se podivam, jestli rostes predpisove podle ty tabulky hcg, co jsem tu uz nekolikrat davala, ju?
25. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky preju krasny den

Lenco tak to je snad dobre,to je snad dobra zprava,rekl ti ktomu nekdo neco?
25. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, už je to tam
25. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted ta stranka s tabulkama nefunguje ... Ale urcite se porad drzis u medianu. :wink: Jen ti to nemuzu dokazat. :grinning:
25. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi: jen ta sestra říkala, že to HCG roste jako blázen :sweat_smile: ...tak mám radost,chci věřit,že to bude O.K. ale Pá je daleko...a to víš,pořád mám strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já mám jen tuhle tabulku,ale podle mě je to O.K. http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/hormony-hcg.html

a neměla bych při tomhle HCG už mít vidět plod ve váčku??? :pensive: ...ani se nebojím toho krvácení jako toho pocitu z utz....
25. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenco jsi uzasna bojovnice,patek je daleko ale ne zase tak moc,ten muj patek je dal :grinning: ,tvuj strach chapu,ale ty to zvladnes drzte se oba a ja a vsechny holky tady ti drzime palecky, to by bylo aby nebylo
25. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to vypadá velmi dobře :grinning: :grinning: Tak se snaž hlavně moc nenervit (vím, že to asi nění jednoduché, ale zkus se nějak zabavit :wink: :wink: ) Psychika je také strašně důležitá!!! Odpoledne se těším, teď letím na pracovní jednání ...
25. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi: jsi moc hodná,díky,ale nevím,jestli jsem úžasná bojovnice,možná to jen nedávám na venek znát,jakej jsem srab :sweat_smile: :wink: ....při tomhle HCG prckovi začínám věřit ještě víc! :slight_smile:

holky v kolikátém tt jste viděli váček s plodem??? :confused:
25. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
musis verit je to moc dulezite,a znam holky ktere vedely ze jsou tehotne,a na ultrazvuku nebylo nic videt,a az nekdy po 8tt vykouklo
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja byla na UTZ o tyden pozdeji nez ty ... To uz bylo srdicko. Nevim, co by bylo/nebylo videt o tyden driv. :sweat_smile:
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni vidis ze HCG je krasne vysoko a nie, nemusia este vidiet nic, je este skoro, ved niektorym nic nevidno ani 7tt, nie 5plus nieco :grinning:
bude dobre :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo holky,verim vam a prckovi,ze na me v Pa vykoukne :slight_smile: Já mažu Kačence naproti a pak s ní mažu do Gennetu :slight_smile: Tak se tu zatím mějte krásně, papa :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tož to gratuluju. S tím plodovým váčkem je to irelevantní. Mě pořád říkali, že skr ty zvětšené vajčeníky je to blbě vidět a že vidí jen gestační váčky, pak tam byly vidět a teďky si nevzpomenu jak to nazývaly a zhruba po 7 tt se tam objevili srdíčka a neboj, jak píše gabulle jsou holky co si s nimi prďousové hrály na schovku :slight_smile: hlavu vzhůru, v pátek na UTZ se vám už ukáže v plné kráse a síle :wink:
25. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek