• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
Tady jsme :grinning: kuk...
25. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Venku je moc hnusne tak se my nechce nikam jit,a domaci prace mně už taky nelaka,tak jsem přišla trochu dyrbat :sweat_smile: ..
25. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lanno, tak na stimulku drzim palce.....ja bych uz tiez chcela aby sa to nejak rozpohybovalo a tiez zacala stimulovat.
25. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a ides na inseminaciu, alebo na umele
25. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jdu na IVF nemam totiž vejcevody :frowning2: ,moc se my nechce ale ještě to skusim.
25. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Cheta jsem skusit NATIV bez hormonu ale DR my poradil ivf tak uvidim jak to dopadne
25. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
za pokus to stoji, ved nadej umiera posledna, poznas to... :wink: uz aby to bolo za nami, no nemam pravdu?.
25. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Maš pravdu,proto bojujem dal,a je my lito tich kdo to nevyderžel a vzdal to :cry: .
A co ty naco čekaš?
25. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dozvěděla jsem se že mi dopadla zle cytologie :pensive: volala jsem do gennetu,chtěla jim odfaxovat výsledky a nic,nejde to...už jsem tam dnes volala pětkrát a už jsou na mě příjemný jako něco :frowning2:
25. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Katusko tak to my je lito, :pensive: ,a na naladu v gennete se vykašli přece jim platiš a to je jejich prace tak at kmitaji :dizzy_face: ..
Nijak se my zadyrhava počitač,tak mně to štve :angry:
25. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja cakam na menzes, uz mi z toho sibe, 5 dni meska a neviem preco, test neg., citim sa dobre a ona nikde....
Je to tazke vydrzat ten napor, ja si uz tiez kolkokrat poviem, ze kaslem na to, ale hned ma to prejde.
Katuska, a co ti nasli na cytologii?
25. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale jak to mám doktorce doručit? :cry: jsem v prdeli pardon :frowning2: příští měsíc jsem měla jít na inseminaci :frowning2: a pak IVF
A u mně to bude jak psala LENI žadne testy my pro jistotu nedelaly,doufam že to dopadne dobře i bez nich...
blucko já tomu nerozumím :frowning2: ale v Gennetu mi teď nebudou chtít udělat inseminaci...
25. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kdy bysme vedely proč to tak je,nekdo se nemuže MS dočkat ,a ja jsem ji po IVF mněla 2 krat do mněsice,pak jsem musila prašky jist abyse srovnala no tet už to je snad dobri...
25. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Posli to doporucene, mali by to prijimut aby si vedela co dalej, hlavne ak tam nieco nasli, aby si dostala lieky, az nestracas cas.
25. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Katusko a nakdy maš naplanovano IUI?
25. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
teď mi psala nějaká personální ředitelka ať to ještě zkusím....jsem v pr...rozumněla by jsi těm výsledkům,kdybych ti to poslala?
25. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
a preco ju nebudu chciet urobit v gennetu, povedal ti to tvoj dr., alebo len teraz koli tej cytologii?
25. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Katus nestresuj určitě sy ti to povede poslat :wink:
25. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
katus, skus mi to poslat.
25. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
je tam napsáno kontrola za tři měsíce....a sestřička v Gennetu mi říkala že se to bude muset odložit.Ale mě se to celé nezdá :confounded: jenže tam se nedovoláš doktorrovi a bude ti radit nějaká dvacítka na recepci jako kdyby se nechumelilo
25. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
aspon zaver
25. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zlatička ja už musim do prace a večer nakouknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,moc se my tam nechce..
25. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
lanno, tak zatial aked budes mat cas, stav sa tu. :slight_smile:
25. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
stěr optimální,horm.stav v souladu s věkem,cytologická diagnosa:dlaždicové buňky,metaplasie,ASCUS,endocervikální buňky normální
závěr-ascus
25. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Pod vyrazom ascus, som nasla, ze sa akurat opakuju stery, ale nedocitala som sa, ze by to bolo nieco zle.
Preto to urcite nenechaj len na sestricke, aby rozhodla a porad sa s dr., ci je nutne pockat s inseminaciou. Daj vediet.
25. zář 2008 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
volali mi z Gennetu :dizzy_face: holky,je to pouze na hranici,můžeme se snažit a jít do IUI :grinning: to dokazuje že od tohohle doktora musím jít pryč,ta sestřička byla u nás v pojišťovně a vychrlila to na mě u přepážky:máte špatnou cytologii.

volala mi přímo vykysalá sice vůbec nevěděla nic o IUI ale řekla jsem jí že Košťák byl akční :slight_smile: byla moc hodná:slight_smile:
25. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak konecne dobre spravy, tak bud v klidu a pekne sa na IUI pripravuj. A to chovanie sestricky je otrasne, asi by si mala dr.naozaj zmenit.Aspon, ze sa z Gennetu ozvali. :slight_smile:
25. zář 2008 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no přímo Vykysalá to jsem nečekala,hned mě uklidnila,je fakt zlatá :pensive: dokonce se mi o ní zdá :slight_smile:

viděl jste někdo Košťáka?Docela pěknej chlap :grinning:

blucko a ty jsi na tom jak?
25. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek