Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

eloana
3. říj 2008

nevim kde v gennetu asi ne ale s holkama ze slovenska jsme mluvila a ty mi prave rikali ,ze je to prisslo na 45 000

nelynka
3. říj 2008

my tam jedem zase v pondeli 😀

jo na slovensku to je moc prodrazeny...tam za leky co ja jsem tady nedala ani korunu dali kolem 10 000sk

eloana
3. říj 2008

me to prave vydesilo pochopola jsem ,ze stimulace se pojistovnou nehradi. Mluvila jsme o cene 2 holkama a obe byly ze slovenska tak je to vyslo tak nejak stejne.Tak jsem to chtela vzdat ,ale ted mi svitla trosku nadeje🙂))

nelynka
3. říj 2008

eli, bez do gennetu tam ti reknou presne ale stoji to o polovici mene ako na slovensku

nelynka
3. říj 2008

jedu hrat s manzou dostihy..zatim papa

nelynka
4. říj 2008

ahojte, sme niekde daleko, nikto tu nie je??

lanna
5. říj 2008

Ahoj holky tak jak se mate,jak va to de,koukam že sem moc nechodite ☹ .
Ja mam zitra KO tak uvidim jak jsem dopadla,ale po ti stimulace jsem nafoukla,to asy každa zna.
Tak se mněj te krasne a nakouknite občas sem 😀 ....

katuska23
6. říj 2008

Ahoj holky,

lanno tak at ti to dopadne,já čekám do 13 na mrchu pak kdyžtak půjdu na agolutin.už aby to bylo,i když to IUI určitě nevyjde....

lanna
8. říj 2008

Ahoj holky jak se vam daži,co noviho 😅 .
Ja jsem dopadla dobře na UZ mam 7fol 17-18ml. Dnes mam dalši UZ.
A pravdě podobně jestli vše bude ok tak v patek mam OPU.
Už se do cela tešim jsem nafoukla jako balon,jsou my mali kalhoty,no to určitě znate jak to je..
Tak se mějte krasne 😀 ...

hypo
8. říj 2008

ahojky tak me ceka prvni navsteva 15.10 u pani doktorky vykysaly.......
manzilek je uplne mimi ze spermiogramu a to bohuzel doslova ☹ nejak si to moc bere a i kdyz vi ze musi tak psychyka udelala sve a tudis zadny 2-3 deni pust po sexu u nas nebude problem, nejak nam to ted nejde...
moc se stresuje nebo co a mam ten pocit ze mu to nepujde ani tam
nemate radu?

blucka
8. říj 2008

Hypo, chlapi si tieto veci beru moc na seba, tak bud v pohode, pojde to, nech sa len ukludni, je to to najmenej co moze urobit pre miminko.
Ja idem v piatok na IUI, tak drzte palce.

terezita
8. říj 2008

nazdar holky!
je, lanno, no tak to je krasa!
hypo, to mi vykladej. muj byl taky vynervovany. napoprvy v poho, bo tam tech chlapu pred nim bylo asi pet, takze videl, ze neni samotny, co MUSI. ale kdyz jsme sli na IUI, tak vedel, ze uz o neco jde no a trapil se tam, trapil..
at se moc nestresikuje, to mu neprida.. a prinejhorsim muzes jit s nim a "vypomoct".

hypo
8. říj 2008

to mu rikam porad ale vim co udela psychika a on si vsechno tak moc bere 😒
asi to bude dost boj uvidime jestli to zvladnem.....

katuska23
8. říj 2008

u nás jak IUI tak IVF odpadá 😔 jdu si 23.lehnout do nemocnice.

blucka
8. říj 2008

katuska, co sa deje? 😒

terezita
8. říj 2008

katus, copato??? ☹

lanna
8. říj 2008

Aholky..
Katusko co se pak to z tebou deje,držse 😅 ,a nebud smutna uvidiš že to bude dobri.
Ahoj Terezit jak se vam vede?
Blucko ahoj.

