• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
kive :slight_smile: ja mam v sobotu nejakou akci tak jsem k doktorce nesla a zustala dva doma na dovce, ale jestli se to vlivem pocasi zhorsi tak klidne zustanu doma jak bude chtit :slight_smile: ale naposled me nechala s anginou doma mesic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ke konci jsem mela vychazky :grinning:
3. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
měsíc...? no tak to by mi z tý mojí vejplaty nic moc nezbylo..ten tejden je dejme tomu ještě snesitelnej, to je tak o tisícku míň,ale spíš se snažím se vždycky vymarodil přes víkend, abych pak byla o.k..ale ted jsem nějaká zlámaná, boje mě záda, rameno, a ta rýma...ted bych si i ráda ten tejden s nějakou rýmou, i odpočinula...hi,hi...přítel je skoro pořád marod, tak se fláká doma...tak ob 3 měsíce...no a já pořád makám...a dovču by se mi na to nechtělo vybírat i když ted ještě mám asi o 10 dní víc než on..
3. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejky, píšu blbosti...bolí mě záda, vymarodit přes víkend...no chtělo by to odpočinek :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive ja prave vzdycky si vezmu tak den, dva volna plus vikend, ale myslim, ze obcas by to ten tyden chtelo...
3. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi si většinou takhle berem prodlouženej víkend v červenci a srpnu, a děláme výlety po okolí Kladna.. nebo i dál...nebo jedem na Moravu za příbuzenstvem přítele jako ted v tom červenci jak je toho 5.a 6. státní svátky pondělí, úterý, tak si bereme i 1.a 2. a hned je tu 6 dní, a z toho jen 2 dni dovči...u mě v práci už mají lidi napsáno dovču pak toho 7-9.7. takže mi si to vzali od konce července...no doufám, že už bude teplo, i na koupání v přírodě...v současné době člověk fakt neví jak bude, chvíli hezky, a pak se to najednou změní...
3. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky mám pro Vás tip , kde vyhrát kočárek...když se zaregistrujete na www.babyweb.cz tak můžete vyhrát kočárek, já mám smůlu já už jsem tam zaregistrovaná už dýl...ale prý pro nás již zaregistrované též v létě udělají nějakou soutěž... :slight_smile:
3. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ahojkyy--velká gratulace!!!aŤ je všechno v pořádku!

vveru--klid, už se dočkáš..víve viz IP :slight_smile:

kive--tak už se ti to blíží, viď?!!!už aby to uteklo!

Tak a teď velká OMLUVA na adresu Dr. LOVÁSOVÉ... paní dr. se sice často mračí, i potřetí se mračila, pak se ale najednou usmála a neúnavně naprosto vyčerpávajícím způsobem odpovídala na mé stupidní dotazy--je pečlivá a zjistila jsem, že jen tak něco nepřehlédne. Měla dvakrát špatnou náladu, tak jsem váhala, jeslti ji nezměním, ale teď už byla fajn a budu vědět, že kdyby byla zase nepříjemná, že je to snad jen únavou. Chtěla jsem se omluvit, abych jí nekřivdila, kdyby k ní někdo šel...unáhlila jsem se. Hezký den všem!!!!
3. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mojeeee, začínám špinit . . . . . . . . . :grinning: Až vypadne šéfová volám!

Ahoooj Nell, kdepak jsem Tě měla???
3. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nell, tak to je super, že už seš v pohodě, to je moc dobře :wink: V IP nic nemám :unamused:
3. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru, supeeeer :sweat_smile: Jééé, já mám radost s Tebou :slight_smile: Tak rychle, voleeej už :grinning:

Nell, zdravím :wink:
3. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru..super :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru super :slight_smile:
ahoj nell
3. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Denis!!

Držím palce, Dark!!!

Holky, to se volá hned, když se špiní? nebo až se to úplně rozjede?

3. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nell, já nevím, já nikdy nešpinila, já to vždycky rovnou dostanu, tak to bylo i včera, tak jsem hned volala :slight_smile:
3. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nell zavolat muzes a uz se dohodnete :wink:
3. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nell,já to taky vždycky mám rovnou,anebo si tam brnkni, že špiníš? a oni ti řeknou jestli jo nebo ne
3. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Denis :slight_smile: ...to musí být teda žůžo, takhle bez varování :slight_smile: ..nicméně gratuluju, protože je to poslední mrchra před devíti měsíční pauzou :slight_smile: ..
3. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se chtěla zeptat, jak je to právě s tím špiněním, tak jsem radši volala hned. Tak si zítra frčím pro injekce :wink: Máme tam být kolem půl druhé, zase mi to zvedla přímo sestřička od Brandejský :wink:
Stejně je to holky, co? Nejdřív pořád nechceme aby přišla a modlíme se ať už není a pak na ní toužebně čekáme, kéž by tahle byla ta poslední :slight_smile:
3. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nell, kéž bys měla pravdu :slight_smile:
3. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru a kdy teda začneš píchat, už hned zítra? A už víš, co budeš mít za léky?
3. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo vveru ....přesně tak já bych byla ráda , kdyby příští měsíc nepřišla , a vy jste rády , moc rády že už konečně přišla :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, mám psanej Gonal a Cetrotide, myslím, že začnu až v sobotu, jestli jsem správně poslouchala tak se začíná druhý den cyklu.
3. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Vveru, takže až zítra budeš vlastně 1.den cyklu. Tak jo, to budeš píchat o 2 dny za mnou :wink:
3. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo tak. Jsem říkala, jsem Ti v patááách . . . .
3. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni, veru je to bude super az spolu zahlasite dve :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, no musíme doufat . . .
3. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru budu doufat s vami a drezet palecky...
3. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já Tobě taky, už jsem zvědavá na pondělí :wink: Jak Ti to připadá? Kolikátej to bude den v to pondělí?
3. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
na IUI jsem byla 25.5., takze v pondeli to bude 13. den, jestli dobre pocitam... no, ja nevim nepripadam si tehotna, tak uvidime...
3. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme, uvidíme, uvidíme . . . . .
3. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek