• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Taky gratuluju k miminkám :slight_smile: Krásná zpráva. Přeju mamince i prckům, ať se jim daří a jdou brzy domů :wink:
13. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pets dekujeme za zpravu, ivance gratulujuuuu, tak mimisci uz jsou na svete to je krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky o strachu ze zitrka mi ani nemluvte... budu vam drzet palecky...
13. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, ty jdeš vlastně taky zítra co?
Teda zítra nás tam bude a samý lahůdky, tak kéž by jsme všechny dopadly dobře!
13. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, já úplně zapoměla, Dark, to bude určo v pohodě. Taky držím pěsti :wink:
13. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju, uz aby to bylo za nama a dobre nam to dopadlo :wink:
13. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tky moc gratuluju k miminkám Ivče!!! :dizzy_face: ti je paráda, aspoň se tam dlouho netrápila... :slight_smile:

veru, držím palce na OPU, víš kdo ti ji bude dělat?

13. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivarei: moc moc gratuluju Ivi k mimískům :slight_smile: snad už ti splaskly nožičky, abys mohla kolem dětiček začít pobíhat :wink:

14. čer 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem zpět :wink: Dopadlo to výborně - vaječník se povedlo zachovat, MUDr. z něj odstranil jakousi "tvarohovitou hmotu" :unamused:. Navíc jsem měla vejcovod přirostlý ke střevu, takže to odstranil a ještě zkusil průchodnost, která funguje :wink: . Teď ještě, aby byla v pořádku histolka.....Dozvím se za 14 dní.

Pokusím se vás dočíst, ale za chvíli jedu k našim, kteří mě chtějí dneska trochu opečovávat, neb manža je celý den na poradě. Tak toho samozřejmě ráda využiju :wink:
14. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox parada :slight_smile: tak budeme jeste chvilku drzet palecky :wink:
14. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: díky moc :wink: A jak Ty?

Ivi: moc a moc gratuluji k vytouženým miminkům

holky stimulky: nevzdávejte to. Moc na vás myslím a držím palce
14. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivarei: taky velka gratulace k prckum a hlavne zdravicko pro ne tak i pro tebe
14. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: super zpravicka. Tak to je dobre ze je to vse ok
14. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: tak to je skvělé :wink: kdy jdeš na další konzultaci do gennetu?

ostatní moc zdravím a přeju hodně zdaru při dnešních vyšetřeních :wink:
14. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Betox, tak skvělý, že to dopadlo takhle dobře! :wink: A histolka to už bude jen formalita, to bude taky OK.
Jak dlouho budeš mít pauzu, než půjdeš zas do Gennetu?

Dark, v kolik jdeš?

Já jdu až v 16:15, takže mám ještě moře času na nervy :unamused:
14. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni: žádný nervy, nebo neporostou!!! :angry: mysli na ně, jak jsou krásný a velký a jak z nich budou úžasný vajucha a z nich nádhernej mimísek!!! :wink:
14. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak, snažím se, ale víš jak to je....kdybych aspoň věděla, jak velký byli v sobotu...dr. mi nic neřekla. Vím jen čísla ze čtvrtka a to největší měli necelých 15mm. Myslím, že na odběr je potřeba minimální velikost 18mm ne?

A Vveru už to má určitě za sebou, jsem zvědavá s čím přijde :wink:
14. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivarei: velikaaaa gratulace

Jinak u nas je neveselo. Jsme s Vojtiskem v nemocnici, protoze nam v sobotu v noci signalizovala podlozka v postylce ze nedycha. Podarilo se nam ho probrat, ale v nemocnici si nas radeji nechali. Cekame na kardiologa, protoze primar ma pocit, ze slysi neco nedobreho na srdci. Nastesti jsme v Brandyse, tatka tady s nami muze byt neomezenou dobu a jsou tu vsichni moc hodni. Tak uvidime, jeste jsem se z toho soku nevzpamatovala.

Holky stimulujte, noste a rodte, moc na vas myslim.
14. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni: bohužel nepamatuju si, jak velký mají být...neboj, však se odpolko dočkáš! a jak jsem psala, na všechno zlý, je času dost, tak nestresuj jo?

nanny: to je mi teda moc líto. :frowning2: snad to nebude nic vážného! hlavně, že jste v péči pečlivých lékařů! držte se a ať jste brzy doma!!!!
14. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nannynko, ty jo to je strašný, úplně z toho mám husí kůži. Tak hlavně, že jste v nemocnici a pod dohledem.
Teď hlavně, aby to nebylo nic vážnějšího, držím palce.
Kamarádce se stalo to samý, dokonce musela malýho sprchovat ledovou vodou a to se probral hned, ale musí to být šílenej pocit.
Tu podložku kupuju hned, jak budu těhotná, tady je vidět, jak je to důležitý ji mít.
Tak se držte!
14. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak, rozkaz, klidním nerva a snažím se si nic špatnýho nepřipouštět :wink:
14. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannynko, to m taky moc mrzí, doufám, že to nebude nic vážného a budete v pořádku... taky jsem pro tu podložku! tafy je vidět jak je potřeba, ještě že ji máte...

denni, já myslím, že musí mít minimálně 17 mm, aby došlo k OPU... jdeš na UTZ až odpoledne, že?

evak, jak ti je? dneska je počasí lepší, že?
14. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ter, ano, jdu až v 16:15. No tak snad to lehce povylezlo, když ve čtvrtek měli skoro 15mm.

A co vůbec Ty, nějaká akce v blízké době? :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denni, no já váhám, kdy začít se stimulkou... už mám doma nafasovanou antikoncepci na 1 měsíc i Synarell ( budu mít dlouhý protokol ) a jsme s doktorkou domluvené, že na začátku srpna ji začnu brát. Akorát jak jsem teď byla u té mojžíšové na cvičení, tak nedoporučila první 2 - 3 měsíce těhotnět, že prý je velké riziko potratu, kdybych náhodou otěhotněla... Menses mám dostat na konci července, a to jsem chtěla začít stimulku, ale teď váhám a nevím, jestli radši ne až na konci sprna :unamused: stejně jako váháme s manželem jestli se snažit normálně nechráněně dál nebo ne... :- ona to nedoporučuje, zase na druhou stranu se nám nějak nechce po dvou letech snažení najednou se začít chránit a "nezkoušet to"...
14. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé pardon, já se omylem přihásila pod starou přezdívkou, už ji moc nepožívám, jen tam občas kouknu do IP :slight_smile: příspěvek byl ode mě, od ter :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ter, tak to rozumím, to je divnej pocit, se najednou začít chránit, když se vlastně člověk furt snaží o dítě.
Takhle jsem to měla po operacích, musela jsem mít pauzu od otěhotnění a tak nějak mi přišlo líto každýho promarněnýho sexu :grinning:
Hele to čekání je šílený, ale na druhou stranu teď bude léto a to se dá hezky využít k plno aktivitám a příjemným věcem a rychle to uteče, bude po létě a můžete se na to vrhnout :wink:
14. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni: super. chválím :slight_smile:

ter23: jo jo dneska je líp. :wink: tak se nějak mrcasím doma, ale půjdu na chvíli na prochajdu, ať se protáhnu :wink: ať se vám zadaří. prý by se při mojže nemělo snažit, ale my na to kašlali a snažili se normoška dál, tak uvidíš, jak se rozhodnete! :wink:
14. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , nevíte někdo, jestli vadí jíst během stimulace Lansoprol 30 - na snížení tvorby kyselin žaludku? V příbalovém letáku píšou, že v těhu konzultovat s Dr....
14. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denni, no právě... :slight_smile: nějak si už ani neumíme představit milování třeba s kondomem :grinning: no, ještě to musíme všechno promyslet... prostě, buď začnu na konci července nebo na konci srpna, máš pravdu, v létě to uteče, už se těšíme na dovču a bude to příjemnější než v tý zimě, to se všechno strašně dlouho táhlo.

vak snažili jste se? nooo, tos mě moc potěšila :grinning: stejně by to byl zázrak, kdybych otěhotněla přirozeně... :rolling_eyes:

holky, nevíte co dark? na kolikátou tam šla?
14. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre, podle mě by to nemělo vadit, během stimulky ne, v těhu je to pak asi něco jiného, to by se nemělo nic...
14. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jedu. No srdce mám až v kalhotech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bože to jsou nervy a to jsem teprve na začátku, obávám se, aby mě tímhle stylem brzy nevezli z Gennetu rovnou do Bohnic :grinning:
14. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek