Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nannynka
10. lis 2009

Holky mam uplne tupej dotaz, jak se podivam k nekomu na fotecky do alba ? 😀

hypo
10. lis 2009

kliknes na ten fotacek co ma v pravo ......
a nebo musis pres nick do fotoalbumu 🙂

lita
10. lis 2009

Peto - si budou rikat, co je to dneska za lavinu nespokojenych ctenarek 🙂
Drzim palecky na ctvrtek, at ma pro tebe dr. jen ty nejlepsi zpravy a uz muzete rozjet projekt Mimisek ci Mimiskove 😀

lita
10. lis 2009

Nannynko - presne tak, klikni na ten fotacek (kdo album ma, tak je fotak zvyrazneny).

hypo
10. lis 2009

teda me dnes amala kope jak o zivot... a to jdem za tri hodky plavat tak snad se uklidni......
pak me ceka vecere se znamima tak abych byla k pouziti
desne spatne spim prakticky nejim a porad se bojim ze amalce neco chybi ........ uz aby bylo 19.11.

dracekmracek
10. lis 2009

mně se od ní taky nechtělo,ale ten den mě tam tak nasr..y sestřičky že jsem byla ráda že jdu pryč 🙂 ale po šestinedělí se jdu rozloučit 🙂

inza
10. lis 2009

to pet.s: pls jak jsi spokojena s Dr. Langerovou?

dracekmracek
10. lis 2009

hypo neboj nechybí já už taky málo spím,neboj amálka je spokojená 😉

nannynka
10. lis 2009

Holky diky, Hypo nadherny fotky.
Peto, drzim pesticky at to vsechno dobre dopadne.

hypo
10. lis 2009

ja se taaaaak tesim az me prestane palit zaha!!! 😅
to je des.......
jdu si dat neco k jidlu od rana jsem mela jen strudl..... tak se mejte
paaaaaaaa

petap1
10. lis 2009

lita : To tedy budou opravdu koukat na drát 😀 aspoň si pak dají pozor co otisknou..
díky díky...doufám, že už dostanu nějaký plán jak na to 🙂

nannynka: díky ..doufám, že to bude Ok 🙂

lita
10. lis 2009

Peto - presne tak, jak by se reklo v Ostrave, dostali po cuni 😀

janicka.slunicko
10. lis 2009

Ahojik holky. Tedka jsem přijela domu jsem hlidala synovce, chodí do první třídy, dělali jsme spolu ukoly a ty hlašky u toho, kam na to choděj... 😀
Tedka jsi vas jdu dočíst..

ivarei
10. lis 2009

Tak jsem to zkopírovala a poslala na adresu redakce i šéfredaktora.
Co se týče dr. Langerové, měla jsem ji u ET a byla moc milá 🙂

nannynka
11. lis 2009

Ahoj, ted si nepamatuju kdo, ale nekters z vas chodi taky na Karlak do trombocentra. Mam jit zase na krev a za boha nemuzu na netu najit jak ma ta odberova laborator v poliklinice na Karlaku otevreno. Nevite nekdo ?Diky.

miluse
11. lis 2009

Krásné ranko,

Hypo krásné fotečky.

Jéé, Katu, já myslela, že už je Lukášek na světe a on si ještě hoví u maminky v bříšku, no jen ať tam ještě chvilinku vydrží viď. 😉

sendynka3
11. lis 2009

Krásné ráno holčičky, moc děkuju za potvrzení na Dr. Langerovou, už jsem se do Gennetu objednala na 12.1. čekám co mi odepíše sestřička,první překvápko,napsala jsem mejlíka jen tak,že se mi někdo ozve někdy někdy,a do půl hodinky jsem měla odpověď...tak to mě mile překvapilo🙂))

miluse
11. lis 2009

Sendy, tak to jsi měla docela štěstí 🙂, ikdyž zase je fakt, že já když tam písala mejlíka, tak většinou už to bylo přímo k nějaké dr., aby jí to předali.

