Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
12. kvě 2010

Darkwitch, tak ať Ti to utíká. Já přijedu domů až v devět večer. Ale zas makám tenhle týden jen dva dny, tak si nesmím tak stěžovat 😅

Kive, to už pak půjde jak po másle, já taky furt čekala a teď už to frčí 😉

nannynka
12. kvě 2010

dark: jj, prezila. Bylo to sice huste - ale asi mu neco nesedlo. Usnula jsem kolem pate. Muz se v praci dohodl ze prijde pozdeji, nasnidame se a preveze me ke kamaradce do Prahy na hlidani 😉.

kive76
12. kvě 2010

denniso: jé tak to je dobrý, že jsi v práci jen 2 dni...to já teda pondělí - pátek ale zas je o.k. mít volnej víkend...a v pátek máme jen do 14.30..no a jinak do 15.45h...ale nepředřu se.. 🙂

jo a jinak darkwitch: ahojky...já teda vstávám do práce na 5h...ale už jsem si tak nějak zvykla...takže vstávání dneska v pohodě..

kive76
12. kvě 2010

nanynko:kamarádka tě bude hlídat... 🙂 to se máš...

darkwitch
12. kvě 2010

denni urcite to utece a pak uz jen prezit ctvrtek a v patek mam dovolenou 🙂

darkwitch
12. kvě 2010

kive to bych asi nedala... ja mam intimni vztah se svou posteli a nemuzu se s ni rano rozloucit 😀

kive76
12. kvě 2010

darkwitch: no abych ti pravdu řekla, tak nemám na výběr...v 5h vstanu, v 5.45h mi jede vlak do Prahy, no a od 7h pracuju..no někdy se mi taky vůbec nechce vstávat...třeba když mám týden dovoledý...tak pak zas vstávat brzo do práce to je náročný...ale musím ☹

dennisa
12. kvě 2010

Já dělám dlouhý směny, ale zas krátkej a dlouhej týden a teď mám právě krátkej, ten mám nejradši 😝
A pracuju sice do večera, ale zas ráno až od 10h. Vstávání dřív by mě zabilo 😅

dennisa
12. kvě 2010

Kive, já taky do práce dojíždím, to je hroznej žrout času, však to znáš sama.

kive76
12. kvě 2010

dennisa:no to jo...pak přijedu kolem 16.30 na Kladno a akorát skočím nakoupit něco k jídlu...no a pak teda až o víkend můžu jít do města...bud do knihovny, nebo utrácet, když je za co...hi,hi

inza
12. kvě 2010

ja kdyz jeste chodila do prace tak jsem vstavala v 5:15 a od sesti delala, ale zase jenom do dvou a pak mel clovek pekne cele volne odpoledne. Na to vstavani si zvyknout jde

inza
12. kvě 2010

jinak dobre rano 😀

kive76
12. kvě 2010

nannynko: já si ted nemůžu vzpomenout nebo některá z holek jste se zmiňovaly , že by jste si chtěly koupit nějakou literaturu o dětech...jak oblíkat, atd...když juknete na web www.babyweb.cz tak tam ted nabízejí knížku o dětech praktické informace zdarma...bud si jí objednáte, nebo vyzvednete přímo na prodejně...včera to říkali v rádiu, tak jsem jukla na ty stránky, a knížka vypadá docela dobře.. 🙂

darkwitch
12. kvě 2010

ja vstavam v 5.45 a od 7.45 do 16.15 pracuju, je to na houby domu se dostanu nejdriv po seste... takze mam zabity cely den...

inza
12. kvě 2010

darkwitch: jj to je blba prac. doba

kive76
12. kvě 2010

darkwitch: tak 5.45 to je skoro jak já 🙂

vveru
12. kvě 2010

Dobré dopolko holky! Chvilku mi trvalo než jsem Vás dočetla.

Nell, vítej.

Jechulka, tak to vypadá, že nás všechny předeženeš 😉

petap1
12. kvě 2010

Dobré ranko,

anlek: Prosím tě můžu si k Apolináři vzít na NT screening manžu ?

Já vstávám v 5:50 s manžou a tak nějak se poalu probouzím a vstanu v 6:30 🙂 Dřív už bych asi nevstala ☹ Jinak já můžu když nemám službu odejít ve tři..ale když mám tak až v pět ☹

Inza: a jak to vypadá s prací..jsou nějaké nabídky ? Co ten Gennet ?

inza
12. kvě 2010

petap: zatim spatenka, nikde nic a ani ta nemocnice nakonec nevysla. Takze uspesne pokracuje pracak

inza
12. kvě 2010

jdu se odmlcet na nejakou dobu. Opet se jdu tyrat cvicenim 😉 😠

kive76
12. kvě 2010

ahojky, inza: a ty hledáš práci? a ty jsi nějaká sestřička?

anlek
12. kvě 2010

Petap, klidne vem. Ja tam byla sama, ale rada zenskych sebou chlapa mela. 😉 Oni jsou tam fakt moc hodni a krasne ti/vam ukazou, kde ma miminko co.

nell1
12. kvě 2010

vveru-ahoj, díky 🙂 .

vveru
12. kvě 2010

Inza, tak pevný nervíky, přeju.

Nell, nemáš za co, musíme věřit a ono to vyjde 😉 A neboj, oni v Gennetu opravdu na nic nečekají, nejhorší je se tam objednat na 1. konzultaci, teď je to stou čekací dobou horší, ale pak už to jede . . .

nell1
12. kvě 2010

vveru, tak sned máš pravdu. já se tu snažila něco přečíst, ale asi jsem nedošla tak daleko, tak nevím, co máš všechno za sebou, ale asi nic dobrýho, když se už odevzdáváš ivf. Mě to čeká taky. Vveru, vyjde to!!!!!!!!!!!!!

darkwitch
12. kvě 2010

inza mas cvicit s chuti znas to prislovi "s chuti do toho, pul je hotovo" 😀

vveru
12. kvě 2010

Nell, tady to přibývá mílovými kroky, takže jsem dočítání také vzdala, takže se rovnou ptám. Snažíme se přes dva roky, jednou jsem těhotná byla, ale na konci třetího měsíce jsem o miminko přišla ☹ ještě mě blbě vyčistili, nechali mi vevnitř kus placenty, blbouni 😠 A od té doby nic. Od ledna jezdíme do Gennetu.

kive76
12. kvě 2010

ahojky vveru, Nell já si taky přečetla začátek a pak jsem se taky rovnou ptala..co mě zajímalo, a i průběžně se ptát budu.dál... 🙂

kive76
12. kvě 2010

to jsou fakt blbouni,

nell1
12. kvě 2010

vveru, no to sis zkusila. A když tě vyčistili, dali ti ATB? Měli to udělat... Jestli ti nic nedali, tak se tam dělají záněty-nemusejí být ani laboratorně zjevný a ty dělají jizvičky a ty brání těhu. Zprznili to-ale i to je Bohu žel, častý. Pak ženský nemůžou otěhotnět a přitom stačilo tak málo... tak sis to vybrala a teď už bude jen líp a nejlíp 🙂.