Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
11. pro 2008

😀 😀 , tak to je super.
Nevolnost sa nas este drzi, ale rano mam taky ritual 😉 , tak to celkom zvladam, je to lepsie.Ale nezvladam tie davy ked niekam idem, ale to aj normalne 😉 .Inak ok.
No prekvapilo ma to, cakala som, ze to tak bude v Podoli, ale aj Apolinar.... 😕 , no hlavne, ze ma zaregistrovali.
Tak sa pekne opatrujte.

ivomal
11. pro 2008

Holky moc děkuji za podporu. Mě Košťák navrhoval první IVF, ale pak to změnil na IUI. Máme výborný spermio a já mám PCO s vyšším FSH. V koutku duše malinko doufám, ale opravdu jen malinko...dneska jsem měla fakt hnusnou náladu a protivná jsem byla úúúplně na všechny, ještě pár takových zklamání a nebudou se mnou mluvit v práci ani futra...nejhorší je, že si to uvědomuji, že po holkách štěkám, ale nemůžu si pomoct..... 😒

pavcik
11. pro 2008

ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,co je tu nového??

zuzulik
12. pro 2008

ahojte bambulka, ja mam tiez dotaz.Zaciatkom decembra sme boli po 1x u Dr. Vykysale.Vzhladom na horsi spg a snazeni 2 roky ( ja som OK) nam navrhla 1-2 IUI a ak sa nezadari tak IVF.
Chce mi predtym urobit HP. Vravlea,ze potom by som isla na 12 den na UZG, ak by bola sliznica a folik Ok pichla by mi Pregnyl a 14 den by doslo k inseminacii. Je to naozaj taka rychlovka???
Vravela,ze tym IUI by sme tym spermijkam trosku pomohli,aby nemali taku narocnu cestu za vajkom 🙂 tak uvidime...
Len ma zaujima,ak mi vychadza 12 DC na 28..12 co je nedal, nebude vadit ak pojdem na UZG o den neskor tj. pondelok 29.12???

helenky
12. pro 2008

Blucko ahoj, díky za vysvětlení, hned jsme z toho moudřejší..o kousek 🙂 tím, že Daněk začal hned mluvit IVf, a pak zase o inseminaci, ale zatahoval do tho embryology,(kteří snad u IUI nejsou poutřeba, nemýlím-li se) tak jsme z toho byla dost jelen, "lepší sex" za asistence doktora Daňka snad přinese své plody 🙂) pokud to nezvládne Ježíšek 🙂 necháme se překvapit
Ivomal...soucítím s tebou, protože to mám občas stejně... kdo si tím neprošel, těžko pochopí...druzí do nás nevidí a můžou si tu nevrlost brát osobně, přitom to tak není ...už jsme začala být otevřená, pokud si uvědomím, že se chovám blbě a mám náladu pod psa, řeknu, že je mi to líto, že je mi zle.. dokonce stává, že mě z těch chmurů po takové poznámce okolí vytahne nějakým rozptýlením a člověk se pak nadechne a zase se dostane na optimističtější vlnu.... tak nám přeji, abychom se na vlně optimismu sklouzly do dalšího cyklu a třeba už to výjde!!!

katuska23
15. pro 2008

Ahoj holky,tak v pátek nic moc,asi čtyři folíky 10 mm,a sliznice nízká,jedu zase zítra,je šance že narostou? 😔 mně přijde že je Vykysalá taková laxní,ten Košťák,mi hned nabídl IUI...a ona nic 😒

hypo
15. pro 2008

ahojky, tak pokud chces jit na IUI tak ji to rekni a pujdes hnedle 🙂 ja se s ni treba domluvila ze to nechame na nas az uznam ze to normalne nepujde tak si ji reknu o IUI........
jinak drzim palce, sliznice klidne jeste muze narust me taky dorostla

katuska23
15. pro 2008

no asi jí to zítra řeknu,a jak to dopadlo asi je ještě brzy na testování viď?a když jsem byla 11DC a folíky měly 10mm můžou být zítra větší?

hypo
15. pro 2008

tak oproti me mas krasny foliky v krasne dobe, u me se folik (jen jeden vic jich nemivam) objevi nejdriv tak 15 DC a ma tak 10mm a pak roste ovu cca 20DC
folici tusim rostou 1-2mm za den a sliznice roste s nima, pokud neroste tak se nasadi leky tusim ze utrogeston 🙂
uvidis zitra na utz, drzim palce aby vse rostlo jak ma.......

