• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@petrita83 no to určitě..já když jsem si hledala nějaký tohle centrum..tak jsem od své gynekoložky slyšela o tom gennetu, že za 1. tam posílá ta gynekoložka své pacientky, a že má s nima dobrou zkušenost..tak jsem se tam taky objednala..no a pak jsem vlastně zjistila, že těhle center po Praze je víc...a nelituju toho...jsem tu spokojená, jsou ke mě příjemní, milí, no jsem teda jen na začátku ale zůstanu zde :slight_smile: a pak to daphney záleží na tobě, jestli se ti tu bude líbit...budeš spokojená s nima, či né...a můžeš odejít třeb někam jinam..
15. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: jsem si mylsela ze kdyz jsme meli nanuky tak to bude v poho a nejak me nedoslo ze nemuzou prezit rozmrazeni....Si to pak clovek uvedomi pozdeji. Ted vim ze pokud budou nanuci tak to budu brat tak ze je mame a pokud to nevyjde nebudeme muset podstupovat uz plne placene IVFko, ale ze zkusime nanuky rozmrazit.....Nevim co je lepsi zada je mmit ci nemit...Podle me otazka do diskuze :grinning:
15. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 tak to jsme na tom podobně, já znala jen Gennet a ISCARE..ale jelikož byl partner na spermiu v Gennetu a řikal , že je to tam dobrý, příjemný personál atd(samozřejmně v rámci možností :grinning: ), tak jsem nějak automaticky chtěla tam..chodím k pani doktorce Lovásové a jsem spokojená..všichni jsou na nás moc hodní, vše nám vysvětlí, ikdyž si já nikdy pak nic nepamatuju :grinning:
15. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: myslím, že na takovou vnitřní pohodu je dobré je mít :grinning:
15. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza:no s pitným režimem mám docela problém,jak jsem teď doma,tak doma máme chládek a tak nepocituji vůbec potřebu pít..a proč se musí tolik pít?
Petrita:na transfér zítra nebo v sobotu,bude to PK...,ty jo závidím ti,už je budeš mít u sebe,a třeba se ti taky jeden probere a narveš si tam všechny tři :grinning:
...teď mě napadlo,když zbydou tři,dají se tam zavést všichni?..že by se zvýšila šance... :wink:
15. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza lepší jsou uro nanučci, už jen proto , že je to další možnost..jasně , že to vždy nevyjde, ale mohlo by..a máš prostě příště možnosti dvě..ledňáčky nebo znova celé IVF..já byla přesvědčená o tom, že už o IVF nebudu chtít dlouho slyšet, ta stimulace mi dala zabrat..a teď už vim, že IVF si určo zopakujem, ikdyž doufám, že jen kvůli dalším sourozencům :grinning: :grinning: :grinning:
Udolala jsem tě?? :wink:
15. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam někde jsem četla, že to dělají u žen až tak kolem 40..asi je to zase i větší riziko a trojky jsou faakt záhul, ani by se nám nevešli do bytu :grinning: :grinning: ale rozumim ti , taky bych chtěla každou šanci ještě bambilionkrát znásobit!!!
Jo joo jdu si pro ně už se na ně moooc těším..snad se jim u mě bude líbit..
15. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam jinak mně řekli, že během IVF musim vypít 4-5litrů, někdo řiká i víc..hle byla to o čista a teď už piju 5 bez problémů, dneska už nemám pít a mám takou žízeň..já bych pila furt..
15. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrita:tak je pak pořádně drž!!! a tobě taky řikali nějaké hodnocení,jak na tom jsou? Taky máme malý byt 1KK, ale pracujeme na prodeji,a budeme kupovat větší..i když ještě tak rok by byl čas(těhotenství),mě teda Lovásová o takovym množství nic neříkala :unamused: ,jo a jede s tebou manža?
15. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky bych chtěla dvojčátka... :slight_smile: já jsem z dvojčat , ale prý se říká, že je to normálně obgeneraci, takže takhle by to mohlo vyjít..
15. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam.. ta mi to taky neříkala, říkala mi to Langerová (když jsem u ní byla na UTZ, ve stylo jako...kolik vypijete a já pyšne i 3litry..a on kroutila halvou, že to je fakt málo, že musim aspoň 4-5, i víc..já to slyšela prvně..pak jsem se ptala tady a jedna hočina řikala, že pila 7l..no ale je fakt že jsem furt musel být v dosahu WC a břuch sem měla jak cisternu :grinning: )
My sice máme 3kk, ale žádné závratné metry :confounded: ..
Jo jo jde se mnou přítel(nějak se mu do chomoutu ani po 6letech nechce :grinning: ) museli jsme to hlásit už na OPU, prý kdyby nešel musle by jít někdo jinej a chtěli by ještě naco podepast..nevim neřešila jsem to..
15. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita: neboj, zůstali jen ti nejsilnější a ti to zvládnou :wink: . Přesně jak píše petap, tohle je lepší řešení, než kdyby Ti dali právě ty, co to vzdali. Koukni na vveru, zůstalo jen jedno a byly z toho // :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrita:Aha,tak já si myslela,že na transfér můžu sama,protože manža bude asi v práci,a ještě jsem se ptala sestřičky a ta mi řikala,že jestli máme vše podepsané,tak můžu bez manžela,,,aha to myslela asi jak si psala ty,že se to hlásí na OPU...
15. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Kive, tak jak psala Betox mám strach aby se něco nepodělalo, do UZ to vůbec neutíká, tak mám strach :pensive:

