• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
vveru: Neboj, pokud se nepovede dřív, jistí to léto.
handm: Tak to je opravdu vůl, člověk hltá každý slovo, sleduje mimiku... a když je doktor blbec, hlodá tě to až do dalšího ultrazvuku.
evak: Hezky nakup a pochlub se pak, cos pořídila :grinning: :grinning: :grinning:. Sestřih mám obyč, jedinej požadavek byl, ať to jde ještě do culíku a ať je s tím co nejmíň práce.
dark: Říkal pan doktor v gennetu, že moc velká pravděpodobnost, že se natočí oba hlavičkou není (mají málo místa, jsem trpaslík), ale mě to neva, je mi skoro jedno, jestli se narodí císařem nebo normálně, hlavně že budou v pořádku.
27. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi jasne je to jedno, hlavne, ze budou vporadku :wink:
27. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasné. Ivi, byla jsem zvědavá a jukla do svatebního alba, no jo, já a svatby-jsem prdlouš, a moooc Ti to slušelo, mělas hezký šatičky! :wink:
27. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to je snad jediný fajn na tom, že to teď nevyšlo, že je před náma jaro a léto, kdy nebudu muset řešit MS a injekce a doktory, prostě žádný stres. Docela se na to těším :slight_smile:
27. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap 1:
Já vím, jen jsem doufala, že třeba se ukáže duch už před krví :slight_smile:
Betox:
Jo jo :slight_smile: Zítra bude ortel. Jdu do Gennetu na krev :unamused:
27. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baby. Prosím Vás, volali Vám pri IVF z Gennetu info o embryjkách / vajíčkach? Mali dnes dopoludnia volať, zatiaľ nič. Som z toho na mraky..
27. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: Přesně tak :slight_smile:
vveru: Díky moc, přidala jsem jednu svatební do alba, uvědomila jsem si až teď, že tam žádnou nemám. Šaty byly z eBay, nechala jsem si pak ušít i plesovky a byla jsem z nich úplně nadšená, škoda, že ten prodejce už nešije.
petaloudi: Bezva přístup :slight_smile: . Bylas na krvi, nebo ses na to vykašlala? Kdy půjdeš na konzultaci s dr.?
Holky, jdu dělat ten řízek a salát, fakt to jinak nejde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... mlsná velryba.
27. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy, nám nevolali, volali jsme sami, ale i nám řekli, že si máme zavolat. Zavolej tam, jsem napjatá :slight_smile: , ale 9 je dost, určitě to dobře dopadne :wink:
27. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: voleeeej :grinning:

kacmelina: zítra budu drže palce :slight_smile:
27. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivarei, jojo, byl to magor :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk si fakt říká, proč takový lidi tu profesi dělají.. přitom moje DR je zlatá, úžasně všechno probere, vysvětlí atd... a bere si tam na UTZ tohohle.. :(:frowning2::frowning2::- :angry: :angry: :angry:

Koukala jsem na vaše dvojčata, to je paráda :slight_smile: Taky jsem snila o dvou :slight_smile: ale jsem šťastná za jedno!:slight_smile:
27. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkky, jasně volej, jsem také zvědavá :confused:
27. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: mě volali každý den, nějak během dopoledne... Ale tak pokud jsi napnutá, tak zavolej, mají toho hodně. A třeba jsi až na konci seznamu, komu mají volat :slight_smile:

ivarei: jojo, na krev jsem dneska došla, ať to má dr. u mě ve složce hezky kompletní... A sestřičce jsem tam řekla, že to 99,9% bude negativní, tak mě objednala rovnou na konzultaci na 25.5.
27. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap1:
Děkuju!!! Dnes mám takový zvláštní pocit šimrání a píchání kolem pupíku :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacmeli, uvidíš třeba ještě budeš mít překvapení :wink:
27. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak99: jde, ale dneska volno a opet boj s tim ze se me nechce cvicit, a jeste se me k tomu nechce cist diplomky a psat posudky :unamused: Porad to odkladam a pak to budu honit zase na posledni chvili. Ted zacina pomalu cekani na mrchu, abych se pak mohla objednat na kontrolu a co bude dale
27. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: ja jsem si tam volala sama. Me volali akorat pred ET
27. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s: gratulace k holcicce. Krasny overalek, bude to fesanda :grinning:
27. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baby. Tak som im napisala mail no a oni docela rychle a flexibilne zareagovali, zavolali mi spat.
Z 9 vajicok sa oplodnilo 8, 7 sa vyvija v poriadku, to 1 trochu zaostava. Dalsie info dostanem telefonicky od nich zajtra rano ku 9ej. Snad vydrzia..
27. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy tak tem osmi drzim palce at se drzi a hezky vyviji, abys mela moznost i mrazacku :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: super, to je pozitivní zpráva :wink: Držím palce
27. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: supeeeer :slight_smile:
27. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyy, tak to vypadá dobře, drži palce :wink:
27. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík všetkým. Len aby sa neprestali vyvíjať. Vždy si vravím, že niekde musí byť chyba, keď to nešlo prirodzene.. uvidíme.. nič moc to čakanie. ale dík vám
27. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza - ty robíš na Vš?
27. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyy a kdy to vypadá na ET??? Bylo nakonec ICSI?
27. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, embryolog trval na icsi, pretoze manzel mal - prvykrat - spatny spermiogram. Ci prebehlo? Predpokladam, ze isiel do toho, alebo sa to mohlo este menit? pochybujem.. kazdopadne o tom ma neinformovali.
len mi zavolala sestra, nie embryolog, ze je ich 8, z toho 7 ok, 1 spomalene..
mala som sa pytat viac?
Ked som sa informovala, co tie ostatne, sestra mi povedala, ze to tam nie je napisane..
ahojkyy
27. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: no co to je za myšlenky? Koukej toho nechat.... :confused: Proč by se neměli vyvíjet. To jsou mi nápady.
27. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že by Ti toho stejně asi víc neřekla.
Zajímalo by mě jak je to s placením, paní dr. nám dala papír s částkami co je za co, ale vůbec nevím co si platíme my a co pojišťovna-mám pocit, že bysme se nedoplatili :confounded:
27. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy:drzim palce at se pekne klubou :grinning: . Ne ted momentalne bez prace takze me plati urad prace :wink: . Kdysi jsem na vš byla par let :wink: . Ted delam akorat oponenta diplomek drive bakalarek :wink:
27. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak z Gennetu mi přišla odpověď, že ten UTZ 30-32 TT už nedělají, že se mám objednat do porodnice/nemocnice, kde jsem registrovaná...:frowning2:
škoda...
tak musím rozhodit sítě jinde...
27. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek