Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivomal
17. bře 2009

Ahoj Hypo, taky jsem doplácela jen na jedno pero Gonalu, tady zatím, ale nevypadá to, že by mi dali další. Ještě mám v peněžence účenku 2118,Kč. Jinak pokud nemáš hotovost (což já u sebe mívám zřídkakdy) tak jsou zařízení i na platbu kartou, mají tam terminál🙂 Což je moc fajn🙂. Cetrotide jsem nehradila, to je hrazeno pojišťovnou.

barrca
17. bře 2009

helenky, já jsme si zaškrtla, že prodlouženou kultivaci klidně uhradím, ale embriologové to nenavrhovali a asi když je to moje první ivf, tak to není tak běžné .... my navíc měli ISCI ... nevím, vůbec mě nenapadlo si o prodlouženou kultivaci pak explicitně žádat ...

Jinak se snažím šetřit, ale chodím do práce, takže to jde jen částečně .... prý to ale na výsledek nemá vliv, je to prostě jen chemie ... doma bych se unudila 😕 ... a stejěn by mě z práce otravovali. Mannžílek se ale snaží obskakovat ... mám totiž děsnou rýmu a kašel, takže jsem totální troska 😒

fialka70
17. bře 2009

Ahojky, no já myslela, že hnízdí dřív...tak 3-4. den, když jsou pětidenní 😲 ... Co tam teda do teď dělají 😉 asi se perou a z toho mám ty bolesti 😉 ... jinak my jsme měli prodlouženou kultivaci ... domluvila jsem se na tom s embryologem (pan Ing. Míka je takovej mazlík 😉 po OPU a ještě jsem ho ukecala u toho hezčího na hatching (ten jeden byl ještě scvrknutej, jak ho rozmrazovali až ráno... to prý u těch pětidenních dělají)... tak jsem chtěla testnout ve čtvrtek - 7.den,ale pokud teprve hnízdí, tak tam bude prdlajs 😠 , no některé holky už ten 7. den pozitivní test... 😅 . navíc, když to nevyjde, tak většinou už ten 26. DC dostanu MS... fakt mě z toho švihne 😠 ... je to těžký ... někdy mi nebylo nic a nevyšlo to, pak mi bylo taky takhle, že mě bolelo břicho a taky to nevyšlo ... sakra jak se na to člověk má spolehnout 😉 😉
Držím palečky těm, co čekají na testík a stimulantkám samozřejmě taky přeju úrodičku 🙂

barrca
17. bře 2009

No nevím, co tam dělaj tak dlouho, ale sestřička mi po ET říkala, že hnízdí 7-8 den a že můžu špinit, ať se neděsím ... tak doufám, že fakt hnízdí a neflákají to 😉 Neměla jsem tu prodlouženou kultivaci, tak třeba je to pak jiné ... a testovat mám prý za 14 dní po ET, to mi taky říkala sestřička ... prý, když testuješ dřív, tak to může vyjít pozitivní i když těhu nejsi, kvůli těm hormónům, co bereme .... tak já určitě vydžím a nebudu to hrotit - max. to zkusím 13 den, to je takové šťastné číslo 😀 Tak držím palce a žádné splíny, ono se to povede!!!

hypo
18. bře 2009

tak uz mam za sebou vsechny predoperacni vysetreni a ted si pujdu v patek pro vysledky tak uz jen aby dorazila MS a jde se na to...............

ivomal
18. bře 2009

Hypo, jakmile ms dorazí, tak mi příjde, že to jde hrozně rychle....minulý týden jsem akorát ms dostala a vem si, dneska píchám poslední Gonal... 😀 , zítra kontrola utz jak nám folíci rostou a o víkendu hurá na OPU... 😉 ...je to nářez... 😀

hypo
18. bře 2009

a behem toho pichani se taky chodi na UTZ ??

ivomal
18. bře 2009

Jo chodí, aby viděli, zda reaguješ a jak. Zítra mám druhý kontrolní utz a snad se dovím kdy přesně bude OPU. Musí tě hlídat k vůli OHSS.

miluse
18. bře 2009

Ahojky holky,

zítra nás čeká první návštěva tak jsem na to zvědavá 😕 😅

No spíš jsem pak zvědavá na to, jak tam budu furt lítat, je fakt děsný, že něco není blíž 😒

