Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
3. únor 2009

Terezito, a to ti řekly, když ses tam objednávala, že udělají rovnou i spermio? Přemýšlím, že bych tam možná ještě brnkla a zeptala se jich na to

terezita
3. únor 2009

jojo milu, rekli nam, ze nam hnedle spermio udelaji.

ivomal
3. únor 2009

Milusko, nám taky spermio nedělali na první schůzce, my se akorát na první schůzce na něj objednali. Ted po 2. IUI mi manža, když vylezl z kabinky, říkal, že už začíná být profík a už prý přišel na tu správnou techniku, dle hesla ani mililitr na zmar🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hypo
3. únor 2009

nam to sestricka pri objednani na prvni schuzku rekla taky ale kdyz jsme tam prisli tak nam rekli ze se mame objednat tak jsem se objednali 🙂

miluse
3. únor 2009

No jo, holky u vás je to jednoduchý, vy jste z Prahy, takže si tam vlastně můžete odskočit kdykoliv, jenže mi to máme cca 80 km daleko, sice po dálnici jsi v praze za půl hodiny, ale i tak, je to takový únavný tam pořád cestovat, asi tam brnku a pozeptám se na to 😵

ivomal
3. únor 2009

Miluš, já taky nejsem z Prahy, bydlíme v malé vísce za Prahou (cca35), sice to mám blíž než ty, ale do Gennetu mi to trvá autem bez zácpy přesně hodinu a sockou tak 2,5 hodiny. Takže když jedu na utz , což je každou chvilku, tak to je minimálně půlka dne zabitá a tam jseš tak 30 minut s čekáním. V práci se na mě už dívají jako na vraha, protože když je utz okolo 10 hod. tak nemá do ní ani smysl chodit. A takových je nás tu více, neboj!!!

miluse
4. únor 2009

Krásné ranko,

Ivo, toho se právě tak nějak obávám nejvíc, že tam budu ze začátku každou chvíli, ikdyž naše vedení je v tomhle trošku tolerantnější, již pár holek tu takhle cestovalo, ale prostě je tu ale.... no! ☹

terezita
4. únor 2009

milu, tak tam cinkni a zkus si domluvit, jestli byste to nemohli zfouknout na te prvni konzultacce.

no ale pocitej, ze tak 2x mesicne tam asi jezdit budes.. prvni konzultace, pak 3-5DC hormonalni profil (pokud ho nemas udelany od tveho dr.) a pak na utz v obdobi ovu. tak drzim palce, at tam nemusite dlouho zustat a brzo se vam zadari!

miluse
4. únor 2009

HP je dělaný, ale někdy loni v létě, tak počítám, že si ho udělají asi znovu, já už mám tohle vše za sebou, včetně laparky. Mmt. beru druhý cyklus clostil, ten sice zabýrá, folikuly krásně rostou, ale ty potvory mrňavý asi potřebujou GPS, aby tam trefili 😀

JJ, zkusím tam přští týden brnknout, jestli by nám ho neudělali rovnou, páč co vím, tak každý to centrum má jiné hodnoty, takže ty co máme vůbec nemusí souhlasit s těmi jejich. Tak bychom alespoň jednu procedůru měli za sebou. 🙂

katuska23
5. únor 2009

ahoj holčičky moje,jdu vás jen pozdravit,musím říct že jste mě hrozně dojaly jste zlaté 😵 jinak Vykysalá je opravdu skvělá drží mě nad vodou,jedu už 18.2.beru léky na uklidnění a docela to jde....

ivomal
5. únor 2009

Katuško, každý den bude líp a líp, drž se🙂

zuzulik
5. únor 2009

Katuško drž se! 😵

ringle
5. únor 2009

ahojky Katuško, když si zvládla to co si zvládla, zvládneš a dokážeš už všechno 😉 Jsi moc statečná 🙂

hypo
6. únor 2009

ahojky, tak halsim ze jsem 41DC a MS nikde, se z toho uz zblaznim, snad o vikendu dorazi
jsem myslela jak uz touto dobou budu objednana k vykysale a zatim nic dokud MS nedorazi ☹
vsechny zdravim a drzim palce na brzke otehotneni

katuska23
6. únor 2009

ahoj holky tak co nového? 😕

carole
9. únor 2009

Ahoj všichni!
Tak už mám po septoplastice , jsem od soboty doma. Bylo to to nejhorší, co jsem kdy zažila,2 dny se zacpaným nosem,počítala jsem každou minutu,až mi to uvolní ☹
Teď je mi docela dobře, pomalu se rozdýchávám ,ale na obličej si sáhnout nemůžu,protože to strašně bolí.
Manžel měl dnes termín na odevzdání spermií, ráno jsem nespala, jenom jsem spánek předstírala.Když odjel, zkontrolovala jsem, jestli na to nezapomněl, zkumavka doma nebyla,takže to klaplo.Vůbec jsme o tom doma před tím nemluvili, já jsem se trochu bála, že ztratí odvahu. Jak to vypadá, tak neztratil. Výsledky budou na moje narozeniny, doufám, že alespoň trochu uspokojivé..
Ve čtvrtek mi vyndají dlahy z nosu, mimochodem, je stejně nakřivo jako předtím 😉

hypo
9. únor 2009

ahoj holky, nevite nejaka mail na dr. vykysalou? 🙂 jsem si fikane papirek s jejim mailem vyprava v kalhotech 🙂 je to necitelne ......
ja jsem dnes 44 DC a samozrejme MS nikde, tehu test negativni, ovulace asi ani neprobehla a i kdyz jsem zobala clostik ktery vzdy zabral tak ted ovu nikde ani MS nikde, a to jsem se mela po MS hlasit o IVF tak cekam a cekam a nic, tak mi dosla trpelivost a chtela bych dr. vykysale napsat zda nemuzuna vyvolavacku 🙂 jenze ouha mailik chybi 🙂

blucka
9. únor 2009

Ahojky,
Hypo a neskusala si na strankach Gennetu, ja bohuzial nemam keby sa tu "stavila"Katuska, ta si s nou pise.
Carole, tak hlavne, ze to mas uz za sebou, neviem si predstavit septoplasticu, vzhladom na to, ze ja som na svoj frnak citliva 😉 .

hypo
9. únor 2009

jejich webovky jsem sjela, u vykysale mail neni ale je u jinych a vetsinou je to jsmeno a zavinac a gennet, tak jsem to spusila, vse se odeslalo tak cekam zda odpovi, jen jsem to chtela srovnat jestli jsem adresu nenapsala spatne
katusce jsem psala do IP ale dnes neni na netu
tak budu doufat ze jsem to poslala vykysale na spravnou adresu 🙂

blucka
9. únor 2009

Uvidis...., a neskusala si cez segru, mohla by ta prepojit, alebo aspon dat mail.

hypo
9. únor 2009

nezkousela jsem, asi vyzkousim, myslim ze by me nespojila....... ze to nedelaji ale mail by mi mohla dat

hypo
9. únor 2009

tak jsem volala sestricce, rekla ze se pani dr. vykysalou musi domluvit zda u me vyvolavacka muze byt a ze se ozvou tak jsem je odkazala i na ten mail a ted si pripadam ze je desne otravuju a mam silene naroky ☹
musim se uklidnit .-)

blucka
9. únor 2009

Hypo v klidu, ono to za to nestoji, a ziadne obtazovanie!, ved do kedy by si mala cakat????, no nie a su tam od toho. 😉
Ja ked tam idem si pripadam jak keby som si vymyslala, poviem, ze som objednana na tu a tu hodinu a oni mi uz asi 4krat povedali, ale my vas tu nemame, a to si dvakrat overujem temin!Niekedy ako Alenka v risis divu.

hypo
9. únor 2009

taky pekny .....
tak me ted volala sestricka ze se mam zitra stavit na vyvolavacku, dr. me pry ani nechce videt, jen mi sestricka pichne asi agolutin a mazu do prace 🙂
netusite kdybych mela cystu zda treba timto praskne a bude po ni? 🙂

helenky
9. únor 2009

hypo, to se divím, že tě dr. nechce vidět..právě třeba kvůli té cystě, která by se mohla vytvořit, pokud nedošlo k ovulaci..tak hlavě, abys pak někde neomdlela. Já teď čekám na výsledky IUI a pak taky šup na IVF.

hypo
10. únor 2009

tak jsem byla dnes na vyvolavacce, dostala jsem agolutin, dr. me nevidela a rovnou jsem supala do prace
na utz jdu za mesic ☹
tak snad tam cysta neni ....

katuska23
10. únor 2009

ahojte holky...co říkáte na folík 19x18mm? 😕

vallentine
10. únor 2009

Ahoj Katüško, moc mě mrzí čím si prošla a o to víc se bojím, protože k Brandejské chodím.. Jsme zatím v začátku, ale OPU nás nemine, tak ted vůbec nevim, co dál? Proč ti OPU nedělala Vykys?

katuska23
10. únor 2009

vallentine ony se na sále střídají víš?taky mě mrzelo že mi ho nedělala ona...teď k ní příští týden jedu a řeknu jí že chci aby na mě sahala jen ona,veškeré zákroky jen od ní...i když se taková chyba mohla stát i jí...ale ona se mi omlouvala,starala se o mě,píše mi jak jsem na tom...a od primářky ani omluva....chybit může každý ale omluvit se...

vallentine
10. únor 2009

Aha, takže nikdy nevíš na koho narazíš, to je hezký.. zapoměn na tenhle hrozný začátek a bojuj dál, určitě se vysněného mimíska dočkáš, držím pěstičky..