Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
11. kvě 2010

Ty jo, tak ty UTZ máme hezky seřazený za sebou 🙂 Tak doufám, že pak v týhle sestavě a pořadí i odrodíme, pěkně po dnech za sebou 😅

Jinak já jsem tam taky moooc spokojená s paní doktorkou, fakt jsou tam super!
My jsme teda zatím byli pokaždý jen u paní doktorky Brandejský.

vveru
11. kvě 2010

Denis, my také a zase frčíme k ní, jsem ráda, mám v ní velkou důvěru 😅

dennisa
11. kvě 2010

Taky jdu příště zas k ní. Je moc milá a vyhovuje mi, jak s náma vždycky probírá krok po kroku a jdeme postupně, vždycky všechno dobře vysvětlí, fakt super! 😵

kive76
11. kvě 2010

no to jo jste pěkně sezařené za sebou. 🙂

kive76
11. kvě 2010

já u té Brandejské ještě nebyla, ale když říkáte , že je super...tak to bude fajn.

ahojkyy
11. kvě 2010

kive - mne robila ET a je fakt v pohode, vkuse srandovala 🙂 Veľmi príjemná žena, vyzerá, že aj skúsená doktorka. Ak sa mi podaria tie dvojčatká, tak jej ruky nohy vybozkávam 😀

vveru
11. kvě 2010

ahojkyy, dobře to dopadne, uvidíš 😉

anlek
11. kvě 2010

Pet.s divoke sny tak nejak k tehotenstvi patri docela casto. Zrejme ty hormony delaji neco s mozkem v noci. 😀 Zkus myslet na roztomilou ruzovou princeznu a bude se lip usinat.

Petap, na zacatku tehotenstvi se natahuji nejake vazy, co drzi delohu, takze to muzes citit jako bolest. Pokud by to bylo moc, tak radsi jdi k dr., ale nejake sem tam pichnuti ci mensi bolest je vice mene normalni. Treba ja jsem mela i MS bolesti a vse bylo ok, proste se to v brise musi pripravit na velky rust. 😉

Ja vam ty // na testech zavidim. Ja uz mela davno tehotenstvi potvrzene z krve a na testu se teprv objevovali duchove. ☹ Jsem si to vubec neuzila. Ale je pravda, ze na krev jsem utikala hend 6. den po ET. Protoze dalsi den mela segra svatbu a pokud by bylo hcg 0, tak jsem byla rozhodnuta pit. 😀 Hcg bylo 15, tak jsem rikala, neco se v brise deje, doufejme, ze to dopadne. No a delala jsem tim padem aspon ridice vsem moznym i nemoznym babickam. 😀

monivo
11. kvě 2010

ahoj pet.s, já na začátku těhu měla taky asi 2-3 týdny nespavost a když už jsem spala, tak jsem měla blbý sny. Asi je to normální. Jinak dnes jsme byli u dr., Terezka má 3710g, 51,5cm. Už to hezky dohání 🙂

monivo
11. kvě 2010

anlek, já to měla stejný. 6 den po ET jsem skončila s OHSS na Bulovce, kde mi po pár dnech těhu řekli z krve. Pak jsem si 14den po ET udělala genneťácký test, abych konečně i já viděla na testu // 🙂 Mám ho vyfocený a dodnes schovaný.

nell1
11. kvě 2010

Ahoj holky, můžete mi některá poradit? Jdu na 1.konzultaci do Gennetu v Praze, protože už mě jednou přeobjednávali, byla jsem už na veškerých vyšetřeních, včetně průchodnosti vejcovodů-neprůchodný. Hormony mám v pohodě, manžel spermiogram taky, za jak dlouho po tý první konzultaci myslíte, že mě třeba začnou stimulovat na ivf. Já vím, že je nejlepší ten týden počkat až co řeknou, ale copak to jde? Jdu k Dr. Lovásové. Děkuju všem.....a přeju brzy //!

nell1
11. kvě 2010

Jinak já jsem tu nová a nikoho neznám, tak se omlouvám, že jsem sem tak mezi vás vtrhla, ale ty roky snažení, přitom to vůbec nemělo naději na úspěch....teď nás čeká to ivf...a tak jsem zoufalá a ptám se....

darkwitch
11. kvě 2010

ahoj nell vitej mezi nami 🙂 ja ti teda neporadim, protoze na prvni konzultaci jdu az za tyden, ale urcite ti poradi ostatni 😉

anlek
11. kvě 2010

Moni, tak to jste sikulky. Ja musim dneska take zvazit, ale maly bude mit tak 3,3 kg. A me v Gennetu osidili, zadny test mi nedali. 😠 😀

inza
11. kvě 2010

nell: ahoj, no ja si mylsim ze hned v dalsim cyklu na to muzete vlitnout 😉

pet.s
11. kvě 2010

Ahojky zasloužilé matky moni a anlek.Miminka vám krásně rostou 😀 Anlek jak to? mě ho tzeda dali pokaždý a dali mi kvalitní se dvěma čárkama 😀 😀 😀

Ahojky nell..vítej...hele nebud zoufalá, vždyt jdeš na IVf, to bys měla být právě v bojvné náladě 😉 Nell pokud budete mít vše, co budou chtít, tak začnete stimulovat hned při MS, v Gennetu s níčím neotálejí.
K Dr.Lovasové ti moc neřeknu zažila jsem ji jen jednou nebo 2x na sále. Je milá a příjemná. Na první konzultaci tě seznámí pr vás s nejlepší léčbou, navrhne vánm protokol, řekne ti ceny a pak hurá do toho.
Kdyby jsi cokoliv potřebovala tak piš, myslím, že nás zběhlic v IVF je tady dost a dost. 😉 klidně piš do IP.

Holky, depka nepolevuje, slzy mám pořád na krajíčku. Už jsem vyjela na tátu hned jak přišel z práce. Poňafali jsme se kvůli práci.Jenže ten můj medvěd trpělivka mě místo řvaní na mě, objímal a já před ním nechci brečet.
Ted jsem měla dlouhý rozhovor s mojí spolužačkou z gymplu, která je ted porodní asistentka. tak mě docela povzbudila.Mám se prý dát do klidu. No jo no a co mám dělat? To se hezky řekne a blbě dělá. No nic, Musím jít dělat mzdy. nadešel můj čas. Chjo.

nannynka
11. kvě 2010

Nell: nemej depku, bojove naladeni je dulezite. Proste chces dite a jdes si za nim. Budme rady, ze uz je veda tak daleko ze i nam dava moznost mit deti. Kdo chce bejt mistr sveta ve fotbale, taky musi kopat na branu 😉 a ostuda ze jdes do centra to neni, uvidis sama kolik lidi ma stejny osud. A nadeje a sance je velika. Pokud mate vse hotovo da se cekat, ze na to vletite hned dalsi cyklus, alespon u nas to tak bylo.

Pet, vzpomen na reklamu na hajzlpapir 😀 je to lepsi ?

nell1
11. kvě 2010

inza- je, kéž by...taky si říkám, že není proč to zdržovat, ale ta Lovásová je tam nová, neznám jí, tak nevim, slyšela jsem, že v Gennetu jsou fakt dobrý, ale trvá to....Z toho mám strach.

nell1
11. kvě 2010

pet.s- děkuju za podporu. První konzultaci mám za týden a mám pocit, že se vůbec nedočkám. Já na dítě čekám už přeřs 10 let. Mám 12.let kluka, pak jsem o jedno přišla, následovalo pět operací a neprůchodnost byla na světě...jenže jsem to netušila...takže jsem přirozeně ořvala každej měsíc. Tak sned už se konečně začne něco dít.

inza
11. kvě 2010

nell: pokud mas vsechny vysledky tak tam fakt na nic necekaj a jdou na to. Jinak tam jsou vsichni dr v pohode.

jechulka77
11. kvě 2010

tak jsem dorazila z práce děvčata a jsem jak vyvrženej vorvanˇ 😀 😅 ,kšeft jak blázen,bože jak ty lidi jsou hladoví a ještě ke všemu jsme dělali zabijačku 😝 ,jsem hotová ,zítra mám volno 😉 . Jo a přidávám se k těm ke "konci května". Já jedu na UZ 20.5. a 24.5. bych měla mít MS a pak asi nějak začnu 😅 Tak zítra písnu,mějte se všechny krásně a sledkou dobrou nooooc 😵 🙂

pet.s
11. kvě 2010

nany ty máš u mě velkou pusu 😀 jsi dnes jeden z mála lidí, kteří mě rozesmáli. 😀 máš to u mě 😀
Já dnes obrečela tu Andělku, co ji našli u garáží. Prdolka malá a to ještě čeká v kojeňáku. Kdyby ji to podepsala, tak už se mohla hřát u jiné mámy, která po ní touží.

nell...jo ta vítej v klubu snžilko, tady jsi mezi svými. Já bych udělala anketu, kdo se tu jak dlouho snaží.Řekla bych, že bych zase vedla. Já toužím po miminku od svých 16 let a od 20 let se snažím těhulit. Pravda, že ne celou dobu aktivního snažení, dokonce už i došlo na smíření, že nikdy nepoznám krásy ranního blití a oteklých nohou.Zůstanu u těhlech dvou adoptáčků a že i s nimi má můj život smysl.No a aktivně (pomocí Caru) se snažíme asi 5 možná 6 let.
Nechci ti nějka brát iluze,ale vím z vlastní zkušenosti jak jsem poprvé šla na stimulku a už jsem to brala jako hotovou věc, že budu těhotná. ten první neúspěch mě hodně bolel(no kterej z nich nebolel,že holky?).
Ale musím říct, že vždy to bylo o kousek dál. No snad ted už dojdu k cíli. 😖

nannynka
12. kvě 2010

pet.s - jj, tak Andelku jsem obulela taky. Vzdycky kdyz nekde nejakeho mrnouska najdou, tak si rikam jestli je v tomhle state tak slozity dat ho k adopci....

Jinak mame opet nespavost kombinovanou s bolobruchem...tak uvidime co z toho bude. Muzik si radeji nechal otevrene dvere do loznice kdyby neco a spokojene tam chrupka. Jak ja mu zavidim 😉 .

nell1
12. kvě 2010

pet.s-děkuju, tak to jsem nevěděla, že ty dvě jsou adoptovaný....to já bych klidně adoptovala taky, ale nám by dítě nikdo nedal, splácíme hypotéku, tak to bude tak tak i s ivf. Naštěstí se můžu do svalu píchat sama, tak by to mohlo být levnější--ty preparáty nejsou tak čištěný. To já vím, že při prvním ivf je 90% neúspěch ☹ . Já teď musela odejít z práce, abych se prej trochu vyčistila(od zdravotnictví), no a tak už bych to chtěla mít za sebou, protože bych případně ty tři měsíce pauzy chodila někam na brigádu, nebo tak, abych nebláznila doma. Jestli to nevadí.....proč tobě nešlo mimi? A neboj, teď to vyjde!!!! Šetři se a odpočívej....to nejhorší-do 12.týdne máš za sebou a oteklý kotníky tě teprve čekaj! 😀 ....

kive76
12. kvě 2010

ahojky, koukám, že všechny máte různý vyšetření v květnu..a já až v červnu...beee.... 🙂 jo a jinak nell1 také tě vítám mezi námi...

darkwitch
12. kvě 2010

dobre ranko 🙂

nannynka
12. kvě 2010

kive neplac, sak je dozenes - Ty tim totiz proletis jak ta raketa a zacnes nakonec se stimulkou jako prvni 😀

dennisa
12. kvě 2010

Dobré ráno!
Vítám nell 😉
A koukám, že Jechulka se přidá k nám do hromadný stimulky květen-červen, paráda 😅

No a já pádím do práce a vůůůbec se mi nechce 😠 Mám to až do večera, bleee.

kive76
12. kvě 2010

nannynka: jo jo jasně, všechny nakonec doženu 🙂

darkwitch
12. kvě 2010

nanny koukam, ze noc si prezila 🙂
denni ani se ti nedivim, me se taky nechtelo...