Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
18. kvě 2010

Petap, to ju, já právě to řikala narovinu. Já nemám ráda, když někdo nutí do něčeho mě, tak to přeci nebudu dělat ostatním. Nemluvě o školeních, kde Tě učí finty na lidi 😠

inza
18. kvě 2010

jechulka77: doplatek za jedno pero byl v unoru cca 2600 takze pokud budes mit pera dv je to doplatk kolem tech 5,2 tis (2*cca 2600) 😀

inza
18. kvě 2010

no nic jdu zase trapit telo cvicenim. Odpo jdu k Mojzisce 😉

jechulka77
18. kvě 2010

inza děkuju,jsem chytřejší 😀

jechulka77
18. kvě 2010

inza a kolik je ve většině případů potřeba?? 😅

jechulka77
18. kvě 2010

říká se,že to pero je lepší,je to pravda??

ahojkyy
18. kvě 2010

jechulka - koľko je hormónov potreba, to je individuálne, podľa toho ako Ti telo reaguje. Aj keď si teraz kúpiš len dve, môže sa stať, že na budúcej kontrole budeš musieť dokúpiť. To pero je jednoduchšie na aplikáciu, ale keď si zvykneš na ihlu, ide to tiež. Skôr by som sa orientovala na liek, ktorý máš brať. Myslím, že gonal sa predáva len s perom..

mandre
18. kvě 2010

jechulka: já měla 1 celé a pak jsem dokupovala 2 pera s menšíma náplněma, takže podle kolik Ti postupně Dr. bude dávkovat....jak budeš reagovat. Mě to v listopadu přišlo asi na 3000,- . Pero (já měla Gonal) bylo dávkovací, kde si nastavíš sama potřebné dávky, Dr. mi dala vybrat mezi Gonalem a tím (aplikace jehlou) lékem, co hradí plně pojišťovna....

inza
18. kvě 2010

jechulka77: no kolik je treba to je individualni. Kazdy reaguje jinka. Nekomu staci jedno nekdo potrebuje dve a treba treti s polovicni davkou. Zalezi jak budes reagovat. Pero je v pohode v pichani. Nastavis si tam davku co mas pichat natahnes a bodnes vedle pupku. Zvladne to kazdy. Proste k tomu nepotrebujes zadnou asistenci. Aplikace je fakt jednoducha.

inza
18. kvě 2010

mandre: co mojziska, psala jis ze jdes dneska ne? nebo si to pletu.. 😀

mandre
18. kvě 2010

inza: byla jsem v 9.30 😀 ....dobrý, ta mi dala do těla (bolí mě pořád ta levá půlka směrem do stehna zezadu - nedám ruce na zem v předklonu, prostě křeč zezadu do nohy 😠 😝 )....jdu zase v pondělí 24.5. 😀 , chodím tam docela často, se mi zdá - tak 2-3x měsíčně 😀 😀

inza
18. kvě 2010

mandre: ja jdu dneska v 15:45 tak jsem zvedava co bude. Ja chodim cca 1 za 10-14 dni. Ja jdu zase pristi utery vecre na mobilizaci 😝.

kive76
18. kvě 2010

ahojky, táta mi dal tu knížku od Mojžíšové, tak zkusím nějaký ty cviky..

vveru
18. kvě 2010

Dark, tak co?????

kive76
18. kvě 2010

vveru myslím, že už má po konzultaci, když byla objednaná na 12.30...a už je u PC 🙂

kive76
18. kvě 2010

chybička..myslíš, že dark...

vveru
18. kvě 2010

Tak už se těším na nové info . . . 😀

mandre
18. kvě 2010

inza: vidíš, my jsme 😀 jak dvojčata přes kopírák 😀 😀 ...tak ještě bysme mohli spolu stejně otěhotnět...když už, tak už 😀 ....a brzy!!!! Už teda cvičím asi od půlky ledna 😝 😝 a mám 2 mobilizace za sebou 😉 😉 , ale jinak i s těma diagnózama to skoro sedí 😀 😀 .

kive: to chce někam chodit, sama nevíš, jak si na tom....obrázky jsou málo podle mě....sestřička by ti to ukázala a ještě by tě vždycky uvolnila, promasírovala a zmobilizovala 🙂

betox
18. kvě 2010

kive. souhlasím s mandre. Cvičila jsem ji pod odborným dohledem 8 měsíců. Dohled rehábky je fakt nutný. Navíc bez mobilizací nemá tohle cvičení vůbec smysl....

kive76
18. kvě 2010

já vím, že se sestřičkou je to lepší, já jen juknu, co tam jsou za ty cviky..a kdyžtak zkusím...taťkovi je ta knížka nanic 🙂

inza
18. kvě 2010

mandre: jj vypada to tak. 😀 😀 ja cvicim nekdy od brezna.

kive: jak pisou holky chce to nekam chodit at vis ze cvicis spravne

darkwitch
18. kvě 2010

uz jsem tu 🙂 taky musim dojet zpet do prace 🙂 nejdriv vam napisu a pak vas doctu 😉
langerova mi prijde mila, pekne nam vsechno vysvetlila, manza ma spermio ukazkovy (tak se pak naparoval), ja mam hp v poradku, delala mi utz dominantni folik na pravo 11mm,v patek kontroli utz a dohodnem se na IUI a hysterosonografii (uz se bojim, jen jsem to slysela 🙂 )

ivarei
18. kvě 2010

dark, to vypadá úžasně, folík 11 mm 😀 🙂 , moc gratuluju, snad poroste 😉

kive76
18. kvě 2010

dark: už bych taky ráda tu první konzultaci měla zasebou...abych věděla co a jak dál 🙂

ivarei
18. kvě 2010

kive, ty cviky se nedoporučují podle knížky, mohly by pak mít opačný efekt...

kive76
18. kvě 2010

aha ivarei: tak já to radši sama nebudu zkoušet.

betox
18. kvě 2010

dark: tak to je super. Třeba vám pomůže IUI 😉

kive76
18. kvě 2010

ivarei : ted to teprve čtu, blahopřeji že čekáš k dvojčátka.proč né Eva a Adam?

darkwitch
18. kvě 2010

ivarei jo pani doktorka se taky tvarila, ze je vsechno vporadku... tak jsem zvedava co mi rekne v patek

darkwitch
18. kvě 2010

kive ani se ti nedivim, ze uz chces mit konzultaci za sebou a vedet na cem si 🙂
musim se priznat, ze se mi z te rychlosti jakou to najdenou nabira az toci hlava...