katuska23
16. pro 2008

ahoj holky tak bohužel,folík jen 14 mm,prý je to málo....vypsala nám žádanku na IVF

terezita
16. pro 2008

ahoj katus! ted jsem to cetla u tebe v albiku.. drzim moc palce, at vam to vyjde hnedle napoprve a konecne mate tech trapeni konec!! 😵
a treba to nebude potreba, bo foliky jeste vyrostou.. 😉

ivomal
16. pro 2008

Ahojky holky, tak já jsem docela naštvaná. Včera jsem byla na krvi a sestřička se mě ptala, zda moc pospíchám na výsledky, nebo zda mi to bude stačit v šest večer, odvětila jsem že nespěchám, že stejně tuším, co tam bude, tudíž šestá stačí. V šest jsem volala a že budou výsledky ráno, at zavolám. Tak jsem volala ráno. Nebyli, takže si mám zavolat v deset. V deset, taky ještě nebyli, tak po obědě. To už byli.... krev negativní, takže 1. IUI neúspěšné. Jsem objednaná ke Košťákovi až 9.1. na konzultaci, co dál.
Katuško, držím palce na IVF🙂.

helenky
17. pro 2008

ahoj holky, tak jsem se včera dozvěděla, že tři moje bývalé kolegyně z práce, odkud jsem odešla, abychom zkusili, zda se nám nepovede počít, když nebudu ve stresu (nepovedlo se ...☹ ) jsou těhotné.. třikrát jsem pak zapla televizi a co nevidím....pokaždé nějaká těhotná redaktorka (kanál Deko a Zone club..nekoukejte na to!!! 🙂) ..a to už jsem se neudržela a propukla v usedavý pláč ☹ to už se mi dlouho nestalo, asi je to i tím, že čekám každým dnem menstruaci, ale připadala jsem si jako blb.tak snad se už dnes konečně dostaví a tenze ustoupí a uvolní místo pro optimismus a naději dalšího cyklu

katusko.. foliky třeba ještě dorostou!! tak to nevzdávejte a tulte se 🙂....a kdyby se potvůrkám nechtělo tak držím palce, atˇse IVF povede hned napoprvé....

ivomal.. tahle každoměsíční zklamání jsou úmorná, to tu asi všechny víme... a jak se všechno řídí během menstruačního cyklu, tak se to všechno natahuje ..mně do toho teď "vlezly" Vánoce...🙂 klidně bych je letos zrušila, ale zase bych neměla být sobecká, když ostatní se na ně těší 🙂

... koukala jsem se na ceník IVF.. přestože jsme pojištěné máme platit 26tis? Já myslela, že 3 pokusy hradí pojišťovna..

ivomal
17. pro 2008

Helenky, obdivuju tě, že si odešla z práce. Já s touto myšlenkou koketuji už dlouho, hlavně proto, že bych byla v klidu a bez stresu. A bez užvatlanýho ženskýho kolektivu, který je nááramně chytrej v oblasti plození a výchově dětí a hlavně v radách typu "nemyslet na to", když zkazky o dětech posloucháš celý den.........Uvidíme další kolo a pak pokud se nezadaří, tak práci minimálně změním. Tedy zkusím to změnit. Jinak ty vánoce mi taky udělali čáru přes rozpočet, taky bych je nejraději zrušila, akorát vše zdržují a prodlužují. Ovšem manžel má pravdu v tom, že potřebuji trošku vypnout, nebo to bude jen horší....takže alepsoň nějaké to pozitivum 🙂 , klid na gauči u pohádek🙂. Hlavně nic nedělat.
Jinak mě stále nepřišli MS, tak jsem zvědavá, kdy dorazí a s jakým spožděním po tom Utrogestanu. Po Proveře vždy tředí den, tohle vypadá na dýl.... 😒 😠

katuska23
17. pro 2008

helen ne tak to není,já např budu doplácet 4000 na injekce,pak pojišťovna neproplácí asistovaný hatching,napíchnutí spermie do vajíčka,atd...za to platíš...

katuska23
17. pro 2008

holky co jste podstoupily ivf kolik jste doplácely?já vlastně ani nevím co mi vykysalá napsala....jestli to pero na které se doplácí nebo injekce na které se nedoplácí...

terezita
17. pro 2008

kukuk!! katus, tu som!! 😉 😅
tak jak je holka?
co byly zname na ivf, tak za injekce nedoplacely, ale za ta pera jo.. ale uz si to moc nepamatuju..

katuska23
17. pro 2008

mně asi Vykysalá napsala ty injekce,ale nevím co bude dál...jak se dozvím že je to schválené a hlavně jestli budu platit něco navíc,ICSI nepotřebujeme máme spermie dobré,a to např stojí tuším 9000,to je otřes 😝

terezita
17. pro 2008

aaaa, tady jsi.. 😅 nevedela jsem, jestli se ukazes, tak jsem ti jeste napsala do IP.. 🙂
to mate skvele, ze aspon ISCI se vyhnete.. 😉 takze byste pak hnedle v lednu zacali se stimulaci a pak supito presto pro mimise do briska? ty jo, to bude rychlovka!! 😵

katuska23
17. pro 2008

no doufám že vše bude ok,ještě jsem dostala nějaké papíry na testy tak si je asi nechám udělat hned,a v lednu se začne se stimulkou 😉 nebránila bych se dvojčátkům 😵
už tu dlouho nebyla naše dvojčátková maminka 😕
tobě to ted pěkně letí 😵 už by mohlo být vidět co to je ne?

blucka
17. pro 2008

cau kocky,
ako sa mate?
Katuska, super, ze idete do IVF, aspon ta nebudu uz trapit a skusite nieco efektivnejsie. Takze sa ti zachcelo dvojcatka 😀 , no sance mas velke, tak drzim prstiky aj prckami. Jak som citala, ze nevies jak sa dozvies ci je to schvalene tak to by ti mali asi z Gennetu volat 😒 a vsetko aj vysvetlit.
Terezit, jukla som do tvojho albumiku, mam vytipovany rovnaky kocar akurat pre dvojky. 🙂

terezita
17. pro 2008

no katus, uz jsem za pulkou.. 😅 je to hruza.. nedavno mi jeste moc nedochazelo, ze budu matka 😀
jeee, dvojcatka, no ty by mi taky nevadily.. 😅

aaa, dvojmamina je tu!
jo, tfk je muj favorit.. 😵

blucka
17. pro 2008

aj moj 😉 , ideme este na vystavu pre dvojcata tak uvidime co tam, ale zatial vyhrava tento typ. Tak, tak leti to....skoromamina 😉

ivomal
17. pro 2008

Sice mám ještě fůru času přemýšlet nad kočárkem 😉 , ale jen malou troškou do mlýna...moje ségra má ted 3 měsíčního prcka a má pro něj TFK, ten zelenej, trojkolku...a říkala, že jen ten a už žádnej jinej!!!!! U prvního kluka měla Patrona a byla to prý hrůza a její kámošky maminy, co měly kočárky, tak po různém porovnávání a sbírání poznatků z praxe vyšel TFK jako jeden z nejlepších. Je lehký, prostorný a lehce se s ním manipuluje. Já nad tím ještě neuvažovala, ale až bude ten správný čas asi si nechám poradit a půjdu do něj taky, i když se mi líbí i jiný.

katuska23
17. pro 2008

blucko ahoooj 😵 jaktože nemáš ve vizitce dvojčátka? 😕 já nic nevím,proč nic nevím 😅 si přijdu jak alenka v říši divů 😝
já už si nepamatuju ty jsi na němbyla?

blucka
18. pro 2008

Katuska, uz som to napravila 😀 , su tam 😉 .Ak sa ma pytas na IVF, tak ja som bola na IUI a na prvy pokus to vyslo, co sme vobec necakali. 😉

miluse
22. pro 2008

ahojky holky,

tak jsem tu opět. Jelikož se u mě ta endometrioza potvrdila ☹ tak mi dneska doktror řekl, že prý mi přes svátky připraví zprávu pro CAR, vypadá to, že se asi rozhodneme pro Genet, tak jsem se chtěla zeptat jaká je tam objednací lhůta? 😨

katuska23
22. pro 2008

milus já jsem na první pohovor čekala skoro dva měsíce 😖 protože ta schůzky trvá cca hodinu asi....jinak normálně tam jsem tak 15 min,a pokud tam mám být v určitý den cyklu normálně mě tam procpou.držím palečky.

miluse
22. pro 2008

Kat, díky...
já právě přemýšlím jestli tam ihned po novém roce zavolat nebo opravdu počkat jestli se nám to během těch 3 měsíců nepovede 😖 to je zase dilema. Dneska jsem byla na folikulometrii a prý mám přímo ukázkové hodnoty... ale ty byly i před laparkou.. tak nevím 😒

katuska23
23. pro 2008

milus já bych se radši objednala teď...klidně můžeš říct ať tě objednají až za dva měsíce....