Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
7. kvě 2010

petap ja ne zacina me bolet brisko jako na ms, takze ocekavam mrsku, ale treba otehotnim pristi mesic, kdyz ted navstivim gennet 😉 aspon neporusim sestrinu tradici a bude rybicka 😀

jechulka77
7. kvě 2010

darkwitch tak tak dvacet mi už dávno není a hodiny tikají 😀 a tobě moc držím palce AT TO VYJDE!!!!!! 😉

darkwitch
7. kvě 2010

jechulko dekuju 🙂

pet.s
7. kvě 2010

mandre..operace v epi nic není...nechala jsem si dělat plastiku břišní stěny, navrhli mi epidurál, ale na moji žádost trochu přispali.Přesně nechtěla jsem slyšet, tak tady uřízneme ten břuch, atd 😀
Uprostřed operace jsem se probral, nade mnou stáli dva dr, přede mnou ta zelená plenta a já jim řekla, jestli se můžu dívat. Oba se na mě vyjeveně podívali a už jsem to zase brala. Asi mi anesteziolog trochu přidal rajského plynu či co? 😀 😀 😀 😀
Ale musím říct, že fakt nic nebolelo. (to až potom-pokud jste některá masochistka, tak běžte na plastiku břišní stěny. Vřele doporučuji. Ještě měsíc to neskutečně bolelo. A to nejsem žádný cimprlich 😀 😀 )

jechu..nescopenku ti napíší asi jak budeš chtít ty.Mně ji nabízeli už po OPU.Ale vzala jsem si ji až ve druhém měsíci.I když u mě neschopenka je prašť jako uhod.

pet.s
7. kvě 2010

jechulko..ty jsi kuchařka??? a dobrá??? a jsi vdaná???

darkwitch
7. kvě 2010

pets potrebujes ozenit syna? 😀

jechulka77
7. kvě 2010

pet.s kdysi dávno když jsem otěhotněla jsem chodila do práce a jeden den jsme měli veselku a já se nadřela jak vůl a nalítala jak blbec,měla jsem na výpomoc učně, a večer když jem měla vydávat večeře a raut tak mě začlo strašně bolet břicho a odvezli mě ,ani nevím kdo to tenkrát dodělal,já zůstala v nemocnici a za dva dny to mimi vzdalo,to mě složilo a rok jsem nebyla schopná nic a do týhle práce jsem se už nikdy nevrátila a od tý doby uplynul už nějaky ten pátek ,ale v srdci to pořád bolí 😢 takže pro mimi udělám všechno jen to nejlepší a nebudu riskovat. At se tam třeba zblázněj 😀

jechulka77
7. kvě 2010

pet.s ano jsem kuchařka a jsem i vdaná a dobrá snad taky ,už to dělám 13let, hotovky ,minutky ,rauty no na co si vzpomeneš 😀 😀 😀

betox
7. kvě 2010

Ahoj holčiny,

teda vy máte dneska téma...ale je to potřeba 😉 . Já jsem se právě vrátila ze 3. IUI. Dělala ho Lovásová a šíleně jsme se i se sestrou na sále nasmály....

nanny: držím palečky, ať všechno dobře dopadne, už se Ti to fakt blíží 🙂

pet.s
7. kvě 2010

darkwith..kdepak!!svého chlapečka nikomu nedám!!!!!!!!!! 😀 Ale uzavřela bych s ní registrované partnerství 😀 😀 Já miluji všechny jídla, co mi uvaří někdo jiný 😀 😀
Jecghu..hele jsem dobrá partie..mám 3 byty, 2 auta(vlastně 4,ale ty dvě darmo mluvit), 2+1 dítě, 1 chlapa, nejsme žárlivá ani majetnická, takže tě budu pouštět za chlapama(já si nechám toho svýho), na velký úklid máme paní, malý udělám já, s financemi taky není problém, a pokud mi denně uvaříš, tak tě budu mezmezně milovat a líbat ti nohy(umyté 😀 ). Tak co ty na to? Jsem dobrá partie ne? 😀 😀 😀 😀 😀

darkwitch
7. kvě 2010

pets byt dobra kucharka tak te beru 😀 😀 😀

darkwitch
7. kvě 2010

betox drzim palecky at to vyjde, strasne moc 🙂

pet.s
7. kvě 2010

jechu nevadí..pokud je muž šikonej, tak vezmeme do našeho velkého nemanželského svazku i jeho.
To šikovnej, myslím manuálně zručnej(noooo i když to druhé by taky nebylo k zahození)...ale já mám ted do října útrum, takže jsem i neškodná 😀 😀 😀

nannynka
7. kvě 2010

jechulka, to chapu a proto k tomu mas zdravy pristup a neblbnes...musime odpocivat a nehonit to,mimi za to stoji. VIME, CHCEME, DOKAZEME !!!

nannynka
7. kvě 2010

betox, hodne stesti, drzim pesti

jechulka77
7. kvě 2010

pet.s tak to je životní nabídka to se neodmítá 😀 😀 😀 jdu do toho,kdy mám nastoupit šéfová?? 😀 😀 😀 😀

jechulka77
7. kvě 2010

pet.s manuálně zručnej???? 😖 😀 😀 jak na co,ne neberem ho ,překážel by 😀 😀 😀

pet.s
7. kvě 2010

jechu,ale aby ti nechaběl, v téhle roidně jsem na sex jen a já a dcera. Každá samozřejmě zvlášť. 😀 😀 😀 A to ona má ještě lepší sexuální vyžití než maminka 😀 😀 😀 😀
Jecghu sbal kufry, jen si vyber pokoj nebo byt, kde chceš bydlet a doraž k nám.

jechulka77
7. kvě 2010

a když jsme u toho vaření tak musím jít něco spáchat,aby můj drahý netrpěl hlady 😀 tak se tu zatím mějte ,večer se zas ukážu,po týdnu v práci mám ted co dělat a ted musím pověsit prádlo a uvařit a uklidit,dyt to znáte,furt dokola.... 😖 😀

pet.s
7. kvě 2010

jechu..jojo známe...měj se. A drž se.

vveru
7. kvě 2010

Jachu, uplně Tě chápu, také jsem o miminko přišla-je to přes rok a stále to bolí a dokud nebude jinej mimísek, tak to prázdný místo v tom srdíčku bude, taky si po ET nechám napsat neschopenku. Zvládneme to, musíme 😅

evak99
7. kvě 2010

jojo mandre, buď nabídnou kleště nebo císaře, i když už je porod rozjetý a nedaří se...

dark: dobrý nápad. 😉 já aspoň dneska peru a čtu si, prý si teď na dlouhou dobu nic nepočtu, tak se snažím 🙂

evak99
7. kvě 2010

jojo jechu, je to pořád dokola 😉

betox: moc držím pěsti, aby se tý jedný mršce mrchatý chtělo uhnízdit! 😉 🙂

anlek
7. kvě 2010

Jeste k KP a cisari. Neni jen jedna poloha KP, jsou ruzne. Nektere lze porodit prirozene, nektere ne. Je potreba vedet, presne v ktere je miminko, kdyz se zacina rozbihat porod. V Praze tusim, ze KP prirozene, kdyz to jde (je dobra KP a ditko neni obrik) rodi na Vinohradech, jinak jistota je Vrchlabi.

mandre
7. kvě 2010

Holky: ohledně MTHFR jsem našla dost dotazů a odpovědí na porodnice.cz, Dr. Koucký (Apolinář) má s tímto zdá se docela zkušenosti, asi 1 z mála v republice. Není to zase tak lážo, plážo.....spousta maminek při tom potrácí (anebo i hůře.. nechci radši tady nikoho depkovat- počtěte si radši sami), a je jedno jestli je to homozygot, heterozygot. 😒, či 677 nebo 1298....záleží taky, jestli to má i partner a jestli to zdědilo mimi (u toho se to v břiše teda zjistit nedá).
Hlavně prý s tím nemají hematologové vůbec zkušenosti (versus těhotenství).
"Kdo moc hledá, moc se doví" 😀 😀 ...můj případ. Jinak dobrou.

pet.s
7. kvě 2010

mandre..pošleš mi prosím odkaz?

nannynka
8. kvě 2010

anlek: Ty jo, Ty bys mohla z fleku radit do porodnice 😉 presne tak mi to vysvetlovali a ukazovali polohy, my mame KP vlevo, zadek dolu 😀

mandre, pet.s : Ja to tam cetla taky a svagrova, ktera si jak homozygot pichala po cele tehotenstvi (ma C677T - 4xIVF - 3xpotrat, naposledy to vyslo az pri redeni krve - a taky posledni IVF absolvovala u Apolinare (predtim v Brne)). Moje MUDr prakticka s tim mela taky zkusennost a okresni hematolog taky, takze me hnali do toho trombocentra do Prahy, kde me fakt poctive sledovali. V anamneze mam jeden potrat. Pak tam hnali hned i muze - kvuli tomu co jsem jim rekla o sestre - ten je homozygot ma jak C677T tak i tu 1298 a v porodnici mam pozadat o vysetreni maleho, aby se pripadne vedelo do budoucna (operace a krvava zraneni) - ale s nasima vysledkama to bude mit urcite, jen budou zjistovat jestli hetero nebo homo. Oba jsem dostali v trombocentru karticku, kterou mame vzdy nosit u sebe kdyby se neco stalo. Jinak u Apolinare v ambulanci si to do karty napsali cervene a vysvetlili mi, ze pokud bude muset byt cisar akutni, tak budu muset do celkove narkozy, protoze mi budou muset predtim pichnout miniheparin a ten se smi dat minimalne 12h pred epiduralem.

pet.s- je to v porodnice.cz v dotazech pro doktora Kouckého. Stačí tam do okýnka pro vyhledávání zadat MTHFR.

nannynka
8. kvě 2010

pet.s - http://www.porodnice.cz/vazeny-pane-doktore-pro... takhle mi prijde asi nejvystiznejsi

evak99
8. kvě 2010

taky nemůžeš spát nanny? 😉 já od půl pátý... 😀

nannynka
8. kvě 2010

jj, evi,fotbal zacal o pul pate 😉