Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
4. kvě 2010

inza to mas pravdu me dala faraonova pomsta zbrat kdyz jsem jela na tyden do kralup...

petap1
4. kvě 2010

Inza : 😀 😀

Darkwitch: HM tak to je možné...když to tak cítíš 😉 V září už to snad nebude tak hrozné 🙂

vveru: já taky Itálii zbožňuju 😀

Tak děučátka já se loučím a jdu dom 🙂

vveru
4. kvě 2010

Ty se máš, já chci takyyyy . . . jseště hoďku 😒

evak99
4. kvě 2010

kive: my se snažili přes tři roky, z toho poslední rok v gennetu a vdaná jsem taky 😉

petap: super, že tě vyšoupli 😀 neboj, tvoje dr. určo bude chtít vidět srdéčko, takže si tě objedná na utz tak, aby už bylo. a neboj, když to příroda takhle hezky zařídila, tak bude vše ok 😉 a dovošku si dáte víc lehároš, no...budete chodit a užívat si to zase jinak, ne? 😉 to bude úžo s mimískem v břušku... 🙂

pet.s: opravdu, co slovo to perla, zase jsi mě pobavila 😀

ahojkyy: nedělej si z toho těžkou hlavu, jak psaly holky, jsou to živé organismy a buď ráda, že jste měli dostatek broučků, aby se dala udělat pk...a že ti dvě zavedli je skvělý, tak se teď soustřeď, ať se jim u tebe líbí 🙂

ivi: to je mi líto, že otýkáš. já se taky v noci zvedám z postele, jak nemohoucí a to čekám jen jedno, takže ty máš můj velikánský obdiv!!! 😉 občas mě bolí kyčle. snažím se chodit ven na procházky, ale kdybych měla hůlku, tak jsem celá babička... 😉a to jsem před otěhotněním hodně sportovala a myslela si, že budu i v těhu 🙂ale zase budu 😉 jinak mě rozbolel zub a do toho mě trápí těhotenský zánět dásní, takže si teď docela užívám. nicméně prý je to v poslední fázi těhu naprosto normoš, takže tak... ☹ ale vydržíme, jsme holky šikovný! 😉

mandre: myslím, že to že jsi neměla bolesti znamená, že se to lepší 😉

evak99
4. kvě 2010

nanny: tak nám pak dej hned vědět, jak to s broučkem vypadá. ale myslím, že se otočí 😉

jinak dnes mi volala jakási dr. z imunie, že si dělají soukromý průzkum, kolik pacientek, co u nich bylo otěhotnělo...tak jsem byla překvapená

inza
4. kvě 2010

evak99: talze se mam taky pripravit na jejich telefon 🙂 😉 u nas teda moc nepochodi 🙂

anlek
4. kvě 2010

Ahoj,

Pet.s, koukam, ze jsi mela narocny vikend. ☹ Ale super, ze pak byly dobre zpravy. Prosimte, kde ti delali triple testy? A co v nich vyslo spatne? Vzdyt jsi mela NT dobry, tak te nemeli stresovat. Priste jim naplacej, vyplazni jazyk a rekni, ze cekate zdravou holcicku. 😉

Petap, neboj srdicko bude, jen na nej bylo brzo. A nevim o zadnem gyndari, ktery by ho nechtel videt. 😵 Takze urcite ti UTZ udela na potvrzeni.

Ivi, vydrz, uz se blizite do finale. Ty dva lumpici za to budou stat.

Ahojkyy, nebud smutna, ze vam zbyla jen dve embryjka na zavedeni. Urcite to jsou ta spravna, proto se dela PK, ze se vyberou ta nejlepsi. Predstav si, ze by ti zavedla ta, co se spatne vyvijela. Takhle je to urcite nejlepsi. Drzim palce, abys nasla //.

pet.s
4. kvě 2010

anlek..ahojky maminko 😀 jak se vede?
triple mi dělal můj gyndař,ale výsledky byly už v Gennetu za dva dny. Prý to posílají tam. měla jsem snížené AFP.Ještě jsem se sestřičky na genetice ptala jestli to nemůže ovlivnovat cukrovka. Prý ne. Až na jiné diskuzi mi to napsala nějaká maminka, že to může ovlivnit cukrovka, nebo léky na vysoký tlak, oboje mám. Takhle jsem probrečela celý pátek. Vyděsila mámu se ségrou. Byly jsme na mašli celý víkend. 😒

anlek
4. kvě 2010

No hlavne, ze to dobre dopadlo. Ja uz si to nepamatuju, snizene AFP ukazuje na co? Na Downa nebo rozstepove vady? Pokud na Downa, tak to bych je fakt hnala. Byla jsi po NT, tak te nemeli stresovat. Pokud na rozstepove vady, tak stejne jste meli princeznu uz zkontrolovanou, ze to nemuze byt zadny "hodne spatny" rozstep. Urcite byste se s rozstepem rtu (patra) poprali. Tohle me na triplech stve, zbytecne stresovani. 😠

Jinak u nas se to zlepsilo, od ctvrtka kojim plne. 😵 Ale byl to boj ty tri tydny, nez jsme se k tomu propracovali. Hodne dlouhe ... Dneska jsme byli u dr., tak maly ma 3180g, v sesti tydnech min rada deti pri narozeni ... Ale nevadi, hlavne, ze ted pribira (a hlavne, ze ji) uz dobre. Dokonce jsme uz zvladli prvni cestu do Nemecka a dokonce jsem zvladla i toho dost odtancovat. A prcek to zvladl na jednicku, dobre jsme ho vytrenovali, kdyz byl jeste v brise.

janyjany
4. kvě 2010

Ahoj holky,
chci se zeptat jakou máte zkušenost s doktorkou Langerovou a vůbec gennetem? my už docházíme do gennetu po druhé. poprvé s námi ani za půl roku nestačili nic udělat, výhled na otěhotnění přiroz. cestou mizivý, ale nakonec se nám to povedlo samo - no prostě zázrak. ted chodíme už od října podruhý, máme za sebou 1 IUI a nic, a ted máme jít na IVF. Manžel je po šílených spermogramech nakonec zdravý, vůbec to nechápu???, ale jsem samozřejmě ráda🙂)) se mnou to je těžký, vaječníky si dělají co chtějí, ale jako nic se skoro neděje, myslím nějaká léčba - třeba cyklus 40 dní apod(po lécích!)...... nějak se mi to zdá strašně dlouhý....A langerová se mi zdá docela drsná, i když je jako na oko milá, ale stačí jedna nervózní otázka a hned dává na jevo, že ona je někdo... nevím...danek dle mě taky nic moc, lovasová ve mě naopak nebudí ten dojem, že by mi mohla pomoci, je dost zmatená a vykysalá je v pohodě, ale dost často zapomíná psát do karty, takže jsem se několikrát musela dožadovat na sestrách objednání vyšetření, na které si mě pozvala, ale oni to tam neviděli

dennisa
4. kvě 2010

Aho holky.
Vůbec Vás bohužel nestíhám dočítat ☹ Mrzí mě to, protože tu píšete plno zajímavých věcí, který by se mi mohly hodit, ale s mým pracovním vytížením to prostě nestíhám....

Vzhledem k současné situaci u mě v práci bych se chtěla zeptat......kdy v Gennetu dávají neschopenku? Předpokládám, že až po ET. Myslíte, že je nějaká šance, že by dali neschopenku už při stimulaci??? Byl by to problém? Měla jste to některá z Vás?
Opravdu si nedokážu představit, že při stimulaci chodím do té mé práce....vůbec nevím, jak budu reagovat na hormony, máme před sebou 1.IVF.....nejsem žádnej flákač, spíš naopak, zatím práci obětuju až moc. Ale pro případný dítě chci udělat všechno co půjde a to se nějak s tou mojí prací neslučuje.

dennisa
4. kvě 2010

Jo a ještě....Vveru, co výsledky, už je máš??? Omlouvám se, jak jsem psala dočíst nezvládnu....
Ale pořád čekám, že jdeme do akce "spolu" 😉

kive76
5. kvě 2010

ahojky, tak jsem tu zas...tak já budu chodit k Dr. Brandejsové...a protože to ted mám..tak si zítra skočím na některé ty odběry ..at to mám zasebou...

kive76
5. kvě 2010

vveru: tak já ti pak dám vědět, až se rozhodnem se vzít, aby jsi mi poradila 🙂

kive76
5. kvě 2010

darkwitch:a ty už máš všechny ty odběry? anebo na ně půjdeš až toho 18.5?

nannynka
5. kvě 2010

dennisa: daji Ti neschopenku jak si reknes, ja na prvnim UTZ rekla Dankovi, ze je mi z te stimulace fakt blbe (na zvraceni, navaly horka a rovnalo se to vzdycky az pozde odpoledne - pichala jsem vecer 250) a on mi rekl, ze neni cas na hrdinstvi a bude lepsi kdyz zustanu doma, ze kazdy to snasime jinak. Potrebovala jsem jeste neco dodelat a na dalsim UTZ za dva dny mi ji Brandejska bez problemu napsala. Mela jsem ji jeste tyden po ET, v praci jsem se dohodla, ze druhy tyden po ET odpracuji vyhradne z domova. Drz se a opravdu se rid tim co citis a jak Ti je.

nannynka
5. kvě 2010

evak: urcite dam vedet, zitra me ceka min 6 hodin u Apolinare....tak se musim vybavit svacinou, pitim a obrnit trpelivosti....jsem ted nejaka roztrepana....nemam rada spitaly a cekani na planovany den sekce asi bude dost za trest. S praci jsem vcera fakt skoncila a domaci prace ani cteni me moc myslenky neodvedou....a do toho mi dost vysiluje mama...no, nebudu se litovat a stezovat si, mam co jsem chtela 😉

darkwitch
5. kvě 2010

kive me nabrali HP a manzovi udelali spermio, ale jinak cekam az na toho 18.5. co nam reknou dal 🙂
nanny neboj vsak to zvladnes a za chvili mas mimco u sebe (taky ti muzou naplanovat cisare a mimco se muze rozhodnout, ze tak dlouho cekat nebude, ze uz chce proste na svet 😉 )

kive76
5. kvě 2010

darkwith: a tu cytolku máš? já jdu ke své gynekoložce 24.5. právě na tu cytolku, takže do tý doby než půjdu na konzultaci do gennetu ten výsledek už budu mít... a kopkoskopii máš?

darkwitch
5. kvě 2010

kive tak ja byla u obvodacky pred mesic a mam cytolku vpohode, ale papiry z toho nemam, moje mudra nevi, ze chodim do gennetu... co to je kopkoskopie?

darkwitch
5. kvě 2010

koukam, ze pisu jak tatar... se omlouvam

kive76
5. kvě 2010

darkwitch: já to napsala blbě...je to Kolposkopie – optická vyšetřovací metoda slouží k odhalení přednádorových, zánětlivých i jiných změn na sliznici děložního čípku, případně v pochvě nebo na zevních rodidlech. Provádí se po zavedení poševních zrcadel, hodnotí se změny na sliznici po optickém zvětšení a osvětlení pomocí přístroje - kolposkopu, po aplikaci kyseliny octové a jodového roztoku. včera mi z toho gennetu přišel mail, co bych si měla oběhat u nich, či co mi pak budou případně dělat za vyšetření, když by otěhotnění nešlo normálně...a je tam právě napsaný, že chtějí výsledek z cytologie / když jsem se objednávala na gennetu , tak mi řekli, že nesmí být rok starej / a pak právě , že i by se měla dělat ta kolposkopie..což taky nemám...ale zejtra se tam na to zeptám...nebo možná to pak taky dělají na gennetu, nebo jim budou stačit jen ty výsledky z cytolky..

darkwitch
5. kvě 2010

kive aha tak po mne tohle vubec nechteli... a tak v nejhorsim zajdu k doktorce a zpravu s cytokly si vyzadam, kdyz ji mam ted delanou, jsem se do toho gennetu objednala dva dny pred tim nez jsem sla na gyndu...

kive76
5. kvě 2010

a tobě neposlali ten mail? já tam volala v pondělí na objednání, a oni mě objednali na ten červen, s tím, že mi včera poslali ten mail , kde je právě psáno o těch vyšetření co mě před tou konzultací v gennetu odeberou...teda tu krev kvůli čemu...a právě když jsem tam volala tak mi řekli, že červen už je skoro plnej, a že ale našla toho 17,6....a ty už jsi dřív v tom gennetu byla? nebo je to taky tvoje první konzultace?

vveru
5. kvě 2010

Denis, mám ty první výsledky, na zbytek musím počkat . . .

Jinak dobré ránko holky!

kive76
5. kvě 2010

anebo jen do toho gennetu tý svý sestřičce...ke který jsi se objednávala brnkni, jestli tam ssebou toho 18,5. máš vzít ten výsledek tý cytolky...

kive76
5. kvě 2010

ahojky zdravím..

darkwitch
5. kvě 2010

kive je to moje prvni konzultace, ale prave mi psali meil a chteli jen HP a spermio, mozna zalezi na tom ke ktere jdes doktorce, ja jdu k Langerove

darkwitch
5. kvě 2010

vveru ahoj

darkwitch
5. kvě 2010

tak kdyz budou tu cytolku chtit tak jim ji muzu pak kdykoliv hodit az pujdu z prace...