Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
13. čer 2010

Taky gratuluju k miminkám 🙂 Krásná zpráva. Přeju mamince i prckům, ať se jim daří a jdou brzy domů 😉

darkwitch
13. čer 2010

pets dekujeme za zpravu, ivance gratulujuuuu, tak mimisci uz jsou na svete to je krasne 😵 😵 😵

holky o strachu ze zitrka mi ani nemluvte... budu vam drzet palecky...

dennisa
13. čer 2010

Dark, ty jdeš vlastně taky zítra co?
Teda zítra nás tam bude a samý lahůdky, tak kéž by jsme všechny dopadly dobře!

vveru
13. čer 2010

No jo, já úplně zapoměla, Dark, to bude určo v pohodě. Taky držím pěsti 😉

darkwitch
13. čer 2010

holky dekuju, uz aby to bylo za nama a dobre nam to dopadlo 😉

ter23
13. čer 2010

Jé tky moc gratuluju k miminkám Ivče!!! 😵 ti je paráda, aspoň se tam dlouho netrápila... 🙂

veru, držím palce na OPU, víš kdo ti ji bude dělat?

evak99
14. čer 2010

@ivarei: moc moc gratuluju Ivi k mimískům 🙂 snad už ti splaskly nožičky, abys mohla kolem dětiček začít pobíhat 😉

betox
14. čer 2010

Ahoj holky,

tak jsem zpět 😉 Dopadlo to výborně - vaječník se povedlo zachovat, MUDr. z něj odstranil jakousi "tvarohovitou hmotu" 😒. Navíc jsem měla vejcovod přirostlý ke střevu, takže to odstranil a ještě zkusil průchodnost, která funguje 😉 . Teď ještě, aby byla v pořádku histolka.....Dozvím se za 14 dní.

Pokusím se vás dočíst, ale za chvíli jedu k našim, kteří mě chtějí dneska trochu opečovávat, neb manža je celý den na poradě. Tak toho samozřejmě ráda využiju 😉

darkwitch
14. čer 2010

betox parada 🙂 tak budeme jeste chvilku drzet palecky 😉

betox
14. čer 2010

dark: díky moc 😉 A jak Ty?

Ivi: moc a moc gratuluji k vytouženým miminkům

holky stimulky: nevzdávejte to. Moc na vás myslím a držím palce

inza
14. čer 2010

ivarei: taky velka gratulace k prckum a hlavne zdravicko pro ne tak i pro tebe

inza
14. čer 2010

betox: super zpravicka. Tak to je dobre ze je to vse ok

evak99
14. čer 2010

betox: tak to je skvělé 😉 kdy jdeš na další konzultaci do gennetu?

ostatní moc zdravím a přeju hodně zdaru při dnešních vyšetřeních 😉

dennisa
14. čer 2010

Ahoj holky!
Betox, tak skvělý, že to dopadlo takhle dobře! 😉 A histolka to už bude jen formalita, to bude taky OK.
Jak dlouho budeš mít pauzu, než půjdeš zas do Gennetu?

Dark, v kolik jdeš?

Já jdu až v 16:15, takže mám ještě moře času na nervy 😒

evak99
14. čer 2010

denni: žádný nervy, nebo neporostou!!! 😠 mysli na ně, jak jsou krásný a velký a jak z nich budou úžasný vajucha a z nich nádhernej mimísek!!! 😉

dennisa
14. čer 2010

Evak, snažím se, ale víš jak to je....kdybych aspoň věděla, jak velký byli v sobotu...dr. mi nic neřekla. Vím jen čísla ze čtvrtka a to největší měli necelých 15mm. Myslím, že na odběr je potřeba minimální velikost 18mm ne?

A Vveru už to má určitě za sebou, jsem zvědavá s čím přijde 😉

nannynka
14. čer 2010

ivarei: velikaaaa gratulace

Jinak u nas je neveselo. Jsme s Vojtiskem v nemocnici, protoze nam v sobotu v noci signalizovala podlozka v postylce ze nedycha. Podarilo se nam ho probrat, ale v nemocnici si nas radeji nechali. Cekame na kardiologa, protoze primar ma pocit, ze slysi neco nedobreho na srdci. Nastesti jsme v Brandyse, tatka tady s nami muze byt neomezenou dobu a jsou tu vsichni moc hodni. Tak uvidime, jeste jsem se z toho soku nevzpamatovala.

Holky stimulujte, noste a rodte, moc na vas myslim.

evak99
14. čer 2010

denni: bohužel nepamatuju si, jak velký mají být...neboj, však se odpolko dočkáš! a jak jsem psala, na všechno zlý, je času dost, tak nestresuj jo?

nanny: to je mi teda moc líto. ☹ snad to nebude nic vážného! hlavně, že jste v péči pečlivých lékařů! držte se a ať jste brzy doma!!!!

dennisa
14. čer 2010

Nannynko, ty jo to je strašný, úplně z toho mám husí kůži. Tak hlavně, že jste v nemocnici a pod dohledem.
Teď hlavně, aby to nebylo nic vážnějšího, držím palce.
Kamarádce se stalo to samý, dokonce musela malýho sprchovat ledovou vodou a to se probral hned, ale musí to být šílenej pocit.
Tu podložku kupuju hned, jak budu těhotná, tady je vidět, jak je to důležitý ji mít.
Tak se držte!

dennisa
14. čer 2010

Evak, rozkaz, klidním nerva a snažím se si nic špatnýho nepřipouštět 😉

ter23
14. čer 2010

nannynko, to m taky moc mrzí, doufám, že to nebude nic vážného a budete v pořádku... taky jsem pro tu podložku! tafy je vidět jak je potřeba, ještě že ji máte...

denni, já myslím, že musí mít minimálně 17 mm, aby došlo k OPU... jdeš na UTZ až odpoledne, že?

evak, jak ti je? dneska je počasí lepší, že?

dennisa
14. čer 2010

Ter, ano, jdu až v 16:15. No tak snad to lehce povylezlo, když ve čtvrtek měli skoro 15mm.

A co vůbec Ty, nějaká akce v blízké době? 🙂

terysek005
14. čer 2010

Denni, no já váhám, kdy začít se stimulkou... už mám doma nafasovanou antikoncepci na 1 měsíc i Synarell ( budu mít dlouhý protokol ) a jsme s doktorkou domluvené, že na začátku srpna ji začnu brát. Akorát jak jsem teď byla u té mojžíšové na cvičení, tak nedoporučila první 2 - 3 měsíce těhotnět, že prý je velké riziko potratu, kdybych náhodou otěhotněla... Menses mám dostat na konci července, a to jsem chtěla začít stimulku, ale teď váhám a nevím, jestli radši ne až na konci sprna 😒 stejně jako váháme s manželem jestli se snažit normálně nechráněně dál nebo ne... :- ona to nedoporučuje, zase na druhou stranu se nám nějak nechce po dvou letech snažení najednou se začít chránit a "nezkoušet to"...

ter23
14. čer 2010

Jéé pardon, já se omylem přihásila pod starou přezdívkou, už ji moc nepožívám, jen tam občas kouknu do IP 🙂 příspěvek byl ode mě, od ter 🙂

dennisa
14. čer 2010

Ter, tak to rozumím, to je divnej pocit, se najednou začít chránit, když se vlastně člověk furt snaží o dítě.
Takhle jsem to měla po operacích, musela jsem mít pauzu od otěhotnění a tak nějak mi přišlo líto každýho promarněnýho sexu 😀
Hele to čekání je šílený, ale na druhou stranu teď bude léto a to se dá hezky využít k plno aktivitám a příjemným věcem a rychle to uteče, bude po létě a můžete se na to vrhnout 😉

evak99
14. čer 2010

denni: super. chválím 🙂

ter23: jo jo dneska je líp. 😉 tak se nějak mrcasím doma, ale půjdu na chvíli na prochajdu, ať se protáhnu 😉 ať se vám zadaří. prý by se při mojže nemělo snažit, ale my na to kašlali a snažili se normoška dál, tak uvidíš, jak se rozhodnete! 😉

mandre
14. čer 2010

Holky , nevíte někdo, jestli vadí jíst během stimulace Lansoprol 30 - na snížení tvorby kyselin žaludku? V příbalovém letáku píšou, že v těhu konzultovat s Dr....

ter23
14. čer 2010

Denni, no právě... 🙂 nějak si už ani neumíme představit milování třeba s kondomem 😀 no, ještě to musíme všechno promyslet... prostě, buď začnu na konci července nebo na konci srpna, máš pravdu, v létě to uteče, už se těšíme na dovču a bude to příjemnější než v tý zimě, to se všechno strašně dlouho táhlo.

vak snažili jste se? nooo, tos mě moc potěšila 😀 stejně by to byl zázrak, kdybych otěhotněla přirozeně... 🙄

holky, nevíte co dark? na kolikátou tam šla?

ter23
14. čer 2010

mandre, podle mě by to nemělo vadit, během stimulky ne, v těhu je to pak asi něco jiného, to by se nemělo nic...

dennisa
14. čer 2010

Holky tak já jedu. No srdce mám až v kalhotech 😝 Bože to jsou nervy a to jsem teprve na začátku, obávám se, aby mě tímhle stylem brzy nevezli z Gennetu rovnou do Bohnic 😀