Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
15. črc 2010

@petrita83 no to určitě..já když jsem si hledala nějaký tohle centrum..tak jsem od své gynekoložky slyšela o tom gennetu, že za 1. tam posílá ta gynekoložka své pacientky, a že má s nima dobrou zkušenost..tak jsem se tam taky objednala..no a pak jsem vlastně zjistila, že těhle center po Praze je víc...a nelituju toho...jsem tu spokojená, jsou ke mě příjemní, milí, no jsem teda jen na začátku ale zůstanu zde 🙂 a pak to daphney záleží na tobě, jestli se ti tu bude líbit...budeš spokojená s nima, či né...a můžeš odejít třeb někam jinam..

inza
15. črc 2010

@petrita83: jsem si mylsela ze kdyz jsme meli nanuky tak to bude v poho a nejak me nedoslo ze nemuzou prezit rozmrazeni....Si to pak clovek uvedomi pozdeji. Ted vim ze pokud budou nanuci tak to budu brat tak ze je mame a pokud to nevyjde nebudeme muset podstupovat uz plne placene IVFko, ale ze zkusime nanuky rozmrazit.....Nevim co je lepsi zada je mmit ci nemit...Podle me otazka do diskuze 😀

petrita83
15. črc 2010

@kive76 tak to jsme na tom podobně, já znala jen Gennet a ISCARE..ale jelikož byl partner na spermiu v Gennetu a řikal , že je to tam dobrý, příjemný personál atd(samozřejmně v rámci možností 😀 ), tak jsem nějak automaticky chtěla tam..chodím k pani doktorce Lovásové a jsem spokojená..všichni jsou na nás moc hodní, vše nám vysvětlí, ikdyž si já nikdy pak nic nepamatuju 😀

petap1
15. črc 2010

inza: myslím, že na takovou vnitřní pohodu je dobré je mít 😀

majcam
15. črc 2010

Inza:no s pitným režimem mám docela problém,jak jsem teď doma,tak doma máme chládek a tak nepocituji vůbec potřebu pít..a proč se musí tolik pít?
Petrita:na transfér zítra nebo v sobotu,bude to PK...,ty jo závidím ti,už je budeš mít u sebe,a třeba se ti taky jeden probere a narveš si tam všechny tři 😀
...teď mě napadlo,když zbydou tři,dají se tam zavést všichni?..že by se zvýšila šance... 😉

petrita83
15. črc 2010

@inza lepší jsou uro nanučci, už jen proto , že je to další možnost..jasně , že to vždy nevyjde, ale mohlo by..a máš prostě příště možnosti dvě..ledňáčky nebo znova celé IVF..já byla přesvědčená o tom, že už o IVF nebudu chtít dlouho slyšet, ta stimulace mi dala zabrat..a teď už vim, že IVF si určo zopakujem, ikdyž doufám, že jen kvůli dalším sourozencům 😀 😀 😀
Udolala jsem tě?? 😉

petrita83
15. črc 2010

@majcam někde jsem četla, že to dělají u žen až tak kolem 40..asi je to zase i větší riziko a trojky jsou faakt záhul, ani by se nám nevešli do bytu 😀 😀 ale rozumim ti , taky bych chtěla každou šanci ještě bambilionkrát znásobit!!!
Jo joo jdu si pro ně už se na ně moooc těším..snad se jim u mě bude líbit..

petrita83
15. črc 2010

@majcam jinak mně řekli, že během IVF musim vypít 4-5litrů, někdo řiká i víc..hle byla to o čista a teď už piju 5 bez problémů, dneska už nemám pít a mám takou žízeň..já bych pila furt..

majcam
15. črc 2010

Petrita:tak je pak pořádně drž!!! a tobě taky řikali nějaké hodnocení,jak na tom jsou? Taky máme malý byt 1KK, ale pracujeme na prodeji,a budeme kupovat větší..i když ještě tak rok by byl čas(těhotenství),mě teda Lovásová o takovym množství nic neříkala 😒 ,jo a jede s tebou manža?

kive76
15. črc 2010

holky taky bych chtěla dvojčátka... 🙂 já jsem z dvojčat , ale prý se říká, že je to normálně obgeneraci, takže takhle by to mohlo vyjít..

petrita83
15. črc 2010

@majcam.. ta mi to taky neříkala, říkala mi to Langerová (když jsem u ní byla na UTZ, ve stylo jako...kolik vypijete a já pyšne i 3litry..a on kroutila halvou, že to je fakt málo, že musim aspoň 4-5, i víc..já to slyšela prvně..pak jsem se ptala tady a jedna hočina řikala, že pila 7l..no ale je fakt že jsem furt musel být v dosahu WC a břuch sem měla jak cisternu 😀 )
My sice máme 3kk, ale žádné závratné metry 😖 ..
Jo jo jde se mnou přítel(nějak se mu do chomoutu ani po 6letech nechce 😀 ) museli jsme to hlásit už na OPU, prý kdyby nešel musle by jít někdo jinej a chtěli by ještě naco podepast..nevim neřešila jsem to..

betox
15. črc 2010

petrita: neboj, zůstali jen ti nejsilnější a ti to zvládnou 😉 . Přesně jak píše petap, tohle je lepší řešení, než kdyby Ti dali právě ty, co to vzdali. Koukni na vveru, zůstalo jen jedno a byly z toho // 🙂

majcam
15. črc 2010

Petrita:Aha,tak já si myslela,že na transfér můžu sama,protože manža bude asi v práci,a ještě jsem se ptala sestřičky a ta mi řikala,že jestli máme vše podepsané,tak můžu bez manžela,,,aha to myslela asi jak si psala ty,že se to hlásí na OPU...

vveru
15. črc 2010

Ahoj holky!

Kive, tak jak psala Betox mám strach aby se něco nepodělalo, do UZ to vůbec neutíká, tak mám strach 😔

Majcam, bojovníčky jsme měli od začátku tři, byla PK a drželi se všichni, ale ten jeden byl výrazně napřed ve vývoji, tak se zaváděl ten, ptala jsem se embryoložky, protože jsem chtěla nechat zavést dvě a ona to nedoporučila, že by to druhé brzdilo vývoj toho pěkného bobíska a ten se snad drží.

kive76
15. črc 2010

Ahojky vveru...ráda tě zas vidím 🙂 a čtu.. 🙂

vveru
15. črc 2010

Ahoooj 🙂

petrita83
15. črc 2010

@vveru to je skvělý, držim palce..to je motivace, pro nás pro všechny 😀

petrita83
15. črc 2010

@majcam asi..někdy si ty informace vyložim po svém..tak se nenech zmást 😀

vveru
15. črc 2010

@petrita83 děkuju a jsem ráda, že je to pro Vás motivace, ale mám strach, také už jsme si prožili svoje . . . tak snad tentokrát . . .

betox
15. črc 2010

vveru: nazdárek, tak jak se cítíš kočko?

vveru
15. črc 2010

Ahoj Betox, děkuju za optání,právě, že prsa ustala a podbříšek už také skoro necetím, tak nevím jestli je to dobře, nebo špatně a UZ v nedohlednu . ..
Co Vy, jak válčíte?

betox
15. črc 2010

vveru: to určitě nic není, ale to čekání je na mašli, viď 😒 My jdeme až 30.7. k Brandejské na konzultaci, v září bychom chtěli IVF

vveru
15. črc 2010

Jo, jo to je 😖 . Tak to budeme mít hezky za sebou, my tam frčíme na ten UZ 26.7. jak jinak než k paní Dr. Brandejský
😉

majcam
15. črc 2010

Vveru:ahoj,držím moc moc pěstičky

majcam
15. črc 2010

Tak jsem volala do Gennetu a na transfér můžu prý přijít sama,,,nevíte někdo,jak to je?...díky

inza
15. črc 2010

@petrita83: jo jasne je to dalsi moznost, ale spolehat na na na 100 procent nejde. Ja musim rivi ze me pri stimulce nic nebylo a nejak me zabrat nedala, teda az na to ze co slo byla narizene aby pipalo na injekce jinak bych na ne zapomela 😀
@majcam: : podle me to je kvuli hypersrimulacnimu syndromu

inza
15. črc 2010

majcam: podle me pokud mate vse podepsane tak muzes jit sama. Leda ze by manza, pritel chtel u toho byt 😉

ja si taky prave pripadam jak cisterna s detasovanym pracovistem na wecku 😀

petrita83
15. črc 2010

@inza 😀

petrita83
15. črc 2010

@majcam a já tam toho svého nahnala 😀 😀 nikdo neřikal , že tam můžu být sama, tak pssst.Aspoň mě pak pěkně odveze domůů..jen ať se účastní ,,taťka,, to by bolo kráásný...

betox
15. črc 2010

vveru: držím pěsti, ať je to OK