Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
13. kvě 2010

no to určitě vědí co dělají 🙂

vveru
13. kvě 2010

Včera jsem jukla k holkám do jiné diskuze a jedna tam psala, že ze čtyř transgerů, tři těhu a teď čeká dvojčátka. Držím palečky Sari 🙂

vveru
13. kvě 2010

Transferů samozřejmě.

darkwitch
13. kvě 2010

krasne slunickove dopoledne preju 🙂

mandre
13. kvě 2010

ahoj holky - povídalky,
Nanny: držím palce, přišla jsem se kouknout, jestli už nemáš malýho u sebe 😉 😉 ....

Pet.s: skrz ty mutace MTHFR už ti někdo tady dal odkaz na web 😉 , jinak my byli v úterý u Dr. Hlavové a mám tu A1298C homozygot....tvářila se, že to není nic hrozného - asi nechtěla strašit, ale že by to chtělo někdy dovyšetřit homocystein.
Na internetu jsem se ještě dočetla toto pro homozygoty: určitá rizika v těhotenství, zejména jde o zvýšené riziko preeklampsie či eklampsie, nebo o staticky vyšší riziko narození potomka s vrozenou vadou (speciálně jde o rozštěpové vady neurální trubice - jako je např. spina bifida)... 😖

vveru
13. kvě 2010

Mandre, tak to je teda super ☹ No, a už víte co dál??? Asi už jsi to psala, ale jsem sklerotik.

mandre
13. kvě 2010

vveru: no, jdu 19.5. k Brandejský, chci se domluvit na další IVF, jinak já už mám asi všechno vyšetřený, co mi mohli v G. nabídnout. Ještě se zeptám, jestli kontrolně znovu neudělat imuno (byla jsem v 9/2009 naposled)

darkwitch
13. kvě 2010

nanny taky preju pevne nervy pri cekani

inza
13. kvě 2010

mandre: ja mam presne to same i s tim ze by to chtelo dovysetrit ten homocystein

mandre
13. kvě 2010

inza: 🙂 to jsme stejní případi 😀 😀 , tyseš taky homozygot? Mi říkala, že jsem to zdědila po obou rodičích, a předám to i dětem, buď bude taky homozygot anebo heterozygot, záleží jestli to má i manža nebo ne - to necháme dovyšetřit až v těhu. 😕

inza
13. kvě 2010

mandre: jj taky homozygot. jo vypada to ze jsme stejni pripadi 🙂 😀

vveru
13. kvě 2010

Holky, jaký je rozdíl mezi homo a hetero 😀 ? Logicky je to homo po obou rodičích a hetero po jednom, chápu to správně?

mandre
13. kvě 2010

vveru: jj.

vveru
13. kvě 2010

Mandre, tak to už jdeš příští týden, tak to držím palec ať to dobře domluvíte. 😉 Třeba se přidáš k tý naší várce květen-červen 😵

darkwitch
13. kvě 2010

mandre ja jdu 18.5. do gennetu, teda zatim na prvni konzultaci...

mandre
13. kvě 2010

vveru: jj, máme tam 17.-21.6. výlet na Istrii, tak podle toho, kdy bude MS...tak bych chtěla hned po výletě 😉 , ale víš jak, jeden myslel a druhý..... 😀 😀 😀 Já bych bez těch výletů byla psycho, aspoň se něco plánuje, těší a tak... 😅

dark: my jsme v Gennetu cca o rok napřed, nooo 😀

kive76
13. kvě 2010

mandre: tak na Istrii bych si taky zajela...ale my zatím co máme plánovanýho tak od 1.7-6.7. zajedem na Moravu ..jak je ten prodlouženej víkend, jak je toho 5.a 6. 7. státní svátek za príbuzenstvem přítele, a pak se chcem zajít podívat do Polska k takovejm velkejm jezerům...

mandre
13. kvě 2010

kive: no vidíš, taky pěkný...v Polsku jsem naposled byla na pionýrském táboře 😀...výlety plánuju tak 2 měsíce dopředu, dýl nee...pořád doufám, že budu těhu 😉 😉 😀 😝 , škoda, že nevíme, kdy to bude 😒 .

vveru
13. kvě 2010

Nevíte kdy, ale určitě to bude! Tenhle rok bude plodnej, určitě 😉

kive76
13. kvě 2010

mandre: já v Polsku ještě nikdy, a my rádi chodíme tak právě se tam půjdem projít od hranic s ČR, a případně někde u jezer si roztáhneme stan, a přespíme tam, abychom se tam mohli i vykoupat, teda pokud bude hezký počasí...no já taky moc na dlouho neplánuju...ráda bych někdy i moře, ale to tenhle rok z důvodu né moc penízku není možné uskutečnit...no a kdo ví co bude příští rok 🙂

kive76
13. kvě 2010

určtiě bude vveru s tím počítám.... 🙂 že si pak vytvoříme nějakou novou diskuzi 🙂

mandre
13. kvě 2010

vveru: jojo, já chtěla už loni, tolik jsem doufala, hmmmmm.......místo toho dostávám jednu ťafku za druhou......v sobotu mi umřela kamarádka na rakovinu........tak jsem si říkala, že to je hrozný, že "hodný lidi" mají smůlu.......a kdyby nějakej bůh existoval, tak tohle nemůže dopustit 😖 😖

kive76
13. kvě 2010

mandre: jejky to je hrozný s tou rakovinou...taky to nechápu s tím bohem ☹ ...mě na rakovinu plic před 2 rokama umřela máma... ☹

nell1
13. kvě 2010

ahojky
kive- myslíš novou diskuzi z ivf 2010? 🙂

mandre- vveru má pravdu, tenhle rok teda bude plodnej! A myslím, že budete moct, hned po tom dovyšetření, což by mohlo být do konce prázdnin hotový, takže přijedeš odpočatá z dovolený, počkáš na ms a hurá do toho!.

inza
13. kvě 2010

no my dovcu ani nejak neplanujem. Maximalne skoncime na chalupe v Krkonosich ci v Jizerkach

mandre: takze jdete do dalsiho IVFka? My nic neodkladame a jdem ted uz do tretiho. Tak snad to vyjde. Se rika do tretice vseho dobryho. My jdem do G 24.5.

inza
13. kvě 2010

no nic jdu se opet potrapit se cvicenim 😠

kive76
13. kvě 2010

inza:tak pá a pěkně si zacvič , já jdu s kolegynkou dneska odpol. po práci do posilky...jsem tlustoučká, tak s tím musím něco udělat..

kive76
13. kvě 2010

to jo přesně tak inzo: do třetice všeho nejlepšího.... 🙂

mandre
13. kvě 2010

inzo: jo, udělali jsme doma poradu...jdeme do 2.IVF, doufám že posledního 😝 ......ty to střiháš, co 3 měsíce, viď? 😀 Já se musím vždycky oklepat a vše zvážit (jsem Váha) 😀 Trošku mě děsí představa více než 3 IVF, teda musím podotknout. 😒 😎 Cvičím taky, ale až večer kolem zpráv. V pondělí jdu zase na kontrolu na RHB.
Sakryš i ta Krainová je nakonec těhotná 😀 😀, já se zbláznim 😀 😀

kive: jj, já nejsem věřící, ale někdy si říkám, že se dám asi na modlení 🙂 😕

kive76
13. kvě 2010

mandre: já teda věřím, že asi je, ale do kostela teda se modlit nechodím..je to děs já to o tý Krainový taky četla..