Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
28. dub 2010

petap: jasne berem na vedomi a budeme se snazit pokracovat ve // a to bud bez asistence ci s asistenci 😀 😉

inza
28. dub 2010

jechulka77: ty jsi to teda vzala pekne hopem 😉

darkwitch
28. dub 2010

anlek tak snad se brzy srovnate a rozkojite 🙂
evak jo blizi se to milovymi kroky, ted na ni stejne nebudu myslet, protoze budu slamnena vdova a budu si uzivat a styskat po manzilkovi 😉 jen trochu zamrzi, ze kdyby manza byl doma tak uz mame po konzultaci... ale zase neni kam spechat, takze si klidne pockam...
me prave HP uz nabirali, tak me zajimalo, jestli byly ty choroby uz v tom...

nannynka
28. dub 2010

kacmelina: IUI neni podle meho nazoru nikdy na skodu. Me taky nedorustaly foliky, tak jsem brala Clostylbegyt a po nem se jeden az dva dycky objevily. Muz mel spermio OK tak tomu nic nebranilo. A dokonce jsem potom i otehotnela. Rozhodne budes mit pocit, ze se neco deje, ale to musis citit sama jestli si chces spis odpocinout nebo podnikat dalsi akce.

pet.s
28. dub 2010

Jechulka...já po jedné stimulaci měla tyk myom. Udělali mi hysterskopii. a zrovna ho vyndali. Není to nic hrozného. Jen pak máš šestinedělí, takže se stimulka odkládala až po. Ale já stejně musela mít 3 měsíce mezi stimulkama pauzu.

Kacmeli..drž se..bude líp. Mezi stimulacema musí být 3 měsíce pauza kvůli vaječníkům.

Já byla dnes v poradně. Vše vcelku v pohodě. akorát mám v moči trochu krve, tak zítra znovu na moč a uvidíme. Doufám, že to nebude nic hrozného. Jo a trochu mi otekají nohy. S porodnicí mi moc neporadil. Liberec prý nezná. Tak nevím. jen prý mi porod budou vyvolávat císařem v 37 tt. To se prý u diabetu dělá. Tak uvidíme.

Anlek hele nestěžuj si. Máš co jsi tak moooooooooc chtěla, ne? 😀 😀 😀

Já zads mám problém se dopočítat v jakém jsem měsíci.Dělí s to po čtyřech týdnech nebo jak se to počítá?

ivarei
28. dub 2010

vveru, jde to, jen jsem dnes celá oteklá 🙂 , ale já vím, je to rouhání - co bys za to dala, viď...
pet.s: první měsíc končí 4+3, druhý 8+6, třetí 13+2, čtvrtý 17+5, pátý 22+1, šestý 26+4, sedmý 31+0, osmý 35+4, devátý 40+0 😉

inza
29. dub 2010

Pekny den Vsem.

kacmelina: to je me lito ze to nevyslo, ale neves hlavu. Jinak IUI mit muzes, ale dohodni se s dr zda neni lespi ty 3 mesice mit uplne pauzu bez leku. U nas to ted takto je, ze mezi IVF nepodstupujem IUI, aby si totiz telo odpocinulo uplne od veseh stimulantu, prasku, atd......, ale zalezi na Vas

petap: tak co prvni oficialne potvrzena tehotenska noc 😀 🙂

darkwitch
29. dub 2010

dobre rano 🙂

petap1
29. dub 2010

Dobré ranko 🙂

anlek: Jj já si to pamatuju, jak jsi to prorokolala 🙂 Vydrž prďka, vydrž...ono se to najednou překulí a bude sosat jak o závod, uvidíš 🙂

Tak děučátka..ty nevolnosti asi z nervů nebyly 🙂 Dnes jsem do sebe nenasoukala ani snídani..pár soust a už mě natahuje..snažím se do sebe něco natlačit...ale jde to ztuha 🙂 Do metra jsem si radši přibalila sáček..kdyby něco 😀

Inza: moc jsem nespala..pořá jsem se budila..manža taky...pořá jsme to chtěli a teď nám to mozek nepobírá amusíme si na to zvyknout 🙂 Možná až ho uvidíme na UZ, tak už nám to docvakne 🙂 A co ty..už jsi zpět v Praze ?

inza
29. dub 2010

petap: zpatky budu v Pze az v nedeli a to jenom do ctvrtka a pak zase pryc. Ten ctvrtek musim pro vysledky na immunologii a v pondeli jdu na mojzisku proto se musim v nedeli vratit 😀
No tak to uz zacinaj tehotenske radosti a starosti. Aco zase silite? Chteli jste a mate tak se hodte do klidu 😉

betox
29. dub 2010

dark: tak pokud už Ti nabírali HP, tak Ti určitě brali i pohlavky....
petap: těhu radosti se hlásí 😉

petaloudi
29. dub 2010

kacmeli: to je mi líto, že to ani u tebe nevyšlo... já už to mám také potvrzené i z krve... hcg hodnota 2 - to možná vysvětluje tu mini pidi čárečku v neděli ráno. Musíme holt bojovat dál... já taky měla včera splín, ale snažím se tomu nepodávat, protože tím stejně nic nezměníme...

petap: to je stejně úplně úžasný!!!! moc ti to přeju... no jo, to si asi teď zvykej nosit s sebou radši bezpečnostní sáček 😀 🙂

Holky jak je to s hormonální profilem? Budou mi teď taky dělat nějakej po neúspěšným IVF? Já teda se do dalšího pokusu zatím neženu, až tak v září... Ale právě bych chtěla, aby se před druhym vůbec přišlo na kloub tomu proč neovuluju. Mě přišlo, že Vykysalá se s tím na prvních konzultacích moc nepárala - udělala HP, měla jsem lehce zvýšený prolaktin a kvůli tomu že mě moje kráva gyndr. dopovala v kuse 7 měsíců Clostylbegitem bez reakce (má se brát max. 3 měsíce za sebou!!!) doporučila rovnou IVF. Žádný další vyšetření jsem neměla, takže vlastně ani nevím, kde je proublem. Jaký všechny vyšetření bych si měla vydupat? Imonologii, hystereskopii, endokrinologii, ještě něco?

vveru
29. dub 2010

Ivarei, dala bych za to cokoli! Držím palce ať to zvládnete do zdárného konce. Teda myslela jsem si, že ty měsíce vím, ale zase se mi to teď zamotalo 😖 Zítra zase budu volat, tak už jsem dneska zase taková lehce nervní . . .

petap1
29. dub 2010

inza: Neboj nešílíme..moc si to užíváme..jen se ti hlavou začnou honit zběsile myšlanky...už je to tady...a tak 😀
aha..máš recht..když nemusíš tak tu nebuď..kort když je tak hezky 🙂

petaloudi: JJ je to úžasný..pořád tomu člověk nemůže uvěřit...už se těším na UZ..to se prcek "zhmotní" 😀 Jj sáček už z batohu nevyndám 🙂 .-)

vveru: jen volej..však oni ty výsledky budou a uvidíš, že se to stihne 🙂

darkwitch
29. dub 2010

petap tak si uzivej tehotenske starosti a radosti, snad ti nebude spatne moc, ale myslim, ze po takovem cekani zvladnes i velke nevolnosti 😉
betox tak to je fajn, ze to berou vsechno najednou 🙂
petaloudi to je dobre, ze se chces nechat poradne vysterit, to pak urcite vyjde a mozna to vyjde i bez asistence, kdyz te poradne vysetri 😉

darkwitch
29. dub 2010

vveru ja vedela, ze jsem chtela jeste nekomu odpovedet, takze volej kolej 😀 vysledky uz urcite budou at muzete zacit stimulovat 🙂 prece by vas to nezlobilo

petap1
29. dub 2010

petaloudi: zkus si si napsat dotaz na www.prolaktin.cz jestli je možné když máš hodnotu mírně zvýšenou, že nemáš ovulaci ? Já ho tedy měla zvýšený hodně takže jsem ani nemenstruovala...ale možné je, že pokud máš taky nějaký mikro nález na Hypofýze, tak to může blokovat tvorbu hormonů na ovulaci. Nechci tě nějak strašit..jen mě to tak napadlo...ta Hypofýza je prevít když nefunguje jak má.

ahojkyy
29. dub 2010

Čaute baby. Tak som po oslave. Ono také jednoduché odísť spatky domov bez manželíka nie je, keď ste mimo Prahy :D ale vydržala som hrdinsky celú oslavu, aj cestu spatky, aj keď sa mi straaaaaaaaaašne chcelo spat, asi z toho ultrogenstanu, aj som si kus cez noc oddýchla, takže oki. Volali mi dnes ráno z Gennetu, že tých našich 7 miminiek  sa drží. Vraj 3 sú úplne super a 4 trošku za nimi zaostávajú, ale tiež sú ok, nemám sa báť. O jadrách resp. počtoch buniek mi nič nepovedali.. mám sa pýtať?? Bude to sestra vedieť? Jo, a ET je teda v sobotu. Ešte ma budú informovať zajtra ráno, čo a ako, ale transfer v sobotu 
Petap – supeeeeeeeeeeeeeeeer 
Kacmelino – ono se to poslouchá strašne špatne, keď sestra povie „HCG? Tak to je 0.“ Sama som to zažila po IUI.. myslím, že tu nepomôžu žiadne slová, snáď len, sme s Tebou. Skús od toho na tie 3 mesiace vypnúť, asi tak by som to urobila ja, možno to príde samo, keď je telo takto prestimulované. Každopádne po tých hormónoch si telo zaslúži oddýchnuť.
Neviem, aký máte názor na IUI, neviem.. skôr by som ho zvolila, ak má manžel problém so sperm.
Ono asi závisí od toho, či by si zase stimulovala.. skôr nie? Alebo áno? Lebo ak budú stimulovať a folíky následne narastú, vajíčka dozrejú, tak v tom význam vidím.. lekár ti povie určite viac 
Petaloudi – co znamená HCG 2?? Miminko bojuje alebo je ten test urobený skoro?

vveru
29. dub 2010

Holky děkuju, zítra to budou tři týdny, ale moc tomu nevěřím 😖

vveru
29. dub 2010

Ahojkyy, super zpráva, držím palce na sobotu 😉

ahojkyy
29. dub 2010

vveru dík. Len - prečo ma nikdy neinformujú ohľadne jadier, buniek a tak. Je to zbytočné?? Vám to vraveli baby?

evak99
29. dub 2010

petaloudi: vyžádala bych si asi imunologii, hysterku ti možná doporučí, ale určo bych pátrala po tom, proč neovuluješ, což teda víš, ale prostě se na to zeptej dr., jaký jsou možnosti...objednejte se na konzultaci, klidně ještě teď před létem, ať máte plán a víte podle čeho postupovat a na co se těšit 😉 ty vyšetření taky nějaký čas zaberou, takže jestli chcete v září na další pokus, tak je třeba to v létě začít oběhávat...ať se daří 😉

petap1: naprosto tě chápu, člověk tomu nechce uvěřit a teď už se jen těšíš, abys viděla srdíčko...a pak aby byl NT screening negativní a pak aby vyšly triply....atd 😀 a ty nevolnosti jsou blbý, ale já to měla taky tak. vlastně jsem si dělala test, protože mi bylo už potřetí zle po dvou dvojkách vína, což mi do té doby nikdy nevadilo 😉 a najednou hrozný nevolnosti...a ona to beruška naše 🙂

dark: tak to je dobře, že na to teď tolik nemyslíš. však ono se to rozjede a pak se nebudeš stačit ani divit 🙂 hlavní je věřit, že se to povede a nebát se! 😉

inza: užívej si mimopražského vzduchu, je to lepší. 😉

vveru
29. dub 2010

Petaludi, jestli Ti můžu dopručit, tak na imunologii se objednej co nejdříve, naberou Ti krev-to je hned, ale my jsme třeba čekali další měsíc a půl na konzultaci s lékařkou, která nám řekla co a jak. Slyšela jsem, že teď co kverou stromy a rostliny se to kvůli alergikům ještě prodlužuje. Tak aby jste to zvládli,

ahojkyy
29. dub 2010

vveru, evak - lenže s tou imunol. je to ťažké. Mne napr. v gennete povedali, že je to drahé vyšetrenie a urobia mi ho až po 2 nevydarených IVF.. tak ako je to presne. Lebo tie pokusy sú takto drahé pre nás, nie pre poisťovňu..

ahojkyy
29. dub 2010

petaloudi - mna poslal Daněk na HP, hysteroskopiu, manžela na spermio. Potom mi odsledoval 2 cykly ohladne ovu. Následne sme skúsili stimuláciu pre IUI, ako to bude reagovať a šup do ivf 😀
imuno a genetiku resp. postkoitalny test mi odmietol, důvod viď vyššie.. ahojkyy

vveru
29. dub 2010

Nás paní dr. poslala hned a na IVF jsme ještě nebyli, nic jme za to neplatili.

petaloudi
29. dub 2010

ahojkyy: to hcg 2 znamená hodnotu hcg... že nebyla úplně nula, jako měla např. Kacmelina. Pěknou úrodičku máš, ať se drží prcci.

petap: já jsem právě při prvním HP měla prolaktin mírně zvýšený a při druhym HP byl prý v pořádku (ale to brali krev až 4. DC, nevím, jestli to má na to vliv)... Tak bych to chtěla nechat ověřit, jak to vypadá teď, co s tím udělala stimulka. Ale jaký jsem měla číselný hodnoty, to nevím...

evak, vveru: jdu na konzultaci do gennetu 25.5., tak to všechno proberem... Na imonologii musím mít žádanku? Vlastně teď v pondělí jdu k normální gyndr. na půlroční, tak by mi ji mohla napsat i ona ne?

vveru
29. dub 2010

Tuším, že žádanka být musí, gyndr. by Ti jí napsat také mohla, zkus se domluvit.

evak99
29. dub 2010

petaloudi: asi mohla i normální gyndr.. nám ji psala dr. brandejská v gennetu, výsledky pak přišly rovnou jí, takže tak...jinak prý je to drahé, ale my to chtěli, když se ivf nepovedlo, tak abychom věděli, co a jak. ale záleží, třeba ti začnou řešit tu ovulku nejdřív. já třeba normálně ovulovala, takže...každá jsme jiná. počkej na tu konzultaci, to už je za chvíli a uvidíš. 😉

petaloudi
29. dub 2010

vveru, evak: hmm, asi počkám na Lovasovou na toho 25.5. co ona na to... Ať nemá pocit, že jí nějak obcházím... Je fakt, že je to za chvilku 🙂