Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivarei
25. čer 2010

Berušky, zdravííííím 🙂
Předně chci všem poděkovat za milá přáníčka a Evi, tobě moc a moc gratuluju. Vůbec nestíhám, tak mi prosím zkuste nějak shrnout, co se tu událo. Jsou nové těhule??? Doufám, že jo.

anlek - Ty jo, tři měsíce, to je super. Kéž už by nám taky byly tři měsíce, to už se snad trošku srovná to papání. Mrňouskové vůbec nechtějí papat. Vážíme něco přes 2300 gramů.
dark 🙂 držím pěsti
vveru, kdy budeš testovat?
pet.s: Jé, tobě se to krátí, za chviličku taky budeš muchlovat prdelku a ke koníkovi se nedostaneš 😀

kive76
25. čer 2010

ahojky, holky, tak já jdu 1.7. na HSG, a na 16.7. jsme objednaný na konzultaci a tam se dovíme co s náma dál...jestli zůstaneme v gennetu nebo přejdem do toho Motola..a tam se bude dělat IUI.

Všem Vám holky držím palečky..jak těm co se snaží, jako já, tak i těm co mají po IUIčku,IVF, těm co to mají za pár 🙂 a brzo bude na světě mimísek, i těm co už mimiska mají at jim pěkně roste... 🙂

A jinak přeji hezký víkend....

holky jak moc jste byly napité 😀 před tím IUI?

pet.s
25. čer 2010

Ivarei..tak tebe jsme si přivolala telepatii. ve vaně jsem na tebe myslela.Že ti snad napíšu sms, jestli jste v pořádku. Ale nechtěla jsem rušit. Máš už nějaké fotečky v albíčku? Co prdelínky? jsou v pohodě. 2300 to jsou drobínci. Jaké to bylo? No atk povídej, povídej.
U nás novinky snad ani žádné. dnes UZ v Podolí. malá má 700g. Prý bude macek a dnes byla koncem pánevním,ale to ještě nic neznamená. Je to sabotérka, nechce se ukazovat a ty moje jizvy na břiš vše komplikují. Takže asi nás pošlou do Motola na fetální echo.Nějak není vidět detailně srdíčko.Ale jsem docela klidná. v Gennetu ho viděli a ukazovali mi ho.

kive76 jak nabité? Jako kolik měly promile? 😀 😀 😀

pet.s
25. čer 2010

ivarei..tedy ti jsou sladcí...jak zvládáš?

kive76
26. čer 2010

ahojky, spletla jsem napití před HSG.

ivarei: krásn í mimísci 🙂

pets: tam je napité , prý se před HSG musí hodně pít

darkwitch
26. čer 2010

kive to mi nikdo nerekl, takze normalne, teda spis min...

ivarei
26. čer 2010

pet.s: Klíďo příště napiš 🙂. 700 gramů už je prima váha, to už jste skoro v suchu, i kdyby se teď malá narodila - ale určitě vydrží do řijna, cítím to v kostech.
Noo, zvládáme tak překotně, ještě příští týden s námi bude doma manžel, jsem hrozně ráda - sama bych to zatím asi nezvládla. Adámek prďolka občas celou dávku vyzvrací (neublinkne, opravdu vyzvrací všechno) - zatím odsávám a dokrmujeme, snědí většinou tak 50 ml, měli by papat trošku víc, ale nemáme jim to nutit, pokud zatím nehubnou. K prsu je přikládám tak jednou za den, pomalu to odbouráváme, protože u prsa vždycky hned usnuli a nebyli k vzbuzení, takže jsme do nich tuplem moc nedostali. Adámkovi už se plní ty propadlé tvářičky 🙂. Moc (vůbec) mi nejde odříhávání, musí to dělat manžel - a já se to musím urychleně naučit, páč za týden už na ně budu sama. Krmíme přes hoďku, dřív přes hoďku a půl a krmíme po dvou a půl hodinkách, v noci je necháme, ať si jeden interval zvolí sami.
A jaký to bylo - v 10.15 mi praskla voda, teda, to byly litry - a to jsem se bála, že to nepoznám 🙂. Nebyla čirá, byla plná krve. Na 10.45 paní doktorka svolala tým, mezitím mě vycévkovali, pak přišla paní anestezioložka a dala mi na výběr způsob uspání, zvolila jsem spinální analgezii. Pak už to byl fofr, v 11.14 a 11.15 podle hodin na sále (podle telefonu už v 11.14 byli foceni umytí a Anička rozdýchaná) byli broučci na světě. Porod nebolel, vůbec. Druhý den jsem se musela zvednout, což teda nebylo nic moc, jizva bolela jako prase, nicméně další den už to bylo lepší a pak už úplně OK. Jizva vypadá docela pěkně, čekala jsem to mnohem horší.
Kojení moc nešlo, mlíčko se udělalo pátý den, žádné převratné množství. Odsávám, dokrmujeme nutrilonem premium 1. Zítra budeme vážit, tak dám hned vědět. Koupe tatínek, je to šikulka. Já si zatím netroufám, občas ta jizva přeci jen šponuje a mám strach, abych broukům nějak neublížila.

pet.s
26. čer 2010

ivarei..no to je paráda. Tak hlavně, že nemáš nějaké příšerné zážitky. I když, i ty by broučci vynahradily, viď? jsou to fakt krasavci.
S tím krmením je to teda síla. Děláš něco jiného?Asi ne, co? neboj, ono to přejde.Rychle se do toho dostaneš.
Ivušo, co je to "spinál analgezie"? jak to probíhá?

My máme tichou domácnost. Včera jsem se dovolila zdržet se 2 hod v krámě a na kafi s kamarádkou. (můj muž ji nemá rád).Dnes jsme měli jet na chatu,ale protože se mnou nemluví, tak se nemůžeme ani domluvit a já jsem v tomhle paličák.Zůstali jsme trčet doma.
Naši odjeli na dovolenou, takže si můžu vybrat, kam se ztratím jestli k našim nebo k ségře do baráku. tak jsme se zbalila a jsem u našich. Večer možná půjdu k ségře. Budu tam mít pro sebe celý barák se zahradou a bazénem.
Já mu dám!! Urážet se pro nic za nic!! 😀 😀 😀

ivarei
26. čer 2010

Péťo, ty tomu tvýmu chlapovi dáváš 🙂 🙂 🙂
O spinálu tady - http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=p...
😉

ter23
27. čer 2010

Dobré ráno holky 🙂

ivarei, dvojčátka jsou nádherná 😵 jak to s nimi jde, jak je zvládáš? jé já bych chtěla taky dvojičky... 🙂

pet.s teda, máte doma asi trochu itálii, že? 🙂 to tě manžel nechal odejít? 🙂 se mu musí stýskat..

kive76
27. čer 2010

ivarei souhlasím..dvojčátka jsou nádherná 🙂 a souhlasím i s ter23....dvojčátka bych taky chtěla 🙂

darkwitch
27. čer 2010

ivarei dvojcatka jsou nadherna 😵 😵 😵

kive76
27. čer 2010

@darkwitch ahorky neznáš někoho kdo dělá reiki? nebo akupunkturu? kamarádka od přítele mi řekla,ona bydlí v Irsku, takže jen po telefonu, poté co jsem si lehla a byla v klidu / že bych měla jít na reiki, nebo akupunkturu , že prý mám z dětství nějakej blok, a proto nemůžu otěhotnět...no nevím jestli tomu mám věřit...neslyšela jsi o tom? fakt je to možné ten blok ?

darkwitch
27. čer 2010

@kive76 urcite to mozne je a odkud presne jsi? ja budu premyslet jestli znam nekoho tam od vas... ja chodila na reiki v Praze, ale kamaradka ma ted pred porodem...

kive76
27. čer 2010

ahojky
@darkwitch jsem z Kladna, ale v Praze pracuji ...takže co se týče Prahy není problém...

darkwitch
27. čer 2010

@kive76 tak ja popremyslim, koho doporucit... ja sice s reiki taky trochu pracuju, ale jen okrajove a netroufal bych si nekomu lecit bloky, na to jsem jeste moc nezkusena...

dracekmracek
27. čer 2010

Ahoj holky,

ivarei moc gratuluju 😵 😵 😵

kive76
27. čer 2010

@darkwitch díky moc že zapřemýšlíš 🙂

kive76
27. čer 2010

@kive76 a jak se léčí takovej blok?

darkwitch
27. čer 2010

@kive76 poslala jsem ti IP, abychom tim nezatezovaly holky...

nannynka
27. čer 2010

ivarei: Teda to jsou nadherni bobci, moooc se vam povedli. Jinak chapu, pro me to byla s jednim honka, dve bych fakt nedala. Uz ted mam problem se najist a kolobeh ve stylu kojit, prebalit, pohrat si, uspat a zase znovu + navic denne prat a zehlit (tlucu se do hlavy, ze odmitam kupovat vice obleceni, protoze mi z toho rychle roste, tak porad peru).
S jizvou to bude jen lepsi, jen prosim mazej a masiruj. Ja byla vcera na kontrole po 6N a vse je v podstate OK (jen nejaky maly zbytek tkane, ktery se pri menses odlouci sam). Dokonce jsem se zahojila tak dobre, ze muzu pomalu zacit posilovat bricho a plavat, behat i kolovat 🙂 .

pet.s
27. čer 2010

ahojky holky, tak jsme se vrátili z chaty. Oba.
Právě, že doma Itálii nemáme. Můj chlap je děsný kliďas.Ale asi vzhledem k našemu věkovému rozdílu je to trochu zvláštní vztah. Sedíme spolu v jednom pokoji, každý u svého počítače. Muž má před sebou ještě TV. Promluvíme na sebe jen chvílemi, když jde kolem pohladí mě,občas si já vlezu k němu. Občas se k nám na sedačku svalí kluk a čučí u nás na TV. Nebo se tulí. To je můj muž nejspokojenější. Bohužel pro mě je to ale občas zlatá klec. On ve svém věku nechápe, že mě tohle ke štětsí stačí jen z části.Že potřebuji taky kamarádky, někdy vyrazit sama po krámech( sním můžu kdykoliv, dá mi peníze a sedí trpělivě několik hodin v autě)nebo si jen tak sednout někde na kolu a pokecat taky s někým jiným než s ním.Většinou jen nespokojeně vrčí,ale tentokrát byl už nějaký napružený z firmy, tak jsem ho dorazila.
A jak to dopadlo? Po obědě jsem vypálila sama pěšky do města, vzala jsem si klíče od chaty, od našich a od ségry a řekla mu at mě nehledá a že se vrátím nevím kdy. Zavolala kámošce, vzala od našich hafíky(máme je ted na starosti, co jsou v Itálii) a odjela k jejímu přítelovi na chalupu.
Tatka se odrazil a za dvě hodiny mě sháněl, kde jsem. Dorazil tam za mnou. Vyjeli jsme všichni ve 4 k nám na chatu, opekli si buřty a večer vyrazili na pivko do kempu. Celou dobu mě ten můj zahrnoval pozorností a příjemností.
Prostě fakt moc hezký den. Jo takhle se na něj musí. Občas mu ujasnit, že není už ve firmě,ale doma. 😉

pet.s
27. čer 2010

tak jsem vás dočetla.
Ivarei..jsi borec jak zvládáš. O tom spinálu si to přečtu.
kive. i když můj bývalý dělal reiki, tak těmhle příčinám neplodnosti moc nevěřím. Víš já za dobu snažení vyzkoušela fakt kde co.Léčitele, hormony, stojky po sexu, nejedení smaženého, zaručené diety, po kterých známá mé známé otěhotněla,zaručené bylinkové směsi, sex při menzesu, sex těsně po menzesu, sex zezadu, sex s podloženým zadkem, sex s někým jiným, 😀, změnu prostředí(hory i moře) i změnu životního partnera a nic.
Až umělko.
A to mám za sebou i rok skupinové terapie a odstraňování různých bloků s dětství (od nevyrovnaného vztahu s náhradním otce, přes nulový vztah se svým biologickým otcem, k přílišné závoslosti na své zemřelé babičce) a fakt pomohlo až umělko. Ono holt, když je tlustý obal okolo vajíčka, tak žádná jiná metoda než ICSI na to nepomůže. 😀 😀

pet.s
27. čer 2010

sorry hrubka má tam být "z dětství"

petap1
28. čer 2010

Dobré ranko:

pet.s: Tak takhel se to dělá...ty si vždy poradíš 🙂 🙂

ivarei: jsou krááásní bobíškové 🙂 Jsi šikula, že to takhle zvládáte... 🙂

darkwitch
28. čer 2010

dobre ranko
pet.s tak hlavne, ze sis to uzila a dopadlo to dobre 🙂

ivarei
28. čer 2010

Takže holky, miminka mají obě téměř 2700 gramů 😀 🙂 😉

mandre
28. čer 2010

Ivarei: nádherní, úžasní, paráda 😀 😀 Já chci tak dvojčata 😀 😵 😀 😅

Holky, jdu zítra na OPU, mám nerva.....včera jsem si večer bodla pigáro kotikoidů 5ml, bylo mi pěkně blbě, jsem měla nějaký vnitřní třes, nebo co to bylo, jak před kolabsem, asi to byla koňská dávka (100mg) a předtím těsně Ovitrelle....to byl teda závěr 😝 😝 😝 🙄
V pátek u Feldmára na UZ bylo 9+4 folikulů, akorát já nic necítím, minule jsem měla břicho jak balon napnutý, a teď nic....prostě průběh úplně jiný, tak nevím.

evak99
28. čer 2010

ahoj holky, moc vás zdravím, nestíhám vás dočíst, ale budu se snažit 🙂 v albíku mám dvě fotky Barbánka, jinak trošku nestíhám 😀 😀 , ale určo se brzy ozvu a dočtu vás. všem, co budete v příštích dnech absolvovat pokusy, moc držím pěsti!
mandre: neměj nerva, všechno bude v pořádku! každá stimulka je jiná, buď ráda, že nemáš břicho napnutý!! budu na tebe moc myslet, dej vědět, jak dopadnete! 😉
pet.s: jak je? 😉 jsi na řadě s porodem, ne? 😀 teda, ještě neroď, máš dost času😉 😉
dark: jak se cítíš? 😉

darkwitch
28. čer 2010

mandre budeme zitra drzet pesti at je tam spousta silnych vajicek, ktera se spoji se silnyma spermijkama a pak se u tebe zabydli a budou dvojcatka 😉
prubeh asi muuze byt pokazde jiny...