Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nannynka
5. kvě 2010

pet.s - jj, ja nejsem blazen, ja jsem jen letadlo 😉

pet.s
5. kvě 2010

nany kdepak my za to nemůžeme..to jen těhu hormony 😀 😀 😀 😀

petap1
5. kvě 2010

inza: no když si to představím...a to se ještě cvičí pomalu, viď....taky by se mi nechtělo. Ale ta mobilizace je v ten pravý čas...návštěva Gennetu..mobilizace a hup do toho...však já říkala, že budeš hlásit měsíc po mě 😀

evak99
5. kvě 2010

inza vím ☹ ale vydrž. myslím na tebe pokaždé!!!

pet.s: s oblečkama, neb byly povánoční slevy 😉 pak plenky a povlečení 😉 spoustu věcí mám půjčených od kamarádek, takže třeba postýlku nebo tak jsme nekupovali...no a pak nábytek do pokojíčku, pak vymalovat pokojíček..no a už to jelo🙂

inza
5. kvě 2010

petap: no je to neco pres hodinku. Se dneska nejak nemuzu dokopat. Porad neco resim a nehce se me jit cvicit. Momentalni situace je tak na vozra... Jeste ze ten genmnet je az za 3 tydny jijnak by me z toho asi jeblo....

evak99: diky. Budu zase muset vybrat neco v TV a jit se premluvit na to cviceni

vveru
5. kvě 2010

Holky nevíte náhodou některá, co se provádí za vyšetření s chromozomama? Prý se čeká na výsledky z toho. Myslela jsem si, že u té genetiky trvají dlouho ty trombofilní mutace, ale ty i DNA už jsou. 😖

pet.s
5. kvě 2010

evak já oblečenéí dostanu od ségry a sestřenice,ale bohužel obě měli kluky, takže Terinka bude mít více modrých věcí. 😉
já teda asi začnu malováním a nábytkem, a pak asi kupováním. Všichni mi pořád říkají, že je brzy,ale já nemám ten pocit. 😉

vveru
5. kvě 2010

Pet.s, je to lepší v klídku, pomalu a postupně, než na poslední chvíli.

pet.s
5. kvě 2010

vveru..to víš u nás to berou všichni spíše za zárka jestli porodím. Proto se všichni bojíme. ☹

anlek
5. kvě 2010

Pet.s udelej si seznam toho, co budes chtit. Pak take zalezi na tom, jestli budes koukat po Aukru, MMB a podobne nebo jestli budes chtit kupovat nove veci. My jsme radu veci kupovali z druhe ruky, prislo nam, ze lepsi koupit kvalitni vc z druhe ruky nez min kvalitni novou. Takze jsem kupovala uz v prvnim trimestru, kdyz jsem na neco zajimaveho narazila. Ale ja miminku verila uz od hcg 15 😀 a nepripoustela si, ze to muze spatne dopadnout. Nejlip je vyplnit nakupovanim druhy trimestr, ten se silene vlece a kazda vec ti udela radost, naopak treti trimestr ti bude utikat tak rychle, ze budes mit strach, ze nestihnes vse, co bys mela.

petap1
5. kvě 2010

inaz: Vdrž prďka...ono se to zlepší 😉 Vyber si nějakou pěknou Mexickou telenovelu a šup jde se na to 😀

pet.s
5. kvě 2010

nlke no to je právě to..já ani nevím, co mám chtít.Já si to nějak neumím představit, že tady bude mrně. Jasně, že vím, co měla ségra a co potřebovala, jenže vím, že spostu věcí dostanu do ní a na druhou stranu ani nevím, protože jsme to ještě ani neprobíraly.

mandre
5. kvě 2010

Pet.s: nexťáci mají parádní oblečky 😉 😀 ...oni to zasílají i do ČR?...že by.

mandre
5. kvě 2010

Inza: tak já včera byla na RHB a ta mi namasírovala tu mojí půlku, že sotva lezu dneska 😀 😀 , jo říkala, že má teď paní, co šla na IUI a je těhotná 😉 , a doktoři jí nedávali žádnou šanci na otěhu (nevím, co měla).
Tak si tak říkám, že my, co máme ofiko šanci, zrovna ne a ne otěhotnět 😝 😝 .
Jo jinak prý po 2-3 mobilizacích přecházejí MS bolesti, což u mě sedí... a asi prý pomalu začneme s těmi dalšími cviky - na posilování 😲 😲

pet.s
5. kvě 2010

mandre no přes mimibazar je plno ženských , co ti zařídí. Já to mám přes jednu maminku, co jsem jí hlídala. Ta holky zásadně oblékala do nextu.Ta mi to objedná a já ji to zaplatím v korunách.

petap1
5. kvě 2010

pet.s: tedy to bude hezký růžový medvídek 😀

pet.s
5. kvě 2010

petap..člověěče oni ted pro ty holky jinou barvu moc nedělají 😉 Tak juž mám objednáno asi za 3000. Sedl si ke mně mladej, tak jsem mu objednala věci na léto. Bude frajer 😀

petap1
5. kvě 2010

pet.s : však jo, malým holčičkám růžová sluší 🙂 tedy ty jsi super mamka..stačí si přisednout a ty objednáš nové oblečení na léto 😀

pet.s
5. kvě 2010

petap když on je takový kŕásný černoušek..a má moc hezký vkus a styl. Naše Bára mu říká, že je šampon,ale on je jen, jako každý správný fotbalista,manekýnka.Co bych pro něj neudělala. Lepší než s ním lítat po krámech. A vyjde to na stejný peníze. Možná i lacineji.

petap1
5. kvě 2010

pet.s: Tak manekýnka, ju 😀 To se na něj musím moc hezky koukat 😀 JJ na netu někdy seženeš víc, než v krámech.

mandre
5. kvě 2010

Holky, teď jsem volala na tu genetiku, výsledky jsou tam všechny skutečně po 3 týdnech, jak slíbila - chromozomální vady v pořádku, DNA mám taky nějakou mutaci MTHFR, ale číslo nevím, tak jsem se objednala na příští týden k Dr. Hlavové, co řekne...sestřička říkala, že je to hodně rozšířené, tak nevím.
😒

janyjany
5. kvě 2010

Ahoj holky,
nějak asi má otázka zapadla... jaký máte zkušenosti s doktorama na as. reprodukci. myslím třeba Dr. Langerovou?díky za odpověď

mandre
5. kvě 2010

Dr. Langerová je mi hodně sympatická, měla jsem jí u OPU a ET, myslím že je dobrá.

petap1
5. kvě 2010

mandre: tak to je dobře, že to tam mají a můžeš se hnout z místa 🙂 Budu držet palce 🙂

janyjany: Já Langerovou neznám...mě sedl Daňek 🙂

mandre
5. kvě 2010

petap1: akorát nevím, co to pro mě znamená???? v důsledku 😒
Nevíte, jestli ty mutace MTHFR jsou všechny spojené s tou listovkou? Mám v tom hokej.

petap1
5. kvě 2010

mandre: Možná je to to co holky psaly. To by pak na těhu nemělo vliv 🙂

inza
5. kvě 2010

petap: jasne mexicke telenovely jsou nejlepsi...by me asi pri cviceni s timto programem jeblo....Ne mam uz dneska odcviceno s tim ze si vedle me sed pes a koukal celou dobu na me 🙂

iriel
5. kvě 2010

Janyjany -ja chodim k Langerova, pri prvni kozultaci se mi zdala protivna, tak nas jako spis odbyla, ale pry byla v casovem pressu, od te doby uz je v pohode, pri IUI byla uplne mila a prijemna, vsechno vysvetli, je trpeliva, do niceho nas netlacila, kdyz jsem rekla, ze bych treba zkusila druhe IUI, tak mi vysvetlila pro a proti, ze ona uz by do nej nesla, ale jestli ho chci, tak klidne, ze se domluvime... ted nas ceka IVF a uz si na nas asi zvykla, je v pohode 😉

iriel
5. kvě 2010

k Langerove -oprava 🙂
Je teda fakt, ze me zarazilo, ze mi nedelala utz pred IUI, takze treba jakou jsem mela sliznici a kolik folikulu, to vubec nevim...