• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
Někdo se tu ptal, kde je Trombocentrum na Karláku, je myslím v 5.patře budova A. Když se tam vejde,tak se dáš hned doprava a pak buď po schodech nebo výtahem. Čekárna je hned na kraji. Platí se tam 30Kč a to buď smskou nebo dole při vstupu v automatu. Já jsem to vždy platila smskou (instrukce jsou v čekárně).

Jinak já si injekce Fragmin budu píchat celé těhu.
14. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
monivo.... asi zalezi jake to jsou mutace ja nevim kolik jich je,ale ja jak mam heterozygot a pak toho leidna tak mi rekli ze kdybych nemela leidna,tak si pichat nemusim.... jeden bracha ma jen ten hetrtozygot a ma jist jen vitaminy a druhej bracha ma to same co ja a musel do trombocentra... tak pak se v tom vyznej... :confused:
14. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak jsem se týden rekreovala a teda opravdu nevím jak vás dočtu, přibylo toho tu požehnaně :slight_smile:
14. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ktora ste bola na genetike, prisiel aj vam domov dopis, ze sa mate objednat na konzultaciu k doktorke, alebo vam volali...ked bolo vsetko vporiadku?
bojim sa ze tam bude daco nedobre :pensive:
ked som tam volala sestricka povedala ze ked daco bude v neporiadku tak nas zavolaju na konzultaciu a dneska mi dosiel list ze sa mam objednat...neviem co mam cakat :frowning2:
14. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ja myslim, ze na Leidena se pichat v tehu musi. U tech ostatnich jeste zavisi na tom, jak dopadnou laboratorni testy, nekdo picha nekdo ne. Nekomu staci jen listovka v megadavkach nekdo ma treba jen anopyrin. Ale to podle me musi zhodnotit hematolog. Asi nikomu jinemu bych v tomhle neverila (stejne jako stimulku bych si nenechala predepsat od bezneho gyndare).
14. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nely, ja nevim, my na genetice nebyli.

Ja jsem dneska rano omdlela. Musela jsem stejne k prakticky, kvuli EKG. Take vas na nej posilaji gyndari? A Dr. mi rekla, ze s tim nejde nic delat. Tak doufam, ze se to hned tak nezopakuje. :confounded: Na EKG mi rekli, ze kdyz mi delali presd 3 mesici na predoperacni, tak ted je to zbytecne vyhazovani penez pojistovny, ze se to nemohlo zmenit. Ale kdyz mam zadanku, ze to udelaji.
14. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nely,
ono záleží na tom jak rychle to Dr. zpracuje. My byly s Mudrou dohodnutý, že mi pošle mejl a tak se taky stalo, v něm byla taková předběžná zpráva, kterou nám pak při konzultaci vysvětlila a vlastně i vytiskla. A pokud tam něco našly, tak neboj, oni si s tím poradí :wink:

Anlek, já byla u praktickýho dneska, ale EKG mi nedělal :confused: , jen změřil tlak, poslechl si mě, napsal zprávu, dal razítko do průkajdy a hotovo, jen se mě ptal jestli s tou prohlídkou nechci ještě počkat. Jenže já šla akorát okolo a on ještě ordinoval, tak jsem tam skákla, ale o EKG nikdo nemluvil, ani sestra v poradně :sweat_smile: Tak se jí na to asi zítra zeptám
14. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, ja nevim, jestli by prakticka dr. me na EKG poslala. Ale v prukazce jsem to mela do gyndr. napsane, ze chce razitko od prakticke + EKG. Tak prakticka napsala papir a zeptala se, jestli se u me krom tehotenstvi neco zmenilo (delala mi prevenci v ramci predoperacniho), tak jsem ji rekla, ze ne. A ona dala razitko. Plus mi rekla, ze pokud pokud nejsem na neschopence, tak abych nevahala s jakymkoliv problemem za ni prijit. A to dokonce tak, ze staci zavolat, ze jsem nastydla a ona vystavi neschopenku a posle postou, abych nemusela mezi nemocne do cekarny a nechytla jeste neco dalsiho. Tak jsem ji to s diky odmitla, ze uz na neschopence jsem. Ale ona je fakt zlata.
14. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v poslední době nestíhám ... ani moc nedočítám :frowning2:

Nely, nám přišel od dr. z genetiky dopis už se zprávou, kde bylo uvedeno, že je vše OK a tudíž nás na konzultaci nezvali. Nechci tě strašit, ale zdá se mi, že v tvém případě asi skutečně chtějí něco probrat osobně a tak ti tu zpávu neposlali ... ale nemusí to být nic významného - navíc asi záleží doktor od doktora :wink:

Jinak já dnes píchla čtvrtou injekci a už začínám cítit vaječníky - a to mě šéf v práci honí jak nadmutou kozu, tak teda nevím nevím, jak dlouho to vydržím. Ale jinak zatím vše OK - ve čtvrtek jdu na kontrolní utz.

Anlek, omdlela? Jejda a byl někdo u tebe. Jestli to není také tím tlakem, dnes je dost divně (cítím to, beru prášky na vysoký krevní tlak a tak jsem celkem náchylná na kolísání)....
14. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
barus toho sa bojim aj ja, ze to bude nieco zavaznejsie na tyh trombofilnych mutaciach...
tak uvidime...
mam sa objednat k Dr Krutilkove, ta nam robila aj rozbor...
14. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anlek, no jako já vím, že ta kolonka na EKG stejně jako na plicní v průkajdě je, ale sestra v poradně říkala, že na to nemusím, tak nevím, nechám to na nich a je fakt, že EKG mi v nemocnici natáčeli snad 4x, tak si myslím, že to po mě ani nebudou chtít.

Jéjej, omledlela? Chuděro, snad to nebylo nějak vážný, já tyhle stavy měla taky jen v nemocnici, doma musím zaklapat, že dobrý.
14. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
milena26 - mileno, v tomhle jsem jeste vetsi laik nez ty, vypada, ze v tom mas docela prehled. V pondeli se zkusim zeptat Dr. Brandejske, jak se to ma a zda muze byt cholesterol nejak propojen s trombofilii.
A kdypak ti ma dorazit menses a vse se tedy spustit, na konci zari? Rijen uz bude venku ee, takze ti to nebude kazit zadne pradninove plany :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chodím také do Genntu a konečně jsem objevila 2 čárečky. Mám tema tento týden skočit na krev, vy už většinou těhu jste. Nepamatujete si jestli Vám výsledek Hcg řekli v ten samý den a zda jste tam šly 1x nebo 2x.
Díky za radu
14. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svobik, gratuluju, no já už se to nedozvěděla, páč jsem rovnou z genetu tenkrát šupajdila do nemocnice, ale tuším, že většinou to říkali druhý den, neb měli nějak narváno a nestíhali,ale spíš ti to řeknou holky.
14. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s - Drz se!! Byl to asi hodne osklivy zazitek a docela stres, kazdopadne jak psala Anlek, jsi po IVF, tak je telo citlivejsi. Proste by ses opravdu mela hodit na rizikac a na vse ostatni se na par mesicu vybodnout, vsak mas velkou rodinu, ktera te s laskou opecuje :slight_smile: Spinis a ne krvacis, proste se tam ten malinkaty broucek uhnizduje a hleda si dobrou polohu. Dulezite je, ze je mimisek zdravy. Proste tvoje telo na neco zareagovalo (nejspis stres nebo prepeti) a vyslalo ti varovny signal, abys ubrala tempo, tak ho poslechni stejne jako doktora a vsechno bude zase rychle v poradku :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svobiku - hcg ti nejspise reknou az druhy den, laborator je externi, tak musi vzorky posilat jinam. Jinak gratulace ke dvema carkam!! :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc. I když to zatím není jisté jsem moc ráda. :wink:
14. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nannynka - gratulace ke dvema carkam, uzasne!! :slight_smile: Hlavne jsi sikukla, ze jsi vydrzela netestovat 2 tydny, o to musela byt ta radost vetsi, vid.
Ted jeste zbyva hodne stesti v tom trombocentru, hlavni je, ze jsi pod kontrolou a hlidana, takze ti pomohou zabranit, aby se neopakoval lonsky scenar. Dobre take je, ze prisli na duvod lonskeho neuspechu a tentokrat vse bude jinak, samozrejme spravne :slight_smile:
Hlavne se do Gennetu nenech objednat na prvni UTZ brzy, jako to udeli me. Bylo to presne 3 tydny po ET, naplanovala to nejaka sestricka a dr. Danek se pak certil, ze je desne brzy a ze tam nic nebude videt. Moc tam toho videt nebylo, jen ze jsou tam dve fazolky, tak doufam, ze pristi pondeli mi dr. Brandejska poda jeste lepsi zpravy a uvidim fungujici srdicka a vyvijejici se mimiska :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lita, proč brzy? Ono je dobré vědět kolik jich tam opravdu je :wink: Mě když se rozjel ten OHSS tak v Genetu toho moc nenašli, a u nás v nemocnici sice jen náznak gestačního váčku, ale našli :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lito,
tak ty budeš mít dvojčátka? To moc gratuluji. To je něco. Mě se ze 3 mrazáčků rozmrazil jenom 1, ale jak je vidět, byl to kvalitní bojovníček :wink:
14. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maendy - to je mi moc lito, musi to hodne bolet a byt velke zklamani. Nech se vysetrit na genetice, treba prijdou na nejaky duvod a priste to uz vyjde az do zdarneho konce. A pokud na nic neprijdou, tak si oddechni a priste se to proste podari. Mam kamaradku, ktera po IUI take potratila nekdy ve 2. mesici (myslim). Treba muzete priste zkusit IVF a prodlouzenou kultivaci (pokud bude mozna), a tak si nechat transferovat nejlepe se vyvijejici ebryjko. Drz se, urcite ti pomohou!
14. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem chtěla písnout, že Dr. Rašková je opravdu moc hodná.
Pet.s já do třtího měsíce taky takhle špinila a občas i krvácela a měla jsem prý nějaký hematom a asi prasklou nějakou cévku. Chce to klid a dali mi tablety Mg. Moc dobře ti rozumím, protože to byl vždycky strašný šok :confounded: .
Nelinka mě řekla paní doktorka, že pokud bude vše v pořádku, tak jestli si je chci vyzvednout, nebo stačí poslat? Tak třeba je ta konzultace normální a vše je ok. Držím palce, protože momentálně si prožívám peklo a doufám, že nějak tu dobu do výsledků přečkám a hlavně, že ty výsledky budou OK. Nic víc nechci.
14. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu - taky jsem rada, ze mam potvrzeno, kolik se jich tam ukryva :slight_smile: Ja jsem totiz nejak citila, ze se uchytila obe embryjka, takze na UTZ byl mnohem vic prekvapen dr. Danek nez ja a ptal se, zda je to ok :slight_smile:
Na tom UTZ jsme proste videli dva vacky a u jednoho embryjka pry zacinala nejaka prenatalni akce nebo jak to dr. nazval. Kdyz jsem se ptala, zda se z toho alespon neco da usoudit, tak rekl, ze je dobre, ze jsou v deloze a ze jsou priblizne stejne velci.
Pak me zklamal, kdyz rekl, ze se mam objednat az za 3 tydny. To mi prislo strasne dlouhe, alespon vedet, zda naskocila srdicka. Tak jsem si vydyndala termin za 2 tydny a jdu pristi pondeli. Mezitim jsem minuly tyden mela hcg 29.304 a asi si mozna jeste ve ctvrtek skocim na dalsi odber, at tam ma dr. vysledky pri UTZ.
Milu, pada na tebe unava nebo nechutenstvi a roste ti brisko? Na me ihned po obede padne desna unava a musim jit do postele, kde upadnu do 2hodinoveho komatu a pak je zase lepe. Ale o vikendu me trapila zaha nebo co, desne kysely zaludek. Tak jsem zkusila ten zazvorovy caj a pomohl :slight_smile:
A jak se vyvijeji tvoji mimisci?
14. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monivo - psala jsem ti tady, ze muzes pripadne vyzkouset brusinkove pilulky od firmy Swiss (z nejakeho duvodu je to pry kanadska firma), ty mohou tehotne i kojici a pry plno holkam ihned pomohly. Jinak se zkus prolivat brusinkovym dzusem :slight_smile: Urologickemu caji se vyhni oklikou, ten tehulky nemohou!
14. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anlek - jak ti je, uz je ti lepe? Jak holky psaly, meni se pocasi, takze i tlaky a to je ted na citlive telicko moc. Hlavni je, ze jsi sebou o neco neprastila a jsi v poradku! Ted ti pracuje srdce a organy za 2, takze to je pro telo zatez a musi se s tim nejak vyrovnat :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lit, jéé dvojčátka, to je hezký :slight_smile: No já si tohle období tak nějak proležela v nemocnici, takže únava ani moc ne, ikdyž je fakt, že když přijde manža z práce, tak občas spolu vytuhneme tak na hoďku na gauči :sweat_smile: Jak mi roste břuch mám v albu, zatím jsem ale nic nepřibrala, zatím furt doháním to co jsem shodila v nemocnici. :zipper_mouth: Mě docela pomáhá těhu čajík a koupila jsem si i těhu lízátka a docela taky pomáhaj, mě tedy hlavně v autě, na delší trasy, minulý týden když jsme jeli do Prahy, tak jsem myslela, že uvidím oběd znovu, ale lízátko to zachránilo
14. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svobiku - tak to znamena, presne jak pises, ze to je velky bojovnicek a bude mu u tebe od zacatku dobre a vsechno si tam vydupe :slight_smile: Na tomto i jinem chatu bylo docela dost holek, kterym se mrazacci uchytili a ty tu statistiku urcite jeste vylepsis :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za povzbuzení. Musím myslet pozitivně, i když to bude děsně dlouhá doba, než uvidím srdíčko a budu klidnější. Modlila jsem se, aby to vyšlo, měla jsem poslední mrazáčky a pak bych musela na další IVF a to já děsně nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu - zatim mi moc soufl neni, ale nejak zacinam mit zaludek na vode, tak mozna pro ty lizatka take brzy posupajdim :slight_smile: U me je strasne tezke rict, na kolik mi brisko roste kvuli fazolkam a na kolik za to muze zacpa :slight_smile:
Opravdu mi prislo, ze ten zazvorovy caj zklidnil zaludek, nedala jsem si tam zadny med, jen tak naostro.
14. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zázvor pila i na menstruační potíže, je to prostě takový všeuměl :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek