Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivomal
6. led 2009

Děkuji Blučko za info🙂 moc🙂))))

katuska23
6. led 2009

já si iv mačkám jen tlačítko IVF,a sestřička se mě pak zeptala jestli jsem to platila a já že ne,tak jsem to zaplatila nahoře,až pak jsem vyděla chlapa co to mačkal.
blucko ty jsi tam byla dnes? 😕
Vykysalá byla moc hodná bála jsem se toho ultrazvuku během MS ale bylo to dobré 😉

blucka
6. led 2009

Ano, na takej malej kontrole, odberoch...

katuska23
6. led 2009

jsme se třeba viděly 😵

blucka
6. led 2009

ja som tam bola od desiatej az do dvanastej, tak neviem.... 😉

ivomal
6. led 2009

Díky Katusko🙂 Blučko a co mimísci, rostou, rostou? Jak se cítíš s dvojčátkama? Musí to být super, moc gratuluji🙂

blucka
6. led 2009

no, dnes sme ich nevideli ☹ , ale dufam, ze rastu tak jak maju, este si to zatial ani poriadne neuvedomujem, ale uz netrpezlivo cakam na prve pohyby 😉

hypo
7. led 2009

ahojky? co to vidim? gennet je predelany? katusko jak je to s tou sestrenou? ja tam jdu v patek tak at nezmatkuju? kam s kartou? 🙂

katuska23
7. led 2009

hypo kartu si nech u sebe.Ty chodíš k Daňkovi?tak ten sedí hned vedle Vykysalé-její bývalá sesterna,pak až půjdeš od něj,tak zaplatíš u sestřiček ty jsou zase tam u Daňka 😀 anebo to můžeš zaplatit dole na recepci(ale já to přes ten automat nepochopila)a nějakému chlapovi to včera nešlo 😀

wokounek
11. led 2009

Ahojky holky,
všechno nej v roce 2009, ať je lepší než ten předchozí 🙂

ivomal
11. led 2009

Ahojky, tak jdeme do 2. IUI 🙂 😉 🙂 Jinak ten nový automat nefungoval, na recepci jsem si číslo nemačkala, rovnou jsem tam šla a sestřička mi dala kartu a potom jsem platila na sesterně - je přestěhovaná vpravo od schodiště (párkrát tam měl Košták ordinaci. Teď ji má v bývalé sesterně...)

wokounek
11. led 2009

teda, teda...to jsou mi změny. Jj, dlouho jsem tam nebyla 😒 . Ivuš přehu hodně štěstíčka, kdy bude ten den "D"?

wokounek
12. led 2009

Ahojky,
tak jsem se mrkla na stránky Gennetu, jestli tam nejsou nějaké aktualitky a náhodou jsem narazila na "virtuální ordinaci", kde v bodech popisují, co se bude dít na 1.návštěvě, na 2.návštěvě a tak... a jsem z toho nějaká rozčarovaná 😖 . U druhé návštěvy je soupis vyšetření ...haha, mně osobně doktor poslal jen na hormonální profil 2.-4. den MC a o tom, že se má ještě dělat 10.DC druhý ani zmínka a to nemluvím o dalších krocích a když jsem se ptala na kontrolní horm.prof. tak řekl, že je zbytečný. Mno a pak ještě dělali vyšetření spermíků. Toť vše.... holky, měnil jste někdo doktora? A jak probíhala Vaše žádost? Měli bychom teď mít KET a já si přestávám být jistá, že ten doktor, kterého máme teď je ten správný na jakoukoliv další pomoc. Začínám z toho být zoufalá a fakt nevím, co mám dělat. Manžílek, ten ho téměř odmítá a chce se vrhnout na alternativu... já se tomu nebráním, už jsem nás i objednala k bylinkářce..., ale nevím...jestli nebude lepší dokončit nejdřív cyklus a využít mrazáčky a pak, když to náhodou nevyjde si dát oraz nebo si je tam nechat a dát si pauzu hned.... Budu Vám vděčná za jakýkoliv názor. Díky.

katuska23
12. led 2009

ahoj holky tak já dopadla na prd,jeden vaječník absolutně nic,na druhém buď malá střední nebo přezrálá vajíčka,jedu zase ve středu a v páte by měl být odběr.Mudr říkala že budeme rády když jich bude osum

wokounek
12. led 2009

Katus, kdyby alespoň osm ...držím palečky 🙂 ... a co injekce, snášíš je v poho?

katuska23
12. led 2009

no já bych byla vděčná za těch osum 😔 chtěla jsem si dát nějaká zamrazit,protože mi budou vaječníky nejspíš brát.Na injekce už mám alergii,bolí čím dál víc,až někdy brečím,dělá se mi po nich vyrážky,bouleno super,ale snad už jen zítra.Už mě unavuje jezdit od nás z buranova 2 hodiny do Prahy 😝 ve středu tam mám být v osum,takže vstávání tak v půl pátý....

jak jsi se ptala na ket já bych šla asi hned 😉 a koho máš?Já přeci měnila.daňka za Vykysalou a jsem za to moc ráda 😉

wokounek
12. led 2009

Mno a jak jsi to udělala? Mluvila jsi s Daňkem nebo se sestřičkama po telefonu a co jsi udala za důvod? Že ti nesedí jeho přístup nebo že chceš prostě vyzkoušet někoho jiného? Já o tom přemýšlím snad denně a je to fakt už únavný 😒 . Ty jo, Katusko...to je hrozný, boule? A taková bolest? Jsi statečná, vážně...já měla jen jednu malou modřinku, ale jinak ty poslední teda už bolely, už to pomalu nebylo kam píchat. Tak fakt držím pěstičky, ať už jen zítra ať se odběr zadaří a pak taky co nejvíc embryjek.A že ty jsi taky byla u nějaké té bylinkářky, kdysi, že jo? My jdeme 12. února, fakt docela dlouho.... Jinak, když teď půjdeme na ket, tak už nebudeme mít žádný mrazáčky ☹ ...mno uvidíme....

ivomal
12. led 2009

Wokounku, ještě nevím, čekám ms, tak odpočítávání začne poto, ale do konce ledna to snad stihneme... 🙂 Katuško, hlavu vzhůru!!!! Do pátku se tam něco určitě vyklube, MOOOC držím palce!!!!

blucka
12. led 2009

Ahojky,
Katuska vydrz este a potom ked budes mat miminko, bo miminka zabudnes, ale verim, ze uz je to otrava a boli to.
Drzim palce 🙂 .
Wokounek, ja som na rovinu dr.povedala, ze ma uz nebavi cakat, chcem veci rozhybat, psychika dostala zabrat, ale ak si nespokojna tak proste zmen dr..
Inak ja som pila caj na plodnost(bolo z asi 10 byliniek) a myslim, ze tiez prispel k otehotneniu, nieco to ma do seba. Ale neprerusuj cyklus a radsej si daj potom oddych.

katuska23
13. led 2009

wokounku já si zavolala na recepci že nejsem u Daňka spokojená,tak mi nabídli Vykysalou,ta nejdřív koukala ale vzala to 😉 Daněk mě už ani nepozdraví 😠 😝
moc děkuju holky snad bude vše jak má 😉 musím věřit!

wokounek
13. led 2009

Díky holčiny...zase jsem dneska přemýšlela a rozhodla jsem se objednat nás na konzultačku ještě před KET...jdeme tam v pátek ráno (rozhodla jsem se teda dojet tenhle cyklus...když to náhodou nevyjde, myslím že by bodla nějaká dovča někde v teplíčku 😀). Zkusíme se vyptat, proč dr.nepostupoval podle toho co píší na jejich stránkách a co s námi míní dál dělat, když by to náhodou nevyšlo. Mno a podle toho, jak se bude tvářit a mluvit uvidíme... říkala jsem, že to bude rozhodující, ale že možná stejně po tomhle ket poprosíme o nějakou doktorku. Zkrátka uvidíme, jak se to bude dál všechno vyvíjet.

Katus, na Daňka stejně kašleš, ne? Měl se chovat líp a neutíkala by jsi... 🙂. Už jsi bez injekce? Den před OPU ti ale asi ještě píchnou ovitrelle nebo pregnyl, že jo? Zítra přeju ukázkové folíky...snad si daly mršky říct a dorostly do krásy 😉 .

Blucko, tak to jsem teda zvědavá na tu bylinkářku, snad nám bude k užitku 😅.

katuska23
13. led 2009

wokounku to jo prdím na něj 😝

dnes jsem píchla poslední 😉 oni mi něco ještě píchnou?no fuuuj už nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 zítra mám nastoupit v osum u vykysalé tak jsem napjatá...nepamatuješ si jak jsi na tom byla ty?kolik jsi měla vajíček?

to jsem zvědavá co ti na to Daněk řekne,nebo ke komu chodíš?

wokounek
13. led 2009

já myslím, že by ti ještě měli píchnout poslední injekci...já si jí teda píchala sama, dali mi ovittrelle a měla jsem si ho píchnout přesně v devět večer před odběrem. Já na tom nebyla nic moc, měla jsem tu hyperstimulaci...těžko říct, čím to bylo...je taky možný, že mi dal dr. moc velkou dávku gonalu, páč když na utz viděl, jak to vypadá, dávku mi snížil a modlil se, aby k odběru vůbec došlo... odebrali mi celkem 20 folíků, ale z toho bylo použitelných jen 6 vajuch...což je prý z takového množství málo ☹ ...dr. řekl, že buď je mám zkrátka nekvalitní nebo to bylo tím, že tam bylo hodně folíků a nestačily dobře uzrát... každopádně mi prý neodsáli ještě ani všechny fol. Vaj se oplodnily všechny, ale jen 4 byly v takovém stavu, že se mohly transferovat a zamrazit...takže 2x2...
já chodím přece ke Košťávi 🙂 , jsme se tu jednou bavily, že je celkem kus 😀 ... jsme taky zvědavá, jak se bude v pátek tvářit 😒

wokounek
13. led 2009

ke Košťákovi 😀 ...jsem ho pěkně zkomolila 😅

katuska23
13. led 2009

a od toho krasavce chceš odejít? 😲 😲 😲 😀 nojestli u něj ale nejsi spokojená....

já na jednom nemám nic,na druhém jo ale nic moc....prý tak 8 vajíček,dnes jsem si píchla poslední fostimon a orgalutran 😉

ivomal
13. led 2009

Ahojky, wokounku, co to vidí oko mé, máš problémy s Košťákem? Mno, taky mám pocit, že má "rezervy", ale zatím to neřeším..., zatím vyčkávám, co bude. Jinak je na okraj, dnes mrcha překvapila a dorazila a od zítřka stimuluju 😀

wokounek
14. led 2009

Ahojky Ivuš, mno právě...jak říkáš, má "rezervy"...tak uvidíme, jak se vytáhne v pátek 😀 a při ket a pak se rozhodneme co dál. Juuu, už dneska stimuluješ? Tak to držím palce, ať ti to všechno vyjde.

Katus, jak to dneska dopadlo? Co kontrola? Bude v pátek OPU? Jj, přemýšlím, že krasavce pustím k vodě 😀 ... teď fakt záleží jen na něm, jak bude reagovat.

katuska23
14. led 2009

ahoj holky,tak v pátek je OPU 😵 😵 😵 vypadá to možná i na deset vajuch 😵 jsem druhá na řadě 😵 Vykysalá byla moc fajn,a nelituju toho že jsem vstávala ve čtyři a půl hodiny mrzla před gennetem až otevřou 😀 vykysalá taky přišla trošinku dýl,asi si zvykla že jezdím pozdě 😀
dostala jsem orgalutran ten mám v sobě a pregnyl v devět večer....ale 2x5000 jednotek to je moc ne? 😕 no a už jsem dostala utrogestan a prednison.

Koukala jsem jako blázen vedle Vykysalé už není Daněk ale Košťák 😲 ale kluk jeden nevylez tak jsem ani nepropláchla oko 😀 😝
iv tak šup do toho 😵

ivomal
14. led 2009

Skvělá zpráva Katuško 🙂 🙂 🙂 🙂 , celých 10 vajíček, hlavně buď na sebe opatrná a držím mooooc pěstičky i s palcema, aby OPU dopadlo na jedničku a měla si co nejvíce výborných emroušků 🙂

katuska23
14. led 2009

iv moc děkuju 😵 a vy jdete na IVF taky?už se mi to plete 😝