• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@evak99 díky, vám taky. Ať vám Barunka dělá jen radost :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: ahoj, Barunka vypadá spokojeně :slight_smile: , tak si to užívej....my už taky chceme, no jo no :sweat_smile:
19. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox ahoj, já byla včera na krvi kolem tři čtvrtě na osm a když jsem v půl čtvrté volala na výsledek, tak mi taky řekli že bude asi až dneska :unamused: .

No nicméně mě tedy Utrogestan MS nebrzdil, dorazila s plnou parádou už v sobotu utrouš neutrouš :wink: . HCG z krve nula, ale to už mi bylo jasný předem, když jsem dostala MS a test byl negativní.
Holky hlavy vzhůru, vyjde to!!!
19. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74 :confounded: ..to je škoda, ale je super že jsi takhle pozitivní!!!
19. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74 Fakt jsem z toho jelen, jak to tam páchají....No to je jedno, jedeme dál. Jak se mi to posunulo, tak aspoň nedostanu mrchu na dovče....Takže beru to pozitivně :wink:
19. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 mě po tom, co máme v tomto směru za sebou ani nic jiného nezbývá. Prostě řeším věci tak, jak jdou za sebou a které jsou momentálně aktuální :wink: . Domluvila jsem se s Brandejskou, že tak za 2 měsíce nejdřív bych se k ní objednala abychom domluvily KET - respektive zda bude v nativním nebo substitučním cyklu. Do té doby chceme vyrazit na nějaký ten výlet a od října mi začne škola, takže budou zase jiné radosti a starosti.
19. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem dnes úplně kantáre :confounded: ..včera jsem nečekaně trochu popíjela.. :confounded:
19. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

do Gennetu jsme začali chodit asi před rokem. Provedli nám různé vyšetření a zjistili problém u manžela, odeslali nás na urolgii a sexuologii. Po skoro 3/4 roku léčby jdeme zpět do gennetu. Výsledek je naprosto jasné IVF s ISCI a možná i dárce. Chodila jsem k Mudr. Vykysalé , ale ta už tam zřejmě není. Můžete mi poradit koho?
19. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74 jasně..taky to tak beru..ale je fajn, že už máte plán...já chci taky :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danysek1 Ahoja, my chodíme k doktorce Lovásové..a myslim, že dobrý :grinning:
19. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danysek1 Já chodím k prim. Brandejské, spokojenost.
19. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
Děkuji za tip. Docela jsem zvědavá co mě čeká a jak to bude probíhat. Něco jsem si načetla a zběžnou představu mám, ale stejně jaká bude realita to uvidím.

Myslím, že se budu ptát na dost věcí nevadí?
19. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu tam zavolat musím obnovit krevní testy a objednat se. Dám vědět a doufám, že mne vemete do klubu?

Díky za tipy.
19. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre však já vím. moc vám to přeju. neboj, však se dočkáš! už jste byli na dovolené? :wink:
19. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danysek1 vítej...určoitě se ptej..já se tady ptám raky pořád na něco--holky jsou super a vždy je někdo o krok dál a poradí :grinning:
JInak hurááá už mám new baby plan :grinning: :grinning: v sobotu jdu na UTZ a pak půjdem tento měsíc do IUI :grinning: jsem ráda.
19. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Po dlouhé době opět přispívám :grinning:
Po 1 stimulce, která nedopadla, jsem se nemohla dočkat..no a teď..už vidim cílovou pásku :grinning: .
Normálně chodíme k dr. Brandejské - je výborná! Ale dneska jsme byli na 2UTZ u Lovásové, asi taky dobrá, jen se lépe cítim u Brandejské.
Tentokráte mám dobré 3 folikuly, a Lovásová mi prodloužila stimulku ještě o 2dny. Beru fostimol 3x75m.l., dnes 10den. V sobotu končíme, jdeme na 3UTZ a počítám PO nebo ÚT odběr, ISCI :grinning: nemůžu se dočkat..je úžasný vidět skoro cílovou pásku, po těch 2 letech běháního...sladká nebo sladký uzlíček jako odměna toho všeho.
K placení - my jsme taky několikrát platili i za manžu, pesto, že se mnou šel jako doprovod.
Jen mě dneska dostala sestřička co vydává léky. Jak jsem psala beru Fostimol, když jsme kupovali po na začátku 2stimulky stála jedna malá krabička ˇ75m.l. 119korun, a dneska, když jsme jen přikupovali tak jen 24korun. Sestřička mi hned vysvětlila, že je to jiný dodavatel, ale i tak je dost velkej rozdíl platit 1190 nebo 240 za krabici, a samo že jsme potřebovali víc než jen jednu krabici :confounded: . Tak to je třebas tip pro někoho kdo začne... :grinning:
19. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berounanda tak super,držím pěstičky!!!!!A ten fostimon,to je něco jako gonal?
19. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak super...,já furt přemýšlím s tím IUI,teď nevim co stíhat dřív a kdy si mám naplánovat tu laparku, chtěla bych ji sfouknout co nejdříve,dokud nepracuju,ale moc se mi do ní nechce... :angry:
19. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam>> jj jako gonal, akorát Gonal je pohodlnější v aplikaci. Fostimol si píchám jednorázovkama..jsem už voraženej píchač :grinning: :grinning: takže mě to problém nedělá. Původně mi to měl píchat manža, ale udělala jsem scénu..hihihi...takoví to ..počkej počkej..ještě ne...já se bojim..hihihi (taky aby ne, stál nademnou jak vrah z hororu, jen měl místo nože injekci :grinning: ) a tak jsem ho rozhodila v jeho přesvědčení, že to zvládne, až odpadl a řek..no pěkný, tak si to píchni sama, já už na to nemám. :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam jo tak to je podobné..no na vše se v so..zeptám..ale asi ještě teď to IUI zkusim a pak to rozběhnu...
19. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83:tak to chtelo tu cesnecku dneska :grinning:

mandre: no my by jsme taky uz chteli, ale bohuzel zatim priroda nehce :frowning2:
19. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 moc držím pěstičky!!!!!
19. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berounanda :grinning: ,ty jo šikulka,to já bych asi normální injekce nedala,předčila jsem sama sebe a to jsem si píchala jen pero...,no ale když to člověk dělá pro dobrou věc,tak bych i ty injekce musela zvládnout...a máš už nějaké IVF za sebou?
19. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
..holky...,a já už bych taky chtěla...moc... :wink:
19. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: teda ty to ted beres hopem
19. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza už proběhla..chvilku to bylo lepší..ale nevim nevim jak v tý práci přežiju :grinning:
19. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berounanda já Tobě taky!!přeju hodně vajuch a pak embrouše bojovníky :grinning:
19. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: co myslíš? :grinning:
19. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam To máš pravdu, pro tohle děláme všichni už víc, než si kdo dokáže předtavit..a proto nám to výjde..co chcem máme...lalala ..jsem dneska celá nějaká roztančená :grinning:
Přímo zákrok za sebou nemám, jen jednu stimulku, která se nepovedla. Vůbec jsem nereagovala. Příčinou měla být cysta, takže jsem šla na LSK+HSK, kde mi zjistil neprůchodnost vejcovodů - a oba mi vzali. Byl to docela šok. Měla jsem za to, že na UTZ rozpoznají cystu od neprůchodnosti. Ale asi ještě ne. Nejhorší na tom všem je to čakání.. A jak jsi na tom ty?
19. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem se dočetla, že před odebráním vajcochů se má podávat Ovitrelle..máte někdo zkušenost?
19. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek