Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
1. dub 2010

inza: jak je dole Mc Donalds..Příkopy...tak když si stoupneš zády k nemu je naproti (možná kousek šejdrem) kolmá ulice...v ní je po levé straně Fischer a pod ním je Dům Hraček 🙂

inza
1. dub 2010

petap1: takze nekde kdy kdysi byval detsky dum 🙂 😀

petap1
1. dub 2010

inza: problém je, že já nevím, kde býval Dětský dům 😨 když stojíš dole na Můstku a půjdeš směrem na Náměstí republiky, tak to je první ulice do leva..tam už uvidíš Fishera a i ten dům hraček je označený 🙂

inza
1. dub 2010

petap1: 😀 😀 . No tak toho asi pamatuji vice 😀 😀

petap1
1. dub 2010

inza: myslím, že tak mladá nejsem, ale nejsem rodák z Prahy, takže některé dřívější obchody atd. neznám a nevím kde byly 😀

inza
1. dub 2010

petap1: ja taky nejsem narozena v Pze, 😉 , ale obcas takove stare nazvy cloveku zustali v hlave..... 😀

petap1
1. dub 2010

inza: já mám na tohle hlavu děravou, názvy jsou má slabá stránka 😀

ivarei
1. dub 2010

Holky, úžasná zpráva od pet.s, jsou už hotoví a jsou v POŘÁDKU. Hurááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabulle
1. dub 2010

moc to pet.s preju zaslozi si to velka gratulace,jen tak dal

jechulka77
1. dub 2010

Já vám všem závidím,nejsem zrovna trpělivý tip,ale musím vydržet. Už se nemůžu dočkat toho 28.4.na konzultaci,se to táhne jak šnek. Když mi budou dělat náběry na hormonální profil a moč a manželovi spermoi tak za jak dlouho budou výsledky?? a když to bude dobré tak se potom hned nějak začne?? 😨

jechulka77
1. dub 2010

pet.s gratuluji moc atˇ se jen daříííííí 😉

jechulka77
1. dub 2010

Jo a ještě mám dotaz,četla jsem na nettu,že vysoký prolaktin je i ze stresu,je to možné????

betox
1. dub 2010

Pet.s: ohromná gratulace. Odteď si snad konečně budeš to těhu užívat 😉

anlek
1. dub 2010

Chtela jsem napsat, ze mi prisla SMS, ze Pet.s dopadl NT dobre. A koukam, ze uz se to vi ... 😵 😵 😵 Ja mam takovou radost. 😵

petap1
1. dub 2010

pets: supeer..gratulaceeeee 😀

jechulka: spermio jsme měli výsledky do 2 hodin...a krev s močí byla do týdne 🙂 Když to naplánuješ tak, aby byli všechny výsledky na první konzultaci, tak určitě něco naplánujete a hned začnete...oni moc neotálejí 🙂
já mám vysoký Prolaktin...a může být vysoký i ze stresu,ale to by byl spíše zvýšený, než vysoký. A nezatěžuj se takovými věcmi 🙂 ..co tě pořád napadá ten Prolaktin...ty jsi s tím problém neměla, ne ?

inza
1. dub 2010

pet.s velka gratulace. Takze ted malinka oslavicka vybornych zprav. To by ti meli ti tvoji "zrouti" neco dobreho uklohnit 😀

jechulka77 : vydrz. Ten konec mesice je tu coby dup. Myslim ze HP je tak do tydne. pokud bude vse OKi tak se zacne v dalsim cyklu. Pokud vim tak na HP se chodi2-4 den cyklu, Takze dalsi mesic se na to muze 😉

darkwitch
1. dub 2010

pet.s super gratuluju 🙂

nannynka
1. dub 2010

pet.s - SUPER zpráva. Gratuluju ! Tak a teď už se jen těšit ne ? 😀

darkwitch
1. dub 2010

holky do toho formuláře do gennetu se vyplnuje kontaktni adresa, nebo trvala? ja mam trvalou porad jeste u rodicu...

kacmelina
1. dub 2010

Inza:
Mě za to pero říkali 5000,-Kč, tak já nevím. Možná se nepodívali, že to mám hrazený pojišťovnou. Ale injekce jsou dobrý. Jen dneska mě nějak bolí břicho a nevím, jestli je to z toho, nebo to dělá ta červená mrcha. Je fakt, že já vždycky první 2dny umírám křečema. Tak nevím

evak99:
No mě původně říkali 1500,- pak 4000,- a v závěru to bylo 2400,- 🙂 Stejně je to dost, v poměru doplatků na ty ostatní léky mi přijde...

Petap1:
No on se na to vyloženě těšil, že mi to bude píchat! 😀
Měli jsme na to jen tak tak, protože den před tím se nám rozbilo auto a oprava byla za skoro 6000,- 😒
ale zvládli jsme to 🙂
Už aby bylo pondělí po UZ, abych věděla jak to bude dál a hlavně jestli to k něčemu bylo 🙂
Dnes mě nějak bolí břicho, jak jsem psala, ale připisuju to tý mrše červený, teda aspoň se tím uklidňuju 😒

vveru
1. dub 2010

Pet.s, gratulujuuu a držím palečky.

jechulka77
1. dub 2010

Ano měla jsem s tím problémy dost dlouho,brala jsem mysalfom a nedělalo mi to dobře,pak se to tedy spravilo,ale nějaký ten pátek to trvalo a právě se bojím ,aby mě to tedˇ nějak nezdržovalo ☹

pet.s
1. dub 2010

Holky moc děkuji. jsem v tuto chvíli nejšťstnější člověk pod sluncem. Normálně jsem to ořvala, hned jak jsme vyšli z Gennetu.Holky mám pocit, jak když jsem snad první den těhotná.Za měsíc jdeme na kontrolní UZ a na genetiku. Tak červík hlodá,ale NT máme negativní. Dokonce riziko na DS nám významně kleslo.Tančila bych radostí. tak doufám, že ted už nic nepřijde. ☹

darkwitch
1. dub 2010

pet.s gratuluju, neboj ted uz bude vsechno vporadku 🙂 tak se hezky raduj a to, ze jsi to, ze jsi to obrecela je normalni 🙂

kacmelina
1. dub 2010

Pet.s:
Moc gratuluju!!!! Uvidíš, že bude včechno ok!!! 🙂

pet.s
1. dub 2010

Holky ještě vám povím, jak se mi povedl apríl.
Jeli jsme z toho vyšetření a já celé rodině naspala sms " Jsme v naprostém pořádku. Vše OK,Ale jsou tam 2"
Máma napsala " No to je pruser, co budete dělat". táta "Hlavně, že jste v pořádku. Jestli to budou takoví jedlíci jako tihle, v čem budeš vařit svíčkovou?.-)" Jediná moje setra napsala "Vtipné, Ti už otrnulo, viď? Taky ti přeji hezkého apríla." 😀 😀 😀 😀 😀
Když jsem pak mamce napsala, že první část je pravda a druhá apríl. Tak mi napsala, že jsem blb a chudák dítě bude mít praštěnou mámu. 😀 Tak jsem naspala, že sice praštěnou mámu,ale zlatou babičku.Odepsala mi "BREČÍM"
😀 😀 😀 😀 😀
Teprve potom ji došlo, že už jsem ji ukazovala fotku z UZ a že by to asi už dávno poznali 😀 😀 😀 😀 prostě jsem babičku dostala 😀 😀 😀 😀 😀

petap1
2. dub 2010

Dobré ranko,

pet.s: Úplně mi z toho nabíhá husí kůže..moc moc ti to přeju a hezky si to těhu užívej 😀 Hezký aprílek...a jde vidět, že vaši mají taky smysl pro humor 🙂

jechulka: Aha, kdyby náhodou (ale myslím si, že to u tebe to bude Ok) tak dnes dávají Dostinex a ten se daleko lépe snáší 🙂 Ale o tom nepřemýšej..bude to v pohodě, uvidíš 🙂

Kacmelina: Určitě to budou krásné folíky...ty bolesti můžou být k MS, ale taky k rostoucím folíkům...v každém případě se myslím neděje nic špatně 🙂 Tak budu držet palce na UZ, určitě to dopadne dobře..takže se na PO těš 😀

Já před 9h poběžím do Gennetu. Vám tu radím klííídek, ale sama jsem pěkně vycukaná. Bojím se, že tam nic nebude, ale nebudu na to myslet a doufám, že se tam jeden pěkný folík najde 🙂

evak99
2. dub 2010

petap1: tak hned informuj. myslím na tebe!

pet.s: nádhera. velká gratulace. a řeknu ti, že jsi pěkný číslo 😉 a koukej se teď ničím nestresovat, jasný? 😉 všechno bude dobrý, už jste si to vybrali jinde, takže tenhle bobeček bude zlatíčko zdravoučký 😀

kacmelina: no jo, je to dost, ale co se dá dělat, že? 😅 bříško přebolí a po tu bude cobydup a rozhodnete se, co a jak dál 😉

jechulka: jak psaly holky, když stihnete dojít na všechny odběry ještě před konzultací, tak se tím proces zkrátí, protože v gennetu opravdu neotálejí, takže budete-li chtít a výsledky budou přijatelné, tak v následujícím cyklu můžete jít do akce! i když možná budete muset čekat na schválení žádosti pojišťovnou na ivf, ale iui by vám určo udělali 😉 neboj se předem, nemá to smysl. věř doktorům, ale na vše se radši 2x ptej a pak si udělej časový harmonogram, to ti pomůže se orientovat. 😉

anlek
2. dub 2010

Pet.s zakousni cervicka. 😉 NT screening (na dobrem pracovisti, coz Gennet je) je nejpresnejsi screening. Takze vy cekate zdrave miminko!!!!! Genetikou vas prohaneji kvuli tomu, co se vam stalo. Me u Apolinare po dobrem NT rekli, ze triply uz ani nedoporucuji, zbytecny stres. V Gennetu je delaji, ale ty na ne muzes v duchu hodit bobek. 😉

anlek
2. dub 2010

Jee ted tu na me vyskocilo neco, co jsem tu pred tim nemela, takze o APRILU jsem necetla. 😀 😀 😀 To se ti povedlo. 😉