Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
20. dub 2010

petap: pryč s takovýma ošklivýma myšlenkama. Dítě chcete oba a to že to zrovna teď nejde, protože nemáš mrchu, neznamená, že to je jen tvůj problém. Je to problém vás obou. Manžel tě má určitě moc rád a nebyl by nadšený, kdyby věděl, že takhle přemýšlíš! Takže se vybreč, vykřič tady na nás, protože od toho jsme tu, ale pak se musíš vzchopit a začít bojovat dál. A první známkou boje bude, že se proboxuješ na utz do gennetu. Napiš, že jste s dr. Vykysalou domluvené a že říkala, že musíš urgentně na utz a ať tě někam vecpou! Až budeš mít termín, uvidíš, že se ti zase trochu uleví. Drž se!

pokus se určo počítá, když je ET, jinak ne.

kacmelina
20. dub 2010

Ahojky, tak jsem byla včera u doktora a ty bolesti jsou prý ze stimulace. Udělal mi UZV a mimísek tam vidět není. Prý je to ještě moc brzy. Prý když se to má chytit, tak můžu klidně skákat ze skříně a tahat pytle s betonem a chytí se to. Když se to nemá chytit, tak můžu ležet jak přibitá a nechytne se to. Takže jsem se uklidnila. Zítra to bude týden, co mi dali mimískaA
Nevíte, jestli je teď nutná sexuální abstinence?! Jelikož manžovi to asi už leze na mozek. Ale já se bojím, abychom něco neudělali mimískovi.

pet.s
20. dub 2010

Kacmelina..nevím u nás vyhlásul sexuální abstinenci mužík k mé nelibosti. u nás je to ale celou dobu opačně. já bych Jo a táta prostě ne. Ted jsme mu říkala, že v TV v pořadu pro seniory říkali, že 60 letý muž má mít sex 1xtýdně, jako prevenci rakoviny prostaty. On mi na to řekl, že by chtěl vidět toho 60-letého blbce, který se tak dře 😀 😀
Ale určitě bych neriskovala koitální sex(tedy česky řečeno dovnitř a ven 😀)Ale jiné praktiky proč ne?
Znáš ten vtip.Manžel dotírá večer na manželku a ona mu říká "Neblbni, zítra ráno jdu na gyndu!"
Muž chvíli přemýšlí a pak se zeptá "A k zubaři jdeš taky?" 😀 😀
Kacmmeli..nechci být nějaká ordinérní,ale pusu těhotnou nemáš ne? 😀 😀 😀 😀 😀

Holky mě se v noci zdálo, že Bára měla v deníku 59/2 a že jsem se ji ptala, co to je za údaj. Že jsem si myslela, že je to poměr nezávazných sexů a vážných vztahů a byla jsme zděšená. A ona mě s klidem povídá "Ne to je poměr kolik jsem měla chlapů a ženských!" Že jsem nevěděla, co na to říct a jestli být ráda a nebo naštvaná. 😀 😀 😀 😀

inza
20. dub 2010

pet.s: ty mas teda sny 😀

petap1
20. dub 2010

tak jsem musela vypadnou na chvíli ven...dala jsem si Big Mecka...vybulela se a jsem zase zpět....

Hokky všem vám moc děkuju...já vím, že se mi nic neděje...vy máte daleko horší věci za sebou a taky se z toho nehroutíte...já se jen tak hrozně těšila...že to je pro mě taková ledová sprcha a nevím co se sebou.

Už mi lae začíná být lépe a doufám, že mi brzy zyvolají termín toho UZ..pak už se snad od toho dna odpíchnu úplně..doufám ..

Ještě že vás mám..nemám komu to říct...a vám můžu říct všechno.....už zase bulím...ach jo...

petap1
20. dub 2010

pet.s: Tedy to je sen..opravdu jsem se zasmála....což je u mě dnes nevídaný jev 😉

pet.s
20. dub 2010

Děvčata dotaz z jiného soudku.Podával jste si někdo daňové přiznání sám? A už vám přišly nějaké penízky?

petap1
20. dub 2010

pet.s.: Já..hned se juknu jestli už mi dorazily 🙂

petap1
20. dub 2010

pet.s: tak ještě ne..ale vím, že když jsem to tam nesla hodně brzy, tak dotazily tak kolem 16.4. nejdříve.

pet.s
20. dub 2010

Krucíšek. Já na ně čekám, Potřebuji harantíkům koupit boty. Koukala jsme loni jsem je už 10.4.měla na účtě. No tak ještě budu držet.

petap1
20. dub 2010

pet.s: 10.4. je docela brzy...jestli jsi ho podávala ve stejný čas jako loni, tak je budeš mít na účtě každou chvilku, uvidíš.

evak99
20. dub 2010

petap1: vidíš. nám se tady vybrečet přeci můžeš..to je jasný 😉 a jsem ráda, že už máš bojovnější náladu. 😉

pet.s: hrozný sny 😀

jechulka77
20. dub 2010

pet.s inza no tak to jsem v šoku holky!! Mě to řekl můj gynekolog,že právě tohle je na tom nejdražší a že se to tak započítalo,no tak to já si to zjistím na pojištovně,jsem u metal aliance. Myslíte že se se mnou budou bavit po telefonu?? Asi tam zavolám hned. 😠

pet.s
20. dub 2010

jechulka určitě ti základní info podají..

evak no hrozný..kor o vlastní dceři.-))

petap všicni tady máme slabý chvilky..neboj bude líp.

inza
20. dub 2010

jechulka77: ja si mylsim ze budou a kdyz nebudou chtit tak bud neodbytna a pak jim jeste posly mail 😉

petap: vidis uz to trochu prechazi a zacinas uz myslet dale coz je dobre 😉

jechulka77
20. dub 2010

tak jsem jim ted poslala e-mail a jsem zvědavá co mi na to napíšou,já to nějak neřešila ale ted jsem docela naštvaná,protože logicky jsem si taky říkala,že to je divný,aby to počítaly jako celej pokus,ale nechala jsem to být po tom co mi řekl můj gynekolog,že stimulační příprava je to nejdražší na to celém dění a samotny výkon nestojí téměř nic,jako ET atd. Takhle doslova to řekl.

inza
20. dub 2010

jechulka77: za dotaz proste nic nedas. Treba prijdou z vybornou zpravou ze mas jeste vsechny pokusy 😀. Tvuj dr taky nemusi vedet vsechno a nebo se treba pravidla nejak zmenila 😉

pet.s
20. dub 2010

jechulka no měl pravdu, že stimulace je strašně drahá..my si celé ivf platili sami.Koukni do mého alba, tam to máš rozepsané částku po částce. Nejdražší byly léky.

jechulka77
20. dub 2010

pet.s tak jsemna to koukala,ty ceny jsou hrozný,ten tvůj popis mě úplně dojal,ježííííš to bylo krásný,polikám slzy ..... 😢

pet.s
20. dub 2010

jechulka díky...slíbila jsem, že budu psát mamískovi deníček,ale nějak k tomu není čas, protože furt krafu s vámi!!!!.Ježíši musím neteři napsat příběh o skřítkovi lesníčkovi. Budeme vytvářet knihu. Já ji napíšu, ona ji nailustruje. Pokud to vyjde, nechala bych ji to někde vytisknout a svázat,a dám jí to k nějaké příležitosti, aby na mě měla památku celý život.
Vymslely jsme to v neděli. A já ji říkám, že ji napíšu tu knížku. Málem jsem se potrhala smíchy, když mi jak velká řekla"Tak jo až to napíšeš pošli mi to mailem".Holky to ji ještě není 6. Řvala jsem smíchy. 😀 😀

darkwitch
20. dub 2010

pet.s tak to jsi sikovna, ze pises neteri knihu 🙂

petap1
20. dub 2010

pet.s určitě to bude nádherná knížka...tiše tvé neteři závidím, že bude mít takový unikát 🙂

volaly mi z Gennetu..zítra v 9:30 dr. Lovasová...tam nademnou vyřknou ortel....doufám, že se jí tam nesesypu 😒

darkwitch
20. dub 2010

petap tak to ti zitra budeme drzet palecky a neboj urcite se nesesypes, bude to dobre 😉

inza
20. dub 2010

petap: vidis jak to je rychle 😉 neboj bude vse v poho, nesmis tomu propadat. Vjhorsim ti rekou z ude stimulka hoolt pristi mesic a aaby prisla mrcha tak ti bodnou pigarko 😉 Je to se tam mozna uvidime. Ja tam jdu zitra dopo taky s nejakema papirama 😀

nannynka
20. dub 2010

evak: Vazime uz 3,2 kg, porad hlavou nahoru. Prohlizela to cele a vypada to, ze mam nejake zraneni na deloze po dvojite revizi, ktere zdurelo tkan a malymu se asi nelibi se motat kolem toho. Mam se pripravit (s vaznou tvari) na porod 38.tt planovanym cisarem. Tak bych asi mela s tema pripravama zrychlit 😀 .

inza
20. dub 2010

nannynka: tak to uz jste teda pekny 😀 , hele treba se jeste rozhodne a zkusi se omotat a spravne nasmerovat 😀

pet.s
20. dub 2010

petap...vidíš, co jsme ti říkali, tak žádné flinty do žita 😀
darkwitch..no jo no...moje máma říká, že jsme dělala ráda ve školce jen proto, že jsem si hrály děti se mnou. jsem prostě hračička. O víkendu jsem na chatě s neteří kopali jeskyn pro jejího draka. to už ta,m máme domeček pro Lesníčky. Vždycky ji koupím nějakého skřítka a vymyslím si k tomu nějakou povídačku. A ona je stejná jako já.Má užasnou fantazii, je kreativní a umí si hrát.

petap1
20. dub 2010

nannyka: to už jste tedy pěkní cvalíci 🙂 Jů, tak to už máš coby du 🙂

Inza: Já budu sedět u dveří Lovasové a budu bílá jako stěna 😀

darkwitch: díky..já hned podám hlášení 🙂

pet.s
20. dub 2010

nany ni gratulujeme, to je pěkný cvalda..tak už to budeš mít za sebou.Ty se máš a to si pmatuji jak jsi těhulila chvíli po mně.Když já byla s Matyáškem, vid?

inza
20. dub 2010

petap: tak ja se kouknu kdo tam bude mit stejnou barvu jako okoli 😀 😀