Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
19. kvě 2010

dobré ránko,

inza: tak to je dobrej přístup. chválím a souhlasím 🙂 až najdeš práci, tak to můžeš začít šidit a stejně z toho budeš mít dobrý pocit 🙂

holky já myslím, že to s těmi jmény tolik nevadí. já jsem eva a navíc narozená zač. února, takže víceméně vše v jednom a nějak mi to neva 😉

no jo petap: snad jo, už se těším, i když všichni říkají, že ty poslední týdny jsou nejdelší. a já si to začínám myslet taky. chodím po městě jak připo...neb když si Barča lehne na močáček, tak musím dělat malý kroky, aby se nemola moc pohnout, neb mám pocit, že se při každým kroku počůrám 🙂

ivi: dneska teda totální únava a žádná energie, ale to bude asi i tím počasím. navíc se mi zase udělal opar na rtu, takže bych si nejradši zalezla a spala a spala. 😉

darkwitch
19. kvě 2010

dobre ranko
evi tak si zalez pod deku a spi 🙂

inza
19. kvě 2010

Dobre ranko,

petap: jj je toho uz dost

evak: no jak se znam tak to sidit pak budu. Jinak ja mam taky opar a s nim vypadam jak cernoch. Je skoro pres celou pusu a pekne nateklej 😀

evak99
19. kvě 2010

dark: to bych nejradši, ale má přijít opravář na sporák, tak čekám...ale až odejde, tak si zalezu 🙂
jak je? 😉 ukecáváš folíka, ať ještě povyroste? 😉

evak99
19. kvě 2010

inza: 😀

darkwitch
19. kvě 2010

evak ne mela bych? on bude hodny i bez ukecavani 😉
ale jinak kdyz mam opar tak bych taky nejradsi zalezla a nevylizala z postele dokud nezmizi a jeste jak se mi udela tak moje nalada klesne pod bod mrazu...

evak99
19. kvě 2010

dark: no přesně. u mně je to asi i tou únavou. jak dopírám a pořád žehlím a chci to mít na mímo už připravený, tak to asi přeháním...a navíc mám pořád pocit, že vše zvládnu, jako předtím, ale si to tak už není. ☹ tak jsem včera po poradně jela do obchodu na nákup jídla a pak s kolegyní z práce na oběd..no a když jsem došla domů, tak jsem šla vařit véču a večer jsem padla mrtvá. ☹ ne nemusíš ho povzbuzovat, máš pravdu, vyroste sám od sebe, je to hodnej kluk! 🙂

darkwitch
19. kvě 2010

evak setri se mas posledni moznost odpocivat...

dennisa
19. kvě 2010

Ahoj holky, dobré ráno!
Tak jsem jen v rychlosti dočetla, jste nějak ukecaný 😅
Zrovna jsem se vrátila od doktorky, byla jsem na předoperačním vyšetření, v pondělí si jdu pro výsledky.

Koukala jsem, že Darkwitch už má za sebou 1.konzultaci. Tak paráda, teď už to pofrčí a třeba Vám bude stačit IUI a bude to 🙂

darkwitch
19. kvě 2010

deni treba jo, uvidime 😉

petap1
19. kvě 2010

evak: Tedy opravdu toho máš na den požehnaně...asi by nezaškodilo trošinku ubrat, což 🙂 Jinak dnes je opravdu počasí, že by člověk zalezl a spal. mě se tak nechtělo vstávat a teď už bych zase spala 😅

inza: černoch..ju..tak to si dovedu představit 😀

dakr: kdy jdeš na ten UZ ?

darkwitch
19. kvě 2010

petap v patek ve 12.30

inza
19. kvě 2010

petap: jj a k opartu se pridal jeste koutek 😀 Fakt vyborny. Kdybych ted mela jit na nejaky pohovor tak ani nemuzu 😢

dark: urcite mu domlouvat nemusis. Ma rozum a vi jak ma pekne rust 😀

vveru
19. kvě 2010

Dobré ráno holky!!!

vveru
19. kvě 2010

Pet.s, Semerád je od nás z Rakovníka 😉 nebála bych se mu svěřit do péče.

darkwitch
19. kvě 2010

inza me se takhle udelaly opary pred plesem, jsem se na nej tak tesila, saty si sila a licidla koupila (byl to maskarni) a pak jsem byla za maskaru i bez licidel 😠 coz nebylo v puvodnim planu kdyz jsem sla za hrdou knezku starogeptskeho boha Atona 😀

inza
19. kvě 2010

dark: 😀 😀 nojo prijdou kdyz je clovek nejmin ceka a potrebuje 😀

darkwitch
19. kvě 2010

inza chtela jsem ti ukazat fotku jak mi to sluselo, ale uz jsem ji pro jistotu z pocitace smazala 😀

inza
19. kvě 2010

dark: 😀 😀 tak jsi ale byla za hvezdu ne 😉

darkwitch
19. kvě 2010

kdyz jsem prisla k nasim vyzvednout bratra tak se mi smali 😢 ale vyzrala jsem na ne, vyhrozovala jsem jim, ze jim dam pusu 😀

petap1
19. kvě 2010

inza: ty jo, tak to musí být bolest. Pamatuju si když jsem měla prasklé koutky a ty máš k tomu ještě opar ☹ Tak to jsi na tekuté stravě, viď.

darkwitch: 😀 😀

kive76
19. kvě 2010

ahojky holky, tak na opary já naštěstí netr 🙂 pím

kive76
19. kvě 2010

dark:jo s tou pusou je to dobrý 🙂

vveru
19. kvě 2010

Holky, teda dneska nějak nic moc návštěvnost, pište . . .

vveru
19. kvě 2010

Jo Kive, taky jsem Ti chtěla poděkovat za ten odkaz na tu knížku-babyweb, neodolala jsem a objednala jsem si jí, včera dorazila a je moc pěkně udělaná se spoustou foteček 🙂

evak99
19. kvě 2010

dark: 😀 já zase měla opar až přes celou bradu, když jsem šla na první rande se svým mužíčkem. nejdřív jsem to chtěla odvolat, ale pak jsem si řekla, že pokud to má vydržet, tak i s oparem! A vidíte, dokonce si mě vzal!!! 😀

inza: tak to tě lituju! bolest je to šílená. ☹ naštěstí dneska nikam nemusíš, ne? 😉 jen cvičit a při tom na tebe bude koukat tvůj psík 🙂

buď ráda kive!

deniso: tak teď už to posviští 🙂

vveru
19. kvě 2010

Evak, tak vidíš, třeba na něj opar udělal dojem 😀

kive76
19. kvě 2010

já o tý knížce slyšela v rádiu, apak jsem naní koukalana tom jejich webu, a asi si jí taky objednám...snad ještěmaj..nebo si pro ní dojedu.nejhorší je že jsem líná si do toho krámu dojet..

vveru
19. kvě 2010

Já jí nakonec taky objednala, řekla jsem si, že jet tam jen pro ní by stálo víc, než jí objednat, přes PPLko to stálo 120,- a je fakt pěkná 😎

kive76
19. kvě 2010

no tak to já pracuju , na Praze 6....a ten Zličín zas tak daleko není...no uvidím...do konce týdne čas nemám, tak možná příští týden bych tam mohla zajet, a pak jet vlakem zpátky ze Zličína do Hostivic...no ještě uvidím...no možná v pondělí mám půl den dovči, a na Kladně gynekologii tak pak odpoledne bych si mohla udělat výlet...anebo ve středu po práci...to ještě v plánu nic nemám..