Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivarei
30. bře 2010

Monivo, já na vás dneska tak intenzivně myslela, že jsem tě tím určitě přivolala. Je prima, že už je Terezka doma. A vím, že se tu nemá psát velkými písmeny, ale musím. Je prostě KOUZELNÁ. 😝 😀

pet.s
30. bře 2010

Moni ta je krásná a jaký má krásný tvar hlavičky. Bože jak já ti ji závidím. obdivovali ji tady i moji chlapi, tak to je známka, že se bude líbit mužským 😀

petap1
31. bře 2010

Moni, ta je kouzelnááá a těch vlásků co má 😀

pet.s: Je super, že jste tedy našli způsob jak spolu promluvit i když elektronicky 🙂 Je to jak ve filmu, jak si ty dospělé dcery pak přečtou jak to jejich mamka cítila a tak. A ty tvoje dopisy pro ně budou určitě neskutečně humorné a dojemné 🙂

Inza: Takže za 3m IVF...a proč nechtějí IUI ? To aby jste to zkoušeli sami ? A na tu Mojžíšovku přišli sami, nebo jsi jim to říkala ?...tedy to je otázek 😀

pet.s
31. bře 2010

petap 1 vtipálku..dojemné jako ve filmu by to bylo, kdyby pak moje věčně nasraná dcerunka přišla a se slzamy v očích mě objala a řekla"Maminko, máš úplnou pravdu, neuvědomila jsem si jak se chovám, že tě to zraňuje.Ale já tě mám moc ráda, i když to nedávám najevo."pak s úsměvem odběhla a uklidila si ten binec v pokojíčku s úsměvem na rtech. 😀
Moje dcera se přiklátí, strčí do talmičky rohlík a drobíce na právě vytřenou podlahu praví "Je to dlouhý. Moc písmen mě nebere. příště to zkrať!" a nebo " Nebuď trapná!" 😀 😀 😀
Ale já přesto doufám, že jednou.... že jednou si k tomu sedne a řekne" Ta moje máma chudák to se mnou měla těžký. Jak ji chápu." Jenžew tou dobou já už budu v Bohnicích v péči statných ošetřovatelů a budu ječet "Neeee proboha, děti už néééééé." 😀 😀 😀

darkwitch
31. bře 2010

pet.s az bude mit vlastni deti tak prijde a rekne "Mami nemela si to se mnou lehky, obdivuju Te, ze si to zvladla" 😀

pet.s
31. bře 2010

Darkwitch já zase píšu mojí mamince "maminečko, moje zlatá, jak jsi to se mnou vydržela. Promiň, promiň, promiň"
A maminečka zlatá jen napíše " Bylo to těžký, Peťunko!" 😀 😀 😀
Byla jsem taky pěkný péro. Nějak jsem v určitém věku přišla na to, že nemají páku na to,aby mě donutili si nedělat, co chci. 😀 😀

darkwitch
31. bře 2010

pet.s tak presne tak to budes mit s dcerou jednou ty 🙂

pet.s
31. bře 2010

jdu si najít knížku a zalést pod peřinu..jde na mě nějaká lenora.-)

darkwitch
31. bře 2010

pet.s ja bych sla taky, ale jsem v praci... tak nebude ani knizka, ani perina...

petap1
31. bře 2010

pets: Ty mi dáváš..já vždy to co napíšeš hltám až do konce a četla bych ještě a ještě 🙂 Vím, že to asi v reálu není tak k popukání, když stojíš pubertální dceři tváří v tvář, ale v tvém podání to pak vypadá, že to zvládáš úplně v pohodě. Že jsi taková ta ironická mamka co má své miláčky v hrsti .. právě jako třeba v nějakém sitcomu, kde vše glosují a nedělají ai z toho hlavu 🙂
Hm, takže ty jsi byla taky kvítko, ju...aspoň víš co se dětičkám honí hlavou a co od nich můžeš ještě očekávat 😀

betox
31. bře 2010

Moni, ta je taaak božská 🙂 . Je to neuvěřitelné, jaký udělala za tu dobu pokrok. Je vidět, že to bude silná ženská

darkwitch
31. bře 2010

ahoj holky 🙂 tak ms se konecne uracila, takze v patek jedu do gennetu a na stredu jsem objednala manzilka a vezmu si dovcu a pujdu ho doprovodit 🙂

petap1
31. bře 2010

Darkwitch: tak super a už jsi v "procesu" 😀

darkwitch
31. bře 2010

petap ted jen doufam, ze proces dopadne co nejdrive co nejlepe 😀

petap1
31. bře 2010

darkwitch: Tak to vítej v klubu "doufajících" 😀 Ale neboj, dříve či později se dočkáme všechny 😉

darkwitch
31. bře 2010

petap to je jasne, ze se dockame vsechny 🙂 jenom doufam, ze nemusim dodrzovat naky poradni a otehotnet az po vas 🙂 ze muzeme otehotnet treba vsechny najednou

petap1
31. bře 2010

darkwitch: Je pravda, že ze slušnosti by jsi nás předbíhat neměla 😀 Ale neboj, my jsme tu všechny přející..pokud se ti zadaří rychle bude to povzbuzení i pro nás 🙂

darkwitch
31. bře 2010

petap 🙂 no, ja jsem prave slusne vychovana, ale nekdy by mela jit vychova stranou 😀

petap1
31. bře 2010

darkwitch: máš recht..někdy slušné vychování překáží v "rozletu" 😀 😀

petap1
31. bře 2010

darkwitch: je pravda, že první vlna Genneťaček už porodila, tak by jsme měly začít tu druhou...teď tady nějak není žádný nový úspěch s // 🙄 Poslední byla pet.s 😉

