Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
26. črc 2010

petrita on o tom vi, ale prisel na to az kdyz jsem spala a to se mnou uz jezdit nechtel 🙂 a pak si taky nedovolil, ale kdo vi co delal, kdyz jsem byla na sale 😀

darkwitch
26. črc 2010

ja byla zatim 2x na dvojce

petrita83
26. črc 2010

@darkwitch 😀 😀 😀 no radši nevědět 😀 my vždy na jedničce 😀

darkwitch
26. črc 2010

petrita to je pravda radsi nevedet 😀

inza
26. črc 2010

ja vetsinou na 4 a to je ten 3 luzkovej

petrita83
26. črc 2010

@inza a to jsi tam byla sama nebo s někym??já si právě ještě řikala jak je to luxusní, že tam jsem takhle sami 😀

svetluska74
26. črc 2010

tak díky všem za informace. Asi by mi to všechno řekla i sestřička než půjdu na OPU, ale je dobré být připravena předem 😉 . Teď už chápu, že jsem tam viděla čekat paní na transfer a sestřička jí říkala, že není volný pokoj, že musí počkat než ji tam odvede. V Iscare tam všichni byly nastoupení před vchodem na lůžkové oddělení, pak rozdělení na pokoje a bylo.
Jak je vidět v Gennetu mi to připadá takové víc "rodinné", dá-li se to tak říct.

kive76
26. črc 2010

@majcam taky držím pěstičky..

kive76
26. črc 2010

jo holky a když mi budou dělat UZ , aby zjistili jestli mám normálně ovulaci..je na to nějaká příprava? jako víc pít.? nebo tak něco?

darkwitch
26. črc 2010

kive ja myslim, ze ne, ze jenom budou koukat jestli mas foliky, aspon myslim...

nannynka
26. črc 2010

kive: příprava netřeba

světluško, při ET skutečně může být muž s Tebou. Aspoň vyzkoušíte, jestli se vejde do mundůru na porod 😀. U nás na ET nechtěl a při porodu měli problém mu sehnat dost velkej mundůr. Já měla záchvat smíchu když přišel nastrojenej na sál, v tom V zeleného mundůru mu čučely chlupy a byl zelenej jako ten obleček. Aspoň že mu k tomu dali židlicku 😀 a že se moc nepodíval přes plentu, když šel za pediatrem kouknout na malého.

petrita83
26. črc 2010

@nannynka 😀 😀

inza
26. črc 2010

petrita83:ne vzdy byl plny, ale postele jsou oddelene posuvnymipreazkami takze na sebe nevidite....,ale manza tam s tebou byt klidne muze. Nikomu to nevadilo

nannynka:manzu kdyz pred ET nasoukaly do zeleneho oblecku tak jsem se malem pocurala smichy

majcam
26. črc 2010

@nannynka polkla jsem ho kvůli tomu,aby mi to nešlo se špiněním ven...

inza
26. črc 2010

majcam: a byla jsi na te krvi?

anlek
26. črc 2010

Majcam, skoc zitra i soukrome na krev. Spineni neznamena, ze se nezadarilo. Naopak zitrejsi krev muze hodne napovedet. Ikdyby to tentokrat nedopadlo, tak je dobre vedet, jestli a pripradne kolik bylo hcg driv nez zacnes plne krvacet. Pro dr. to muze byt dobra informace. Ja jsem treba nespinila, ale rada holek tu spinila a pri tom se zadarilo. Jeste rozhodne neni nic ztraceno.

pet.s
26. črc 2010

@majcam...já špinila po ET u obou těhu, došla jsem si na krev a co myslíš..bylo to tam.-))))asi 8 den po ET sice málo,ale bylo.Test ti udělají bez ptaní za 250.
@petrita - my neměli TV na pokoji 😠 ale na vozící posteli mě ten můj taky povozil..ještě vymýšlel různě polohy sexu ke kterým by se to dalo využít..no teoretik to on ybl vždy výbornej..ale ta praxe 😀
@svetluska74 no v Gennetu je to na tohle opravdu lepší...muž byl taky na pokoji se mnou.Když jsme tam byli sami. Po druhé jsme byli na tom velkém a to jsme ho poslala pryč.Přišlo mi trapné, jak si každý za plentou špital s tm svým. já raději chrupala 😀

petrita83
26. črc 2010

@pet.s 😀 😀 😀 tak to to vlastně ten můj není žádnej exot, je úplně ,,normální,, 😀

nannynka
26. črc 2010

majcam: vidíš, já o tom takhle nikdy nepřemejšlela. Cpala jsem to spodem - špinění nešpinění 😉

svetluska13
26. črc 2010

tak jsem zpátky po kontrole u Lovásové. Je docela v pohodě, přišla mi vcelku sympatická. Jen tělo nereaguje tak, jak by si představovala, takže ještě dnes a zítra stimulace a ve středu kontrola. Předpokládaný OPU v pátek. Jen to neustálé dřívější odcházení z práce je super. Ne že by s tím u nás byly problémy, ale člověk si připadá hloupě. Zatím jsem to řešila dvakrát odchodem k dr. a dnes jsem prostě skončila dřív a nebudu na to mít razítko.
Jak to řešíte vy?

majcam
26. črc 2010

tak jsem byla v gennetu na krvi,výsledek zítra.. ☹

petrita83
26. črc 2010

@svetluska13 tak vidíš, neukousla tě 😀 😀 tak snad se tělíčko do pátku srovná!!!Já to mám v práci v poho..dovolenky atd si schvaluju sama 😀, razítka nepotřebuju.. tak nějak divně může koukat jenom asistentka, ale nekouká je hodná..vždycky se s ní nějak domluvim..

petrita83
26. črc 2010

@majcam držim palce!!!

darkwitch
26. črc 2010

svetluska doktorem a dovolenou kterou jsem pak travila v praci, ale ted mam neshcopenku... tak at zacnes reagovat lepe

majcam drzim pesticky at je hcg vysoky...

inza
26. črc 2010

majcam:drzim palce a zitra informuj jak to dopadlo.ale urcite to bude dobre

betox
26. črc 2010

majcam: držím palce 😉

majcam
26. črc 2010

Všem díky moc!!!!!!! No uvidíme zítra....

darkwitch
26. črc 2010

majcam nemas zac, vsak pro nas je to taky nadeje, videt, ze se to nekomu povedlo 😉
teda uz zase zacinam byt strasne nervozni, uz abych mela po ET, jak jste to prezily?

majcam
26. črc 2010

@darkwitch je to celé opravdu na vypětí všech sil,občas to chudák odnášel manža 🙂

darkwitch
26. črc 2010

hele muze se pred ET jist? staci zase prezuvky a kosilka?