• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Vveru, včera mi doktorka říkala, že tu MS počítat jako první den do 17hod. No to už je fuk, hodina sem a tam :slight_smile:
Taky mě právě napadlo, že co se bude dít, kdybych to dostala na víkend. Když se tam vlastně má první den cyklu volat a jet pro léky a byl by to víkend. Přesně jak píšeš, musím se na to příště zeptat.
Výsledky už určitě budou!! To se vůbec neboj :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: nevím jestli máte v Rakovníku Kaufland, ale my na Kladně máme Kaufland a v něm je ta lékárna dr. max a ta je otevřená mám dojem každý den, jak tu sobotu i neděli...
11. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já to většinou dostávám bud v pondělí nebo úterý...
11. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvě, jo? Tak to vidím manžela, to by som sa tešila na tú reakciu :slight_smile: Baby, jak ste to Vašim povedali, najak špeciálne?? :confused: Môj manžel ešte o testoch nevie, čakám na krv, cez víkend príde domov, tak máme "prvýkrát" skúsiť testnúť :wink: Máte nejakú radu na super prekvapko? :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: no když je test pozitivní takhle brzy, tak bych taky sázela na dvě ...takže by tu po delší době byli zase dvojčátka :grinning: Už se těším na to tvé HCG :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: v tom ti asi neporadím..já když našla // tak jsem mu to vytelila hned jak přišel z práce :grinning: Říkám, že mu musím něco ukázat..a on co jsem rozbila...a já no dovol, rozbila jooo ??....no a pak jsem mu ho ukázala :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dennisa, vveru: ty injekce ti vydaji v gennetu. A muzes pro ne i v sobotu. Zacina se pichat od druheho dne cyklu
11. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dennisa, vveru - ano, injekcie v Gennete, aj v sobotu, žiadny problém. Len sa je lepšie prvý deň cyklu nahlásiť, nech to majú pre Teba pripravené. ahojkyy (Dvojčátka, jo? :grinning: Tak to som fakt zvedavá na ten priatok.. len dúfam, že vôbec nejaké HCG bude..)
jo, dvojčatká :grinning: :grinning: len tá predstava..
11. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky! Tak to je dobře, že jsou tam i o víkendu. Měla jsem obavy, že by jsme třeba museli čekat na další cyklus a to bych se svojí nedočkavostí už možná taky nemusela přežít :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jste holky braly za hormony? Neměla jste některá Fostimon? Já abych věděla, jako moc mi po něm bude zle :grinning:

A na příští návštěvě se musím zeptat, jestli by mi teda dali neschopenku už na stimulaci. Snad se na mě nebudou dívat divně, že se tak o ni hlásím :confounded:
11. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si taky myslela, že nebude žádný problém si tam zajet a vyzvednout to o víkend.. některá z Vás mi nedávno psala, že o víkend , že gennet taky funguje, a že není zavřenej...no každá větší nemocnice vlastně o víkend funguje spíš jako statimy, nebo úrazovky..
11. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dennisa: ja mela gonal a to bylo v pohode

fungujou v sobotu a v nedeli ne :wink:
11. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: u nas byly po IVF dva negativni testy (10 a 12 den tusim), takze jsem to orvala a posunula ofiko Gennet test az na pondeli (ze soboty). Rano jsem vzbudila muze, nacurala a nechala test lezet na rantlu nad zachodem.Pak sel on a po pozadovanem poctu minut mi ho donesl. Ja uz tu bulela, A on ani nehl brvou, jen mi rekl - no neda se nic delat....a oni tam dve....do Gennetu pak musel volat on aby se zeptal co mame delat, ja asi hodinu nebyla schopna mluvit. Takze mozna mlcet, nacurat a nechat ho to prinest - pro Tebe to aspon nebude takovy sok :grinning: jako to byl tehdy pro me....
11. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny taky dobre :slight_smile:
denis, vveru treba pujdete ve stopach petap :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanny, ale uznej, že to byl krásnej šok :grinning:

Holky děkuju, to že tam o víkend jsou vím, ale to, že mi ty injekce i dají jsem nevěděla.
11. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, já myslím, že ne, už budu radši za to umělý, zní to blbě, ale vyberou nejlepší spermie a nejlepší vajíčka-to nejlepší pak zavedou, po tom co se nám stalo spoléhám na tohle :pensive:
11. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: jo daj ti je bez problemu a muzes platit i kartou :grinning:
No vypada to ze budu mit stimulku asi plus minus stejne jako ty :wink:
11. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy děvčátka...tady to bude plné nových maminek...všechny odstimulujete prakticky současně :grinning: Už se těším a ta hlášení o // to bude úroda :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza, no tak to je supeeer :wink:
11. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to bude super, taková hromadná stimulka :grinning:
Už aby utekl květen a šly jsme do toho :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasíííím :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: ja jdu 24 do gennetu a dovim se kdy zacneme.....
11. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o to vic jsem zvedava co mi v tom gennetu reknou :grinning: treba se k vam jeste pridam :wink:
11. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to je fakt super, Ty jdeš 24. já jdu 26. a Denisa 28-no kéž by se nám povedlo :sweat_smile: . . .
holky povede se, povede :wink:
Dark a Vy už máte vše oběhané?
vveru ja nevim co budou jeste chtit obehat... mame spermio a HP, vic po nas zatim nechteli, tak uvidime co nam reknou...
11. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíš, co jsem tady četla tak každej chce něco jinýho. Ti doktoři . . . ale já jsem naprosto spokojená, paní dr. je úžasnááá.
11. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru a koho mas? ja jdu k Langerove...
11. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brandejskou :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek