Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

hanca..
24. led 2009

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat na Gennet a hlavně na názor,už mám něco za sebou a bylo mi doporučeno abych si našla car kde se mi bude věnovat pouze jeden lékař/ovšen jestli něco takového existuje/už si nevím rady přehazujou si nás jak horkej brambor,ale jak dojde na placení všichni natahujou ruce,pomůžete mi? 🙂

nelynka
24. led 2009

hanca ahoj, neviem ale co mas presne namysli, chces nejake informacie ohladne gennetu alebo chces pomoct pri hladani caru alebo...? 🙂

miluse
24. led 2009

Hanca, co mi psaly holky na předchozí stránce, tuším, tak v Gennetu si právě můžeš vybrat jednoho lékaře či lékařku, že prý pokud chceš tak na příští návštěvu se můžeš objednat k tomu samému doktorovi 😉

nelynka
24. led 2009

hanca, tak ako sme uz pisali ako pise miluse, vzdy ked sa objednavas do gennetu mozes sa objednat k lekarovi ku ktoremu chces chodit, ja osobne mam Dr. Vykysalu a k inej by som teda nesla, ale to zalezi len od toho ako si s lekarom sadnete...k inemu ta objednaju jedine v pripade ze potrebujes nejaku kontrolu trebars pri stymulacii a v ten den ma tvoj lekar trebars dovolenku... 😉

hanca..
24. led 2009

Tak Vám moc děkuju za povzbuzující info,tak koho mi doporučíte objednám se,věřím vám 🙂 a doufám,že imě ještě ten doporučený dr. bude moct vzít,taky jsem takhle začala a pak měl plno a oběhla jsem všechny dr v ISCARU fakt báječný,tak to už bych nechtěla proto hledám a prosím o pomoc,musím jít vařit,ale určo ještě dorazim zatím díky 🙂

ivomal
24. led 2009

Zuzulíku, tak jak proběhlo IUI, myslím na tebe, aby to bylo v pohodě. Kdo ti ho dělal? Já už si píchla Pregnyl, takže zbývá už jen doufat a čekat.

carole
25. led 2009

Miluse - objednala jsem se na polovinu března minulý týden.Jiné bližší termíny už neměli. Docela mi to vyhovuje, příští týden jdu na operaci nosu a pak Gennet.

miluse
25. led 2009

Carol, díky za info, já se objednávala ve čtvrtek a taky na polovinu března 😉 což mi taky vyhovuje, neb máme ještě měsíc po laparce takový to hájený období nebo jak to nazvat, no prostě, že by se do tří měsíců po ní mělo otěhotnět.

Tak holky držím palečky, aby nám to co nejdříve vyšlo 😉

zuzulik
25. led 2009

ahoj Ivko,dekuji, ze si na mne myslela....IUI probehla v sobotu u Dr.Vykysale,divila jsem se jak tam bylo hodne lidi - tak na usg jako inseminaci a transferech...probehlo to rychle a bezbolestne 😵 ted uz vyckavat a verit, ze to vyslo... 😵
zitra na Tebe budu myslet ja a samozrejme drzet palecky!!! 😵 drz se!

wokounek
26. led 2009

Ahojík,
Blucko díky, taky doufám, že další "cokoliv" nám pomůže k vytouženému mimi 🙂 . Chjo, už aby to bylo. Dneska si musím volat do gennetu na kontrolní utz (měla jsem už 1.DC, v pátek, jenže já na to nějak zapomněla 😅 ...to se mi ještě nestalo 😒 ). Jsem zvědavá, co mi řekne dr. na tu mojí cystu, pevně doufám, že se zmenšuje... jinak tahle ms byla fakt divná, normální všeho všudy 2 dny?! ... Holky, může to mít souvislost s tou cystou nebo s tou mojí skoro týdenní nevolností během dne? Je fakt, že jsem asi kilčo kvůli tomu zhubla...tak třeba je to taky tím 😔 . Zuzulíííku, přeju ať to vyjde!!! Držím pěsti jak nejvíc můžu... přála bych ti za 14 dní vidět ty nejkrásnější // ... Ivuš, ty jdeš dneska na IUI? Nějak se v tom ztrácím, ale jestli joo...tak hodně moc štěstíčka, ať vám to klapne 😉 .
Kočkyy, je nějaké nové infíčko o Katušce???? Často si na ní vzpomenu....

hypo
26. led 2009

ahojky holky, tak jsem tu z dovolene, byla paradne teplicko pohodicka 🙂
jen mimi se urco nezdarilo protoze to vypada na anovulak tento mesic tak jsem s vykysalou domluvena na IVF
ted cekam na MS a pak si zazadam o IVF pak pujdu na konci cyklu na kontrolu zda nemam cystu a pak se zacne stimulovat tak kdyz vse oujde tak jak ma na me v breznu ceka IVF

wokounek
26. led 2009

teda Hypo, to jsou forfy 😀 😉 ... a kdepak jste dovolenkovali?

martina76
26. led 2009

Ahoj holky. Všechny Vás moc zdravím a prosím o radu. Mám osmiletého zdravého syna a jsem po dvouch nevydařených těhotenstvích. S manžou to moc nechápeme, mé první těhotenství a porod byl ok. Tak nevíme co se děje. Můj dr mě objednal do gennetu k Mudr Krutílkové. Můžete mi některá poradit co mě čeká? Když jsem se sestřičky ptala jestli má přijet i manžel tak řekla že by to bylo vhodné, ale jestli ho budou vyšetřovat to mi už neřekla. Díky moc za každou zmínku. 🙂

zuzulik
26. led 2009

Ivko, tak jak si dopadla?? vse v poradku?? 😵

wokounek
26. led 2009

Ahoj Martino,
dr. Krutílkovou neznám, tak zřejmě nedělá na IVF, ale na jiném oddělení... každopádně myslím, že chtějí, aby jste přišli oba jen kvůli konzultaci... max. můžou udělat manžílkovi spermio ...ale těžko říct... držím pěsti 😉 .

