Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
16. lis 2009

Ivo, to je mi lito s nevolnostma. Ale na druhou stranu, bud rada za ne. 😉 Porad lepsi nevolnosti nez byt bez miminka. Me se to sice lehce rika, ja v podstate nevim, co to jsou nevolnosti (ikdyz zpetne to hodnotnim jako minimalne "jiny" stav). Ja hodne spala, fakt hodne, minimalne 10h denne. A mozna to docela pomohlo, ze si na me nevolnosti nevzpomeli. A pak jsem jedla jen to, na co jsem mela opravdu chut. Parkrat jsem snedla neco, ze se ocekavalo, ze to snim a zaludek hned zacal vysilat signaly, tak takhle nee, to bychom se nedohodli. 😀

Lito, uvidime. Treba ji nesnizi, pro nas by to bylo super.

ivarei
16. lis 2009

anlek: Jasně, za miminko (možná miminka) to stojí.

Lito, třeba to s mateřskou ještě vyjde - pozitivní je, že to zatím není definitiva.

inza
17. lis 2009

nazdarek, tak to vypada ze asi // nebudou. ani jsem nestihla udelat test a uz zacianm zase spinit 😢 tak asi budu muset zavolat do gennetu a objednat konzultaci ☹ mela jste to mekdo podobne?

lita
17. lis 2009

Inzo, jeste to nevzdavej, kolikaty den jsi po ET? Nekdy se muze spinit, jak se embryjka usazuji v deloze, vetsinou to je pry cca 8 dnu po ET.

inza
17. lis 2009

lita: 10 den. myslim si ze to bude asi na novy pokus ☹

lita
17. lis 2009

a zkousela sis udelat ten testik? nekdy to muze byt uz videt, nekdy az 12. den ci pozdeji

inza
17. lis 2009

jj teda jenom obycejnej a ten nevysel ☹

lita
17. lis 2009

To je mi moc lito. Ale zatim to nemusi byt videt, u nekoho fakt az pozdeji. Treba to bude v poradku. Je to tvoje prvni IVF? Mate nejake mrazacky?

inza
17. lis 2009

jj prvni. Mrazacky mame 3. Jsem zvedava zitra tam zavolam a uvidime jak se domluvime resp na jaky den tam prijit a domluvit se jak dal 😀

lita
17. lis 2009

Tak to je dobre, ze mate par drobecku v mrazaku 🙂 Pro pripad ze by to tentokrat nevyslo. Treba se ta carka fakt jeste vyloupne. Pokud se nerozkrvacis, tak bych radsi pockala jeste par dni, testla a pak konala dle vysledku. Do KETu by se melo dat jit uz dalsi mesic a fakt tu na ruznych diskuzich muzes potkat mamky s detatky z KETu, dokonce i dvojcatka 🙂

inza
17. lis 2009

ja doufam ze to vyjde, resp potrebujem aby to vyslo. V praci me chteji udelat nezamestanou a toto by byla cesta jim udelat pekne caru pres rozpocet 🙂 Lita Koukam podle fotky ze mate labrouse ci retrivera 😀

nannynka
17. lis 2009

inza:nehazej flintu do zita, ja si taky trochu pospinila a test 11.den byl negativni a 16.den krasne dve carky. Moc Ti drzim pesticky.

inza
17. lis 2009

nannynka: diky 🙂 Flintu nehazim, ani nestiham hazet. Se ted vsechno nejak hrne a tak na to neni ani cas myslet 😉

lita
17. lis 2009

inzo - podivej na nannynku, to je docela slibny priklad 🙂 budu drzet pesticky, at je to jen prechodne spineni, jak se mladata usazuji a at za par dnu na tebe vykouknou carky dve!
Presne tak, mame 15ti mesicni zlatacku a je to opravdove zlaticko, ale puberta s ni teda pekne hazi 😀
Dle fotky soudim, ze vy mate taky hafika, ze by labrousek nebo zlatak? Fakt roztomila fotka zvedavce 🙂

inza
17. lis 2009

to lita: mame zlataka. Je to ale peknej "smejd" jsou mu 4 a 1/2, al eprijde me ze je v puberte porad. Teda je to uz zaslouzilej otec, ale nasledky to na nem nezanechalo. 😀 je snad jeste vice rozjiveny nez drive. to neni jeho fotka, ale mame dost podobnou... 😀

lita
17. lis 2009

Inzo, to je fajn, ze je tu nekdo se zlatackem! 🙂 Oni jsou proste uzasny, ale mirny "vychcanci" a na tu jejich tvaricku jim toho plno projde. Koukam, ze se tedy te puberty nezbavi, ale s tim uz trochu pocitam. Vy mate doma otce, to uz je teda zaslouzily umelec 😀

inza
17. lis 2009

to lita: jo puberty se asi nezbavi, leda v duchodu. Predpokladam ze ten nas ani tam. Je to proste posuk. Jinak deti umi moooooooooooooooc pekny. Teda s originalem (jako se stejnou rasou) mel jenom jednou, ale zato dve nadherna. Jeden z nich je prčsna jeho kopie, ze ani majitelka potomka kdyz spolu blbnuly je nerozeznala a na tho naseho volala jmenem potomka 😀 . Kdyby byl zajem o potomky muzeme doporucit 😀 😀 naseho bezpapiraka co nam nikdo neveri ze je nema 😀 😀

petap1
18. lis 2009

Ahoj holčiny,

inzo...souhlasím s Litou a nannynkou...neházej flintu do žita 🙂 ..pokud nezačneš moc krvácet, není ještě nic ztraceno 🙂 moc moc držím palce, ať se to ještě srovná..

Já bych měla v neděli dobrat Estrofem a Utrogestan a pak čekat na MS. Doufám, že přijde brzy a já si budu moct vyzvednout léky na stimulaci k IUI 😉

Jinak vám samozřejmě všem držím palce, ať je vše OK a v pohodě 🙂

inza
18. lis 2009

no tak jsme objednany na dalsi konzultaci az na prosinec ☹ . Flinta je zahozena

petap1
18. lis 2009

A ke komu chodíš ? Ty jsi jim řekla, že jsi dostala MS ?

lita
18. lis 2009

Inzo, copak se stalo, ty uz hodne krvacis? ☹

inza
18. lis 2009

to lita: asi tak normalne 😉 no jdu ukoncit neschopenku a musim si zacit hledat pomalu novou praci 😒

anlek
18. lis 2009

Inza, to je mi lito. 😢

petap1
18. lis 2009

Inza: je mi to taky líto....pevně věřím, že nám nový rok přinese více štěstí a leden bude náš měsíc 🙂

inza
18. lis 2009

petap1: k dr. langerovy

petap1
18. lis 2009

K té nechodím, ale oni se tam moc nezdržují, tak snad s Dr. odchytíte MS v prosinci a budete si moc jít pro mrazáčky 😉

lita
18. lis 2009

Inzo, to je mi moc lito ☹ ach jo, do toho jeste ta prace. Je to v te praci definitivum?
Dobre je, ze jsi objednana "uz" na prosinec, nove holky az leden. Dobre take je, ze mate mrazacky!

inza
18. lis 2009

to lita: jo je, pry v breznu koncim. Teda takto me to bylo receno uz v zari ☹ Jo je asi dobry ze to je alespon ten prosinec, ale....

lita
18. lis 2009

Budu drzet vsechny palce a pesti, abys otehotnela s mrazacky! Tim by se vyresila ta prace. Do brezna by se to stihnout melo. Jak jsem psala, na diskuzich jsem potkala maminky s detmi z KETu, takze to funguje.
A kolikateho jdes k dr. Langerove?

inza
18. lis 2009

to lita: to musime stihnout do ledna. To bych mela dostat vypoved k podpisu 😉 Bude to vsechno tak nejak ve stresu. jinak jdu myslim ze 8 😀