Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
14. říj 2010

@petrita83 ja chodila k vykysalý ale ta pak skončila a tak me prendali k bukv. ale pak jak sem tam jela po ivf ze uz mesíc krvácim tak me nevzala ze na me nema čas pritom sestra mi rekla ze mam prijet tak se me ujal feldmár tak sem mu rekla ze bych chtela u nej zustat tak si me nechal 😉 a chodím k nemu

mandre
14. říj 2010

@cibka to je dobrá taktika, mimísům slibovat hory doly 😀

@dennisa to museli vidět (Dr. obvoďák) na předoperačním k OPU, ne?

darkwitch
14. říj 2010

@mandre ja mu taky slibuju hory doly, tak snad u me prcek zustane...

petrita83
14. říj 2010

@cibka ty se teda máš 😀 tak zítra budu držet palce na výsledky ať ti dopadnou jak nejlíp můžou!
@dennisa - já měla příšerný jaterní testy, divila se tomu obdvoďačka, ale Buk/Lovás ne..tak nevim..tak uvidíš co ti na to dají!!!no joo vlastně zas tu máme těhulku! 😉

petrita83
14. říj 2010

@darkwitch to děláš moc dobře 😉 tak že na krev zítra, viĎ? to zase bude napínavý 😲 držim palce !

darkwitch
14. říj 2010

@petrita83 dekuju, ja taky malemu drzim palce at se drzi... protoze jinak jsem bez prace...

darkwitch
14. říj 2010

ale to jsem pred nim nechtela rikat...

dennisa
14. říj 2010

@mandre no hned mě to taky napadlo, že na předoperační se dělají jaterní testy. A tam bylo všechno v pořádku.

@petrita83 oni si asi hlídají vše kvůli tomu hyperstimuláku. Ale mně je úplně dobře. Lovásová se mě ptala, jestli se mi dobře dýchá, nezvracím, nemám průjem, no docela mě vystrašila 😕
Se začnu pozorovat ještě víc než doteď a to už je fakt zralý do Bohnic 😀

cibka
14. říj 2010

@darkwitch a ty ms normale ms vid si psala myslim to sem teda zvedava jak zítra dopadnes

darkwitch
14. říj 2010

@cibka to jsem zvedava taky, ale kamaradce ted v CAru rikalim, ze se vubec nema lekat kdyz ms dojde, ze to nic neznamena, ze je to normalni ze jednou dojde i kdyz je tehu...

cibka
14. říj 2010

tak ze by tu byla u me taky jeste sance kdy budes mít zítra výsledky ja až kolem poledne

mandre
14. říj 2010

@darkwitch já myslím, že tentokrát to vyjde, že už tělo pochopí, co se po něm chce 🙂 🙂

@dennisa to je dívný, že by se to tak rychle rozházelo 😲 .....oni nás prostě nenechaj chvíli v klidu, furt někde něco 🙄

darkwitch
14. říj 2010

@mandre ja si taky myslim, ze to vyjde... je to muj sikulka
@dennisa teda to jsou problemy a nemuze to souviset s tim hyperstimulakem?

dennisa
14. říj 2010

@darkwitch no já nevím, ty krevní testy byly na kontrolu, jestli se nerozjíždí hyperstimulák. Ale sakra to bych asi měla nějaký obtíže ne, já se cítím úplně OK.

No nic, tak si zítra udělám další výlet do Gennetu pro recept, vždyť já tam jezdím tak často a tak ráda 😀 Tenhle týden už potřetí 😝

mandre
14. říj 2010

@dennisa no kdybych měla jezdit 3x týdně, to je hrozný, to bych jim řekla, ať to hodí do pošty...to vyjde levnějš 😅 😀

darkwitch
14. říj 2010

@dennisa na diskuzi k hyperstimulaku jsem cetla i o holkach ktere nemeli zadne priznaky a hyperstimulak jak vysity...

dennisa
14. říj 2010

@darkwitch ježiš fuj, bojím bojím 😨
@mandre no je to náročný, kor když to nemáme zrovna za barákem, ale co naděláme že jo.

petrita83
14. říj 2010

@dennisa ještě že to máš za rohme, viď? 😀 tam můžeš chodit třeba denně..to je děs..počkej jen co dojedeš domů, zas si na něco vzpomenou..asi tě tam rádi vidí, no!

petrita83
14. říj 2010

@darkwitch ty jsi bez práce, já myslela, že ty práci máš, že jsi jen na neschpence? mrňouskovi bych to klidně řekla, bude rád, že má maminu jen pro sebe a že si to budete užívat 😀

petrita83
14. říj 2010

@mandre přesně, snad ten prcek pochopí co se po něm chce..zavrtat a růst 😀

dennisa
14. říj 2010

@petrita83 jasně za rohem 😀 Akorát ten roh je 45 km daleko 😀

darkwitch
14. říj 2010

@petrita83 nene ted jeste praci mam, ale jen co se vratim z neschopenky, tak mi asi daji vypoved.... me ted tak krasne uklidnili, kdyz mi to volali...

darkwitch
14. říj 2010

@dennisa neboj se, kdyz ho budes mit tak jen lehky a pry je potom vetsi sance ze se mimous chytne 😉

dennisa
14. říj 2010

@darkwitch dobře, budu se snažit být v klidu 🙂
Proč Ti dají výpověď? 😕

petrita83
14. říj 2010

@darkwitch ty jsou hodný, že si to nenechali pro sebe a ještě ti to volalli..to fakt potěší..to je děs..hlavně si už několikátej případ tady..no ještě že mě šéf padáka nedá..nebo já jemu? 😀

betox
14. říj 2010

@dennisa to bude v pohodě. Buď ráda, že Tě sledujou. Kámoška skončila v nemocnici, kde z ní odsávali x litrů vody 😖

darkwitch
14. říj 2010

@dennisa protoze ve statni sprave se propousti a ja udelala tu chybu, ze jsem uverila jejich slibum...

dennisa
14. říj 2010

@betox no právě mám z toho hyperstimuláku hrůzu. Ale snad to bude dobrý, budu věřit.

No holky, já po těch všech neschopenkách radši dala výpověď sama, aby mě náhodou nepředběhli, což dost reálně hrozilo 😀

dennisa
14. říj 2010

@darkwitch manžel dělá taky ve státní správě. Ale ty jsi asi někde v kanceláři co?

cibka
14. říj 2010

@dennisa teda to by se mi taky nechtelo 3x v týdnu a 45 km si myslej ze si ty prachy na tu dopravu tisknem bo co