zuzulik
26. led 2009

ja si taky myslim, ze to bude pouze vstupni konzultace 😉

nelynka
26. led 2009

Krutílkova robi na klinickej genetike, pravdepodobne vam budu robit geneticke vysetrenia koli tym tvojim potratom, vraj to nie je nic hrozne, maximalne vezmu obom krv a budu sa vas pytat na choroby az niekde do minuleho predstorocia 😀 😀

hypo
26. led 2009

wokounek - byli jsme v salvadoru, nahrat telo snazilkovat a s cile dovest si salvadorana 🙂
dovezli jsme si akorad kupu fotek, odpocate telo, a rozhodnuti jitna IVF 🙂
bohuzel jsem mela klasicky anovulak i kdyz jsem brala clostik ktery mi pred tim vzdy pomohl ......
takze salvadorana mit nebudem a ted cekam na MS, pak zazadam o IVF budu cekat na dalsi cyklus a pak jdem na to, takze brezen to jisti 🙂

blucka
26. led 2009

Wokounku, radsej sa na tieto veci popytaj dr., ta ti urcite vsetko vyvetli 😉 . Hlavne sa objednaj az nestracas cas.
Hypo, vitaj, tam muselo byt krasne 🙂 🙂 teplucko.....Vzala si to "z rychliku", ale super, hlavne nech sa to podari v tom breznu.
My ideme vo stvrtok na KO, tak som zvedava ako nam dopadli vysledky a ako sa dari prckom. 😉

ivomal
26. led 2009

Ahojky holky a Zuzuli🙂, tak mám za sebou 2. IUI🙂 Dělala mi to Brandejská 🙂, ale dneska to bylo faakt nepříjemné a bolelo to, asi jsem se špatně uvolnila, ale když to šlo dovnitř, tak jsem snad cítila každý mililitr a pálilo to a píchalo to a bylo mi blbě. Tohle mi vydrželo skoro hodinu a ted už je dobře, jsem konečně doma🙂 Dneska jim ta taky dlouho trvalo, byli jsme tam o hodinu déle oproti plánu. Takže čekáme, doufáme, uvidíme. 😀

miluse
26. led 2009

Ivo, tak držím palečky 😉

blucka
26. led 2009

Ivko, moze to byt z toho v com peru spermiky(mna to tiez palilo a potom som bola hrozne nafukla az to bolelo), hlavne odpocivaj a vsetci ti drzime palceky. 😉 😉

miluse
26. led 2009

Holky a jak probíhá ten vstupní pohovor? Dělají u něj i prohlídku, nebo s váma jen tu hodinu kecaj? 😕

ivomal
26. led 2009

Děkuji holky🙂 Milus, jen kecaj, vydrží to i hodinu, když je na co se ptát. Akorát jsem šla na krev.

miluse
26. led 2009

Ivo, díky 😉

wokounek
26. led 2009

Čusík,
Blucko, volala jsem si tam ráno a jsem objednaná na pátek v 10 hod. Ptala jsem se na tu mojí nevolnost sestřičky a prý to může mít souvislost s tou cystou, tak uvidím. Každopádně to všechno mám říct Košťákovi při utz. A ty jdeš ve čt na kontrolu? Tak to asi zase uslyšíš dvě prťavoučký srdíčka 🙂 ... přeju hodně štěstíčka, ať je vše, tak jak má být.

Jůů, Hypo... teda, tam muselo být úplně a nejvíc suprově 😉 . My byli minulý rok v březnu v Dominikáně...úplně se tam zase vidím 🙂 ...chtěla bych zase do tepla...nesnáším tohle počasí...jsem prostě teplomilný človíček 😀 .

Ivuško, tak snad, když už jsi dneska tak trpěla, tak to konečně vyjdeeee!!!! Chodíš do práce nebo jsi na PN? Ať tak nebo tak, odpočívej a my ti budeme přát hodně štěstíčka.

zuzulik
27. led 2009

ahoj holky, hezky den preji 😵
Ivko, mozna je ta bolest predzvest uspechu 😵 moc, mooooooooc drzim palecky!!! a vubec vsem holkam ,ktere jsou pred anebo po IUI 😉

ivomal
27. led 2009

Díky holky, chodím do práce. Stejně hniju u PC, tak co, jen musím dávat pozor, aby mě nikdo nenačapal,že tu s Vámi konverzuju...neradi to vidí a mají kecy, takže spíše až doma. Zuzu, ty jseš doma na PN, nebo v práci?

zuzulik
27. led 2009

Ivusko, ja jsem normalka v praci, taky sedim u PC...PN je podle mne pri IUI zbytecna 😉

helenky
27. led 2009

Ivomal, včera jsem na tebe myslela..moc držím palce, ať se zadaří!!!
zuzu tobě taky, těšíme se na zprávu o //

Martino, mně i doktor prohlédl - klasická gyn prohlídka.

Blucko, jak se vám nakonec podařila dvojčátka? IUI, IVF nebo přirozeně?

Já jsem dnes byla na kontrolním UTZ, jdu znovu ve čtvrtek . vypadá to na dva kandidáty na vajíčko (slova pana doktora), tak doufám, že se potvory budou činit a vyrostou..pak bych šla asi v po na IUI...
.zjistili mi alergii na spermie, proto se nám to 2,5 roku nedaří... Daněk mi doporučil zvážit na příští cyklus IVF....tak mám zase o čem přemýšlet.