Tak ja jsem dnes dopadla dobře,je jich tam asy 12-13fol. 18-20ml.Tak že dnes jsem sy pichla Pregnyl a v patek mam OPU.

katuska23
9. říj 2008

budou mi seškrabávat ty cysty 😔 a IUI a IVF se odložilo kvůli špatné cytologii 😔

nějak se mi to s..e,v úterý mi umřela babička,zítra je pohřeb.Včera jsem ztratila peněženku. 🙄

lanno moc držím palce.

Holky ať jste aspoň vy šťastné 😔

hypo
9. říj 2008

ahojky, holky co mam ocekavat od prvni navstevy v Gennetu? jdu tam pristi tyden k dr. vykysale
jeste ani nevim kde presne to je snad to najdem a zaparkujem a pak kde se mame hlasit apod.
a neberete nekdo nahodou Proveru na MS?

blucka
9. říj 2008

Ahojky,
Lanno, ja som si vcera tiez pichla Pregnyl, noha ma z toho boli jak blazen 😒 , ale co by som pre to mimnko neurobila 😉 , v pa idem na IUI.
Katusko, neboj vsetko bude dobre, ked sa s..e, tak vsetko naraz, to poznam....ale musis byt statocna. 🙂
Hypo, vysetria ta, manzela poslu na spermiogram a urcite ti budu robit odbery(ak je este nemas)....dole na recepcii sa musis nahlasit.

zuzulik
9. říj 2008

hypo a to ta tak skoro objednali?? 😉 parada .... ja som tam tiez objednana a bolo mi povedane, ze pri prvej navsteve je len pohovor, ziadne vysetrenia ...tak teraz neviem 😨

eloana
9. říj 2008

ahoj zuzulik-my chodime do gennetu v liberci - a na prvnim pohovoru nam akorat nabrali krev na pohlavni choroby

zuzulik
9. říj 2008

el,tak to je fajn ... protoze asi prave pri prvni navsteve budu mit MS.... 😉

eloana
9. říj 2008

🙂 no urcite jen pohovor -maximalne ti muzou udelat jeste hormonalni profil -dela se 2-5 den menstruace.Je fakt me jine vysetreni nedelali dite mam a problem je u manzela.

k.bett
9. říj 2008

hypo:

zaparkujete jistě hned před Gennetem 🙂 tam je takové parkoviště a je to u těchnického muzea hned, takže nepřehlédnete.

Nahláíš se na recepci a pošlou tě do druhého patra, tam vyjedete a dáte se do prava tam jsou sestřičky a počkáte si, až vyleze tak se jí nahlasíte a ona si vás zavolá...vyplní s vámi formuláře o nemocech vašich, v rodině, operace, děti atd. a pak si počkáte na dr. ta si vás zavolá vysvětlí vám jak funguje tělo u ženy a možná i pošle na odběr krve hned dolu do přizemí zas (jak se recepce) no a příště už budete vědět něco víc...🙂

k.bett
9. říj 2008

jo a já mám pocit ze me hned když jsem se objednávala řekli že muž po 6. denní abstinenci a odevzdával tam i spermie na zkoušku (ale na 100% to nevím), to by vám ale řekli už do telefonu, kdyby chtěli po muži spermijky 🙂takže to asi až příště se domluvíte

eloana
9. říj 2008

my jsme to meli tedy naopak manzel nejdrive odevdal sperma a pak jsme sli na pohovor🙂ale my uz jsme vedeli kde problem je

katuska23
9. říj 2008

blucko ale babičku mi už nikdo nevrátí 😔

blucka
9. říj 2008

katuska, ja viem a je mi to moc luto......

katuska23
9. říj 2008

asi to tak mělo být,alespoň se netrápí 😔 děkuju 🤐

holky moc vám všem držím palce,určitě budete brzy šťastné