Ivomal, tak držím palečky, aby vše dopadlo dobře 😉

katuska23
18. bře 2009

iv psala jsem ti do druhé diskuze,držím palce.¨

holky tak já už mám bojovníčka u sebe jukněte do alba vše jsem tam popsala

ivomal
18. bře 2009

Já už to četla včera🙂 Fakt jsem uronila slzu🙂 Katu, však on to vyhraje🙂

miluse
18. bře 2009

Katu, gratuluju 😀 a držím pěstičky 😉

lenkakubickova
18. bře 2009

Ahoj holky,jen se vám sem vkradu do diskuse 🙂 ...byl někdo z vás před IVF na genetických testech? Jestli ano,jak dlouho se čeká na výsledky? 😕 díky za odpověď 🙂

barrca
18. bře 2009

ahoj lenko, my nebyli na žádných genetických testech ani na ničem extra dalším, nechtěli jsme to první ivf už odkládat - doktorka říkala, že by testování zdrželo ivf tak o tři měsíce, ale fakt netuším jak dlouho to trvá ... pokud první ivf neklapne, půjdeme na testy pak

lenkakubickova
18. bře 2009

Barrco, díky za info, my jdeme 2.4. na genetické vyšetření, tak jsem právě zvědavá, o kolik se nám to protáhne. Držím palečky,ať vám první IVF klapne!!! 😉 🙂

hypo
19. bře 2009

ahojky holky, a nevite zda ty testy jako imunologie nebo genetika a podobne se delaji primo v gennetu?

hypo
19. bře 2009

taky planuju ze kdyz nevyjde prvni IVF tak si dodelam vsechny testy co jdou... jelikoz jsem ted na zadnych nebyla

eloana
19. bře 2009

ahoj holky ja chodim do gennetu v liberci ,ale chtela jsme se zeptat jak to funguje kdyz vam nejake vysetreni vyjde treba na sobotu nebo nedeli? mam jit 11 den na ultrazvuk ,ale asi mi to vyjde na nedeli. diky🙂

hypo
19. bře 2009

ja pokud mela UTZ jako na kontrolu foliku uprostred cyklu tam mi to hodily na pracovni dny, bude jsem sla o den dopredu nebo dozadu
zavolej si tam a domluv se s nimi
jinak o vikendu se delaji velke akce jako OPU, ET, KET 🙂

eloana
19. bře 2009

jasne diky 🙂

ivomal
19. bře 2009

Já jdu v sobotu na OPU🙂

hypo
19. bře 2009

ivomal, OPU hura zavist jsi o par dni prede mnou 🙂 ja se tam asi ukazu v sobotu pro leky 🙂

hypo
19. bře 2009

v kolik tam jdes?

zubajda
19. bře 2009

ivomal.... super.. budu ti moc držet pěstičky !!!!!!!!!!!!!!! 😉 😵

zuzulik
19. bře 2009

katuska: drzim palceky, aby sa mrnuskovi u Teba v brusku pacilo 😵
Ivko: v sobotu na teba budem mysliet 😉

hypo
19. bře 2009

ivomal a kolik jich tam zatim mas nevis? 🙂

barrca
19. bře 2009

ivomal, tak to držím palečky, ať vše proběhne bez problémů - také jsem byla na opu v sobotu, byl tam klídeček 😉 ... a v neděli jsem se tam vůbec nemohla dovolat, abych zjistila jak se mají vajucha. Kdybys měla stejný problém, tak volej přímo k embriologům, řekni si o číslo (kdyby ti ho nedali, tak já už ho mám 😀 , můžu ti ho napsat).

ivomal
19. bře 2009

Je děkuji Barrco, moc moc děkuji, to číslo si vezmu ráda🙂 Jinak holky dík za podporu🙂 Hypo, máme tam být už ráno na 8 hod. a zatím doktorka napočítala 5+11. Levá strana je slabší. Jinak Hypo neboj, ještě neskončí březen a budeš za mnou cca asi v týdenním skluzu. Vem si dneska jsem 9CD a od 2 dne stimuluju. Jde to rychle. Břicho pobolívá a tlačí. Jinak dobrý, jen jsem furt unavená. 😔

milena26
19. bře 2009

hypo já jsem byla na genetice v gennetu,ale na imunologii doporučují do IMUMEDU je to kousek od stanice florenc 😉

barrca
19. bře 2009

ivomal, tak jsem vyhrábla to číslo na laboratoř (embriology): 242456756 ... zkus nejdřív ale volat na klasická čísla a když se nebudeš moci dovolat (což je v neděli dost pravděpodobné), tak zkus toto .... oni totiž embriologové za normálních okolností nemají moc rádi, když jim přímo voláš ... takhle v neděli je to ale v pohodě 😉 My se tam před 14 dny snažili dovolat asi hodinu a pak jsme stejně dostali toto přímé číslo .... 😵

Neboj za chvíli se ti uleví, také mě břicho dost tlačilo ... pak ještě ten den po opu to není nic moc, ale druhý den už se to začalo výrazně lepšit 😅