Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lanna
27. zář 2008
katuska23
27. zář 2008

dobré ráno 😵

lanna
27. zář 2008

Tak co jak ti je ?

blucka
27. zář 2008

Ahojky, ja som vobec netusila, ze chcu zrusit dva pokusy IVF hradene pojistovnou, to sa mi snad zda, jak je to mozne v tomto state, hlavne, ze sa stazuje ze sa rodi malo deti.

katuska23
27. zář 2008

blucko pokud se to schválí od příštího roku to tak bude ☹ hrozný ☹

blucka
27. zář 2008

To uz od buduceho roku, to mi nehovor, ja som po novom roku mala ist na IVF, to bude parada..... 😝

nelynka
27. zář 2008

ahojte, lanna, ja som mala fostymon, neviem ci to iste co mas ty, a ja som za neho nedoplacala ani korunu a mala som super odozvu..16vajok, 9oplodnenych... 😀

je to strasne s tymi doplatkami, keby to tal zrusili uplne, by bolo uplne super..ale to by museli vymret nasi cierny obcania, aby sa znizila porodnost a vtedy by pochopili co robia! 😅

katuska23
27. zář 2008

nely to máš naprostou pravdu!Je to hnus 😝

nelynka
27. zář 2008

a nie hehe 😀 😀 😀 😀 ale cista pravda 😅

lanna
27. zář 2008

Nelynko ano určitě to je ten samy Fostimol,jenom ja jsem samoplatce nemam tady pojišteni proto sy to platim všychno sama,ja jsem ho taky už jednou mněla a taky jsem dobře reagovala 13 vajiček,a 6 oplodnenych,jen boužel se nezadařilo...

nelynka
28. zář 2008

lanna a preco nemas poisteni? ty nejses ceska?

lanna
28. zář 2008

Nelynko nejsem jsem z UKR a nemam tryvaly pobyt jen dlouhodoby a pojišteni z dlouhodobym pobytem neproplacy žadne IVF,tak že nema to cenu se nijak pojištovat stejne bych sy platila vše a plus to pojišteni a jeto jen urazove... Tak že tak to funguje je to hrozni,ale za rok sy budu moc požadat o tryvalyj pobyt tak to se už pojistim,ale doufam že už nebudu potřebovat jejich služby tykajici se IVF,třeba se my to povede tet 😀

katuska23
28. zář 2008

jojo to je pravda cizinci s dlouhodobým pobytem se pojistí smluvně-buď na neodkladnou nebo komplexní péči.ale ani z jednoho nejde ivf 😒

nelynka
28. zář 2008

lnna to me mrzi, ja jsem slovenka a taky mam jen prechodny pobyt, ale to je neco jineho... 😕
a me to pojistovna normalne proplaci cely... 😠

blucka
28. zář 2008

Ahojky, ja som tiez slovenka a zatial nic neplatim, aj ked je pravda, ze az ked som sla na revizii, zistili, ze mi opisali slov.cislo, stastie, ze som si to vsimla, asi by mi prisiel pekny ucet. 😒
Dufam, ze ak budem musiet ist na IVF, ze pojistovna nieco preplati, mam normalne poistku, ale tiez zatial len prechodny pobyt.
Jeeeej, to este aby som riesila, dufam, ze nie....

nelynka
28. zář 2008

blucka, mas karticku poistenca a ked povies ceske cislo co ti je pridelene nemas problem...ja som omylom prvykrat nadiktovala slovenske a z poistovne im prisla odpoved, ze ma tam vobec nemaju, tak sa to posielalo s ceskym spetne a nebol vobec problem...
a ani nejde o to ci ten prechodny pobyt mas alebo nemas vybaveny, to ich nezaujima, len musis byt nahlasena na poistovni...napriklad moj manzel nahlaseny nebol skoro rok ako tu pracoval...zamestnavatel sa na to vyprdol 😀

katuska23
28. zář 2008

holky to nevadí že jste selovenky,pokud jste zaměstnané máte u nás to samé pojištění, a pojištěné jste i bez zaměstnání,neexistuje smluvní pojištění pro Slováky 😉 dělám to 😀

nelynka
28. zář 2008

katus a nevedela by si mi povedat ako to ako slovenska budem mat s materskou u vas?

blucka
28. zář 2008

no to je dobre a ked a nieco stane....
Mam normalne cislo ceske, ale segra v Gennete opisala slovenske.

nelynka
28. zář 2008

blucka aj ked sa nieco stane, ty mas pridelene ceske rodne cislo, vzdy nahlasujes to...ja sa stale radsej pytam ked nieco ale co sa tyka zdravotnictva vzdy to ceske 🙂))

blucka
28. zář 2008

Mne len stacilo, vcera ta diskusia, ze chcu prestat prispiaevat na IVF, to ma trosku odrovnalo.

nelynka
28. zář 2008

hej to som ako nepochopila preco... 😠

blucka
28. zář 2008

Asi je uz deti dost..... ☹ , oni na to pridu ale niekomu takto len ublizia, zeny budu setrit a stratia len cas.

nelynka
28. zář 2008

veru,veru..stale len neplechu robia

lanna
29. zář 2008

Ahoj holky tak jak jsem sy to naplanovala tak my to zatim vyšlo zitra začinam synarelem a pozitři fostimol,...
Katusko tak ty delaš v pojištovně,nemněla bysy tam nijakou vijemku pro mně z tim pojištenim😀DDD

Holky Nelynko a Blucko vy se nemusite bat jste v EU a tam jsou jine zakony u vas to plati normalně.....

lanna
29. zář 2008

Evaluca ahoj kde jseš že jsem vubec nechodiš, co je z tebou? 😔

katuska23
29. zář 2008

lanno bohužel 😔 je mi to líto....

holky slovenky 🙂 mateřskou vám budeme vyplácet podle toho jak vám jí uzná sociálka,buď my v ČR nebo na Slovensku.Ale spíš v ČR,děláme to na základě rozhodnutí sociálky 🤐

lanna
29. zář 2008

Katusko ja to vim jen sy delam legracy 😀 ,ja už jsem to proskoumala všychno...

A co jinak,jak se maš?

Jo a koukala jsem na tvuj album je krasnyj... 😉

katuska23
29. zář 2008

děkuju 😵 docela to jde,ale už bych jela do Gennetu 😒 nevím jak to bude s mrchou,minulý měsíc přišla sama o 14 dní dřív,teď nevím kdy přijde,a do kdy čekat 😝

lanna
29. zář 2008

Ja jsem taky mněla rozhozeny cyklus a pak jsem brala leky na srovnani cyklu tet už to je dobri,tak uvidiš bude to dobri,
Občas už nemam silu bojovat 😝 a pak zas je to dobri 😉 ,tet mam taky divny pocyt ale nechamse překvapit 😉 ,třeba to nijak dopadne..