Tak hodně štěstíčka u Dr. Langerový, mě dělala ET a byla moc milá. 🙂

sendynka3
11. lis 2009

Miluško moc děkuju,snad to bude OK...po zkušenostech z Iscare a zpětně když si to proberu tak bych ráda nějakej osobnější přístup...

anlek
11. lis 2009

Sendynko3, myslim, ze u dr. Langerove ho mit budes. Mela jsem ji jen jednou pri OPU, ale moc se nam s muzem libila. Jsme uvazovali dokonce o tom, ze pokud ten pokus nevyjde, ze do dalsiho zkusime prejit k ni. 😵

sendynka3
11. lis 2009

Anelk: Já jí zažila s mužíčkem 2x v Iscare,ale pak nám zmizela a my nevěděli kam...jsem moc ráda,že vím kde je...třeba V Gennetu jsou lepší doktoři všeobecně. V Iscare byl Dr. Hulvert,který z Gennetu přešel zase so Iscare. Myslím, že hlavně kvůli penězům...ale potom co se na mě přes jeho sliby vykašlal,a já v něm měla takovou naději s mojim problémem,tak jsem na něj naopak zanevřela...a vůbec na celý Iscare...asi to chce změnu🙂)

miluse
11. lis 2009

Sendy, tady je jistě osobnější přístup, máš tam svého ošetřujícího doktora, vyjímkou jsou pouze služby na sálech. My taky chodili jen k primářce, kvůli tomu jsem si i Gennet vybrala 😉 Určo se ti tam bude líbit.

nannynka
11. lis 2009

Sendynka: Ahoj, v Gennetu je to fakt tak, ze celou dobu chodis k jednomu doktorovi. Ja si je proto vybrala. Jen na sale je to podle toho kdo ma zrovna sluzbu, takze jsem potkala vsechny 4 doktory. A pri IVF jsem ted mela smulu a moje Dr. mela zrovna od pocatku stimulace dovolenou, takze jsem na kontrole byla u Danka a pak u Brandejske. OPU uz delala Vykysala. No a ET Danek, ktery potvrdil teorii moji maminky, ze chlapi to umi lip, protoze mi uz podruhe "udelal miminko". Druhe IUI ze ktereho jsem byla vloni tehotna delal totiz taky on, vsechna ostatni zenske 😀 . Musim rict, ze me tahle jeji teorie fakt bavi 😉 .

sendynka3
11. lis 2009

Nannynka: To je superka, a ještě takhle vtipkují?? No jsem na to zvědavá...holky moc moc vám děkuji za názory...a přeji ty naše vytoužený broučky...

petap1
11. lis 2009

Ahojte 🙂

Připojuji se k holkám. V Gennetu jsou opravdu milí a taky oceňuji, že mám jednoho stálého Dr. 🙂

Chtěla bych se zeptat...když jdu na objednání přímo k Vykysalí mám se ohlásit dole a nebo jít rovnou do sesterny v patře ?

anlek
11. lis 2009

Nanynko, to mas pravdu. Miminka musi delat chlapi. :D Zenske nemuzou. 😀 😀 😀

Petap, ohlas se na recepci dole a oni te poslou nahoru. Tak to tam funguje.

Mam dneska za sebou zubare a zadny horor tentokrat. 😵

lita
11. lis 2009

Sendynko - to mas luxusni termin, to te objednali akorat po te rekonstrukci, takze si uzijes zacatek v Gennetu ve zbrusu novych prostorach (tedy renovovanych) 🙂

Nannynko - tak povez mamce, ze jeji teorie vychazi, nam ET delal take dr. Danek a mame dvojcatka v brisku 🙂 A OPU take Vykysala, to maji snad tandemove rozdelene nebo co, jeden vysava a druhy zavadi 😀
Danek byl pri ET fakt super, byl desne mily, klidny a usmevavy. Takze jsem nebyla ztuhla nervama a to asi docela pri ET pomuze.

Petap - presne jak pise Anlek a navic ti sestricka rovnou rekne, zda zaplatit tech 30 Kc v automatu.

Anlek - tak to mas docela stesti, ty budes mit po tehotenstvi krasnejsi zuby nez mlecnaky 🙂

miluse
11. lis 2009

Mě dělal Daněk OPU, ET pak Langerová, tak asi to taky mělo na to vliv, když mám v bříšku 2 chlapáky 😀

Petap, vždy je nutné se ohlásit dole na recepci, vyjímkou je snad jen víkendový provoz, ale na to by tě sestřička předem upozornila 😉

petap1
11. lis 2009

Všem děkuju za odpovědi....ohlásím se dole a počkám na instrukce 😀

lita
11. lis 2009

Milu, takze to budou chlapeckove! Gratuluju! 🙂

Za chvili tu budeme mit pravidlo - Na koho se Danek koukne, ten otehotni 🙂
A pacientky si budou prat na OPU ci ET dr. Danka, ze ten to pry umi jako chlap 😀