Takže holky šup šup a nejpozději v létě všechny čekatelky hlásíme //..jasan 😀 😀

darkwitch
31. bře 2010

petap dle rozkazu 🙂 uz me nebavi byt v te cekajici vlne...

petap1
31. bře 2010

darkwitch: no proto 😀 Mě taky ne. 😠 .doufám, že mi teď v pátek Dr. osvětlí kdy jako ty // budu mít 😀 Tak a jsme zase u toho doufání 😀 😀

darkwitch
31. bře 2010

petap tak urcite ti neco osvetli, ale nevim jestli ti rekne presne datum 😀

petap1
31. bře 2010

darkwitch: jak neřekne..je doktor, tak ať kouká říct datum, hodinu a jaké bude v ten den počasí 😀 😀

darkwitch
31. bře 2010

petap musi mit nake prekvapeni, ale mas pravdu aspon datum by ti rict mohl, jako prekvapeni staci hodina a pocasi 🙂

petap1
31. bře 2010

darkwitch: přesně tak..to počasí oželím, ale na datu budu trvat 😀 a vy víte kde je problém ? Nějak nevím jestli jsi to tu psala..pardon 😅

darkwitch
31. bře 2010

my nevime nic, jen se nam nedari a moje mudra takove veci resi az po dvou letech a me rok a pul cekani stacil, tak jsem se objednala do gennetu at se snazi 😀

petap1
31. bře 2010

darkwitch: to jsi udělala dobře. Proč by jsi měla čekat 2 roky, když ti můžou pomoct dříve. Někdy ty Dr. nechápu 😒 ...moje Dr. mě poslala po 6m jelikož jsem neměla ani OVU ani MS. Sice mi to v Gennetu taky trošinku zpackali, ale snad tedy už mám smůlu vybranou a konečně se zadaří 🙂

inza
31. bře 2010

petap1: no my jsme se nakonec na to IUI ani neptali. Je pravda ze telo si potrebuje od hormonu trochu odpocinout a pri IUI by asi nejaka mala stimulka byt musela, tak jsme s mnz usoudili ze to nechame plav a budeme mit domací "vyrobu" 😀 . V kvetnu dr zazada na pojistovne o dalsi ivfn uz si to napsala do kalendare a me v kvetnu jakmile prijde mrach atak mezi 18-21 dnem mam prijit. Pry zkusime nejaky jiny protokol nez minule. Neumi vysvetlit proc to nevyslo. Vsechny vysledky jsou relativne OK a na imuno mam prasky. Takze nekde nejaka pricina mezi nebem a zemi. Proste asi pricina na kterou soucasna medicina neumi jeste asi odpovedet. Dokonce volala i embryologovi jak probihala kultivace a ten rek ze vse ok. Ze s 9 vajuch plny pocet oplodneny, takze taky netusi, ale mel takovy napad k diskuzi ze kdyz ted nevysli 2 *PK tak na tom tretim by jsme meli jenom normalni kultivaci. Jinak ja jsem se dr zeptala jaky ma nazor na Mojzisku a rikala ze nic proti ni nema. Tak jsem se zeptala zda by me mohla napsat doporuceni ze mam mojzisku kde to pojistovna proplaci, tak me to napsala a jeste me dala kontakt na jednu pani co dela taky mojzisku a studovala ji primo u pani Mojzisove, ale tam clovek plati sam (nelze na pojistovnu). Jo a pry s ni ma dr dobre zkusenosti. Tak uvidim mozna ji taky zkusim.
Tak jsem dneska konecne skoncila v praci a mam vsechny papiry. Teda musim rici ze ted je me tak nejak lehceji. Dokonce i nejake odstupne bud 😀. Zitra se jdu hlasit na pracak a odpo pak na hory az do stredy...hura

petap1
31. bře 2010

inza: Super, penízky se vždycky hodí 😀 od pracáku snad taky něco kápne, tak budeš mít teď na chvilku leháro..pěkně si odpočiněč a budeš připravena na další IVF 😀
Máš pravdu, domácí snažení a oddych od hormonů dobré rozhodnutí. Na další IVF bude potřeba odpočaté tělíčko 🙂 Tak já se když tak zkusím domluvit s Daňkem taky na odeslání žádosti v květnu...stejně jdu teď 15.4. ještě na tu Magn. rezonanci. Musí se před IVF ještě udělat nějaké vyšetření ? Nebo se může prostě s MS začít ?