Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
13. dub 2010

mandre, vveru: Tedy holky tohle mě dokáže točit...jeden řekne 3 týdny a druhý 3m. Mě taky na endokr. řekli 4 týdny a nakonec byli za 2 (ale to samozřejmě zjišťovala Dr.). To jako dají lhůtu podle toho jak se vyspí, či co ???? 🙄

mandre
13. dub 2010

Hysteroskopi mám taky. Jinak mně neříkala nikdy Brandejská, že bez genetiky nemůžu na IVF...to se nevylučuje, naopak říkala, že je to jen informace pro budoucí těhu, nebo když někdo potrácí, aby mu třeba udělali PGD, dle mýho čekat nemusíš. Ani teď mi jí nenavrhovala, to já. 🙂

vveru
13. dub 2010

Petap, jsem vyřízená, až mi budou volat ani nevím co mám pořádně říct, jako že jsem zjistila, že to jde dřív tak ať mi to koukají také udělat . . . 😢

mandre
13. dub 2010

vveru: nestresuj 😀 😀 , to je v pohodě, mají tam trošku informační šum, Dr. neví, co se děje v laboratoři a obráceně. 😝

vveru
13. dub 2010

Uvidím, pokusím se nějak domluvit.

mandre
13. dub 2010

Jj, já taky nevím, jestli to skutečně bude 😀 😀 za 3 neděle.

vveru
13. dub 2010

Já už to slyšela od víc ženských. Zkusím se zeptat za to nic nedám.

mandre
13. dub 2010

A co?

kacmelina
13. dub 2010

vveru:
Máš pravdu, teď jsem byla u sousedky na kus řeči, tak sice jsme o tom mluvily, ale ona má malou holčičku, roční 🙂 je to strašný šídlo, tak jsem si s ní hrála a přišla jsem na jiný myšlenky. Sice jen na chvíli, ale přece 🙂
Já mám z nervů to samý!! Sice průjem nemám, ale jdu na velkou tak 4x denně a je mi na zvracení.

Petap1:
Právě že jenom jeden!! Když mi to řekli, tak jsem měla slzy v očích, nevěděla jsem, jestli mám být šťastná, že je tam alespoň ten jeden bojovníček a nebo smutná, že je tam jen jeden ☹ Máš pravdu, jdu na nákup a volala kamarádka, abych se stavila, má po IVF dvojčátka 🙂 tak mi to snad pomůže nemyslet na to ☹

Betox:
No jdu nakoupit a ke kamarádce. Tak snad mě to přemýšlení pustí... Stejně tam ale ještě jednou zavolám 🙂
Já vím, že se nemám nervovat, když ale ono to nejde. Mám o toho jednoho větší strach, než kdyby tam byli třeba 2 ☹

mandre
13. dub 2010

kacmelina: já měla u 1.IVF 9 vajíček, 4 se oplodnili, 1 přežilo a to mi dali...můj názor a i Dr., že to chtělo ještě chvíli nechat dozrát, prostě nebylo to ve stadiu uplné zralosti 😖

darkwitch
13. dub 2010

mandre aha 🙂 tak to je dobre
kacmelina drz se, bojovnicek bude urcite bojovat a vyhraje
veru tak to urcite taky budete mit driv...

vveru
13. dub 2010

Mandre, No přeci to, že je to za tu dobu cos psala Ty a ne až za tu šílenou co sem psala já.

Dark, děkuju za podporu.

mandre
13. dub 2010

vveru: jo ahááááá 😀 😀 😀, uvidíme. Neboj, to půjde.

vveru
13. dub 2010

Držte mi palce.

Dark, ještě jsem chtěla na té svatební fotce Ti to moc sluší.

darkwitch
13. dub 2010

veru drzime a dekuju 😉

betox
13. dub 2010

kacmelina: Vem si z toho to pozitivní, že tam jedno je, někdo nedojde ani takhle daleko. Hlavu vzhůru a špatné myšlenky pryč 😉

petap1
13. dub 2010

vveru: Prostě zavolej a třeba si i vymýšlej..hlavně dosáhni svého. Třeba řekni, že jsi si někde založila datum kdy mají být výsledky, že to mělo být tak za 4 týdny, jestli ti to datum můžou znovu dát...prostě si klidně vymýšlej 😀 Držím palce 🙂

kacmelina: drž se...moc na tebe myslím a věřím, že to ten jeden bobík zvládne 🙂 🙂

vveru
13. dub 2010

Petap, si piš, že jsem řekla, že se omlouvám, že jsem to nějak popletla. Ty výsledky prý za ty 4-6 týdnů bývají, ale někdy se stane, že jsou až později. Záleží na každém člověku, tak proto asi říkají ten nejdělší termín. Aby je tam někteří jedinci, jako třeba já, neotravovali a počkali si.Tak uvidím, no.

jennyii
13. dub 2010

Ahoj holky, jak se máte?

Včera jsem byla na UTZ a není to dobré, zareagovala jsem na Synarel úplně opačně než jsem měla, vaječníky se místo útlumu najednou zaktivnily, což pro stimulaci a IVF není dobré, jestli se to do pátku nezlepší, tak to budeme muset přerušit... ☹ ach jo... nenapdalo by mě, že u nás budou takovýhle problémy se stimulací... nejdřív 1.IVF bez ET a teď když se rozjíždí druhé, tak se to nejspíš bude muset stopnout ☹

nannynka
13. dub 2010

Holky diky moc za ty rady a vysvetleni, ja z toho byla malinko jelenozni 😉 .

Jinak dnes kontrola u gyndr(myslela jsem ze posledni..). Malej porad zadkem dolu, optimismus k normalnimu porodu poklesava. Ma se dobre, ma uz 3.025 g. S ohledem na jeho velikost mam prijit k ni jeste za tyden a za dva i kdyz za 2,5 jsem uz objednana do porodnice na prvni kontrolu. Zase se nam posunul o 2 tydny v terminu dopredu, takze si mam okamzite sbalit do porodnice a byt pripravena na vsechno....A utesovala me, ze snad rodit 4 kilove dite koncem panevnim nenapadne ani toho nejvetsiho troubelina...Tak snad na nejakeho nenarazime...Nejak me to dneska sebralo.

Opatrujte se, hlidejte mimisky v briskach, vajicka v rustu a optimismus v priprave na kulaceni 🙂.

evita
13. dub 2010

Ahoj Holky
já jdu na Opu ve čtvrtek a docela mám už nervíky teď. Na zprávě píšou, že mám na každé straně 7 folíků a plno malých, tak to taky není žádný zázrak. Na to jak Daněk říkal, jak jsem pěkně zareagovala, tak nevím. Nevíte kolik jich tam tak v průměru bývá a jak mají být velké? Mám nervy z OPU,ale potom to bude mnohem horší co? 😒

Kacmelina: držím ti palce asi jsem tě před OPU viděla v Gennetu, jestli máš černovlasého může, tak si to byla ty 🙂 , já si říkám, že po OPU vyrazím na nákupy,ale asi vám nebylo nejlíp nebo myslíte, že se to dá 😢

kacmelina
13. dub 2010

Mandre:
Já si taky myslím, že kdyby mě ještě chvilku nechali stimulovat, nebo mi po 1. UZ dali větší dávku, mohlo jich být víc, ale jsem ráda i za to jeno. Hlavně, aby se mu u mě líbilo a držel se 🙂

darkwitch:
Já doufám! Volala jsem ještě jednou a už tam byla lepší sestra, taková sdílnější. Tak prý už bude transfer asi zítra!! 🙂

betox:
To je pravda, jsem ráda i za to jedno. Snad se chytne a bude vše ok 🙂

Petap1:
Snad jo! Volala jsem tam ještě jednou a prý je u mě poznámka, že transfer bude už zítra!! Tak se těším a doufám, že vydrží 🙂

kacmelina
13. dub 2010

Evita:
Ano, manžel má černé vlasy a je vysoký 🙂 To jsi se měla přihlásit! 🙂
No po OPU mě strašně bolelo břicho, jako když má přijít ta červená mrcha. Takže ten den jsem ležela a byla jsem oblblá po narkóze. Uvidíš, jak Ti bude. Mě krom těch křečí v břiše nic nebylo, ale řekla jsem si sestře o Algifen a pak se mi trochu ulevilo. Dneska mě to už sice tolik nebolí, jen při čůrání, ale na nákupy jsem vyrazila 🙂 Doma jsem to nevydržela a na radu holek jsem se vydala na obhlídku a pár věcí jsem i koupila 🙂

darkwitch
13. dub 2010

jeny strasne moc ti drzim palce at se to vzpamatuje a konecne se dostane do zdarneho konce a dockate se miminka

pet.s
13. dub 2010

Ivarei, při mateřské můžeš,ale nesmíš dělat tu samou činnost, ze které ti šlo zdrav.pojištění. Můžeš např dělat u jiného zaměstnavatele, ne? Takhle jsem to pochopila já.
Mandre a co znamená statim?

pet.s
13. dub 2010

nany, co tě sebralo..no tak holka, hlavu vzhůru, vždyt už to máš za pár a mimís je v pořádku... 😉

evita
13. dub 2010

Kacmelina: no já to nevěděla určo, jestli to jsi ty 🙂, ted máš nějaké tmavší vlasy než na fotce 😅 , držím palečky,at se to vydaří. Stimuluješ taky na 1.IVF nebo už toho máš za sebou více? já jedno IUI,ale řekli, že to nemá cenu, že jsou moc pomalé ocásky. ☹

gabulle
13. dub 2010

ahoj holky
STATIM pro lekare a ostatni zdr,personal znamena PREDNOSTNE,RYCHLEJI,VCASNY TERMIN

drzte se holky vsechny

kacmelina
13. dub 2010

Evita:
No jo, mám tmavé vlasy, cítím se v nich lépe, než ve světlých a ten melír by už asi nikdo netrefil 🙂
Jo jo, stimuluju na 1.IVF, přes tím jsem měla před třemi a půl lety zamlklé těhu a před třemi lety mi zemřel chlapeček po čtyřech dnech v inkubátoru. Po velkých problémech je tato cesta jediné řešení... ☹ A jak jsi na tom Ty?!

evita
13. dub 2010

já zatím nikdy těhu nebyla a po roce snaženíčka stejně nic, tak jsem myslela, že je chybka na mé straně,ale nic nenašli a přitel má špatný spermiogram, tak nebylo jiné řešení než se do toho pustit. Divné je, že on jedno dítko má z předešlého vztahu a tam problém nebyl. Asi už na mě nezbylo 😠 , nebo nevím, kde je zakopaný pes. Koukám, že jsi to taky neměla lehké, je to hrůza. Ale musíme věřit, že nám to dobře dopadne. Musí 😉