Majcam, bojovníčky jsme měli od začátku tři, byla PK a drželi se všichni, ale ten jeden byl výrazně napřed ve vývoji, tak se zaváděl ten, ptala jsem se embryoložky, protože jsem chtěla nechat zavést dvě a ona to nedoporučila, že by to druhé brzdilo vývoj toho pěkného bobíska a ten se snad drží.
15. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vveru...ráda tě zas vidím :slight_smile: a čtu.. :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile:
15. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vveru to je skvělý, držim palce..to je motivace, pro nás pro všechny :grinning:
15. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam asi..někdy si ty informace vyložim po svém..tak se nenech zmást :grinning:
15. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 děkuju a jsem ráda, že je to pro Vás motivace, ale mám strach, také už jsme si prožili svoje . . . tak snad tentokrát . . .
15. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: nazdárek, tak jak se cítíš kočko?
15. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Betox, děkuju za optání,právě, že prsa ustala a podbříšek už také skoro necetím, tak nevím jestli je to dobře, nebo špatně a UZ v nedohlednu . ..
Co Vy, jak válčíte?
15. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: to určitě nic není, ale to čekání je na mašli, viď :unamused: My jdeme až 30.7. k Brandejské na konzultaci, v září bychom chtěli IVF
15. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo to je :confounded: . Tak to budeme mít hezky za sebou, my tam frčíme na ten UZ 26.7. jak jinak než k paní Dr. Brandejský
:wink:
15. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru:ahoj,držím moc moc pěstičky
15. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala do Gennetu a na transfér můžu prý přijít sama,,,nevíte někdo,jak to je?...díky
15. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: jo jasne je to dalsi moznost, ale spolehat na na na 100 procent nejde. Ja musim rivi ze me pri stimulce nic nebylo a nejak me zabrat nedala, teda az na to ze co slo byla narizene aby pipalo na injekce jinak bych na ne zapomela :grinning:
@majcam: : podle me to je kvuli hypersrimulacnimu syndromu

15. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: podle me pokud mate vse podepsane tak muzes jit sama. Leda ze by manza, pritel chtel u toho byt :wink:

ja si taky prave pripadam jak cisterna s detasovanym pracovistem na wecku :grinning:
15. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam a já tam toho svého nahnala :grinning: :grinning: nikdo neřikal , že tam můžu být sama, tak pssst.Aspoň mě pak pěkně odveze domůů..jen ať se účastní ,,taťka,, to by bolo kráásný...
15. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: držím pěsti, ať je to OK
15. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek