Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
24. srp 2010

petrita: Tak to máš asi jako já...hele neva když ještě ve čtvrtek nebude...prostě se pak snažilkujte celý víkend a i kdyby praskl později, tak bude mít spermoňky připravené 😀 😀

petap1
24. srp 2010

mandre: jo to mi řekl Daněk u prvního těhu...10DC...tam nic není, prostě folíky nezrají jde se na IVF...no a ten měsíc jsem otěhotněla 😉 Oni si totiž myslí, že vše ví a vidí, ale tělo je nevyzpitatelné a dělá si co chce a jak chce 😀

petrita83
24. srp 2010

@mandre no evidentě do těch tabulek tady nezapadá nikdo..no právě 17,6 je málo..ale co nadělám..musim jim věřit..ale asi to radši pojistíme na domácí půdě 😀 je fakt, že teda teda teď už vůbec nevěřim že to klapne..pozitivní myšlení, pozitvní myšlení.. 😠

petrita83
24. srp 2010

@petap1 😀 😀 to uděláme!jen aby spermoníci taky nelenošili 😝

petrita83
24. srp 2010

@petap1 to je supeer!tak snad jim uděláme v těch tabulkách pořádnej zmatek 😀

petap1
24. srp 2010

takže vlastně u mě to bylo vždy, když Daněk řekl, že z toho nic nebude, tak jsem otěhu 😀 😀 😀

petrita83
24. srp 2010

@petap1 😀 😀 to je švanda..tak to by mi to vlastně mělo klapnout 😅

petap1
24. srp 2010

petrita: já když byla přesvědčená, že to neklapne a měla depku jak sviň..tak z toho byly vždy // 😀 😀 Takže neboj, ono to vyjde 😉

petap1
24. srp 2010

petrita: Přesně tak 😀 😀

mandre
24. srp 2010

@petap1 no a právě proto já furt věřím v otěhu i přirozeně (ovšem ty jsi důkaz - úkaz 😀 😀 )
docela by mě zajímalo, jak to je, když ten folikul ještě jako není, ale ty už máš v sobě Pregnyl, tak dozraje pozdějš a praskne třeba za 48 hodin...nebo praskne a není vyzrálej?

petap1
24. srp 2010

mandre: JJ já jsem imo všechny ty jejich tabulky 😀 já ti nevím, ale myslím, že dokud není zralý tak nepraskne. Takže i když máš Pregnil, že si prostě dozraje jak uzná za vhodné 🙂 Ale to je jen můj laický názor 😀

mandre
24. srp 2010

@petap1 To by znamenalo, že mi je prostě na tom OPU berou moc brzo...já nevím, jak jim mám vysvětlit, že mě mají nechat třeba 40 hodin, sakra, to by znamenalo, že moje vajíčka dozrávají v závěru pomalejš (mimo šablonu 😲 ).....a nemůže mě třeba někdo těsně před OPU zkouknout na UZ, já se zbláznim 😠 😖 .....chci konzilium, individuální přístup 😠

petap1
24. srp 2010

Mandre: Já si právě myslím, že by to tak mohlo být...vždyť každé tělo je jiné a chtělo by se zamyslet nad již zjištěnými věcmi..tj. že máš nezralá vajíčka, tak to chce ještě chvilku !! No uvidíš, zkuz to s nimi důrazně probrat a snad tvůj názor konečně vezmou navědomí 😠

mandre
24. srp 2010

@petap1 já už to s Brandejskou probírala, a ta je ochotná připustit, že jooo, ale taky mi řekla, že by jim mohly popraskat a už by je nepochytali, a říkala že bych teda šla až poslední na řadu, což by mohlo být odhaduju za 38-39hodin. Po 37,5 hodinách jsem měla 4 vajíčka z 9 zralá, po 36 hod 2 z 9. To je k pos..., protože tam už úřadujou jiný doktoři, aty si jedou svoje.

petap1
24. srp 2010

mandre: No tak to tomu nasvědčuje. Po těch 37,5 hodinách už to bylo výrazně lepší...tak ať ti koukají dát ještě tak 1-1,5 hoďky na víc. Ať si tam jsou doktoři jací jsou, Brandejská by si tě měla ohlídat !!! Musí si tě prostě vzít pod křídla se vším všudy.

mandre
24. srp 2010

@petap1 no to byl ten lepší 1.pokus a na tom druhým to bylo bez ET nakonec. Ale to musím ještě počkat, páč mám teď tu laparku asi v září 😝 .

mandre
24. srp 2010

Teď mi napadlo, že bych mohla zítra říct, jestli by mi mohli udělat UZ při tom IUI, abych věděla, jestli tam ten folikul ještě je, nebo ne a po kolika hodinách to bylo, spočítám snadno....to zase na mě budou koukat jak z jara 😅

petap1
24. srp 2010

mandre: No to je dobrý nápad 😀 Když jim řekneš o těch IVF, tak by měli bez remcání ten UZ udělat. Vždyť je to zdroj informací i pro ně. Po Laparce se taky říká, že se pak těhotní ..já vím jsou to povídačky, ale co kdyby, že 😀

petrita83
24. srp 2010

@mandre 😀 😀

mandre
24. srp 2010

@petap1 No přávě, mám v sobě Pregnyl, tak to musí být stejný pro tělo jako při IVF...akorát s 1 folikulem, ne? Mě štve, že si to musím vyšťourat sama 😠

petrita83
24. srp 2010

@mandre 😀 😀 jojo indivindi přístup bychom chtěly všechny..ale tůdle nudle..já mám pocit že to prostě zkoušej..jsme tamajak naběžícím pásu a sem tam to někomu náhodou klapne..

mandre
24. srp 2010

@petrita83 no právě 😠 peněženka trpí a výsledek nikde...jenže když nezapadám do šablony, tak se to blbě řeší 😠 🤐

petap1
24. srp 2010

mandre: co si člověk nevydupe to nemá, viď...chjo 😠 Snad se chytnou za nos a ten UZ udělají.

petrita: JJ tváří se to jako individuálnální přístup, ale není to tak 🙄 Nakonec se stejně jede podle tabulek a je jedno jak komu tělo reaguje 😠

petrita83
24. srp 2010

@petap1 ,@mandre 😠 😠 to je teda na prddd..musim být asi průbojněší vždycky tam jsem nějáká skrouhlá 😢 a pak to takhle dopadá..no dám jim ještě šanci..ale možná budu uvažovat o změně 😒 ikdyž to asi bude všude doost podobné 😖

mandre
24. srp 2010

Na sále, kde se dělá IUI je UTZ taky doufám, už si to nepamatuju 😅

petap1
24. srp 2010

petrita: Bohužel mám zprávy i od jinad a je to všude stejné...to Gennet vychází ještě nejlépe 🙂

mandre: myslím, že mají UZ všude...tak snad tam bude taky 🙂

Děučátka, já se loučím a budu na vás moc myslet 🙂

petrita83
24. srp 2010

@petap1 měj se krásně a užívej si to 😀

petrita83
24. srp 2010

@mandre to bude jinej sál než na IVF? tam UTZ měli..asi ho budou mít všude 😵

mandre
24. srp 2010

to bude to samý, jako při ET...ne operační, ale ten druhý...tam asi bude, ne?

arianka
24. srp 2010

Ahoj holky, mám dotaz ..., od června chodím do Gennetu, teď jsem 2. den po ET, zatím mám za sebou jen neúspěšné IUI a teď snad úspěšné IVF, nicméně chci se zeptat, já jsem vesměs spokojená v Gennetu, ale problém byl teď při IVF.., po OPU jsem to nebyla já, kdo volal do laboratoře, jako jinde v Carech, ale volali mi oni denně novinky, ale říkala mi je jen sestra a to stylem: "máte 8 skvělých embryí, zítra další info". Nazdar. Tohle opakovaly 3x a nakonec se v PO dozvím, že mi zůstala jen 2 embrya a ostatní se přestala vyvíjet, byla jsem z toho mimo a neměla sílu se ptát, jak je to možné, když mi pořád hlásaly sestry dobré zprávy... Jak to bylo u vás ???