Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

hypo
10. bře 2009

ahojky, tak v patek me ceka Vykysala (uz se na ni tesim) a utz (snad bude bez cysty) a konzulatce na IVF (snad uz na me ceka schvalena zadost a pak uz rychly prechod na stimulku ) 😅

milena26
10. bře 2009

hypo,tak to ti budu držet palečky a přeji mnoho štěstíčka 😉

katuska23
10. bře 2009

hypo taky tam v pátek jdu 😀

barrca
10. bře 2009

ahoj, také držím palce ... pak už je to rychlovka, než se naděješ tak budeš po transferu ... jako teď já 😵 ... pokud teda půjde vše podle plánu ... a teď už jen čekání na těhu-test ... snažím se to brát v pohodě, říkám si, tak už to mám natrénované na příště, ... ale třeba to nebude nutné, no uvidíme ... mimochodem vše (OPU i ET) mi nakonec dělal Daněk a byl moc fajn a i ta jeho sestřička byla bezva 🙂

barrca
10. bře 2009

katu, tak to už se chystáš na ket? držím palce!!!

katuska23
10. bře 2009

baru jojo v pondělí jdeme na to 😉 a jakpak je?neboj vyjde to 😉

sliznice byla jen 7,5 ale v pátek už určo bude aspoň 9 😉

hypo
10. bře 2009

juuu katus nazdar 🙂 a v kolik se k ni chystas? ja ve 12.00 hod 🙂 a jak je? koukam sliznice pekna jen tak daaal 🙂

hypo
10. bře 2009

dekuji za pesti vsem 🙂 snad to bude OK 🙂

katuska23
10. bře 2009

neboj bude🙂já jdu v 9:15 a moje nejlepší kamarádka nějak po jedné 😀

hypo
10. bře 2009

tak se minem 🙂

barrca
10. bře 2009

katu, už je mi celkem dobře ... vlastně jen sobota byla trošku náročnější a teď si doma pěkně lenoším 😀 nakonec to rozdejchala a vydržela 4 vajíčka .. dvě mi vrátili 😉 a u dvou čekáme do zítřka, zda budou vhodná na zamrazení ... je to teda ale alchymie, ti povim ... tak ještě jednou moc moc držím palečky s ketem ... sliznice už je také na dobré cestě 😉 !!

katuska23
10. bře 2009

ty jo já když čtu že někomu nepřežily vajíčka ☹

moc držím palečky 😵

barrca
10. bře 2009

no právě 😢 ... sem se taky trochu bála ...

díky!

katuska23
10. bře 2009

a já mám jedno 😨

milena26
10. bře 2009

katu nebooj bude statečné a krásný bojovníček to bude uvidíííš

barrca
10. bře 2009

tak to bude dominantní jedinec, kterej už zvládne všechno 😉

katuska23
10. bře 2009

vy jste hodné jaktože tomu tak věříte?proč já ne? 😅

milena26
10. bře 2009

katuš musíš věřit ,že to vyjde ,musíš tomu maličkýmu bojovníčkovi věřit,že je statečnej a bude prát o život zbylích 9 měsíců 😉

barrca
10. bře 2009

Katu, psychika je strašně důležitá, tak nepropadej panice a dej mu šanci ... on se popere ... vím, že se to snadno radí a hůř realizuje ... každá víme své, ale snaž se nějak odreagovat a bude mít hned víc šancí ..

... mě je inspirací sestra, kvůli rakovině přišla v ranném věku o oba vaječníky i dělohu, tudíž nikdy nebude mít děti, ale je neuvěřitelné sluníčko a bojuje alespoń o ten život ... teď je po všech léčbách zdravá, ale člověk nikdy neví, kdy se ta mrcha vrátí ... ale ten optimismus jí fakt závidím ... a hlavně vidím, že to fakt pomáhá !!!

milena26
10. bře 2009

barca...velikananánský obdiv pro tvou sestru.... a mnoho sil a hlavně at se ta mrcha nikdy nevrátí....
psychika je taky velká čarodějka

barrca
10. bře 2009

No právě, ségra je neuvěřitelná .... važme si toho co máme!!! 😉

evik30
10. bře 2009

ahoj kdo máte program Z1 tak se dneska od 20:00 koukejte, každý týden tam dávají dokument "dítě za každou cenu" nebo tak nějak je to o IVF já viděla jeden díl a ten se týkal žen před chemoterapií co bude dnes nevím ale je to zajímaví. Jinak také navštěvuji Genet a jsem spokojená už jsem vystřídala všechny dr a byli přívětiví momentálně mě má nastarosti dr Košťák a čeká mě koncem měsíce stimulace (3tí pokus) Všem vám držím palce

milena26
10. bře 2009

barcca jj to souhlasím 😉

jééé to je škoda,že mě to uteklo,tak budu muset koukat příště 😉

katuska23
10. bře 2009

my ten program nemáme ☹

milena26
10. bře 2009

my máme kabelovku,tak to tam jistě bude....ale nestihla jsem to

milena26
10. bře 2009

tak jsem jukala,tak ho máme....tak příště 😉

fialka70
11. bře 2009

Ahojky, uf... to jsem si oddychla, když jsem dočetla tu výměnu názorů ☹ ... ale díky za ní, protože cení se každý názor a zkušenost ... a pak jsme velké holky a můžeme se rozhodnout sami ke komu jít ne? 😎 . Já už kolikrát chtěla od Daňka odejít, ale zůstávám a jsem nějak čím dál tím víc s ním v klidu. Zítra jdu na KET (tedy pokud se budou emrýsci dobře vyvíjet) a měl by být na sále ... říkal mi, že pokud by to embryologové přehodili na pátek, tak klidně skočí na sál a udělá mi KET... řekla jsem mu, že jsou tam všichni šikovní a že ho nebudu zdržovat 😉 ... takže držím Vám palečky všem, ať se vajucha tvoří a množí 🙂 . Katuško, co bereš před KETem ... já jen utrouš 2-0-2, prednison až po KETu ...a vitamíny femibion.... dá se úspěch ještě něčím podpořit? 😠

milena26
11. bře 2009

fialko taky jsem dneska nad tím přemýšlela,čím by se dal ještě úspěch podpořit,ale asi na nic jsem nepřišla 😅

milena26
11. bře 2009

fialko jinak na pátek budeme moooc moc držet palečky aby se ketík konal a ty jsi měla v pupíky mimísky už 😉

hypo
11. bře 2009

no holky az na neco prijdete tak napiste 🙂
ja ted zacala bastit kajensky pepr v tapletach 🙂 pry je dobry pred stimulkou, podporuje prokrveni a obeh a tak vubec pomaha.... tak zatim me po men jen pali zaha 🙂