Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petaloudi
29. zář 2010

@petrita83 Já nevííím 🙂 Jsem byla celá rozrušená z toho, jak jsem si v hlavě srovnávala na co všechno se nesmím zapomenout zeptat 😀 No ale tak pravděpodobně jsem to já byla, protože jsem tam seděla před její ordinací jediná.

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska co jak dlouho trva?

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch no jak dlouho trvá to, než mě nastimulují

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska no, zalezi jaky budes mit protokol a jak budes reagovat u kratkeho protokolu kolem sestnacti dnu od zacatku stimulace do transferu embryjek, ale muze to byt vic i min... u dlouheho nevim, ten jsem nemela tak nevim kdy zacina...

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch aha, no tak děkuju, takže budeme rádi, když se do konce roku IVF dočkáme

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska tak stimulace uz je soucasti ivf... cely proces (u kratkeho protokolu) od zacatku do dvou carek trva mesic... u dlouheho protokolu o chvili dele, takze jestli uz poslala zadost na pojistovnu tak nejpozdeji v listopadu budes hlasit // 😉

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch no ona říkala, jak jsem u ní v pondělí seděla, že rovnou vyplní žádost pro pojištovnu

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska tak t uz budes za chvili v procesu 🙂

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch no to by bylo super, jestli jsem to zase blbě nepochopila, já jsem z toho pořád taková vyjevená

petaloudi
29. zář 2010

@ajriska Dneska mi dr. řikala datum, odkdy mají stop stav, že nesmí začít nikoho stimulovat... Ale protože já to stihnu, nějak mi to vypadlo. Ale bylo to nějak v listopadu... Kvůli vánočnímu volnu, aby někomu nevyšel odběr vajíček nebo transfer na tu dobu. Takže pokud chcete IVF ještě letos, je nejvyšší čas 🙂

darkwitch
29. zář 2010

se nedivim, jsme na tom byly vsechny stejne

ajriska
29. zář 2010

@petaloudi No tak to teda nevím,jak to bude, nic takovéno mi neříkala ale počítám s tím, že si zase budeme muset počkat jako na všechno

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska kdyz posilala zadost tak to to jeste stihnete 😉

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch kéž by, ale slyšela jsem, že to trvá 3 neděle to schválení

petaloudi
29. zář 2010

@ajriska Tak to to v poho stíháte. Jsem to psala dřív, než jsem si přečetla, že už máte žádost podanou 😉

darkwitch
29. zář 2010

@ajriska ona by ji neposilala kdyby se to nestihalo 😉

ajriska
29. zář 2010

@petaloudi no hele, aspoň mi to ona říkala, ale já jako nic nepodepisovala, ona jen něco ťukala do PC a říkala mi, tak rovnou vyřídíme pojištovnu...

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch holky, já jsem fakt úplně blbá a vyjukaná, měla bych se trochu vyklidnit

dennisa
29. zář 2010

@cibka Feldmára jsem měla párkrát u minulýho IVF a dělal mi OPU. Moc sympatickej, příjemnej, fajn!

@petaloudi já zrovna stimuluju Gonalem. Mně teda Brandejská tvrdí, že pero vs.injekce je to samý. Při 1.IVF jsem měla Fostimon, ale že se ta stimulace nepovedla, tak jsem chtěla změnu a dala mi Gonal.
Zatím jsme platili 5 000,-. Uvidím, jestli budeme ještě potřebovat.

@inza OK, pokud mi Gonal zbyde, přenechám 😉 Ale až budu skončit se stimulkou, připomeň se, mám hlavu děravou 😅

@ajriska já minule taky dopadla blbě s Fostimonem, málo folíků a malý 😒
To jsi mladá, já jsem plus 10 😝

Ještě k tomu peru Gonalu, koukám na krabičku a je tam cena 2 311,- a je to 900 IU. To je pro doplnění infa 🙂
Dočítám postupně, tak to plácám pátý přes devátý 😀

ajriska
29. zář 2010

@dennisa ježiš a co je to 900 IU

majcam
29. zář 2010

@ajriska to znamená množství,kolik je v peru hormonů.. 😉

ajriska
29. zář 2010

Díky moc všem

majcam
29. zář 2010

@dennisa tak je tento měsíc levnější,v červenci stál asi 2 600,to abysme nakoupili do zásoby.. 🙂

darkwitch
29. zář 2010

ja jsem kupovala 2x900 IU a taky jsem mela druhou davku levnejsi nez prvni 😀

dennisa
29. zář 2010

@ajriska jo jo, majcam už odpověděla 🙂
@majcam to už máš fuk těch pár stovek.....ani nechci vědět, kolik stojí, když je to bez účasti pojišťovny, jak psala Inza, že to bude mít. To musí být pálka 😕

majcam
29. zář 2010

@dennisa já vim,nemyslela jsem to až tak vážně.. 😉

darkwitch
29. zář 2010

i kdyz nekdy se i tech par stovek hodi...

majcam
29. zář 2010

@dennisa a nestojí ty léky stejně,akorát,že ona bude mít pálku a bude si platit výkony lékařů? Víš když jsou tam štítky s cenou..

majcam
29. zář 2010

@darkwitch a kolik si platila za KET..

darkwitch
29. zář 2010

5200,-
ja myslim, ze tam je stitek s cenoou od pojistovny i bez pojistovny...