Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
23. pro 2008

Kat, to je taky fakt... počkám až mi MUDr napíše tu zprávu a po novém roce tam asi brnknu, zrušit se to dá vždycky 😉

helenky
23. pro 2008

milu, klidně se tam objednej hned...já jsem čekala dva měsíce. Kdyby se vám to povedlo dřívei, tak prostě schůzku zrušíš.

ivomal
23. pro 2008

Holky, přeji Vám všem krásné vánoce a šťastný nový rok 😀 hlavně pevné zdravíčko vytoužené mimčo 🙂

miluse
24. pro 2008

Holky, taky vám všem přeji krásné vánoce a třeba se vám podaří si nadělit vytouženého mimíska... 😉 sic si na něj budete ještě muset chvíli počkat.

helenky
28. pro 2008

Šťastný nový rok! Ať jsme zdravé a veselé. Budeme-li navíc ještě těhotné, tím lépe! 🙂

blucka
29. pro 2008

Všetko dobré v novom roku, veľa zdravička a samé dobré spravičky.

terezita
31. pro 2008

ahojte kocky!!
preju vam do noveho roku jen to nejlepsi a hlavne co nejdrive ty vysnene tlustice!!! 😉 😵 😵 😵

ivomal
31. pro 2008

Ahojky holky, taky se přidávám se svým přáním všeho nej v novém roce 2009 🙂 🙂 🙂

katuska23
2. led 2009

holčičky vítám v novém roce 😵 hodně štěstí a zdravé mimísky pro všechny 😵

ringle
2. led 2009

ahojky holky, přeju hodně štěstíčka ve snažení 🙂

katuska23
2. led 2009

ahoj ringle 😉 ke komu chodíš?

ringle
4. led 2009

Ahojky Katuska 🙂 No já chodím do gennetu jen na tzv. akci 🙂 jinak chodím k p. MUdr. Reichovi 🙂

hypo
5. led 2009

krasny rok 2009, mnoho uspechu a at do roku 2010 jdeme jak maminy 😀 😅 😉
u me noveo nic, tudis muj vanocni testik nevysel.... v patek jdu na UTZ a pak letim na dovcu tak se budes snazit sami bez kontroli folikulu a bez pregnylu tak snad to vyjde 🙂

katuska23
5. led 2009

ahoj holky tak zítra začínáme s IVF

ivomal
5. led 2009

Ahojky Hypo, v kolik jdeš na UTZ? Já jdu taky. My taky nic, takže se jdu radit, co dál. Katuško, držím palce s IVF a s pícháním "včeliček". 🙂

katuska23
5. led 2009

iv děkuju já jedu zítra,volala mi Vykysalá že mi bude dělat ultrazvuk i když budu 2DC to mám radost 🙄

blucka
5. led 2009

Katuska, tfuj, tfuj az sa to podari, vsetci traja drzim palceky 😉 .

katuska23
5. led 2009

a jakpak se všichni tři máte? 😵

hypo
5. led 2009

ivomal - tusim ze jdu rano v 8.45 hod a jdu k vykysale..........
mimo jine se jdu prodiskutovat moznost IUI od unora

blucka
5. led 2009

My sa mame dobre, genetika dopadla na 1, co sme strasne radi, zajtra ideme na ko a odbery, uz som moc zvedava ako povyrastli.

ivomal
5. led 2009

Hypo, tak to já jdu až 12:30 a ke Košťákovi.....budu se radit, zda půjdeme do dalšího IUI, nebo rovnou IVF. Minule říkal, že IVF, když se IUI nepovede, ale manža by zase raději IUI. Já nevím, možná bych raději IVF. 🙂

terezita
5. led 2009

ahoj holky!
katus, drzim palce na IVF!!!! 😵
ivomal, ja takhle cukla od ivf k iui a podarilo se kupodivu samo.. holky, prskam tu jak muzu at ty pokusy jsou uz konecne uspesne!!

zuzulik
5. led 2009

Ahojte snazilky a tehulky 😉 , vsetko dobre v roku 2009 ,nech sa kazda docka vytuzeneho uzlicka a poniektore aj dvoch uzlickov 😵 😵 😵 . Nas tento mesiac caka prva IUI, kiez by bola prva a posledna, teda uspesna 😉 😵

helenky
6. led 2009

ahoj v novém roce 🙂
Ivomal: to je škoda, že se nepovedlo, ale zase je tu další měsíc a třeba to výjde ...proč je tvůj muž proti IVF? nevím, kde je u vás problém, tak si nechte poradit od mudra, jak to nejefektivněji řešit ..pokud je to možné tou přirozenější cestou, možná to zkuste ještě jednou...těžko radit, úplně tě chápu, že bys radši IVF, kde je vyšší pravděpodobnost, už mě to čekání taky ubíjí, nechci na to myslet, ale moc mi to nejde 🙂
myslím, že vedle stimulace dozrávání vajíček nebo něčeho jiného, bychom potřebovaly ještě stimulovat věčný optimismus 🙂
já mám za sebou první cyklus s Clostikem, jsem 18 DC a podle testů ovulace nikde ☹ (akorát mě to stálo spoustu peněz, od příštího měsíce měřím) věřila jsem tomu, že to prostě musí pomoct a ejhle, ono nic... jsem tedˇmomentálně ve stadiu, kdy zvažuji znovu nastoupit do práce, protože půl roku domácího klidu za účelem početí nepomohlo (pravda moc ho stejně nebylo. - nevydařená akce "koupě domu", těžká operace táty atd.) ..jen si říkám, jestli zkušebka a docházení na všechny ty IUI, případně iVF procedury půjdou dohromady... zase bych ale eventuelně měla nějakou matěřskou.. ale je fakt, že nejradši bych byla, kdyby se nějakým zázrakem mrcha tentokrát nedostavila

ringle
6. led 2009

ahojky holky 🙂 Jsem tad yu ván nová, ale v do genetu chodím už rok 😒 Už mám za sebou IVF a 3 Ket, z toho jednou se podařilo, ale bohužel mimoděložní. Pak se tady z nenadání zadařlo bez doktorů, ale i tak to blbě skončilo. Teď se připravuji na další KET, na konci února, máme totiž ještě dva mrazáčky 😅 Tak uvidíme jak to bude dál.
Přeju všem všechno krásný v novém roce a držím palečky, aby se nám všem zadařilo a další téma bylo už o našich mimískách 😎

blucka
6. led 2009

Ahojky,
Ivomal, Helenky aj moj manzel nebol nadseny a to uz s IUI, chcel este pockat, ale mna to nebavilo, pretoze bohuzial naozaj nam ten optimizmus nestimuluju. 😉 a tak sme do toho sli. Ked po prvej IUI vysiel potitivny test, bol neskutocne stastny a je jedno, ze to nebolo prirodzene. Musime mysliet aj na seba 🙂 .
Ringle, hodne stasticka.
Helenky, mozno bude lepsie ked budes v praci....mozog sa viac zamestna....

ivomal
6. led 2009

Ahojky holky, ne že by byl můj manžel úplně proti IVF, to ne, jen říkal, že když viděl, jak mi po Clostíku a Utrogestnu nebylo dobře, tak prý nechce vidět, jak budu reagovat na silnější a drastičtější hormony na iVF. A potom ten odběr, že je taky zásah do organismu, IUI mu příjde takové šetrnější a docela milé. Jinak pro něj osobně je to jedno, ho se to prý moc nedotkne, prostě jen odevzdá a rád a dobrovolně svou půlku genetického materiálu, kdykoli bude třeba - pro mě na našeho potomka.
🙂 Je zlatíčko...nemyslel to zle, myslel na mě🙂 😀 Jen jsem to tady asi špatně podala.

katuska23
6. led 2009

ahoj holky 😵 první injekce píchnuta a ani nepotřebuju pero 😵 zvládla jsem to sama 😵

vedle Vykysalé už není sesterna ale sídlí tam Daněk 😲 😝 sestřičky jsou až na další chodbě 😲 Vykysalá byla moc hodná 😵

ivomal
6. led 2009

Super Katuško, jseš fakt dobrá 😉 🙂 Chtěla jsem se tě zeptat, když jsem tam byla v prosinci naposledy, instalovali tam akorát nové zařízení na poplatky, jak to funguje? Jak je to ted s recepcí? Děkuji předem🙂

blucka
6. led 2009

Ivomal, spatne si to nepodala, je jasne, ze sa o teba boji. je jasne, ze si tymto vsetkym riadne zasahujeme do organizmu. A oni su nase zlaticka a chcu nam pomoct. V mojom pripade som uz na to nemala nervy dalej cakat. 😉
Na tom zariadeni je napisane, ze sa poplatok plati az na vyzvanie segry a recepcia funguje rovnako.
Katuska, ja som tam tiez bola, stahuju to jak blazni, vobec tomu nechapem. Si statocna. 🙂 🙂