Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
15. dub 2010

dobre ranko

tereza1980
15. dub 2010

ahojda hoky, nevíte zda mi utrogestan může předepsat i obvoďačka, mám ho brt do UTZ kontroly, tu mám za 2 týdny a utroše mám už jen do úterka, tak jeslti musím do gennetu?

petap1
15. dub 2010

Dobré ranko děvčátka 😀

Kacmelina: vydrž prďka vyrdž...však se dočkáš a budou // 😀

Inza: Tak jsem včera byla statečná a vypila 4 dcl 😀 Ale vypadá to, že se to jen tak nerozjede ☹ No, dnes jsem si naordinovala, že už na to nebudu myslet..však ona přijde...nechci být zase ve fázy, že budu běhat na WC a stresovat 😒 Tak doufám, že to zvládnu. Vím, že jsem nic nepokazila, když jsem Duphaston vysadila, mám to potvrzené od Vykysalé, takže mrcha dřív nebo později dorazí, že 😀

plasice: vítej mezi námi 🙂 Jak říkaly holky..oni tam všichni dělají tak nějak všechno a všichni jsou moooc milí 🙂 Pokud budeš mít na konzultaci všechny výsledky, tak na nic nečekají a hned jdou do " akce" 😎

Dnes jdu na tu Magnetickou rezonanci. Štve mi, že budou výsledky až za 2 týdny. Je to sice jedno, ale ráda bych věděla co tam viděli.

Všem děkuju za podporu a že mi držíte palce, aby MS dorazila co nejdříve..velké "Ď" 😀

darkwitch
15. dub 2010

petap urcite dorazi a kdyz to budes brat sportovne tak brzo 🙂 a ted uz je to jedno kdy, tech par dnu to vydrzis 🙂

betox
15. dub 2010

petap: Zvládni tu rezonanci a ať jsou výsledky OK. Mrcha 100% dorazí brzy.

plasice: momentálně je tam 5 gynekologů a myslím, že se nikdo z nich na nic nespecializuje (možná že ano, ale na této úrovni to není pro klienty podstatné...). Dr. s Tebou (resp. vámi - je lepší aby u toho byl i partner) sepíše anamnézu, probere jak co chodí a dle potřeby Tě pošle na další vyšetření. Rovnou tě vyšetří a udělá UTZ. Mám pocit, že zrovna Langerová s ničím neotálí.

petap1
15. dub 2010

darkwitch, betox : doufám, že máte pravdu...jen...

holky nestalo se vám někdy, že jste špinily 1 den a pak to ustalo ??? Mě přijde, že dnes už to ustalo a ani nešpiním...ach jo, už jsem z toho zase v pr... Pardon za ten výraz, ale já už fakt nemůžu ☹

inza
15. dub 2010

petap: jo urco dorazi. Treba se chce jeste schovat pred tou rezonanci 😀 . Neboj urcite vinko zapusobi 😀 Vecer dej doma jeste horkou (prasatkovou) vanu a mrcha prijde. Jo jinak drzim palce na tu rezonanci. Jo me se to stalo a dalsi den to zase prislo. Neboj a bud v klidu zadny stresik

betox
15. dub 2010

petap: Mě se to jeden čas stávalo. Špinila jsem 1 až 2 dny, pak to ustalo a mrcha přišla potom za 2 až 3 dny. Nebo taky špinění může znamenat zahnizďování zárodku 😀 😀

petap1
15. dub 2010

inza: Kéž by jsi měla pravdu. Já už opravdu nevím, co jsem komu udělala, že se mi to vždycky takhle zhatí 😖 Zkusím být tedy v klidu a věřit, že přijde. Naděje je pro mě to, že se ti to taky stalo. Jen se nechci vidět zítra, pokud nic...no nebudu na to myslet.
Děkuju..snad bude ta rezonance brnkačka a třeba si tam v tom tunelu i dáchnu 😀

petap1
15. dub 2010

betox: ty jsi srandista..zárodku jo 😀 😀 Děkuju za zkušennost...já to takhle ještě neměla, tak jsem z toho rozhozená....tak snad je vše OK 🙂

betox
15. dub 2010

petap: To víš, že je všechno v pohodě. Tchán na rezonanci byl a prý je to spíš nepříjemný, hodně to prý drnčí.

petap1
15. dub 2010

betox: Tak to mě bude rušit při šlofíku, který jsem si tam chtěla dát 😀

betox
15. dub 2010

peatp: chachá...Záleží, jak jsi unavená. Můj manža by usnul určitě i při tomhle rachotu 😉

vveru
15. dub 2010

Kacmelina, držíííím mooooooc palečky, hodně odpočívej. 😉

inza
15. dub 2010

petap: hele naplanujte si nejaky super vikend a na mrchu uplne zapomen. No a ona Vam treba pak zhati Vase plany 😀 . No mylsim ze v ty rezonanci si zrovna slofik nehodis leda by sis vzala spunty do usi 😀 😀

darkwitch
15. dub 2010

petap jak rika inza pekny vikendik, treba v laznich a to urcite prijde, aspon ta moje mrcha lazne miluje a prijde kvuli nim treba o ctrnact dni drvi 😀

kacmelina
15. dub 2010

Petap1:
Zkusím to vydržet do příštího týdne 🙂

Vveru:
Odpočívám! Chce se mi pořád spát 🙂

Holky, mám od včerejška nějaký bílý výtok, myslíte, že to může být po tom Utrogestanu?!

petap1
15. dub 2010

betox. :myslím, že bych si šlofíka klíďo dala...to počasí k tomu svádí 🙂

inza: Jj to je dobrý nápad..máme v plánu chalupu...no to by mohla přijít v SO dopoledne, páč bych musela 60km zpět do Práglu pro léky...to by od ní bylo podlé, že.. 😀 Uvidíme..třeba usnu i bez špuntů 🙂

darkwitch: ja píšu výše...sobotní dopoledne by jí mohlo vyhovovat 🙂

kacmelina : odpočívej, odpočívej a bude to dobré. Myslím, že ti to dělá ten Utroš 🙂

petaloudi
15. dub 2010

kacmelina: výtok je po Utroši, mám to taky

kacmelina
15. dub 2010

Petap1:
Odpočívám 🙂 Jen mi doktorka říkala, že není dobré ležet, právě naopak prý. Tak se půjdu podívat do centra asi, ale mě se chce pořád tak spát!!! 🙂

Petaloudi:
Tak to jsem ráda, já na ně trpím, tak´jsem se bála, jestli jsem nechytla někde zase nějaký zánět 😒

petap1
15. dub 2010

kacmelina: A ty jsi na PN..máš vycházky ?

petap1
15. dub 2010

Kacmelina: A jak to odůvodnila, že není dobré ležet ?

petaloudi
15. dub 2010

kacmelina: to mě taky zajímá, jak to je s tím ležením... Já se právě snažím polehávat a moc nechodit... Ale příští týden chci už jít do práce, aby mi to do testíku lépe utíkalo 🙂

inza
15. dub 2010

petap: no janse to pro ni bude dobrej termin a to prijit. Myslim ze by ti ale nevadilo jet zpatky do Phy pro leky 😀

kacmelina: me taky zajima to s tim lezenim. Vim ze rikali klidovy rezim 😕

pet.s
15. dub 2010

petap já špinila po všech ET.Jednou dokonce 5 dní.Prý jak se uhnuzdují.

ivarei
15. dub 2010

Ahojky 🙂
Terezka: Utroš ti může předepsat i obvoďačka, dones jí zprávu, kde máš psáno, že ho máš užívat a ona ti ho předepíše.
kacmelina: Mně taky říkali neležet, paní doktorka jako příklad klidového režimu uváděla např. nemýt okna, jinak procházky doporučila (kromě dne, kdy byl ET), takže jsme chodili.
petap: Držím palce, ale určo to dobře dopadne, prolaktin se určitě stabilizoval - nebo alespoň klesl, protože jinak by nepřišla MS.

petap1
15. dub 2010

inza: To víš, že ne..jela bych s nadšením 😀

pet.s: bylo by to hezké, ale mě se nemá co uhnízdit 🙂 Já bych přivítala mrchu 😀

ivarei: Jj minulí měsíc byla MS výstavní..to s Prolaktinem nebyla....tak ať kouká dorazit i teď a nedělá drahoty 😀

inza
15. dub 2010

petap: ale naplanujte a so vecer taky neco a ne ze budes cekat na mrchu. Proste pak radi sve plany prekopete 😀

darkwitch
15. dub 2010

petap vsak ona dorazi, ale nebudu ti psat at na ni nemyslis, protoze az na ni budu cekat budu uplne stejna (vlastne jsem to uplne stejne mela minuly mesic 😉 )

petap1
15. dub 2010

inza, darkwitch: Stejně je to pořád dokola...2x přišla úplně na den přesně a teď zase stávkuje...já vlastně kromě těch dvou měsíců, celý rok jen čekám na MS..už si připadám jak magor 😠 Slibuju, že se budu snažit na ni nemyslet a budu si plánovat aktivity jak se mi zachce 🙂