Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
21. kvě 2010

co ty dark: kdy máš další kontrolu v gennetu?

petap1
21. kvě 2010

Holky je to prdeĺy...je to zamklé..takže ve čvrtek jdu pod kdlu ☹

ivarei
21. kvě 2010

petap: To je mi hrozně líto, řekli k tomu něco víc? Já si vůbec nepřipouštěla, že by ti to nevyšlo. Drž se moc a moc.

darkwitch
21. kvě 2010

kive dnes jdu na utz
petap to je milito, me vubec nenapadlo, ze by to mohlo byt spatne, ach jo... drz se

nannynka
21. kvě 2010

petap1: Hrozne moc me to mrzi ☹ opatruj se, niceho se neboj a ver.

ahojkyy
21. kvě 2010

petap - to ako ti zrazu povedali? všetko bolo ok? ja to nechápem..

petap1
21. kvě 2010

ivarei: ne, ne nic neřekli...ale udělá mi to Daněk a posílají to na gennetiku, tak se uvidí. Pak se domluvíme co dál. Blbé je, že tím že ty obaly pracují, tak mám pořád těhu příznaky...no musím to nějak do čtvrtka přežít...

petap1
21. kvě 2010

Hoky díky..bykl to šok..nic nenasvědčovalo tomu, že je něco špatně..

vveru
21. kvě 2010

Ježiš Petap, to mi moc mrzí, drž se. Dneska je fakt blbej den ☹

kive76
21. kvě 2010

petap1: to je taková škoda, drž se....

ahojkyy
21. kvě 2010

ty jo, deň blbec.. petap, v koľkom si vlastne teda?? To fakt človek celé tehotenstvo len tŕpne, že sa niečo stane..

petap1
21. kvě 2010

ahojkyy: 3m

ahojkyy
21. kvě 2010

ty jo, teraz som to našla, 9 tt.. drž sa holka, to je rana. Drž sa. ahojkyy

ahojkyy
21. kvě 2010

strašné. Prepáč, že takto nedávam oporu, len.. teraz som mala kamošku, ktorá vo 4 mesiaci si išla po fotku dieťatka, už druhú, no a povedali jej, že nevidia srdiečko.. takže koniec. Tiež som sa z toho spamätávala jeden večer, stále mi to neliezlo do hlavy..

vveru
21. kvě 2010

Petap, je to těžké vím jak Ti je, mě umřelo miminko v posledním týdnu třetího měsíce, do té doby bylo vše zcela v pořádku. Vybreč se, odpočiň si a hlavně se opatruj, až to trošku přejde, tak uvidíš jak dostaneš sílu do nového boje, mě příjde, že já jsi za tím jdu daleko víc, než kdyby se to nestalo. Moc na Tebe myslím 😔

kive76
21. kvě 2010

vveru: a když jsi čekala to mimčo normálně jsi chodila do práce? nebo jsi byla na neschopence doma? nebo i vy ostatní holky normálně pracujete?

ivarei
21. kvě 2010

Kive: já byla na neschopence, nikdy jsem nemarodila, tak jsem si to vybrala v těhotenství

petap1
21. kvě 2010

Ahojkyy: neomlouvej se..člověku to halva nebere..já to vím...

vveru: JJ vybulím se a musím se z toho otřepat. Říkám si, že je dobře, že to přišlo aspoň takhle na začátku, že jsem ho ještě ani neviděla..byla to vždy jen tečka. Bylo tam něco v nepořádku a proto to tak je. Jen bych se potřebovala zbavit těh těhu příznaků, takhle mi to pořád připomíná co bylo a už není ☹ Myslím, že po tom čtvrtku už to bude lepší.

vveru
21. kvě 2010

Kive, já jsem byla na pracáku, nenohla jsem v té době sehnat práci. Ale po tom co se stalo, budu příště doma, znovu už bych to nezvládla.

Petap, den ode dne to bude lepší, ty příznaky jsou blbý-mě boleli šíleně prsa tak do toho šestinedělí. Je to lepší, když to byla "jen" tečka, já už viděla hýbající se miminko s bouchajícím srdíčkem a pak . . . nic ☹

ivarei
21. kvě 2010

petap: Byl tam manžel s tebou?

ahojkyy
21. kvě 2010

petap - drž sa.

anlek
21. kvě 2010

Ahoj,

ja jsme ted mela par dnu nejak vic akcnich. Vubec jsem nemela cas se sem podivat. Ale odcetla jsem peclive.

Je zajimave, ze kazda mame jinou zkusenost. Me naopak prislo, ze me netlaci do IVF (byla jsem u dr. Vykysale), naopak mi rekla, at si to rozmyslime. Klidne at pockame a az se rozhodneme, ze chceme IVF, tak at prijdeme, klidne za pul roku, rok ... Ikdyz u nas pricina, proc se nam nedari byla jasna. A asi nebyla jina cesta nez IVF. Navic pristoupila i na to, ze necheme rovnou IVF, ale zkouseli jsme i IUI. Nevim, co bych delala, kdyby pricina nebyla znama, to bych asi IVF odsouvala ... Ale prislo mi, ze vsichni o nas velice pekne pecovali.

Pet.s o Brandyske porodnici vim jen to, ze tam sla detska dr. z Neratovic. A je to ta dr., co i naprosto zdraveho novorozence po porodu zavira do inkubatoru. Coz treba pro me je naprosto neprijatelne. Ale muzes se zkusit zeptat, zxda akceptuji porodni plan a jestli v nem muzes mit toto.

Evak99, vis kolik jsi mela hemoglobulinu? Pro tehotne je jina norma nez pro netehotne ... Nekteri dr.ale nevedi. Abys kdyztak nebrala zelezo zbytecne. Me ze zeleza byva zle a presne jsem byla jako tehotna v pohode, jako netehotna uz jsem ho mela malo. Dr. predepsala, nastesti PA mi to vysvetlila (jeste poradila, at ji zkontroluju ve skriptech gynekologie a porodnictvi) a diky tomu jsem se rozhodla ho nebrat.

Nanynko, jeste jednou gratuluju k Vojtiskovi. Zkus ty zazitky nejak zpracovat, at se nevraci. Hodne ho chovej, vsak mas krasneho kloucka. Nechapu, jak muzou na oddeleni sestinedeli byt tak protivne sestry. Zrovna tam, kde je potreba, aby byla pohoda.

Jechulko, bud rada, ze vas peclive zkoumaji a chteji dostat do co nejlepsiho stavu pred IVF. Byla by skoda, kdybys do sebe naprala takove davky hormonu a pak to nevyslo jen kvuli tomu, ze se to uspechalo. Za dva mesice se to poresi (treba i klesne ten prolaktin) a na prvni pokus se vam podari prdolka.

Kive, byla jsem na neschopence. Spis zbytecne, ale proc ne ... Mela jsem na ni narok, navic bych nezvladla pracovat na sto procent ... Skoda, ze u nas neexistuje to, co ve Svedsku. Dr. ti muze napsat neschopenku na 50 procent, takze pracujes polovinu dne a druhou uz muzes odpocivat.

Petap, je mi moc lito, co vas potkalo. Drzim palecky, at se z toho, co nejdriv zpamatujete.

petap1
21. kvě 2010

ivarei: JJ šli jsem tam spolu. Drží se kvůli mě, ale myslím, že to s ním taky zacloumalo..přeci jen jsme tam šli pro obrázek miminka...

vveru
21. kvě 2010

Petap, to je dobře, že jste tam byli spolu, jestli je takovej jak si psala, že se tak moc snaží, tak Tě podrží, spolu to zvládnete. Drž se.

evak99
21. kvě 2010

petap: to je strašný. je mi to moc líto. vůbec jsem nepochybovala! držte se. a neboj, vybreč se, přebolí to a půjdete zase dál!

anlek: bohužel si to už nepamatuju a dneska jsem ty papíry už nechala v porodnici! bylo to ale jen kousek pod normou! Zatím to beru a nemám pocit, že by mi bylo zle, ale stejně jako ty, nejsem velkým zastáncem praní do sebe "chemicky" vyrobených vitaminů, mám totiž pocit, že mám hodně pestrou stravu a že by to mělo být ok! uvidíme.

betox
21. kvě 2010

petap: no to snad ne ☹ Moc mě to mrzí, vím jak moc to bolí. Bohužel tohle zahladí jen čas. Ale když se to už jednou povedlo takhle rychle, tak nevidím důvod, proč by to nemělo jít znova. Myslím na Tebe, ať to brzo přebolí.

ivarei
21. kvě 2010

petap: Tak je aspoň dobře, že jste byli v gennetu a mohl tam být s tebou, představ si, kdybys šla ke gynekoložce v pondělí sama.

nannynka
21. kvě 2010

petap1: je dobre ze jste na to dva. Me to tehdy rekli v 14.tt kdyz jsme sli pro prukazku. Asi tak jako vveru. Po akci Ti bude lip a je dobre, ze to bude ve znamem prostredi. Me hnali do Motola....Neztracej nadeji, priznaky vydrz, pak se to srovna. Budte s manzelem co nejvice spolu, pro nej je to taky narocne a o to vic, ze o Tebe ma urcite strach a bude se snazit stat vedle Tebe jako pilir.

ahojkyy
21. kvě 2010

ahojte baby. Tak som tam volala. Mám HCG 9970IU, takže to stúpa. Už sa teším na kontrolu, začínam veriť, že to fakt vyšlo 🙂

darkwitch
21. kvě 2010

ahojkyy tak potichu gratuluju 🙂

petap drz se, myslim na tebe a az to preboli tak se urcite hned zadari...

jinak u me je to tak, ze folik ma 15mm, v nedeli picham pregnyl a v utery jdeme ne IUI 🙂