Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

terezita
14. led 2009

juu, katus, drzim palce, at je vajuch hromada!!! a z nich pak krasna dvojcatka!! 😵
ivomal, drzim palce na stimulku! 😉
wokounku, jeee, tak to doufam, ze se seladon pochlapi a v patek prekvapi!! teda, skoda ze nemaj na gennetu fotecky, by me taky zajimal.. 😅 ja ho tam nikdy osobne nevidela. jen danka..

tak holky, tfuj tfuuuj, at je tady co nejdriv dalsi uspesny testik!! 😵 😵 😵

mibi
16. led 2009

Ahoj zdravím tu všechny co navštěvují gennet v Praze.Měla jsem tu čest také tento měsíc poprvé a jsem u Mudr.Vykysalé.Zatím jsme jen probrali léčbu a v ůnoru jsem obědnána na IVF tak jsem ještě moc nepoznala jací tam jsou,ale když to tady čtu tak mam radost.IVF mě čeká poprvé tak se těšíme a snad to vyjde. 🙂

wokounek
18. led 2009

Ahojky,
tak si Koštáka zatím necháme 😔 . V pátek jsme s ním dali řeč, docela byl v poho. Blbý je, že páč jsem byla 38.DC bez MS, tak mi udělal UTZ a za jedno zjistil, že těhu nejsem ☹ a za druhé, že mám na jednom vaječníku velkou cystu 😒 . Dostala jsem vyvolávačku a když se cysta nevstřebá, tak budu muset na operaci. Tím se KET opět oddaluje 😢 . A ještě k tomu mě v sobotu ráno chytnul zase močák, tak je to fakt všechno nějak na pytel.
Chjo.

Katusko, jak ti dopadl OPU?

Mibi, přeju hodně štěstí při IVF. Můžu vědět, v čem je u vás zádrhel?

ivomal
19. led 2009

Ahojky holky, hledala jsem nějaké info o Katušce, v pátek měla jít na odběr vajíček. Moc jsem na ni myslela, jak asi dopadl odběr a snad dobře a dneska jsem vysledovala tady na koníkovi, že má holka zase komplikace - pokud jsem to pochopila správně, měla po zákroku velké bolesti a snad měla skončit na JIP. Podařilo se 7 vajíček a už jsou z nich mrazáčci. Katuško, drž se a bojuj, snad už bude komplikacím konec.

wokounek
19. led 2009

Ahojky,
ježíš, co to čtu? To snad ani není možný. Doufejme, že se z toho Katuš rychle vzpamatuje a bude už jen a jen dobře. Držím pěstičky.

blucka
19. led 2009

Ahoj kocky, to ste ma moc nepotesili, v jej albumiku som citala, ze dnes by mal byt ET, tak dufam, ze sa nam skoro ozve a potesi dobrymi spravami.
Wokounku, neboj cysta sa vstrebe, ja mala 5 cm a sama zmizla, tiez ma strasili, ze budem musiet na operaciu.

ivomal
19. led 2009

Holky, tak jsem na koníkovi narazila na tuhle informaci. Běhá mi mráz po zádech, Katuško, drž se, moc ti fandím, aby si to dokázala!!!

orsulka • snž • Dnes ve 14:39
Která pravidla porušuje: | Zruš
bambulky...konečne sa mi ozvala Katuska... ma po tej operacii , konkretnejsie Vam povie asi ona, ked sa da do poriadku, len mi napisala že si zachranila život o 5 min 12!!!! a statila 2 litre krvi...!!!!!

a velmi Vas pozdravuje.......

tak ja idem balit domov a oddychovat......pekny den...vsetkym Vam...pa

...by mě docela zajímalo, kdo dělal Katušce v Gennetu odběr.... 😠 😠

terezita
19. led 2009

teda chudak katus, ta to vsechno pekne vyzira.. ☹ holka, doufam, ze jsi v poradku!!!

milena26
19. led 2009

ahoj holky,že vám sem lezu... co holky psali,tak snad Katuška má i podělanej komp,tak až bude doma,tak jestli komp nebude OK,tak se asi jen tak neozve,třeba to dal její manža dokupy a brzy se pak ozve jak jí propustěj ze špitálu... zítra za Katuškou jde jedna holčina do nemocnice,tak až příjde ,tak vám sem hodim kopii kdyžtak .. papa a taky moc držím palečky .....

wokounek
20. led 2009

Holky, to snad ani není možný 😠 ... kdo to mohl takhle zpackat????

Katusko, drž se...jsem s tebou ...my všechny jsme!!!!!!

Mileno, díky...

Blucko, jsi hodná.... já taky doufám, že nebudu muset jít pod kudlu, docela z toho mám strach 😢 . A jak vy tři prospíváte?

carole
20. led 2009

Zdravím všechny na tomto fóru!
Mám před první návštěvou Gennetu , objednala jsem se k primářce dr. Brandejské. Jsou nějaké reference?
Děkuji.

nelynka
20. led 2009

ahojte babule, dlho som tu nebola a pridem a co to citam?
pridavam sa teda aj ja k morlanej hoci len internetovej podpore, Katuska, rychlo sa uzdrav, nech mozu si rychlo bobiky naspet do bruska..

neviem sice co sa stalo, dzfam ze nam to napsies, nech vieme na koho si mame davat pozor... 😔

zuzulik
20. led 2009

tiez drzim Katuske palce, nech sa z toho rychlo dostane!!!!

zuzulik
20. led 2009

baby ,plati sa za nieco v Gennete pri IUI ??? tento tyzdne ma asi caka moja 1IUI 😉

nelynka
20. led 2009

zuzulik, pokial mas inseminaciu schvalenu z poistovne, co by si mala mat hradene tusim 3-6x do roka vpohode, tak sa neplati nic, pokial ides ako samoplatca tak tusim 2000kc 😉

nelynka
20. led 2009
helenky
20. led 2009

holky, co to tady čtu... Katuško je mi to strašně líto a držím palce, ať je brzy líp!!!!
Nelynko, co je u vás nového? nějaké dobré zprávy? jakm píšeš o shcválení IUI pojišťovnou - žádá o to automaticky doktor nebo si musím žádat já? Měla bych jít na začátku února na 1 IUI (pokud tedy clostík zabere), tak abych něco neprošvihla... díky.

zuzulik
20. led 2009

helenky, podle me je to automaticky, protoze me doktorka nic nerikala a to bych uz tento tyden mela jit na IUI

terezita
20. led 2009

holky, IUI hradi pojistovna, loni to bylo 7 pokusu na rok.

milena26
20. led 2009

Ahoj holky, tak jsem akorát dorazila domů z nemocnice, z plánovaných 20 minut bylo něco přes hodinu Musím uznat, že Katuška vypadá o 100% líp než v tu neděli, je už usměvavá a tvářičky červené...dokonce už neměla infizi, ani krev, sama si už dojde na záchod prostě opravdu zlepšení. U té operace bylo prý doktorů jak u Havla...
Ty komplikace souvisí zřejmě s tím odběrem, čili chyba je v Praze protože jí to prý bolelo už tam čili už tam krvácela do břicha) a sestra jí řekla, ať si koupí algifenový kapky, že to do večera přejde (algif. je na předpis)....nechápu, renomované pracoviště....
no snad jsem to nepomotala, každopádně vás KAtuška moc moc moc pozdravuje a děkuje Vám za pozdravy a za to, že jí držíte palce.
Jdu za ní zas ve čtvrtek...v pátek by možná mohla jít domů

holky tadyto je zpráva od jedné katuščiny kamarádky,jestli to tady ještě nemáte,tak aby jste měli taky info

milena26
20. led 2009

holky a nevíte kdo dělal Katušce OPU?

nelynka
20. led 2009

ahojte, milena super ze si dala spravicky, snad sa katuska nenahneva ze si nam to okopirovala sem, drzim jej palceky..

heen u nas nove nic, vsetko po starom, hehe, makame na dome jak fredky a babo v nedohladne ☹

milena26
20. led 2009

myslím,že se zlobit nebude,ale kdyby jen přeci,tak jsem jen chtěla aby jste byli také informované .... patří k nám do gennetu.. já tam taky chodím a občas vás čtu a i něco písnu ... tak uvidíme

eloana
20. led 2009

ahoj milco taky chodime do gennetu 🙂 zacinam se bat.)

helenky
20. led 2009

holky, moc ráda slyším, že je Katušce líp..jen si říkám, co to tam s ní vyváděli...
nelynka: uvidíš, že až budete mít hnízdečko, povede se i ptáčátko! 🙂

blucka
20. led 2009

Milena, diky za infosky, drzim palce az sa rychlo vyzdravi. Urcite zanedbali v Prahe jej bolesti, ale asi by sa mala dat poriadne vysetrit aj internistom,kedze uz podbnu komplikaciu mala pri laparo, internista ju mal tiez poraidne vysetrit.
No hlavne, ze je uz o.

ivomal
20. led 2009

Moc díky za info o Katušce, je dobře, že už je jí lépe, hlavně at je v pořádku.

nelynka
20. led 2009

helen ani v to nedufam, kym zase nepojdeme na IVf a nejako sa mi do toho znova nechce ☹

miluse
21. led 2009

Ahojky holky, jsem tu zase, zvažuji,že se konečně do toho genettu objednám.... koho byste asi tak doporučily, resp. ke komu bych se měla objednat?

Carol, za jak dlouho tě objednaly na tu první návštěvu, jsou to ty cca 2 měsíce? 😕

blucka
21. led 2009

ahoj Milluse, vsetci su dobry, snazia sa pomoct, ale kazdej moze sadnut niekto iny, treba len vyskusat. Tak vela stastia.