• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@darkwitch on už se chytil teď se zavrtává :grinning:
30. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam doma hafo papiru a rikam si ze bych mela navstivit gynekologa a predat mu je...
30. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa :grinning: já si to tak řikám..protože pak byl srpen bylo chladněji a tady ooobr těhu vlna a ještě pořád trvá :grinning: tak že do toho děvčata :grinning:
30. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nikde nic napsáno nemám :frowning2:
@inza jo vysokozdvižný vozík je fajn :grinning: ,taky jsem přemýšlela o nějaké rekvalifikaci,ale furt přemýšlím o jaké,mě by toho bavilo :sweat_smile:
@darkwitch myslíš, že je předat na gyndu? Hm, to bych taky někdy asi měla. Ale asi až po tomhle IVF tam zajdu.
@darkwitch myslíš?já myslim, že fakt nic moc nemáme..žádný papíry :confounded:
Já mám papírů dost, ale jen samý upravovaný stimulační protokoly a doklad o spermiogramu, to asi gyndaře moc zajímat nebude :grinning:
30. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja budu topit jen lehce, abych ho neprehrala :grinning:
30. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam, @inza s vozíkem by jistě byla sranda, hele třeba moje teta je jeřábnice :grinning: :grinning: jen si holky vybrat odvětví :grinning: dělám si prču, protože jinak je to děs běs..mladý, šikovný holky a práce neni :frowning2: jste šikovný že se držíte a nevzdáváte to.
30. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspon po prvnim IUI mi rikala, ze ta zprava z vykonu je pro gynekologa :slight_smile: ja mam z kazdeho zakroku nejaky papir... po ET ho nosi doktor na pokoj, po IUI ho davaji hned na sale
holky myslím,že je z CARu informují,vždycky se mě sestřička ptala na jméno mého gynekologa a když jsem teď byla na cytologii,tak mi gyndr řikal,že toho o mě ví spoustu :grinning:
@darkwitch :astonished: tak kde jsou ty naše :astonished: to to je jedno, teď si na to budu dávat větší pozor :grinning:
30. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak po me nechteji gynekologa ale obvodniho, aby mu poslali zpravu o neschopence, ale mozna zalezi na tom jestli vas gynekolog poslal, nebo jste se poslaly samy :grinning:
@majcam: jasne ridic VZV s VŠ byla by to prdel :grinning:. No mozna to tak skonci. Me by to asi taky bavilo jezdit s jesterkou

ja gyndr nic predavat nebudu....stejne ji to je na nic. My doma na to uz zavedli desky....
@petrita83 to je opravdu divne, protoze langerova urcite ted obchazela vsechny pokoje...
30. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to hazim do supliku k dulezitym vecem, posledni dobou jsou to jen veci z gennetu :grinning:
30. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po OPU mi taky dali zprávu do ruky hned na pokoji.
Já to mám doma všechno v deskách a pak to někam roznesu, až toho bude ještě víc :grinning:
30. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak že jsem asi bordelář :grinning: bůhví kam to házim :grinning:
30. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně teď o víkendu v práci známej nabízel, jestli nechci jít dělat do Škodovky k pásu, prej dobrý prachy Ti daj.
Akorát já nejsem teda moc tip na manuální práci a už vůbec ne na pásovou práci :grinning:
30. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak já mám Indikační skupina -MALE FACTOR : Oligoasthenospermie...
30. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,ale co to je..?
30. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam male faktor - že je problém na straně muže.
30. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam snížené množství a pohyblivost spermií. Jsem vyčetla na netu :slight_smile:
30. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa: jo ve skodovce maji dobry prachy, ale je to docela vopruz a hlavne jeden na tri smeny
30. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: to je ze ma manza horsi spermoi, mame to taky....a diagnoza pak N978 (doufam ze jsem cisl aneobratila :grinning:)
30. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jo jo, přesně tak. Já jsem právě doteď v Ml.Boleslavi pracovala a tam dělá ve Škodovce snad celý město a pořád tam berou. Ale to není asi moc práce pro nás :slight_smile:
30. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa no jo,to patří k manžovi :grinning: ,no řikala Lovás,že jsou pomalejší,a ještě jich je málo :angry: ,paráda
30. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdem se vencit se psem navzajem nez vyrazim s kamaradkou na burcak :grinning: musim vymenit krev za burcak kolik krve tolik burcaku a mas dokonalou ocistu tela...vedecky dokazano
30. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jj to číslo máme taky :grinning:
30. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek