• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
vveru: jejda, ja to prehlidla....zkusim si vzpomenout a nezapomenout napsat. Dneska totiz Vojtin spal celou noc durch (tj 22 - 4.15) a od 7 chce zabavu, protoze v kosi je nuda a spat se jako nebude. Za chvili letime k doktorovi, tak se pak ozvu.
7. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať Vám to dobře dopadne a děkuju :wink:
7. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak objednat se do Gennetu před 1.IVF je docela na nervy,dr.Lovásová a ostatní (ženy dr) jsou v mém termínu na nějaké konferenci,takže mi budou volat,protože tam zbyl dr.Daněk a dr.Feldman,ale ti se ještě střídají na sále :angry: ,chjooo, nějak se mi už do toho nechce,když jsou komplikace už teď.Asi jsem divná :confused:,a to to ještě nemusí ˇv červenci vyjít,protože po 1.IUI jsem měla normální menzes a po 6dnech pauzy jsem to dostala znova a to se střídalo se špiněním a měla jsem to ještě pak 16dní, nikdo mi nedokázal odpovědět proč to tak bylo,v krvi nic nenašli,takže by se mi to parádně posunulo,a to se chystám na to připravit šéfa v práci,že budu na nemocenské. Jsem zvědavá co mu budu řikat,jakože možná tady červenec nebudu,ale kdybych měla mrchu nějak jinak,než jak je běžné,tak v červenci přijdu,ale nebudu tady v srpnu.....?! No jsem na to zvědavá jak na mě bude čučet :sunglasses:
7. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Dr. sú v pohode. Felfman mi robil OPU a Daněk stimuloval :slight_smile: a som v 8. tt, snáď to dobre dopadne :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majcam, a kdy tam doktorky nejsou??? Mě řikali v pátek, že je Brandejská na nějaké konferenci.
7. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: muzes me pls rici jaky to je termin?
7. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ten dr. Feldman, není to takovej menší Slovák? To bude asi ten, ke kterýmu jdu zítra na UTZ. Kromě něj a dr. Daňka tam asi žádnej jinej doktor není si myslím. Nevíte, jakej ten Feldman je?

Jinak já myslím, že teď, jak se blíží léto a budou dovolený, že to tam asi bude horší s objednáváním apod.
7. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, myslím, že to je on, ale prej je super. Kamarádka k němu jezdí taky a chválí si ho :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru, já jsem ho právě minule viděla na chodbě a připadal mi sympatickej :wink: No zítra to zhodnotím :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru, dennisa - ano, je taký nižší, je Slovák a je úplne v pohode, baby :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyy, díky za info :wink:
7. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky zdravím.....ted nějak nestíhám koukat na net, a číst zprávy, zítra si vše dopřečtu...
7. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, tak to Ti na ten zítřek budu držet palečky :wink: Hale Denis, já mám dotaz, máš normálně menstruaci??? Bolí Tě něco?
7. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Vveru :slight_smile:
Hele, já už menstruaci nemám, jsem dneska 6.den cyklu a mívám to tak max. 3 dny. Ale první 2 dny mě dost bolelo břicho, možná vaječníky, nevím. I když mě teda takhle bolí břicho skoro každej měsíc od tý doby, co mi vzali vejcovody.
Copak, bolí Tě nějak víc břicho?
7. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, že mě menstruace docela ustává a na to, že jí mám od pátku (1.DC) jindy bývá tak šest dní a už skoro nic :confounded: A dneska mi začli docela pobolívat vaječníky.
7. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru - ja som mala m tiež len krátko, 2 - 3 dni, kvôli stimulácii. Asi to robia tie lieky, akoby sa váječníky naštartovali skôr..
7. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyy, já si taky myslím, že to je tím, ale začíná mi nebejt dobře, tak doufám, že to alespoň vyjde. Mám z toho strach . . .
7. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru - jasne, že to vyjde, prečo by nemalo? Každá z nás sa obáva, či niečo "napichá", neboj, dopadne to oki.
A tie hormóny samozrejme telo cíti, preto sa možno cítiš špatne. To prejde, po OPU si na to už ani nespomenieš, aj modrinky pominú :slight_smile:
7. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modřinky zatím nejsou, musím zaťukat, ale mám strach, už bych nezvládla znovu přijít o miminko . . . teda, začíná na mě lézt nějaká depka :confounded:
7. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru--ale vveru, teď jsem ti to psala, o miminko nepřijdeš..je to podchycený. :slight_smile: ..takže se teď soustřeď na folíky a pak na sliznici a všechno bude v pohodě.
7. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě, že Vás mám, nevím co bych dělala, fakt mi to moc pomáhá . . . Děkuju :wink:
7. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru nezlob :slight_smile:
tak hlasim, ze jsem naprosto netehotna :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo Dark, tak ani Ty mi neuděláš radost?! To mě mrzí . . .
7. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru je to na tobe a denni abyste nam udelaly radost tak hezky pichejte :grinning:
7. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: hlavu vzhůru...jedeme dááál :wink:
vveru: hele, žádný negativní myšlenky, jasný :wink: Všechno bude OK
7. čer 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox vsak jo, kocici jazycky to spravi :wink: ale jestli tohle budu muset podstupovat casto tak se za chvili nevejdu do dveri :wink:
7. čer 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: chachááá...jen si dej. Chválím super přístup :wink:
7. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, vžyť my pícháme ostošest :grinning:

Betox, já se snažím :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dark: pomalu dočítám, to mě mrzí... :frowning2:
7. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: to je mi moc líto :frowning2: věřila jsem tomu, ale tvůj přístup je dobrý, zkoušejte to, dokud se nerozhodnete pro ivf. :wink:
kdy jdeš na další konzultaci? :wink:

inza: to neva, že jsi o víkendu necvičila, však to zase půjde :wink:

vveru: hezky píchej :slight_smile: no už jsem z tý ivi taky nervozní, opravdu tu dlouho nebyla.... :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek